Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Záchrana senseiů Tým 1

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 20:17

Iwashi

aj tak mu neverím .povedal som a usmial som sa v najlepšom ho niečo zabilo pomyslel som si
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 20:25

Koketsu

No nič ale čo by nám Montaro urobil keď nás je tu toľko a moc sme any nebojovali. Povedal som a škrtol dalšiov zápalkou. Sú dosť nepraktické ľahko sa lámu a namočia..... Už viem čo urobím. Vtedy sa mi rozsvietili oči a široko som sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 21:18

Kapitán

Kývl jsme hlavou. "Já nemám dost chakry. Ten chlápek mi ji nějak zničil tim probodnutim. Ale lékařský tým je už určitě na cestě."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 21:22

Montaro

Lékařský tým ?? .. řekl jsem si .. když jsem se slyšel z lesa .. pak jsem rychle ravřel pusu ... snad to ten týpek neslyšel
jeslti dorazej nemam šanci potom .. řekl jsem a skočil jsem víc do lesa a zaposlouchal se do okolí jeslti ten tým neuslyším přicházet
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 21:27

Iwashi

niečo som počul z lesa čo to bolo? spýtal som sa seba asi nič už začínam byť paranoidný. opovedal som si a pozrel som sa tým smerom z kade som počul ten zvuk len tak pre istotu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 15:08

Montaro nic neslyšel takže věděl, že lékařský tým není nikde kolem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 15:18

Montaro

no nic
.. řekl a otočil se směrem kde byly všichni ... jediná moje šance
řekl a vytáhl kunai a obalilho výbušným lístkem hodil ho na levo a on sám rychle běžel napravo pak udělal KAI ... a ozval se výbych nalevo od jeskyně já jsem bežel pravou stranou a chvilku čekal
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 15:39

Kapitán

"Zůstaňte u senseiky." Řekl jsem a zvedl se. Pomalu jsem kráčel k výbuchu a aktivoval Whimitar.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 15:44

Iwashi

počul som ten výbuch tak som sa otočil tým smerom Hai, Koketsu priprav sa odpovedal som
kapitánovy a povedal som bratovi tom potom som zašmátral po palici ale tá tam nebola do pekla povedal som sa a radšej som zložil pečate na Doton: Doryūheki] a postavil som sa k senseike potom som čakal
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 17:26

Koketsu

Hai, Nii-chan. Postavil som sa vedla brata a vytiahol som dva kunaie. Kdo to môže byť. Ja neviem ale dúfam že bude lepší ako minule.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 17:42

Montaro

Zaslyšel jsem se .. jeden pryč .. řekl jsem a skočil rychle k jeskyni aby mně nevyděly byl jsme jakoby podnima ... do rukou a nohou jsem nakoncenroval svoji chakru Bazukyatto .. řekl jsem pak jsem se skrčil a vyskočil jsme nahoru a zpátky jsem to mířil na Iwashiho a Koketsua neboly mezi ně na senseiku a zautočit na ně s překvapení
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 17:49

Iwashi

tesne som si všimol Montara ako na nás letí a jediné moje štastie bolo že som už mal pripravenú techniku Doton: Doryūheki tak som ju hneď použil a pred Montarom zo zeme vyletela stena zo zeme ktorá chránila aj mňa z bratom aj senseiku zo smeru z ktorého útočil Montaro Koketsu pozor! zakričal som na brata ešte
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 18:13

Koketsu

Díki Nii-chan. Odpovedal som mu a potom som vyskočil a hodil po Montarovy kunaie. Montaro čo to robíš?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 18:34

Montaro

nahodil jsem naštvanej obličel .. Kaiten .. začal jsme rotovat a tak jsme vykryl kunai .. a udělal díru do zdi ... pak jsem rychle vskočil a zautočil na Iwahiho a kopem na ležící sensiku
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 18:39

Iwashi

tesne som sa vyhol jeho útoku ale padol som pri tom na zem zostal som sa tam ležať takže ak nemal čas my vyskúšať pulz tak si mohol myslieť že som mimo na zemi som začal skladať pečate na Doton: Doryuu Taiga
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 18:43

Aiko

Dostala jsem ránu kopem pod krk a vyplivnula krev a probralo mě to. "Mon..Montaro, nedělej to." Řekla jsem při myšlence, že jsem těhotná.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 18:54

Montaro

Musím .. řekl a v rychlosti vytáhl kunai .. protočil ho na prstě a chtěl proboudnout aiko na hrudi
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 19:04

Iwashi

keď chcel Montaro zaútočiť na senseiku tak som sa rýchlo postavil a dokončil som svoju techniku
Doton: Doryuu Taiga vykríkol som a Montara vyletela vlna bahna
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 19:16

Koketsu

Sensika..... Montaro ja ta zabijem. Neskutočne som sa naštval. Nanabi ideme zabíjať. Ó dakujem ale kde je klasický monológ o tom ako sa mám držať na uzde a nemám nikoho zabiť. Nerieš ideme na montara. Začal ma obaľovať nanabiho chakra. Potom som skočil medzi senseiku a montara a kunai zachytil rukou.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 19:25

Montaro

Vy !! ... řekl jsem hrubým tonem .. bahnu pokusil jem se mu vyhnout tak že jak chytl můj kunai tak jsem ho rukou chytl a vymrštil se po nanabim do vzduchu abych se vyhnul bahnu .. a pritom jsem ještě zasadil chakru do nanabiho
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 19:37

Koketsu

Ako vyskočil tak som sa pokúsil chytiť ho za nohu a stiahnuť o zem. Montaro ty mi neutečieš. Nii-chan chrán senseiku. Povedal som mu rýchlo.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 19:38

Iwashi

Keď sa my nepodarilo ho trafiť tak som sa len rozbehol k senseike a zodvihol som ju zo zeme snažil som sa ju dostať čo najďalej od montara Koketsu to dúfam zvládne aj tak je teraz v zabijáckom móde takže by som mu len zavadzal povedal som a ťahal som senseiku preč
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 20:30

Montaro

nečekla jsem to a neveděl jsem co dřív tak jsem rychle popadl kunai s výbušním lístkem a když mně chytl tak jsem to po Iwashimu hodil a spadl jsme pod nanabim nazem .. kai .. řekl jsem když jsem to slyšel svištět kunai u Iwashiho
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 20:33

Iwashi

Už som nemohol nijak zabrániť aby to pri mne vybuchlo tak som už len z posledných síl odhodil senseiku preč od výbuchu ale mňa zasiahol výbuch na plno už som len padol na zem bol som v bezvedomý
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 20:35

Koketsu

Nii-chan. Zareval som po tom čo urobil nii-chanovi. Narástol mi další chvost a nanabi prehovoril. Máš problém. Potom som kopol do Montara.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Záchrana senseiů Tým 1
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Záchrana senseiů tým 2
» Záchrana senseiů tým 3
» Zamluvení senseiů
» [Filler] Záchrana

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: