Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:55

Jiro

Usmál jsem se. "No podle tvého stavu a že se fakt divim, že dokážeš být při vědomí, protože jsi asi prožil jak vypadá opravdová fyzická bolest, budeš muset dlouho odpočívat v mých bublinách, které ti urychlí uzdravování. Ale technika co tě postihla je mnou vytvořená a jelikož vim co to dělá tak ti oznamuji, že se to bude léčit hodně dlouho, protože je to opatřené takhle, aby se i po zničení techniky mohl hledaný nalézt." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 17:02

Masaru

Neee.....
Vypadlo ze mě smutně.
A co budu jako v tý bublině dělat jen ležet? Jak dlouho tam budu muset být? Já musím trénovat... a hlavně... Musím něco udělat s Takashim....
Vypadlo to šecko ze mně cítil sem se unavený všechno mě bolelo, ale tohle sem mu musel všechno říct.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 17:06

Montaro Yuurinshi

achjo .. jsem tak slabý že nikomu ani pomcot nedokážu ... zavřel jsem oči a ležel jsem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 17:11

Jiro

"Já nevim jestli jsi blbej nebo to jen děláš, ale málem jsi dneska umřel a to si chceš dovolit na Takashiho? Rosekal by tě pouhým jednim škrábnutim meče a mrknutím oka. Dokud nevíš jeho slabinu nejsi schopen ho porazit a je mi jasné, že bdueš chtít slabinu říci, ale neřeknu ti ji, akorát by jsi pak na něj zaúútočil a stejně by jsi umřel. Tak si laskvě přestaň hrát na hrdinu, akorát to z tebe dělá špatného ninju" Řekl jsem mu tvrdě, ale zase pravdivě. "A ano budeš ležet, ale společnosti ti budu dělat já i Aiko"

Utakata

"Pokud tě slyšim dobře." Zakuckal jsem se "Tak technika co jsi udělal je tak A a asi jsi se ji teprve naučil tak se nediv, že jsi hned odpadl." Řekl jsem a vykašlal zase krev.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 17:37

Montaro Yuurinshi

Ale to měn nezajímá já se odsud musím dostat a i s vámi aby nemohl Takashi udělat to co chce ... a když to neudělám bůchví jak to odopadne ... řekl odhodlaně ... zvlášt nechci zklamat Suizua-sama který už mnou stejně opovrhá
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 17:48

Utakata

"Musíš tu vydržet jako já. Můj bratranec Jiro mě nikdy nezklamal a podle všeho ví, že jsem tu a proto ho nechám dělat co ho napadne a nebudu se mu mýchat do cesty."
Řekl jsem a hrozně jsem se zakuckal, protože jsem řekl tak dlouho větu v celku.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 18:28

Sora

Ne,ne...jenom jsem vyčerpaná.Nestihla jsem si pořádně odpočinout po dlouhé misi,a k tomu jsme ještě bojovali stěma novíma genínama. Řekla a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 19:04

Rikko

"Jo to jste vy co jste zachraňovali ty unesený v Zvířecí vesnici, že jo? Klobouk dolů, jste fakt dobří." Usmál jsem se na ní a sledoval ji.

_____________________________________
Promiň Clover jsme na to uplně zapomněl Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 19:37

Masaru

Ale... ale já tu nemužu jen tak ležet... Možná se teď venku něco děje.
Koktal sem.
Sem bezmocnej... a bolí to jak kráááva.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 20:02

Sora

A právě to je v tom,byli tam s náma dva lidi.Kteří nám hodně pomohli,a Sendokage snima chce asi skoncovat. Řekla a trochu se usmála.


Stáva se.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 20:27

Koketsu

A majú niake poznávacie znamenia od normálny ludia? Opýtal som sa stále neveriacky lebo mi to bolo proti srsti. Toto by sa ti ľúbilo nanabi čo? Opýtal som sa ho naštvane. Ale kašlite na to. Povedal som a mávol rukov. Ale mohol by som vás poprosiť o to aby ste po misii ma znova vyhladali? Opýtal som sa ho s úsmevom. Lebo ak ste klamali tak nebudete vedieť kdo vlastne ste pane. Dodal som v mysli. A rýchlo som odbehol na stretnutie.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 23:15

Montaro Yuurinshi

Ale nemůžu tu zůstat se špatným svědomým vůči svému klanu
... a možná bohu ... řekl jsem a pak jsem dodal ještě pro sebe
.... Snažil jsme se vstát i když jsme byl vyčerpaný
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 23:54

Yotsuke

Došel jsemdo svého bytu a hned ode dveří mrsknu svojí výbavu ze vzteku přes celý pokoj.
Pak padnu na kolena a rozbrečím se jako malej kluk.
Po chvíli se uklidním, otřu si oči a jdu si lehnout.
Když zavřu oči, tak vydím hořící trosky Soro.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 14:13

Jiro

"Taky tě mohu odvést do vězení. Přestaň si hrát na hrdinu, když na to nemáš." Řekl jsem, protože takové lidi nesnášim.

Rikko

Zasmál jsem se. "No pokud vám pomohli tak to Sendokage vezme v potaz." Řekl sjem ji a ukazováčkem ji píchnul do ramne, aby si to tak nebrala.

Utakata

Montaro se zvednout dokázal, ale fakt ztěží. "Co s tvym klanem? Tomu se nic nestane tak neplaš." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 14:19

Masaru

Měl sem sklamanej výraz, ale pak sem přestal.
Tak dobrá... budu jen ležet... Můžete mi něco říct o Takashim? Nemyslím tu slabinu, ale prostě jeho příběh...
Zeptal sem se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 14:20

Sora

Trochu si oddychla,no jeho slova na to nevypadali,ale budu vám věřit. Řekla a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 14:30

Jiro

Kývnul jsem hlavou. "Řeknu ti proč odešel na cesty." Řekl jsem mu o čem budu mluvit a pak se dal do toho. "Jednoho dne se v Suichu objevil mladý ninja z tobě známé Zvířecí vesnice, byl mladší než ty, ale už v tomhle věku byl tak třikrát lepší než ty a ostatní, což si nikdo nedokázal vysvětlit. Takashi jako čerstvě zvolený kage se rozhodl, že ho bude trénovat a skryje ho před lovci ze Zvířecí vesnice, což se také dařilo. Takashi ho trénoval opravdu dobře a trénoval ho asi do jeho 13ti let a pak jednoho večera se přez celou vesnici ozval hlasitý výbuch a jako kage se tam dostavil uplně jako první a uviděl tam toho kluka jak v rukou drží katanu celou od krve a za nim je spousta mrtvých těl v plamenech. Jenže to nebylo to nejhorší. Jakmile se Takashi přiblížil k chlapci tak chlapec se proměnil v obláček a místo něj tam stál tehdejší vůdce zvířecí vesnice, který pod silným Henge na urovni A žil vedle Takashiho asi 3 roky a Takashi si nevšiml, že je to nepřítel a díky tomu také mnoho lidí zemřelo, ale nakonec Takashi překonal pocit zklamání a tehdejšího vůdce Zvířecí vesnice porazil, ale hned po tom se rozhodl odejít na cesty, protože si myslel, že na Sendokageho nemá. To jak se vrátil jsme vůbec nečekali" Vydechl jsem.

Rikko

"Co jiného ti taky zbývá, že?" Zasmál jsem se a podíval se na slunce.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 14:37

Sora

Ano,stačí se jenom pokusit víc zjistit co se děje s Ulquiorrou,a Hiyori.A už vás považujou za "zrádce". Řekla když si vzpoměla na to co se stalo.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 14:40

Masaru

Měl sem zamyšlenej výraz.
Hm... co se asi dělo, když byl pryč... Proč se vrátil.
Jiro-sama potkal ste se s Takashim teď někdy? Myslím od doby co odešel a zas se vrátil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 15:45

Jiro

"Téměř vůbec, možná ani neví, že jsem zde." Řekl jsem mu.

Rikko

"No asi si chce být jistý, že s váma v té vesnici nic neudělali." Řekl jsem ji zamyšleně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 16:02

Montaro Yuurinshi

O to nejde Suizu už nademnou zavřel oči a chci aby tomu tak nebylo .. řekl a těžce oddechoval
... Zklamal jsem ho svím jednáním , to už se ale nedozví
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 16:13

Masaru

Hmm... měl by si s ním zajít promluvit.
Zamyslel sem se ale radši nic neříkal a snažil se usnout.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 16:23

Utakata

Usmál jsem se a na zubech jsem měl červené šmouhy krve. "Neboj, budeš mít ještě dost příležitostí získat si jeho přátelství zpět."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 17:25

Sora

No to beru,ale skoro na nás poštval všechny geníni,Masaru se snažil zjistit víc,ale nepodařilo se.Vyhlásili na něj poplach,snažila jsem se mu pomoct,ale měla jsem velký nedostatek chakry.K tomu jsem bojovala s genínem z klanu Kentiri.Jeden z těch vědců mě řízl jenom do nohy,nic víc. Řekla a z nohy si sundala obvaz,tam byla ta rána.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 18:36

Rikko

"Hm, no v Suichu je potřeba další akce." Začal jsem se smát a podíval se na jeji ránu. "Hele a kdo je váš sensei? Jsem slyšel, že sis získala neuvěřitelnou důvěru u Izumiho."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plán Fénix začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 2 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná
» Tady to všechno začíná
» Podlý plán (Tým Suichugakure)
» Něco končí, něco začíná II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: