Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Získali jste si respekt

Goto down 
+6
Koketsu
Damrod
Meiki_Ookami
Srotak
Clover
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 20:39

Masaru

Montara sem si nevšímal a poručil si další rameny měl sem hroznej hlad.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 20:40

Creepy

He?
zeptal jsem se a znělo to dost naštvaně.
Proč ne? Svoje jsem si odmakal, navíc když se mi to podaří tak to přece zvedne bojovou sílu téhle vesnice ne?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 20:44

Sendokage

"Nehodláš uposlechnout svého kage?" Zeptal jsem se naštvaně.

Suizu

Když tam vtrhnul Montaro tak jsem se tak lekl, že jsem spadl ze židle a pomalu se zase zvedl. "Ježiš, já se lekl."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 20:46

Masaru

Když už sem dojedl svůj 7. ramen zvedl sem se a zaplatil. Pomalinku sem vyšel z restaurace a vydal sem se směrem k budově Suikafuurado.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 20:47

Montaro Yuurinshi

Po hlavě mi sjela anime kapka ... uhm .. do čeho jste byl proboha tak zabraný Suizu-sama ?? .. zeptal jsem se zhaujatě a pak jsme uplně změnil téma
... Víte něco o vesnici zvířat ?? respektivě o 2 lidech který nám pomáhaly ?? .. zeptal se strašně oběcně
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 20:49

Tatsuya

"Jestli byste dokázal sehnat i nějaký baťoh, který by mohl nosit Kiteisochi na zádech," řekl jsem, ale nebyl jsem si jistý, jestli to může obchodník se zbraněmi sehnat. To ze mě chceš udělat nosiče? vyprskl najednou Kiteisochi, kterému se zjevně můj nápad nelíbil. "Mně stačí nějaké ninjato, které by vedlo chakru..." Mně stačí... To jsem neřekl dobře... Zbraně co vedou chakru přeci jen zas tak jednoduché a levné nejsou...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 20:58

Obchodník se zbraněmi

"Eh." Poškrábal jsem se ve vlasech. "Právě tvůj kolega chtěl katanu co vede Raiton. To tu nemáme. Jaký bys chtěl vést element?" Pak něco začal hrabat pod pultem a vyhodil na pult batoh. "Tohle na vlka stačí?"

Suizu

Rychle jsem strčil knížku s názvem "Jak flirtovat" do stolu a nevinně se usmál. "A co bys o nich jako chtěl vědět?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:01

Montaro Yuurinshi

Kde jsou ... jedna z těch osob respektivě Hiyorimně jsem dovedla a já bych se sní chtěl sektat.. řekl a nahodil takový nevinný výraz


Naposledy upravil Ramaru dne Sun May 30 2010, 21:08, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:02

Masaru

Přišel sem až k sídlu Suikafuurado a vešel dovnitř.
Musím se víc dozvědět o Sendokagovi... Vůbec ho neznám, zdá se mi nějakej lhostejnej.
Přemýšlel sem a hledal sem někoho kdo by mi odpověděl na otázky.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:07

Sora

Ano bylo,bylo to celé pomotané.Ale jsem ráda že jsme všichni živí, řekla a vytáhla proutek co jí Izumi před tim dal.Funguje stále? zeptala se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:09

Suizu

Že by se nám zachránce Yuurinshi klanu zamiloval? Pomyslel jsem si a pak se oklepal z těch představ. "Podle mých zpráv od Kageho jsou ve vězení." Řekl jsem i já celkem překvapeně.

Izumi

Kývnul jsem hlavou. "Dokud ho nezlomíš tak fungovat bude." usmál jsem se.

Masaru -> Najednou ti do obličeje přistála kupa letících papírů a před sebou jsi viděl ležícícho jounina Rikka Suikafuurado, který se pomalu zvedl. "Jejda! Hrozně se ti omlouvám." Řekl nervózně.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:15

Masaru

To je dobrý, Zdravím.
Pozdravil sem ho.
Přišel sem... Se zeptat na nového Sendokageho, nemam o něm žádné informace jediné co vím je, že už kdysi jednou Kage byl. Doufal sem, že se tady dozvím něco víc.
Zeptal sem se ho zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:19

Tatsuya

"Suiton, ale pokud to tady nevedete, tak obyčejné ninjatou stačí..." Kdyý vytáhl baťoh, tak jsem se chvíli díval na baťoh, pak na Kiteisochiho a Kiteisochi už věděl, co ho čeká, ale než se vůbec stačil otočit, tak už baťoh měl na zádech, na boku mu viselo pár kapes a packy už měl taky uvnitř. "Ts," odsekl a snažil se to ze sebe dostat, ale to se mu nedařilo. "Takže, kolik to bude?" zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:19

Montaro Yuurinshi

Cože ?!?! ... vykřikl jsem a bouchnul jsem do stolu který jsem zkoro zničil ale nakonec se udržel
... Zhluboka jsem se nadechl ... Proč je tam zavřel ?? .. zeptal se a na a ruku jsem si dal před sebe výrazně byly vidět pečetě na prstech kterých jsem si už kůli těmto událostem nevšímal ... a pak jsem se kouknul na Suizu-sama
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:21

Creepy

Zatvářil jsem se hodně naštvaně.
Ne nemám v úmyslu váš rozkaz neuposlechnout
zavrčel jsem a zamířil někam jinam. Jsem moc mladý na to abych umíral a měl jsem dojem že být tu ještě chvíli asi to risknu a pokusím se mu useknout hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:37

Rikko Suikafuurado

Začal jsem se škrábat na hlavě. "Eeh no... Asi bych něměl nic říkat... Hodně se od minulých let změnil."

Suizu

"Uklidni se." Řekl jsem a chytl ho za ruku a přitáhl ji pomalu k sobě. "Co je to?" Koukal jsem na klouby a pečetě.

Obchodník se zbraněmi

"Sakra!" Bouchnul sjem do stolu. "Nesnášim dementy co říkají ninjato místo katany. Ninjato to nazval nějaký opilý dement, aby vypadal dobře a další dementi místo katany opakují Ninjato a přitom je to skoro to samé. Ninjato neprodáváme, jen katany." Řekl jsem solidně naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:42

Tatsuya

"Promiňte," vyjekl jsem na něj překvapeně. "Katana se vyrábí z Tamahagane, má mírný obloukovitý tvar a je a její maximální délka je tři šaky, zatímco ninjato se může vyrábět z jakékoliv oceli, bývá většinou rovného tvaru a její délka je individuální... Copak tu máte rovné katany?" zeptal jsem se na závěr ironicky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:42

Montaro Yuurinshi

Nevim .. řekl arogantně .. měl jsem to na sobě když jsem se probudil ... řekl se takovým naštvaným výrazem
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:42

Masaru

Važně jak se změnil? Mně mužete věřit... Jsme ze stejného klanu.
Ujišťoval sem ho a myslel to vážně.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 30 2010, 21:45

Creepy

Hodně nenápadně jsem se vytratil k sobě domů kde jsem se sbalil na delší cestu načež jsem zamířil opět nenápadně tak abych se vyhnul případným hlídkám(pomocí henge zamaskovaný jako lehce podnapilí obchodník). Pryč z vesnice. Můj cíl byl jasný. Dostat se do Kumo a opatřit si svou zbraň snů, načež se vrátit tak rychle že si toho nikdo nevšimne.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31 2010, 13:02

Obchodník se zbraněmi

"Uhm, chytrého si hraj někde jinde." Řekl jsem a ukázal na dveře. "Katanu si udělej třeba ze dřeva."

Rikko Suikafuurado

Poškrábal jsem se nevěřícně ve vlasech a pak se rozhlédl kolem sebe. "No... Dříve byl jeden z těch nejhodnějších, byl totiž senseiem Sayara Kentiriho. Poté však odešel z vescnice, jen Sayaru věděl proč a co se vrátil je uplně jiný." Pak jsem si odkašlal.

Suizu Yuurinshi

Chvíli jsem přemýšlel. "Jo to je to jak na tobě zkoušeli ty pokusy co?"

Creepy -> Povedlo se ti utéct, ale strážný se na tebe divně koukali.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31 2010, 14:16

Masaru

Jak to myslíte jiný? Teda.. když sem ho párkrát potkal nezdál se mi jako nějakej dobrák.... Nemyslíte si, že něco planuje? Něco špatného.
Zeptal sem se opatrně.
Až domluvím s Rikko-sama půjdu se podívat k sendokagemu a optám se na ty dva z Animal.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31 2010, 14:16

Sora

Také se usmála,jenom se tak optám,jsou zde ještě nějaké techniky které bych mohla trénovat? Zeptala se a podrbala se na noze.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31 2010, 14:24

Tatsuya

"A to nejspíš bude lepší," řekl jsem, hodil jsem mu několik mincí a odešel jsem i s Kiteisochim. Ach jo... To mám cestovat do Iwy? Nebo do Konohy? Tam mají ty nejlepší kováře... škoda, že už Kumo není... Zašel jsem poblíž sutin domu, kde jsem předtím pobýval. Hm... Stejně tu nemám už co dělat... Utakata a ani Shinju tu nikde poblíž nejsou... Mám na lidi špatný vliv a rozhodně je na čase vypadnout... Složil jsem pečeť: "Mizu bunshin," vytvořil jsem jednoho klona. Nevydrží moc dlouho, jakmile odejdu dál od vesnice, tak se vypaří... Ale počkat... Potřebuju ještě jednoho... "Mizu bunshin," vytvořil jsem ještě jednoho, ale menšího, což mi pro tentokrát nevadilo, protože byl stejně odsouzen k tomu, že se měl proměnit. Už mě to skládání pečetí unavovalo, ale tohle byla snad poslední: "Henge," já s Kiteisochim jsme se proměnili na kupce a koně a malý klon se proměnil na Kiteisochiho. "Vy dva udělejte menší rozruch u toho obchodníka..." přikázal jsem jim a chytil jsem koně (Kiteisochiho) za uzdu. Pomalými kroky jsem začal vyšlapovat směrem z vesnice. Musím se nějak dostat do Iwy nebo Konohy...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31 2010, 14:32

Rikko

"Jak to mám asi vědět? Já ho zase tak moc neznám. Ale myslim, že nic špatného nechystá." Řekl jsem a posbíral si papíry.

Izumi

Zakroutil jsem hlavou. "Je jich dost, ale to už by tvé tělo nezvládlo. Pokud vim tak tvůj limit hozených šípů je myslim jen jeden."

Tatsuya -> Povedlo se ti také jako Creepymu projít skrz stráže ....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Získali jste si respekt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Získali jste si respekt
Návrat nahoru 
Strana 3 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pochlubte se odkud jste...
» Věděli jste, že to přijde!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: