Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Záchrana senseiů Tým 1

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 21:38

Montaro

nastavil jsem rychle ruce a ale i přez ně domě kopl jedinou výhodu to promě vedělo že se mi doněj podařilo dát svojí chakru ale dostal jsem pořádnej kop ... snažil jsem se to ignorovat a já sám jsem kopl proti koketsuovi
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 17:19

Iwashi

stále som ležel na zemi už som ale nebol v bezvedomý bol som síce slabý ale stále živý pomaly som sa postavil a zase som išiel k senseike kríval som a vykašliaval som krv ale išiel som daľej
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 17:31

Koketsu

Nii-chan. Pokúsil som sa mu tú nohu chytiť a ak by sami to podarilo tak by ho to dosť ho popálil. Potom som sa otočil a chcel mu vraziť chvostom do tváre.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 17:40

Montaro

Nechmě řekl a těsně jsem cukl nohou ...
Potom mně trefil ocasem a popálil mi obličej šel jsem zacílem a tak jsem dělal jakože nic .. jak se otočil v rychlosti jsem vstal a rychle skočil směr Iwashi a Sensika s tím kunaiem v ruce
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 17:45

Iwashi

zastavil som sa neprirodzenou silou som ho chytil za ruky Ty dalej nepôjdeš! povedal som mu a potom sa vypľul ďalšiu krv Koketsu poď! zakričal som a stále som ho držal snažil som sa ho udržať za každú cenu
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 17:47

Koketsu

Kam utekáš bojíš. Zasmail sa nanabi a keď ma Iwashi chytil montara tak som sa k nemu rozbehol po štyroch. Dobehol som k nemu a vrazil som mu hlavou do boku. Potom som zareval.
.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 18:01

Montaro

Dostal jsem jí plnou silou do boku a upadl jsem nazem mezitím jsem vyplivl doost krve a pak jsem jí ještě kašlal ...
Ksoo Ksoo .. říkal jsem dkola když ze mně tekla krev protože zřejmě moje žebra něbo probodly po tom co mi dla ránu hlavou
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 18:02

Iwashi

Aspoň niečo. povedal som a odpadol som bol som v bezvedomý zo straty krvi
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 18:06

Koketsu

Tak a teraz ho dorazíme nanabi. Bude mi radosťou. Usmial sa nanabi. Prišiel som k nemu a chytil som ho pod krkom a zatlačil ho k zemi. Prečo? Povedal som už svojim hlasom.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 18:09

Montaro

Protože mi to vůdce Yurinshi nařídil vykoktal ze sebe a jak to udělal tekl mi z pusy krev proudem
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 18:13

Koketsu

Pritlačil som ho viac k zemi. Ešte raz prečo? Prečo si ho počúvol. Zavrčal som. Už to dokonči. Nie toto musím vedieť.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 18:16

Montaro

Ty by si snad neposlouchal svého milovaného otce ? kdyby ti to nařídil ... řekl zadušeně sotva
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 18:20

Koketsu

Nie. Precedil som pomedzi zubi a vtedy démon zaútočil tak že mu dupol na nohu. Vypál čo to robíš? Chcel si ho zabiť. Tak to urobíme tak ako si chcel. Zasmial sa démon. Začal som ho potlačovať a ustúpil o krok dalej a chytil sa za hlavu. Pomaly démonia chakra ustupovala.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 18:24

Montaro

Rozdrtil a popálil mi nohu ... v tomdle stavu už nic nemůžu udělat řekl potichu a pak už nic neříkal a ani se nýbal nebylo vydět jestli je mrtvý nebo v bezvědomí protože nemá oči
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 18:51

Koketsu

Potlačil som démon. Strašne ma boleli svaly a pomaly som sa dotackal k bratovy a skúšal som zistiť či ešte žije. Nii-chan preber sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 14:05

Kapitán

Veděl jsem, že Montaro něco chystá, protože jsem ho cítil pomocí Whimitaru. Ve chvíli, kdy se nesoustředil na mě, ale na ty dva jsem mu podkopl nohy. "Světelná pouta!" Jeho ruce obalil jakýsi žlutý zářící provaz a nohy také. "Fajn, teď už mi neutečeš."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 14:50

Montaro

Už jsem byl stejně v bezvědomí s popáleným obličejem a menší louží krve pod mojí hlavou a s trochu rozdrcenou a spálenou nohou ... když mi dla ty pouta tak moje hlava jenom spadla na bok jako známka že jsem out v bezvědomí
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 14:58

V tu chvíli dorazil lékařský tým a všechny donesl do vesnice a Montara do nemocnice, kde byl spoután na posteli.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů Tým 1   Záchrana senseiů Tým 1 - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Záchrana senseiů Tým 1
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Záchrana senseiů tým 2
» Záchrana senseiů tým 3
» Zamluvení senseiů
» [Filler] Záchrana

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: