Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Získali jste si respekt

Goto down 
+6
Koketsu
Damrod
Meiki_Ookami
Srotak
Clover
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:11

Montaro jednoho svázal, ale v tu chvíli uviděl před sebou velký stín a pak uslyšel zakřupání kloubů a prstů a následně letěl k zemi. Když se otočil tak and nim stál Sendokage. "Díky stráže, že jste mě upozornili." Řekl a pousmál se arogantně. "Myslim si, že máme dalšího vězně. Zaútočit jen tak kvůli své aroganci na člena vesnice budu trestat smrtí." Řekl Kage a jeden strážný k Montarovi přiběhl. Opravdu měl akge pravdu jen naprostý arogantní blbec by chtěl zabít někoho z vlastní vesnice, aby získal informace pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:17

Montaro Yuurinshi

Nic neřikal jenom mlčel ... a po chvilce spustil ... jen tak ?? .. kdybyste vy nebyl takový idiot tak byste nezavřel ty 2 do vězení ještě když nám pomohly , já je potřebuju abych zjistil co se na mně testovalo , když půjdu za váma stejně mně odbijete a pošlete pryč .. neměl jsem jinou možnost !!! .. řekl mu ostře
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:37

Sendokage

Zasmál jsem se mezitim co svázali Montara. "Od toho tu jsou vědci Suichu. Právě jsi odsoudil i Hiyori a Ulquiorru k smrti. Chtěl jsem je jen vyslechnout a pustit, ale jelikož zbudili v členech vesnice takovou agresivitu tak je taky popravim." Řekl jsem a ukázal na mříže kam hodili Montara. Cela byla hodně daleko od Ulquiorry a Hiyori tudíž neměl šanci se s nima nijak spojit. Pochopil, že udělal asi blbost.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:41

Montaro Yuurinshi

Ty parchan** zakřičel i když už odešly ... ne ne , jeslti je popravý tak si slibuju že ho jednou zabiju .... říkal si a v nitru byl naštvaný nebo spíše rozzuřený
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:49

Masaru

Po pár hodnách dřímání sem byl plný energie.
Opatrně sem si stoupl abych nezbudil Soru, ale nakonec sem ji vzbudit stejně musel.
Soro... Musíme se domluvit s každým silnějším shinobi, kterému věříme. Já půjdu za Aiko Suikafuurado, Rikko Suikafuurado a Shiku Heriny. Pošlu pro ně klony a já osobně s tebou pudu najít Jira.... Pokud znáš ještě někoho komu můžeme důvěřovat zajdi za ním. Musíme být dískrétni jakoby se nic nedělo. Dále by sme měli zinformovat všechny geniny a chunniny... Ale na to mi nestačí klony, takže ti budou nařadě až pak.
Řekl sem ustaraně.
Hlavně buď opatrná Soro.
Řekl sem ji ještě ustaraněji a políbil ji.
Yosh! Vesnice se nezachrání sama.
Řekl sem plný energie.
KazeBunshin no jutsu!
Vykřikl sem a vytvořil 3 klony všichni tři se změnili na různé vesničany a pomalým krokem vyšli do vesnice, každej z nich hledal jednoho z Jouninů.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 21:37

Sora

Kývla hlavou,zeptám se Izumiho,ale nevim jestli bude pro,moc jouninu,chuninu tu neznám.Ale skusím se zeptat Izumiho. Řekla a polibek mu opětovala.Dem na to. Řekla.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 21:44

Masaru

Prosimtě fakt buď opatrná a važ slova... ten Izumi se mi zdál jako posluhovač kageho....
Řekl sem ustaraně a pomalým krokem sem šel hledat Jira, moje klony se zatím po městě ptali na své Jouniny.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 08:16

Aiko Suikafuurado

Před mým domem se objevil nějaký vesničan a já na něj nechápavě hleděla. "Co si přejete?" Za mými zády byl vidět Jiro jak si něco čte.

Shika Herini

Seděla jsem na jakési louce a četla si knihu a kolem se potloukal nějaký vesničan tak jsem si ho tajně hlídala.

Rikko Suikafuurado

Seděl jsem na lavičce u sídla Suikafuurado.

Izumi

Jako vždy jsem trénoval boj s dvouma katanama na jedné z louk.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 18:12

Yotsuke Yakooho

Právě jsem vstoupil do vesnice.
Již předem jsem posílal zprávu takže se vpuštěním dovnitř jsem neměl problém.
Měl jsem i potvrzeno že tady najdu útočiště.
Zeptal jsem se strážných kde najdu Sendokageho a ti mě poslali do jeho kanceláře.
Procházel jsem se neznámou vesnicí a říkal si že tohle je od teď můj domov.
Pak jsem si vzpoměl jak jsem vyrůstal v Soro a málem mi vytryskly slzy z očí.
No tak, nech toho přece. Musíš vypadat jako elitní ninja.
Dojdu před hlavní budovu a vstoupím dovnitř.
Hledám buďto kancelář Sendokageho nebo jeho osobně.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 18:24

Klon

Aiko, Jiro

Probleskolo mi v hlavě a rozplynul sem se.

Masaru
Dostal sem informace a vyběhl směrem k těm dvoum.

//Shika
Můj klon se procháze okolo ní a když se mu zdálo, že nikdo okolo není přišel k ní a proměnil se na Masara.
Zdravím Sensei!
Usmál sem se na ní.


//Rikko
Můj klon tušil, že je Rikko někde okolo sídla, když ho už konečně našel sedl sem si vedle něj a díval se na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 19:11

Sarash Kentiri
Prechádzal sa dedinou a dúfal že na niekoho narazí.
Potom ho napadlo že mal ísť za Sendokagem.
Dúfam že nebude naštvaný, pomyslel si a vydal sa smerom k budove.
Cestou premýšľal aký bude mať tým.
No, to som fakt zvedavý, pomyslel si.
O chvíľu som bol už u budovy.
Je to tu, pomyslel si a vošiel.
Chvíľu blúdil, no nakoniec to našiel.
Zaklopal na dvere no bolo zamknuté. (myslím že je vonku)
Tak kráčal po dedine a snažil sa ho nájsť.
O chvíľu ho našiel a pribehol ku nemu.
Dobrý deň, Sendokage-sama. Moje meno je Sarash Kentiri. Prišiel som aby ste ma zaradili do týmu, povedal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 19:17

Sendokage

Už jsem byl v kanceláři když ke mně přišli ti dva nový genini. "Co potřebujete hoši?" Zeptal jsem se s úsměvem.

Jiro a Aiko

Zase se zavřeli dveře od domu, když ten chlápek zmizel.

Rikko

Jen jsem se podíval na podivného chlápka a zase si četl.

Shika

Docela jsem se lekla. "Jej, ahoj Masaru." Šeptla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 19:20

Sarash Kentiri
Zdravím vás, Sendokage-sama! Moje meno je Sarash Kentiri a prišiel som aby ste ma zaradili do týmu, odpovedal.
Čakal čo mu povie...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 19:43

Sendokage

Kývnul jsem hlavou "Takže ten druhý je podle všeho ten z té Sory?" Zeptal sjem se a ze skříňky u stolu jsem vyndal spisy papírů.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 19:44

Yotsuke Yakooho

Ano, já jsem Yotsuke Yakooho ze Soro.
Dál už nebylo potřeba hovořit.
Na zbytečné klábosení já nejsem
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 19:52

Sendokage

Pročetl jsem si spisy a podíval se na oba. "Ty," ukázal jsem na Yotsukeho "budeš v týmu 3 s Masarem Suikafuurado a Sorou Suikafuurado." Pak jsem se podíval na Sarashe "A ty budeš v týmu 2 s Tatsuyou Gojou a Creepy Boyem." Řekl jsem a dal spisy zpět do skříňky. "Sensei týmu 3 je Shika Herini a sensei týmu dva je Utakata Kentiri, který je na misi." ve skutečnosti byl Utakata zavřený v cele v podzemí pod mojí kanceláří, ale to jsem věděl jen já.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 19:57

Yotsuke

Chci vám poděkovat, že mi poskytnete útočiště ve vaší vesnici.
Budu se snažit nezklamat vaší důvěru ve mě.
Hned se vydám najít zbytek mého týmu, ale nejdříve bych se měl hlásit u senseie.
Můžete mi poradit, kde bych ho našel?

Počkám na odpověď .


Naposledy upravil anthraxik dne Wed Jun 02 2010, 20:16, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:06

Sarash
Kývol na znak súhlasu.
Ďakujem, povedal a zmizol.
Začal hľadať svojich týmovýchh parťákov....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:15

Sendokage

"No Shika je většinou na jedné z louk tak zkus hledat tam." Řekl jsem a sledoval ho. "Samozřejmě rádi poskytneme nový domov, kort když jsi z bývalé Sory." Řekl jsem po pravdě.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:21

Yotsuke

Díky řekl jsem a odešel.
Hned jak jsem vyšel z budovy jsem se rozeběhnul směrem k loukám abych tam byl co nejdříve.
Chvílema jsem se musel doptávat na cestu, ale pak jsem zahlédl ženu s knihou a mladého ninju.
To by mohla být ona pomyslel jsem si a přišel jsem blíž tak abych nebránil jejich rozhovoru, ale zároveň aby viděla že s ní chci mluvit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:27

//Shika


Chtěl sem s vámi o neče....
Řekl sem vážně ale pak přišel ten chlapec a já zmlkl.

//Rikko

Zdravím Rikko-san, to sem já Masaru, mohli bysme si promluvit někde v soukromí?
Zeptal sem se ho tiše.

Masaru

Po cestě sem spomalil a uvědomil si, že bych neměl dělat moc rozruch. Když sem přišel na místo, kde můj klon zmizel tak sem zaklepal na dveře a čekal.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:32

Yotsuke

Vidím, že přede mnou nechtějí mluvit a tak přijdu blíž.
Omlouvám se že ruším, ale chci se jen zeptat jestli náhodou nejste Shika Herini.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:45

Sarash
Šiel okolo domu kde trénoval niaky ninja.
Podišiel bližšie.
Ahoj. Nevidel si Creepyho Boya? spýtal sa zvedavo...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:46

Koketsu

Urazil som sa a aj naštval. Tak sa na teba vykašlem a začnem úplne sám trénovať. Povedal som naštvane a prišiel na nijaku lúku.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:48

Iwashi

Keď som sa zobudil tak som sa najedol strávil dlhé raňajky z rodičmi a vybral som sa do dediny stále som rozmýšľal nad opicami takže som zabudol že som chcel trénovať
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Získali jste si respekt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Získali jste si respekt
Návrat nahoru 
Strana 7 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pochlubte se odkud jste...
» Věděli jste, že to přijde!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: