Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 19:09

Sora

Usmála se,Shika Herini.No docela ano,pomáhal mi s hodně silnou technikou.Kterou dokážu použít asi jen jednou za boj,je to dobrý sensei.Je na něj spolehnutí,mám i takovou tyčku.Která po prasknutí zavolá Izumiho. Řekla a trochu přemýšlela,byla ráda že má konečně odpočinek.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 20:02

Rikko

Začal jsem se smát. "Já jsem taky bývalý student Izumiho, ale trénoval mě jen chvíli a za tu chvíli jsem se díky němu dostal do Suikafuurado." Podíval jsem se na ni.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 20:41

Sora

No já jsem se do Suikafuurado dostala,ani nevim jak.Shika nám řekla že jsme adepti do tohodle klanu,tak já i Masaru jsme to braly. Řekla a podívala se na Rikka,achjo to jsou vzpomínky pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 21:20

Montaro Yuurinshi

Pomalýma krokama jsm došel do rohu vezění kde jsem se svalil .. možná máte pravdu ... měl bych to nechat na ostatních ... řekl votráveně ale vyčerpaně
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 21:29

Utakata

"Musíš být připravený. Ostatní vypustí dost svých sil při šanci dostat nás ven a ty jelikož já nemám šanci bojovat jim pak pomůžeš."
Řekl jsem mu.

Rikko

"Kde jsou ty časy, když jsem byl jako vy a neměl žádné starosti." Přišla na mě nostalgie a usmíval jsem se jako nějaký blbec.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 21:34

Montaro Yuurinshi

A ty si myslíš že pro mně někdo půjde jo ?? hehe .. řekl hlasitějším tonem takovým vyměvavým a pak... to si teda blázen .. řekl arogantním tonem ...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 09 2010, 13:44

Sora

Pokuď jste byl Izumiho učeň,tak vás musel hodně naučit.Když jste ho znal ješte jako malej,tak o něm víte hodně.Mohl by jste mi říct o Izumim víc informací? Řekla a poškrábala se na krku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 09 2010, 14:39

Utakata

"A ty jsi blbec, když jsi takhle sebekritický." Řekl ti popravdě.

Rikko

"Řekl jsem, že mě učil chvíli tak toho o něm já sám moc nevim. Spíše se zeptej co o něm chceš přesně vědět." Zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 09 2010, 20:34

Montaro Yuurinshi

a není to snad pravda všechny lidi co jsem měl za přátele jsou ted proti mě ! .. řekl
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 09 2010, 22:19

Utakata

Zakašlal jsem a pomalu jsem se pokusil zvednout. "A proto jim společně dokážeme, že jejich přátelství si zasloužíš, co ty na to?" Snažil jsem se mu zvednout náladu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 10 2010, 13:54

Montaro Yuurinshi

My jo ?? uchechtnul se ... třeba .. řekl už zniděně
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 10 2010, 14:47

Utakata

"Asi je fakt pravda, že si nezasloužíš přátele." Řekl jsem po vyslechnutí jeho tónu v odpovědi a zase si sedl a dále už mlčel. Omrzelo mě mu nějak zvedat náladu když o to nestojí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 10 2010, 17:30

Montaro Yuurinshi

toje možný .. řekl neutrálním hlasem
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 10:52

Cloud Gojo

jako obvykle jsem si dal svojí menší pauzu v tréninku ale potom jsem se k němu hned vrátil.co myslíš Sakaryo...vrátí se Myia brzo?začínám se tu nudit...zeptal jsem se Sakarya a ten jen askřehotav.povzdechl jsem se a dál trénoval boj s katanou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 11:07

Miya

Dorazila jsem do hor, kde trénoval můj žák Clouh, ale byla jsem jen klon, protože mé pravé já trénovalo v Suichu. Seskočila jsem z jedné skály přímo vedle Clouda a jen se pousmála. "Ahoj, hele jsem tu jen jako klon, protože mé pravé já teď trénuje." Řekla jsem a vytáhla svitek a podala mu ho. "Otevři tento svitek a kápni na něj svoji krví. Přenese tě to do Suichugakure, tam bude tvůj nový život." Řekla jsem mu a proměnila se v obláček.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 11:19

Cloud Gojo

počkej!ale než jsem se stihll zeptat tak už byla Myia pryč.co myslíš?když to řela Myia tak bych to asi měl zkusit ne?zeptal jsem se.Sakaryo jen souhlasně zakýval hlavou a potom jsem se na něj usmál.Sakaryo si sedl na mojí rukavici a já se jedním prstem rukavice říznul do prstu.otevřel jsem svitek a kápnul na něj krvní z mého prstu.čekal jsem co se stane.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 11:26

Cloud -> Najednou jsi kolem sebe měl velký dým a objevil jsi se ve velké vesnici, kde se zrovna opravovalo pár budov po útoku.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 12:32

Cloud Gojo

byl jsem zmatený.tolik lidí jsem už dlouhou dobu neviděl.začal jsem bloudit po vesnici.ještě tak vědět kam mám jít co Sakaryo?uchechtl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 12:42

Cloud -> Napadlo tě zajít za místnim kagem, kvůli týmu. - Prosím piš na začátku věty velká písmena.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 13:22

Cloud Gojo

Po chvíly mě napadlo jít za Kagem pro zařazení do týmu.Tak na tohle mě celou dobu trénovala... Povzdechl jsem si a odrazil se nohama od země a dopadl na jednu vysokou budovu.Rozhlížel jsem se až jsem konečně uviděl budovu Kageho.Yosh!Jdeme Sakaryo!zavelel jsem a už jsem se začal jen odražet a za malou chvíly jsem byl v budově.Po chvíly jsem našel dveře kde měl SendoKage místnost a já zaklepal a vešel.Dobrý den Kage-sama.Doufám že neruším.Jsem tu ve vesnici nový a právě jsem se stal genninem ale ještě nemám tým a tak jsem přišel jestli by jste mě mohl zařadit do nějakého týmu...řekl jsem a během toho jsem se jako obvykle usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 13:47

Sendokage

Když přišel Cloud tak jsem sepisoval hromadu spisů. Pozvedl jsem hlavu a podíval se na něj. Jen jsem kývl hlavou. "Ty jsi od Miyi Gojo, že?" Řekl jsem a podíval se na papír. "Budeš v týmu 4, ale ještě nemají senseie a jsi zatim jediný člen, ale brzy by měli přijít další dva členi." Oznámil jsem mu to.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 17:48

Masaru

Jen tak sem klidně podřimoval, pak sem sebou začal cukat.

citace :
Sen:

Byl sem ve stejné ulici, jak předtím a zrovna mě ten zelenáč nazval zrádcem.
Já nejsem zrádce!
Vykřikl sem a mé ruce začali dělat pečetě aniž bych si toho byl vědom.
C-co se to děje.....?!
Okolo Creepiho se objevilo tornádo a já ladným skokem přiškočil až k němu, napřáhl sem katanu a...
Nee... ja ho nechci zabit.
Ale tělo se ovládalo samo, nemohl sem s tím nic dělat. Hlava Creepiho se koulela po zemi a já sem byl v šoku...
Proč sem to udělal... já ho nechtěl zabit....

Rychle se mi otevřeli oči a já s křikem málem vypadl s postele.
Jen sen... Jen sen.....
Dýchal sem zhluboka a byl sem celej upocenej... Pak sem se podíval na ruce, abych zjistil v jakém sou stavu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 17:55

Jiro

Když se probudil už jsem vedle něj na židli seděl já a v ruce měl sklenici s nějakou tekutinou, kterou sjem mu podal. Už byl kompletně uzdravený. "Vypij to a budeš moct ovládat chakru." Dodal jsem k tomu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 17:56

Masaru

Ani sem se neptal co to je, protože sem chakru ovládat chtěl a k tomu sem Jirovi věřil.
Arigatou Jiro-sama.
Vzal sem si sklenici a vypil jí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 18:23

Masaru -> Najednou jsi ucítil zase energii a z toho jsi zjistil, že se ti zase nabíjí chakra.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plán Fénix začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 3 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná
» Tady to všechno začíná
» Podlý plán (Tým Suichugakure)
» Něco končí, něco začíná II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: