Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:00

Hiromi
Počul si? Opýtala som sa Rokubiho.
Radšej budte ticho a pokračujte v misii. Povedal znudene Rokubi.
"Radšej budte ticho a pokračujte v misii." To mi povedal Rokubi. Povedala som a čakala.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:01

V zádu jste viděli vodopád od kterého se odrážely paprsky slunce a vytvořelo to romantickou atmosféru na políbení.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:06

Suirou

"Hiromi," chytil jsem ji za ruce. "Nezkusíme to znovu?" zeptal jsem se. Ten pohled na vodopád skutečně navozoval romantickou atmosféru, a tak jsem zavřel oči a přiblíž svou hlavu blíž k hlavě Hiromi.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:10

Hiromi
Zavrela som oči a tiež som svoju hlavu priblížila ku tej jeho.
No, nech je ten tretý kdekoľvek, je dobré že tu nie je. Pomyslela som si.
Dala som mu bozk, no neprestávala som.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:12

Suirou

Pomalu jsem zvedl ruce výše a chytil Hiromi kolem pasu a přitáhl si ji k sobě. Kdybych byl možná trochu zkušenější, nepokazil bych to hned napoprvé, ale za zkoušku člověk nic nedá a tak jsem se pokusil zapojit víc než jenom rty, ale také i jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:15

V tu chvíli do Suiroa něco šťouchlo a pak se to zachychotalo. Když jste se podívali, tak jste uviděli malou holčičku. "A vy jste jako milenci jo?" Zvolala dívka.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:18

Hiromi
Chystala som sa napodobniť Suiroua, no zbadala som malé dievča.
Nevenovala som mu pozornosť a čakala som čo spraví Suirou.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:21

Suirou

"Eh," odkašlal jsem si, když jsem se otočil od Hiromi na chvíli na tu holčičku. "A ty jsi jako kdo, kofolátko*?" zeptal jsem se jí s rozzářeným výrazem spokojenosti.

*nahrazuje slovo fagan, které nahrazuje slovo "děcko"
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:28

Kofolátko

"Já? Já jsem Yuuki Hirasashi!" Zvolala jsem. "Můžu taky dostat pusu?" zvolala jsem znovu a skočila na Hiromi s úmyslem dát ji pusu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:31

Suirou

"To ať tě ani nenapadne!" zařval jsem na ní tónem: "Drž se dál, už patří mě a já jí," a chytl to děcko pod rameny, abych ji mohl odtáhnout pryč, protože mně nikdo na Hiromi sahat nebude, natož ji dávat pusu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:33

Kofolátko

V tu chvíli jsem se chytla jeho ruky a začala jsem mu ji rychle pusinkovat. "Můžeme být spolu v týmu všichni tři. Jste nějaký tým ne?" Zvolala jsem a tu jeho narážku, že je jeho jsem ignorovala.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:38

Suirou

"Pane Bože, otravné děcko," provolal jsem a přesunul se i s tím "kofolátkem" pod vodopád. Pro mě to bylo pro začátek trochu bolestivé, ale pro ní to bylo spíše extrémně děsivé, protože ji teď drželo cosi šupinatého, co bylo člověkem leda od pasu nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:41

Kofolátko

Najednou Suirou ucítil neuvěřitelné teplo ve své ruce, až ho to mohlo začít fakt pálit. Když se podíval na holku tak uviděl jak je uplně rudá a trochu se nafukuje, když se podíval pořádně tak na jejich zádech uviděl jakousi černou pečeť, která lehce zářila rudě.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:45

Suirou

Raději jsem ji pustil do vody a odskočil jsem zpátky. "Co je sakra zač?" zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:48

V tu chvíli bylo neuvěřitelné ticho a najednou se začala třást země a v tu chvíli Hiromi i Suirou slyšeli ze všech stran lehké šeptání slova "Kai". Najednou se voda zvedla a silně vytřiskla všude okolo a ozval se hlasitý výbuch, jakoby něco pod vodou vybuchlo. Najednou se začaly zvedat i kameny na kterých stál Suirou a začaly vylétávat ze země do vzduchu, díky tlakové vlně od výbuchu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:52

Suirou

Mé bezpečí pro mě nebylo důležité a tak, jakmile to začalo, jsem se rychle dostal k Hiromi. Musel jsem se nejdřív postarat o ní a pak teprve zjišťovat, co se vůbec děje. Přeskakoval jsem z kamene na kámen a snažil jsem se s Hiromi v náručí neupadnout, což však zrovna lehce nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 01:01

Kameny se ve vzduchu všelijak rozpadaly, ale vypadalo to, že to Suirou zmákne, ale v tu chvíli se jeden kámen pod jeho nohama rozdrolil a Suirou začal padat k zemi a na něj začlo padat taky několik kamenů, ale v tu chvíli ze země vyletěl další kámen, který sice napálil Suirouovi do nohy, což mu mohlo vytvořit trochu bolest, ale zároveň ho kámen vymrštil opět nahoru a Suirou i se svoji dívkou dopadli do koruny blízkého stromu. Bylo zvláštní jak se krásné a romantické místo během chvíle může proměnit v boj o život. Když jste se podívali směrem k vodopádu, tak jste uviděli jakýsi malý rybníček, protože když vyletely dopovětří ty kameny tak se tam vytvořila jáma, kterou hned zaplnila voda. Ale co to bylo za dívku? Kdo říkal to Kai, které se ozývalo ze všech stran? A není tajný vchod do horské vesničky zasypán kamením?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 01:04

Suirou

Oddechnul jsem si, nic víc mi nezbývalo. Byl jsem rád, že je Hiromi v pořádku a mise mě v tuhle chvíli nezajímala vůbec. Šlo tu o život a to zrovna někoho, koho jsem miloval. Noha bolela, což o to, ale mnohem více by bolelo, kdyby se Hiromi něco stalo. "Co budeme dělat teď?"
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 07:52

Hiromi
No, najprv. Si v poriadku? Spýtala som sa ho pričom som mu pozrela na nohu.
Kto to hovoril? Žeby, dedinčania?! Nie to je blbosť. Rozmýšľala som.
Ďakujem. Dodala som smutne.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 08:53

Suirou

"Není za co děkovat... Ale teď se do té vesnice nedostaneme... Nejspíš je zasypaná po kameny, stejně jako to dítě... Zdálo se mi to, nebo to dítě byla past..." otočil jsem se na Hiromi a když jsem si všiml, že vypadá celkem smutně, tak jsem jí objal. "Není čeho litovat... Slíbil jsem, že tě ochráním a to i za cenu vlastního života."
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 09:19

Hiromi
Niečo ma napadlo. Povedala som po tichu a tiež som ho objala.
Podoprela som ho.
Pripravený? Spýtala som sa ho pričom som sa usmiala.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 11:54

Suirou

"Co chceš dělat?" zeptal jsem se nejistým Hirominými úmysly. Co zamýšlí? Snad se nechce těm vandalům postavit přímo, když ani nevíme, kde jsou...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 11:57

Hiromi
Možno, na niečo som asi došla. Povedala som po tichu a dodala: Zoskočiť.
Dúfam že to je pravda. Pomyslela som si a čakala.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 12:10

Suirou

"Hm," řekl jsem a souhlasně kývl hlavou. Nemyslel jsem, že bych měl nohu nějak zraněnou, ale spíš jsem byl ochromen jako celek, než jen noha.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 12:42

Hiromi
Zvládol by si to pomocou chakry v ruke? Spýtala som sa, lebo som vedela že si narazil nohu.
Vykašli sa na neho, a padaj splniť misiu! Pre Shinobiho je prvoradá misia! Rozkázal mi Rokubi.
Kašlala som na neho, a čakala na odpoveď od Suiroua.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Náměstí Suichugakure
» Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru
» Nové pravidlo?
» Nové náboženství...
» Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: