Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Získali jste si respekt

Goto down 
+6
Koketsu
Damrod
Meiki_Ookami
Srotak
Clover
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 22:57

Ve chvíli kdy jsi se na něj rozeběhl a doběhl až k němu ti zazářili pečetě na kloubech a z každé vyjel jakýsi delší nůž (Jako má Wolverine), který byl průsvitně modrý, čili šlo poznat, že je z chakry. Jelikož chlápek tvoji pěst chytil, ale vyjely ty čepele tak mu to probodlo ruku a následně ho to i bodlo do obličeje a v tu chvíli jsi ucítil jak se ti zastavilo krvácení a najednou jsi se zase objevil v cele a ležel jsi na zemi, celý spocený. Vypadalo to jakoby se ti to jen zdálo.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 23:02

Montaro Yuurinshi

Vyletěl jsem a byl jsem spocenej .. Co co ?? .. jak ?? proč ?? .. řekl jsem a zamyšleně jsem si prohlížel ruce ... Co to bylo ?? .. Kdo to byl ??? ptal jsem se pořád dokola a mnul rukama před sebou
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 23:03

Na rukách furt byly pečetě jakoby se nic nedělo, ale v rukou jsi cítil jakési malé vybrace, ale nic víc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Získali jste si respekt - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Získali jste si respekt
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Pochlubte se odkud jste...
» Věděli jste, že to přijde!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: