Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Získali jste si respekt

Goto down 
+6
Koketsu
Damrod
Meiki_Ookami
Srotak
Clover
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:51

Suizu

Kývnul jsem hlavou a vytáhl si ze skříně jakýsi kufr a hodil ho na stůl a pomalu ho otevřel. V kufru byly jakési dvě železné rukavice, které měli na konečcích prstů jakési bílé plastové kroužky. Pomalu jsem si je nasadil a ze skříně vytáhl žluto bílý plášť na kterém byl vyobrazený stříbrný orel a dal si ho na sebe. "Jdeme."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 31 2010, 22:03

Montaro Yuurinshi

Jo ... pousmál jsem se a šel vedle suizua
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 31 2010, 22:12

Creepy

Ani ne za hodinu jsem byl zpět. Uvědomil jsem si totiž pár podstatných věcí, mezi prvními to že shinobi z jiných vesnic mají vstup do vesnic zakázán pod trestem smrti a také to že nemám vlastně vůbec žádnou představu kde bych mohl Kumo najít.
Ksó...tak tohle byl trapas...
zamračil jsem se když jsem zase v jiné podobě procházel branou a mířil na cvičiště trošku vylepšit své schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 31 2010, 22:26

Suizu

S Montarem jsme přišli k dvoum strážím u vězení a oni ke mně přišli a hned na mě řvali, že tu nemáme co dělat. Já se jen pousmál a namířil na ně rukama na kterých jsem měl ty rukavice a z bílých plastových kroužků vystřelila jakási žlutá koule na každého jedna a oni se začali vznášet ve vzduchu a měli zavřené oči, byli v bezvědomí. "Fajn, máš asi tři minuty." Řekl jsem a otevřel mu mříž k Hiyori.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 31 2010, 22:29

Montaro Yuurinshi

Dík .. řekl a usmál se ... a vešel do vězení k Hiyori
Uhm ... vypadlo zněho jenom protože nevěděl co má řict a sledoval ji
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 31 2010, 22:35

Hiyori

"Co je magore?" Zeptala jsem se tvrdě a seděla jsem na kamenné lavičce a také ho sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 31 2010, 22:38

Montaro Yuurinshi

no .... no ... řozmýšlel se a pak to zněho vypadlo .. mám jenom pár minut nejradši bych vás odsud dostal ale nevím jeslti to půjde ... potřebuju poradit co je todle zač řekl přistoupil kní a ukázal jí ruce ... něco to prý blokuje a já potřebuju vědět co tak jestli o tom něco nevýš
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 31 2010, 22:48

Hiyori

Podívala jsem se na pečetě a pousmála se. "Vypadá to, že si ten nový vědec hrál." vysmála jsem ho. "O tom vim prd, ale nic dobrého to nebude." Zbývaly asi dvě minuty.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 31 2010, 22:53

Montaro Yuurinshi

Vážně ?? toje vše ?? .. řekl celkem překvapeně ale zklamaně .. a nevíš kde je ten tvůj společník ?? .. zeptal se rychle
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 13:09

Koketsu

Ak toho nebudem hodný tak sa naňu vykašlem. Odsekol som mu a dalej som sa motal po meste. A keď si ju nebudem brať tak jednoducho začnem viac trénovať.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 13:56

Hiyori

"Jsem snad kouzelník, abych věděla kde je?" Řekla jsem naštvaně a sleodvala ho. Zbývala minuta a půl.

Koketsu -> "Ubožáku, nikdy nebudeš dobrý jako ostatní. Furt jsi spoléhal na mě a beze mě nic neumíš." Řekl ti démon a zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 14:30

Montaro Yuurinshi

Prosím , musíš o tom něoc vědět ... [Uluqvijoru] (nevím jak se to píše) znáš jeto taky blázen do laboratoře tak prosím skus si vzpomenout .. řekl a nadějně se naní kouknul ... pak vás odsud dostanu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 14:38

Hiyori

Poškrábala jsem se na bradě. "Nevim jak ti mám ještě říct, že nevim kde je." V tu chvíli se z venku ozval hlas Suizy, který ti naznačil, že bys měl pohnout.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 14:45

Montaro Yuurinshi


Sakra .. řekl jsme a vyběhl jsem z cely nechal jsem jí otevřenou ... Nešlo by ještě pár minut ??? potřebuju toho druhýho .. řekl jsem rychle suizovi zrovna odcházet se mi nechtělo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 14:57

Suizu

"Mně jsi řekl Hyiori, o něm nebyla řeč. Na to už totiž není čas tak pojď." Zařval jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 15:19

Montaro Yuurinshi

NE ... řekl panovačně využil toho že jsou v omráčení vytáhl dva kunaie a chtěl je do těch strážců zabodnout najednou
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 15:25

Suizu

"Ty jsi se snad zbláznil ne?!" Zařval jsem a dal mu železnýma rukavicema pěst do obličeje a pak ho chytl a odhodil pryč a zavřel mříže a došel za nim. "Jsi deb.l nebo co? Jsou to normální členové vesnice a ty by jsi je jen tak zabil? Možná nejsi tak dobrý ninja jak jsem si myslel. S moji pomocí dále nepočítej."Řekl jsem dost naštvaně a odešel. Mezitim se dva strážný probrali a dál hlídali.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 15:35

Montaro Yuurinshi

Grr ... zavrčel jsem a rukou jsem si nahmatal ráno na obličeni ... to zase bude mít následky ... sakra ... řekl si
Ted už nemam kam jít musim to vyskoušet ... řekl jsem potichu
vstal jsem a pomalu šel s usměvem k strážím
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 16:11

Stráže

Nastavili před sebe dlaň a zeptali se "Co tu hledáš?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 16:19

Montaro Yuurinshi

Mám tu něco pro ty nový vezně co je sem hodil sendokage ... řekl a škodolibě se usmál a jednu ruku dal za záda
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 18:51

Stráže se jen začali smát "Jídlo a pití dostali před pár minutama. Nic jiného se jim nedává tak to nezkoušej." Řekl jeden z nich a vytáhl katanu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 18:58

Montaro Yuurinshi

Cse .. odsekl a v tu chvilku tou rukou za zády upustil kuličku zavřel oči a najednou bouchla a všude se oběvil kouř vten samej okamžik jsem druhou rukou vytáhl kunai a zautočil na pozici kde byl ten jeden bez katany a rukou kterou jsem měl za zády jsem mezitím vytáhl druhý kunai já je neviděl oni mně vydět taky nemohly využival jsem svého sluchu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 19:12

Strážný nebyly žádné lamky a proto se automaticky skrčili a jelikož dým vytváří šum tak to Montaro neslyšel. "Vakkuová technika!" Ozvalo se a dým se nasákl zpět do kuličky a oba strážný sledovali Montara. "Ty jsi fakt idiot. Proč sakra útočíš na členy vlastní vesnice. Až s tebou skončíme tak tě tu taky zavřem." Řekl jeden a druhý mezitim složil pečetě a něco zašeptal.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 19:17

Creepy

U sebe doma kam jsem se zašil poté co jsem se vrátil z tréningu jsem si vytáhl své nodachi a plně otevřel své oči.
Když nad tím tak uvažuji...s těmahla očima bych ani nemusel potřebovat nějaké zvláštní vybavení abych si svou zbraň vylepšil...
lehce jsem se zamračil a zadíval jsem se na svou ruku kde jsem sledoval strukturu své chakry.
Pokud se mi podaří převést tu nějak na zbraň a udržet v ní...
usmál jsem se. Jasně jsem si vybavoval příběhy o Samehadě a podobných extrémně mocných mečích. Samozřejmě jsem docela pochyboval že bych něco takového zvládl se svímy schopnostmi ale základ...živou zbraň bych vytvořit možná zvládl.
Čeká mě zajímaví týden
s tím jsem se vrhl do práce.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 19:17

Montaro Yuurinshi

Protože mi bránite v cestě .. řekl a otevřel oči ... vyhodil obadva kunaie po tom co něco šeptnul a o pár metrů uskočil mezitím za letu spojil nasoustředil chakru do rukou,dopadl a začal je rozděovat Fuuton: Kuikku shi nažil se svázat toho druhýho
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Získali jste si respekt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Získali jste si respekt
Návrat nahoru 
Strana 6 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pochlubte se odkud jste...
» Věděli jste, že to přijde!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: