Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Získali jste si respekt

Goto down 
+6
Koketsu
Damrod
Meiki_Ookami
Srotak
Clover
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:54

Sora -> Najednou jsi uviděla silné světlo a před tebou se objevil Izumi a usmál se. "Tak jak ti jde jutsu?" zeptal se tě.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:58

Creepy

Vážně? O tom jsem neslyšel...měl jsem teď poněkud hodně práce
připustil jsem a poškrábal se na hlavě.
Nicméně nemáte kontakt na někoho z Kumo kdo by ty zbraně dělal? Nerad bych tam šel jen tak naslepo
s tím se objevil Tatsuya a já ho pozdravil kývnutím hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 18:01

Masaru

Po pár hodinách sem se probudil, pořád sem byl celý zlámaný, chakry sem měl málo ale už sem enbyl tak unavený. Vyšel sem z bytu a namířil si to do své oblibené restaurace tam sem si objednal ramen a pomalu ho jedl.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 18:02

Sora

Podívala se na Izumiho,Skvěle,už ho dokážu provést celé. Řekla unaveným tónem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 18:15

Montaro Yuurinshi

Nojo .. jasně .. řekl vstal a vyskočil oknem pryč ... Achjo co se vlastně stalo ... kde jsou ted všichni ?? .. ptal jsem se sám sebe když jsem procházel městem
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 18:41

Iwashi

Prišiel som domou a čo nevidím malú opicu na mojej posteli
Čo tu robíš maličká? spýtal som sa jej milo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 18:46

Obchodník se zbraněma

"No asi si tam budeš muset někdy zajít, protože my s Kumo kvůli našemu kage nemáme žádné styky." Řekl jen a podíval se na Tatsuyu "Co potřebuješ?"

Izumi

Usmál jsem se. "To je dobře, vidim, že jsi dost vyčerpaná, tak to nebudu chtít vidět jak to umíš, ale někdy mi to určitě ukážeš. Jasný?" Usmál jsem se znovu.

Opice u Iwashiho

"Jak maličká ty deb.le?!" Zařvala na tebe a rozeběhla se, vyskočila a chtěla tě kopnout do obličeje. Byla velká asi jako tvoje hlava.

Montaro -> Uviděl jsi jak masaru zašel do ramen obchodu.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 18:49

Iwashi

pokúsil som sa uhnúť
Ale veď si maličká nie? spýtal som sa jej pritom
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 18:50

Montaro

hele támhle je ten co tam semnou byl .. uvidíme ... řekl a pomalým krokem k němu přyšel a když zalezl do restaurace a začal jíst lehkýma krokama jsem kněmu pišel a automaticky jsem si sedl před něho .. čekal jsem na jeho rakci
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 18:54

Masaru

To je ten co zdrhl....
Pomyslel sem si když sem uviděl Montara.
Nazdar zbabělče.
Pozdravil sem ho a jedl ramen.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 18:58

Creepy

Fajn, děkuju
přikývl jsem načežj sem dokoupil zásoby kunaiů a výbušných lístků protože ty starý zůstali ve zvířecí vesnici načež jsem zamířil za Kagem s jednoduchou prozbou. Chtěl jsem na pár dní volno abych mohl v oblačné "ukrást" jejich tajemství výroby chakrovích čepelí.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 18:59

Sora

No docela jsem,ale ukážu. Řekla a také se usmála,chceto velký odpočinek.Co jste dělal vi? zeptala se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 19:00

Montaro Yuurinshi

Zbabělec ?? .. zeptal se podivným hlasem ... chtěl jsem je odlákat .. ale všude byly stráže a tak mně chytly .. byla to velká vesnice .. odté doby si nic nepomatuju a pak jsme se tu probral a stímdle .. dla na stůl ruce s pečetma a od Injekcí .. toje vše co si pomatuju .. řekl a protočil očima
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 19:09

Masaru

Nevím co ti a to mám říct.
Řekl jsem neutrálním hlasem. Vzal sem misku a vypil zbytek polívky.
Nechme to tak...
Podíval sem se na jeho ruce a zamyslel sem se.
V té laboratoři se děli různé věci... Jeden vědec tam dokázal zregenerovat celou ruku, možná máš novou schopnost... A nebo je to něco škodlivého.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 19:14

Montaro Yuurinshi

Nikdo neví co to je ... řekl ... každopádně můžeš mi říct co se tam dělo řekl a kouknul se na něj
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 19:23

Masaru Suikafuurado

Když sme se odtud se Sorou konečně dostali potkali sem se se záchraným týmem, který poslal Sengokage, bojovali sme proti vůdci vesnice, který nebyl tak starý jak vypadal. Zabili sme ho jednou ale pak se nějak spojil se svým zvířetem a vstal z mrtvých... Nakonec sme ho porazili, ale půlka týmu byla zraněná.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 19:25

Montaro Yuurinshi

Takže pohoda ... prohodil ... Nevíš jak jsem se sem dostal ? ... zeptal jsem se ho
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 19:30

Masaru

Ta holka, kterou si předtím balil tě sem přinesla. Kde vlastně sou...
Zamyslel sem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 19:34

Opička

Uhnula já nakopla místo něj zeď. "Jen vzrůstově, jinak jsem lepší jak ty." Začala jsem se dost vztekat. "Přišla jsem se zeptat jak ti to jde s Kongem?"

Izumi

Poškrábal jsem se na hlavě. "No já dělal mise od Sendokageho, nevim proč, ale na každou misi posílá skoro jen mě."

Sendokage

Jako vždy jsem byl sám v kanceláři.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 19:36

Creepy

S odhodlaným výrazem ve tváři jsem zaklepal a vztoupil k Sendokagemu.
Zdravím Sendogake-sama
snažil jsem se mluvit co možná nejuctivěji a dokonce jsem se i lehce poklonil.
CHtěl bych vás požádat o menší volno. Při poslední bitvě jsem urpěl menší...otřes a rád bych se dal do pořádku. Myslím že tak...týden by mi měl stačit. Docela rád bych se podíval do nově vzniklé Kumogakure a...
lehce jsem se usmál
"vypůjčil" si od nich tajemství výroby chakrovích čepelí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 19:37

Montaro Yuurinshi

Cse .. odseknul u slova balil ... to by mně taky zajímalo kde jsou .. řekl a vstal od stolu
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 19:43

Sora

To se moc nemáte,mi jsme byli teďka na jedné misi.Byla docela těžká,ale hlavní je že jsem na ní dokončila tu techniku . Usmála se a podívala se na svojí nohu,kde měla ještě to škrábnutí.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 19:52

Tatsuya

"Zdravím Vás," pozdravila jsem nejprve, když mě jeden z prodejců zbraní oslovil. "Zatím přesně nevím... Ale potřebuji nějakou zbraň pro sebe a také pro Kiteisochiho," řekl jsem mu a se zájmem jsem pozoroval jeho zboží. Snad má i nějaké zbraně upraveného pro zvířata... No, přinejhorším... Ts... Tatsuyo, mám svoje tesáky a drápy, a to stačí... Promiň, promiň... "Nebo lépe něco, co by Kiteisochimu pomohlo v boji..."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 20:26

Sendokage

Ani se na tebe nepodíval a jen tiše řekl "Ne."

Izumi

"Jo to bylo v té Zvířecí vesnici co? Zrovna ty dva co s váma přišli jsem měl na rozkaz kageho uvěznit do věznice." Řekl jsem jen a podíval se k nebi.

Obchodník se zbraněmi

Poškrábal jsem se ve vousech. "No a co by jsi asi tak chtěl?" Zeptal jsem se a podíval se na Kitaisochiho. "Zvířecí pomůcky nemáme, ale když mi řekneš co asi tak tvůj vlk chce tak to nechám vyrobit."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 20:33

Montaro Yuurinshi

Nechci chodit za sendokagem .. stejně mi nic neřekne ... skusím to u svých známých .. řekl a usmál se v duchu pak bez otálení vyběhl pryč z restourace aniž by mu něco řekl a mířil do své klanové budovi ... potom rychle zamířil k místnosti kde by mohl zastihnout (ex)-vůdce Yuurinshi tedy do hlavní kanceláře
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Získali jste si respekt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Získali jste si respekt
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pochlubte se odkud jste...
» Věděli jste, že to přijde!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: