Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Získali jste si respekt

Goto down 
+6
Koketsu
Damrod
Meiki_Ookami
Srotak
Clover
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 17:41

Creepy Boy

Když nechceš tak proč mě rušíš?
povzdechl jsem si a na jeho otázku jen zakroutil hlavou.
Hele asi takhle, žil jsem si se svími přáteli v poklidu než nás napadli místní shinobi, je zavraždili ale já měl tu smůlu že sem byl malí děcko a velitel akce byla ženská s troškou přemíry mateřského citu, takže sem přežil a odtáhly mě sem, načež si mě přecvičili k obrazu svému bez možnosti se s kýmkoliv vidět nebo setkat, měl jsem být do týmů zařazenej včera ale na vesnici byl podniknutej útok, načež jsem se musel účastnit záchrané výpravy takže jsi první člen mého týmu kterého vidím...tolik můj život v kostce.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 17:46

Sarash
Ok, odpovedal a zmizol.
Prechádzal sa dedinou.
Ksó! Taká nuda? pomyslel si znudene...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 17:49

Sora -> uviděla jsi procházet se Izumiho po vesnici.

Rikko

"Vidíš tu snad ještě někoho, aby tu nebylo soukromí?" Řekl jsem a poklepal se na čele.

Jiro a Aiko

Zaťukal Masaru a já pomalu otevřela a pousmála se. "Co potřebuješ?"

Sestřička u Iwashiho

"On už zde není."
Řekla jsem a šla zase pracovat.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 18:07

//zapoměl si na Shiku xD

//Rikko
Nikdy nevíte kdo poslouchá, sem opatrnej, tohle by neměla slyšet nechtěná osoba...
Řekl klon trochu ustrašeně.


Masaru

Zdravím Sensei, zdravím Sendokage-sama.

I když sem Jira neviděl, tak sem věděl, že tam je.
Chtěl sem s Váma a Sendokage-sama mluvit.... Hlavně se chci zeptat proč......
Odmkl sem a podíval se okolo sebe...
Ehm... Mohl bych dovnitř?
Snad nedělají něco intimního.
Pomyslel sem si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 19:06

Jiro a Aiko

Aiko jen kývnula hlavou a cukla do zadu, aby jsi mohl projít dovnitř. Před sebou jsi viděl sedícího Jira v křesle.

Rikko

"Ach jo." Povzdechl jsem si a dál seděl. Nikam se mi chodit nechtělo.

Shika Herini

"Ahoj." Řekla jsem tomu novému. "Ty jsi asi náhrada do týmu co?"
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 19:13

Yotsuke

Takže jste to vy. Ano, jsem nový člen týmu.
Vypadá simpaticky.
Přišel jsem se ohlásit aby jste o mě věděla.
Pak se podívám na cizího chlapce a pokračuji k senseice.
Vidím že tu máte něco rozjednaného a já jsem po dlouhé cestě.
Půjdu si odpočinout.
Kdyby mě bylo potřeba, najdete mě v mém pokoji.
I když ani ještě nevím kde přesně je
řeknu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 19:22

Montaro Yuurinshi

Už vím co je nejhorší na vezení ... není co dělat ... řekl možna ale .. řekl si a snažil se nakoncentrovat chakru do rukou
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 20:08

//Rikko
Omlouvám se za ty potíže... Ale víte, jak sem se vás ptal na současného Sendokageho...
Zeptal sem se ale nečekal sem žádnou odpověď.
Byl sem u něj... a zdá se mi podezřelý, říkejte mi, že jsem paranoidní ale já si myslím, že něco chystá... Něco špatného.
Pokračoval sem a snažil sem se neříkat nic konkrétního, Rikka sem ještě moc dlouho neznal a nevěděl sem, zda mu mám na plno věřit.

//Shika
Až mu Senseika odpověděla a on odešel, začal sem zas mluvit.
Já.... Chtěl sem znát Váš názor na současného Sendokageho.
Zeptal sem se jí.

Masaru

Sundal sem si boty dal je vedle dveří, přišel sem k Jirovi a znova ho pozdravil.
Zdravím, omlouvám se, že sem tak hrr... Ale už mi to vrtá rozně dlouho hlavou... Když ste už zpátky, proč nepřevezmete svůj post Kage?.
Zeptal sem se ho zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 20:39

Sora

Doběhla jsem k Izumimu,Izumi-sensei mohu se zeptat...jaký je váš názor na současného sendokageho? zeptala se a s úsměvem čekala.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 19:18

Shika Herini

Yotsuke tam furt stál a nechápala jsem proč Masaru přestal mluvit když Yotsuke přišel, když se zeptal na tak normální otázku. "Nový Sendokage? Nevadí mi." Řekla jsem a podívala se na Yotsukeho. "Jen tak pro jistotu, co máš za podstatu?" Zeptala jsem se ho.

Rikko

"Možná, ale to není tvá věc ne?" Řekl jsem a usmál se. Vypadalo to, že mé nálady se celkem často mění. Předtim jsem byl takový nérvozní, teď jsem zase milý a při souboji ve vesnici jsem byl zase odvážný a sebejistý.

Jiro a Aiko

Jiro jen ukázal na křeslo před sebou, aby si Masaru sedl a Aiko mu přinesla čaj. Na otázku jsem se jen usmál a dotkl se Aiko břicha, které bylo celkem už velké. "Nemohu si dovolit někde bojovat když čekám potomka." Usmál se Jiro.

Izumi

Jen jsem se pousmál. "Je to kage jako každý jiný, takže ho respektuji." Řekl jsem jen

Montaro -> Do rukou jsi chakru nakoncentroval, nic těžkého.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 20:24

Montaro Yuurinshi

Potom jsem se do rukou snažil nakoncentrovat fuuton chakru abych přesekl lana
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 21:33

Montaro -> Lana jsi zpřetrhal, ale byl jsi ve vězení tudíž jsi byl v cele zavřenou silnými mřížemi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 21:48

Montaro Yuurinshi

Aspon ted mam klid .. řekl a sedl si do tureckýho sedu .. když mi nikdo nemůže poradit tak to zjistím sám ... řekl jsem a zamyslel jsem se putoval jsem k pečeti a snažil se zjistit co blokuje
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 21:50

Objevil jsi se v jakési bílé místnosti bez dveří, bez oken bez ničeho. Všude kolem tebe se objevily na stěnách černé pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 21:52

Montaro Yuurinshi

Hm todle vypadá zajímavě .. řekl ve svém nitru a přišel k jedný z početí a dotkl se jí rukou
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 21:58

V tu chvíli ti rukou projelo několik ostrých hrotů a probodalo ti to dlaň.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 22:00

Montaro Yuurinshi

Zatnul jsem zuby a snažil jsem se tý bolesti odolat Sakra .. vypadlo ze mně ... asi se budu muset dostat přez ty zdi .. řekl si zakřičel a pořádnou silou udeřil pěstí do tý pečetě , samozřejmě neprobodanou rukou
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 22:13

V tu chvíli najednou pečetě zazářily a najednou celá bílá stěna zazářila rudě a zbarvila se do černa a všude kolem tebe byla temnota. Najednou z dálky přišel jakýsi ninja, ninja který měl v jedné ruce kunai a v klidu stál proti tobě. Jeho oči rudě zářily.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 22:15

Montaro Yuurinshi

Co ty tady chceš ?? řekl jsem šáhnul jsem do kapsy ale neměl jsem už žádný kunai něměl jsem tma nic ...
Zíral jsem naněj a naklonil hlavu blíž k rameni .. čekal co bude dál
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 22:26

Chlápek jen tak stál a tiše šeptal "Nikdy mě neporazíš. Nemáš na to sílu. Jsi ubohý Yuurinshi, který nikdy nebyl hodný sloužit bohu. Jseš jen nicka kvůli které umře Ulquiorra a Hiyori." Říkala podivná postava.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 22:31

Montaro Yuurinshi

Zpozoroval jsem a nahodil se mi celkem naštvanej výraz ... Co ty o tom víš prosimtě si nikdo kdo se tu zničeho nic zjevil .. řekl klidným tonem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 22:43

Chlápek se zase zasmál a z ničeho nic se vynořila za tebou jeho kopie a bodla ti kunai do zad a pak se zase vsákla do země a chlápek před tebou se pořád jen smál. "Zde tvé putování končí." Ozávalo se pořád dokola a vždy když se to ozvalo znovu tak jsi byl čímdál tim více naštvaný.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 22:45

Montaro Yuurinshi

Odmala jsem žil bolestí tak to bodnutí pro mně byla menší terapie od vzteku ... Myslíš ?? vydal ze sebe a snažil se přemoct bolest a nedat do na sobě znát ... pak se ohlížel kolem sebe nemohl se naněj rozeběhnout to by se mi rozpumpovalo tělo a začam by šileně krvácet
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 22:50

Najednou se chlápek objevil asi 4x vedle něj a ve stejnou schvíli ho vždy lehce seknul po rukách, což Montara asi začalo štvát, že je tak bezmocný.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 22:54

Montaro Yuurinshi

Zavřel jsem uči a z hluboka dýchal na hlas .. pěnil jsem .. protože jsem se nemohl hnout jenom jsem celou dobu mohl přímat bolest a nic nedělat tak jako to dělám celý život .. Dost .. zakřičel jsem a rozeběhlnul jsem se na něj můj tep se zvýšil a tak jsem krvácel vude kde mě říznul ... snažil jsem se mu dát pěstí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Získali jste si respekt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Získali jste si respekt
Návrat nahoru 
Strana 9 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pochlubte se odkud jste...
» Věděli jste, že to přijde!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: