Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Získali jste si respekt

Goto down 
+6
Koketsu
Damrod
Meiki_Ookami
Srotak
Clover
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 18:22

Iwashi

S Kong-sanom vychádzam celkom dobre, prečo vás to zaújma ak to smiem vedieť? odpovedal som a spýtal som sa Prečo ich to zaújma? napadlo ma
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 18:37

Masaru

Ani ne... Ale na to aby si byla silná nepotřebuješ silnou techniku.
Řekl sem s usměvem a pak sem zvážnil.
Víš Soro... Sendokage něco chystá... asi... Trošku sem se po něm poptal a lidi říkali, že se změnil. Sama si určitě vyděla že je docela temnej a hlavně arogantní... Musíme na post Kage znovu dosadit Jira takhle to už nejde. Současný Sendokage posílá na těžké mise uplné nováčky a chce popravit lidi, kteří nás zachránili.
Vysvětlil sem jí nervozně.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 18:55

Sora

Když doposlechla co jí Masaru říkal,máš pravdu,ale je tu ten problém.Musíme vymyslet strategii. Řekla a vstala,přiblížila se k Masarovi.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:08

Koketsu

Vôbec niesom bezmocný. Odsekol som mu naštvane. A rýchlo som utekal. Na každého na koho som narazil som sa strašne zamračil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:17

Masaru

Mám plán.
Vypadal sem důležitě.
Podmě si odpočinout.
Zazubil sem se.
Sem ještě furt trošku vyčerpaný měl bych doplnit chakru.
Řekl sem jí a sedl si pod strom tam sem se o něj opřel.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:19

Sora

Dobrá,na tebe se můžu spolehnout. Řekla a sedla si vedle něho,musíme získat více informací.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:35

Suizu Yuurinshi

Kývnul jsem hlavou. "Já se starám o ninji co mají velkou budoucnost." usmál jsem se. "Tyhle pečetě ti podle všeho něco v tobě blokují."

Opička

Skočila jsem mu na rameno a do ucha pošeptala. "Protože zatim všechny co ho vyvolávali zabil."

Koketsu -> Démon se ti začal smát. "Nikdy nebudeš hoden brát si moji chakru!"
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:35

Masaru

Objal sem jí a potichu odpočíval. Pak sem se ozval takovým tichým hlasem abych sebe nebo Soru moc nerušil.
Měli bysme získat pomoc z významných klanů.. Sami to nezvládneme.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:37

Montaro Yuurinshi

Blokuji ??? zmenila se mi moje tvář obličeje na neutrální ... Co by ale ve mně mohly blokovat .. řekl jsem takovým zvídavým tonem
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:39

Sora

Nejdřív nevěděla co říci,no v Suichu je docela hodně klanů,myslíš že nám pomůžou? Zeptala se.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:41

Masaru

Snad nám pomůže náš vlastní klan.... I když nerad bych viděl na postu Sendokageho nějakého Suikafuurado... Moc jím nevěřim sem v klanu jen kvůli moci... Nejraději bych tam dosasil znova Jira... Toho musíme najít jako první.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:43

Iwashi

Mňa zatiaľ nezabil , možno nato ešte nemal čas alebo mu tak nevadím. povedal som neisto
je agresívny ale žeby bez dôvodu zabil rozmýšľal som
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:44

Sora

Ano..Jiro byl vynikajicí,Sendokage.Najdeme ho co nejdříve,ale až po velkém odpočinku. Řekla a usmála se,také ho objala.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:57

Suizu

Položil jsem ruce na jeho jednu ruku na ty pečetě a zavřel oči a soustředil se. Chvíli jsem seděl v klidu, ale pak mi rukama projela silná chakra rána a já padl znovu ze židle a pomalu se zved. Ruce jsem měl jakoby propíchané. "Co to sakra bylo?"

Opička

Zamyslela jsem se. "Jsem jeho mladší sestra a taky nevim proč to dělá, ale je tak silný, že ho odsoudit nemůžeme. jen si prostě dávej pozor."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:00

Montaro Yuurinshi

To by mně taky zajímalo ... řekl zvídavě a pak se koukl na jeho ruku .. Jste v pořádku ?? .. zeptal se opatrovnicky
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:38

Iwashi

Budem. odpovedal som A potrebuješ ešte niečo lebo som po misií a chcel by som sa ísť vyspať .povedal som jej mylo a zívol som
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:47

Opička

Zakroutila jsem hlavou a proměnila se v obláček a zmizela.

Suizu

"Myslim, že je to zapečetěné moc dobře. Někdo nechtěl, aby jsi to co ti dali otevřel." Řekl jsem tiše a obvázal si propíchané ruce.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:49

Montaro Yuurinshi

Hm ... tak se to pokusím zjistit tak jako vy .. řekl jsem a zavřel oči .. ruce jsem dal před sebe nebo respektivě tu ruku kde jsem to měl a soustředil jsem chakru do té ruky tak abych něco našel nebo do svého nikdo chtěl jsem prohledat svoje tělo tka jako Suizu
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:52

Iwashi

Kaď zmizla tak som si ľahol do postele a začal rozmýšľať o opiciach o bratovi a démonovi po pol hodine som zaspal spánkom blažených
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:11

Montaro -> Měl to na obouch rukou jak zjistil už v nemosnici. Když se zamyslel tak nic neviděl, ale z pečetí mu vytekla krev.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:14

Montaro Yuurinshi

Hey hey ... nic ?? .. řekl jsem naštvaně a přestal jsem .. nemohl byste mi stím nějak pomoc ?? ... měl jsem v plánu jít za Hyori do vězení ale todle je asi přednější .. řekl jsem a sklopil hlavu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:25

Suizu

"Na tohle nejsem ten vhodný." Řekl jsem a zakroutil hlavou. "Ale jeden z těch dvou, myslim toho klidnějšího, nějak Uldushora se jmenuje nebo tak nějak, ten to možná bude vědět. Ale k nim se teď nedostaneš." Řekl jsem a poškrábal se na bradě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:27

Montaro Yuurinshi

Ani pomocí násili ?? .. řekl a zatnul pěst .. protože to bylo fakt pro něj důležité
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:34

Suizu

"No pokud si chceš popovídat s Hiyori tak bych tě tam dokázal dostat, ale maximálně na pár minut." Řekl jsem šeptem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:35

Montaro Yuurinshi

To by šlo .. řekl a prokřupal si hlavu .. že by se suizu-sama předvedl ?? honilo s emi hlavou
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Získali jste si respekt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Získali jste si respekt
Návrat nahoru 
Strana 5 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pochlubte se odkud jste...
» Věděli jste, že to přijde!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: