Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 12:47

Suirou

"Zvládnu to i tak," řekl jsem a seskočil jsem dolů, přičemž jsem to zakončil kotrmelcem vpřed, protože jsem na noze nevydržel stát.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 13:05

Hiromi
Zoskočila som.
Si v poriadku? Spýtala som sa, no na odpoveď som nečakala a podoprela som ho svojim telom.
Začala som pomaly kráčať k potoku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 13:23

Už z dálky bylo dobře vidět, že padající voda z vodopádu se odráží od kamenů na spodu malého jezírka, což mohlo nasvědčit tomu, že vchod je zasypán kameny.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 13:45

Suirou

"Děkuji Hiromi, ale co... Co budeme dělat s tím?" zeptal jsem se a ukázal jsem na pozůstatky vchodu. Takhle se tam nedostaneme... Ale... "Mohl bych to zkusit podplavat, třeba tam zůstala nějaká štěrbina, kterou bych se protáhl."
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:39

Hiromi
Dobre, možno niaku nájdeme. Odpovedala som mu a dala bozk na čelo.
Stále mi niekto pomáha. Kedy budem silná aby som niečo zvládla sama? Pomyslela som si a čakala.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:45

Suirou

"Já půjdu, Hiromi... Voda je přeci jenom můj živel," usmál jsem se na ní a políbil ji na rty. Dobelhal jsem se k vodě a snažil jsem se najít nějaký způsob, jak se dostat na druhou stranu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:08

Když jsi se potopil tak jsi se přeměnil a uviděl jsi před sebou obrovský balvan, který zakryl vstup do vesničky. Byla potřeba ten balvan zničit.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 16:38

Hiromi
Kývla som hlavou a pozerala po okolí.
Musím sa aspoň popozerať po okolí. Pomyslela som si a pozorovala okolie.
Po chvíli som sa začala prechádzať, no nešla som moc ďaleko keby chcel Suirou omôcť.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 16:43

Suirou

Vylezl jsem zase ven. "Hiromi, tohle bude trochu problém... Jak zničíme ten kámen, co tam brání? Lístek se smočí a bude k ničemu, takže..." přemýšlel jsem, co by se dalo použít.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 16:47

Hiromi
Neviem. Povedala som smutne a dobehla som ku nemu.
Mysli Hiromi, mysli. Hovorila som si v mysli ale na nič som nevedela prísť.
Možno,.... Nie to je blbosť. Povedala som nahlas a ďalej som premýšľala.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 19:27

No, nevěděli jste sice co se děje za vodopádem, ale to, že vám někdo zablokoval cestu vám mohlo naznačit, že tam je něco co by jste podle někoho neměli vidět.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 30 2010, 07:23

Hiromi
Možno to boli dedinčania, ktorý bránia dedinu, alebo tam niekto niečo schováva. Rozmýšľala som.
V oboch prípadov by sme sa mali vrátiť. Pomyslela som si a rozmýšľala som ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:20

Došli jste zpět do Suichugakure, kde Hiromi byla odvlečena pryč (SaTan skončil s hrou).
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)   Je čas postavit nové náměstí (Tým 3) - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Náměstí Suichugakure
» Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru
» Nové pravidlo?
» Nové náboženství...
» Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: