Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový začátek

Goto down 
+8
ObY
riuka
Yuu
Hysterio
Aspi
raul2653
Morgen
Check
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 21:18

Jin Kazama

sakra...v duchu už jsem nevěděl co dělat ale zvenčí jsem vypadal klidně.vyměním styl...logika stranou,technika dovnitř!řekl jsem si v duchu a začal do celýho těla soustředit chakru.Hned poté jsem spýše takovými oblouky mířil ke klonům mezi kterými byl jak jsem si myslel pravý sensei.Hnad jak jsem byl u nich tak jsem na nic nečekal a začal jsem útočit,jakmile ucítit třeba sebemenší odpor tak začnu útočit pouze na toho jednoho ,,klona" u kterého jsem ten odpor cítil.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 21:42

Tom555 -> Ještě než si přišel na místo srazu, tak si potkal 3 lidi, jednoho dospělého a dva tvého věku, ten dospělíti zamával a dal gestem najevo, že za ním máš jít.

Kumori Hokou

Ahoj, ty budeš Shusi, že? Vidím, že nejsme jediní, kdo přichází na sraz pozdě. Řekl jsem mu s úsměvem. Teď už není důvod pokračovat na místo srazu, já jsem Kumori Hokou, budu tvůj nový sensei a tohle je Inari a Ikeno, tvý parťáci, tak se zatím chvilku seznamujte. Potom jsem si sedl a se zájmem sledoval, jak se budete seznamovat.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 21:47

Sadame Dotsu

Jo...jsem to já řeknu mu.Zdravím kluci řeknu těm klukům.Um....Sensei...Nemohli bychom jít trénovat?? zeptám se ho.


Naposledy upravil Tom555 dne Tue Jan 04 2011, 17:26, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 06:24

Tamaki Saburo

Dva z klonů byli opodál boje, zatímco se třetí vyhýbal Jinovým útokům, načež čtvrtý šel pomoct třetímu klonu útokem pěstí zezadu na Jina, zatímco se Shira se Suki vyhýbaly svým útokům.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 12:47

Ikeno

vytiahol som z vrecka výbušný lístok.
Tiež ťa rád vidím, Ka-Bum povedal som a vypálil lístok na Shusiho.
privítanie
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 12:52

Shira Ookrami

Nejak sme sa s tým dievčaťom navzájom vyhli a ja som sa po tom rýchlo postavila, Aaa toľko klonov, zahundrala som si a naplno som zívla. Po tom som si všimla že ide za tým chalanom jeden z nich pravdepodobne s úmyslom nańho zaútočiť a tak som mu rýchlo vybehla naproti, teda tak trocha stranou aby mal priestor útočiť na toho jedného, ja som skočila po tom za ním a začala som po ňom "škrabať" rukami.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 13:42

Gray

Pousmál jsem se jen, protože mi přišlo vtipné, že ho naštve jen taková hloupost. "Ani si nedokážete poradit s někym kdo vás hned neposlechne." Řekl jsem mu když odcházel, při čemž jsem se otočil a šel opět směrem na tréninkovou ouku.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 14:10

Jin Kazama

Uslyšel jsem za sebou běh toho klona a zhruba ve chvíy kdy Shira vyskočila tak jsem si stoupl na jednu nohu a tou co byla ve vzduchu jsem kopl proti tomu klonovi za mnou a při předklonu jsem zároveň zaůtočil pěstí na klona předemnou.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 17:17

Oba Kazuyovi kloni se rozplynuli, což znamenalo konec tréninku

Kazuya

Není to o tom že bych si s tebou neporadil, ale o tomže nechci trénovat někoho kdo nechce být trénován a nepřistupuju na můj trénink. řekl jsem aniž bych se na Graye otočil
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 17:20

Inari

Aho... Chtěl jsem poztravit Shusiho, když Ikeno domluvil, ale hnet potom hodil Ikeno ten lístek, proto sem nedořekl ani slovo. "To je blbec. Sensei má pravdu, je pro svoje okolí nebezpečnej." Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 17:29

Sadame Dotsu // srry že jsem vás spletl jménem.Bylo to jméno mí postavy z Aragornu.Fakt srry za potíže

Rychle udělám pečetě.Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu šeptnu tichým hlasem a zmizím pod zem.Najdu Ikena a snažím se ho stáhnout pod zem..Pak vylezu a řeknu: Takhle by se nemělo přivítat člena týmu,nemyslíš?Jsi docela nebezpečný svému okolí.


Naposledy upravil Tom555 dne Wed Jan 05 2011, 15:50, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 17:34

Riuka

To byla moje práce?
Chvíli jsem se rozhlížela. Nakonec jsem znova zamířila do města s tím, že Kazuyu vyhledám po jídle.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 17:34

Gray

Jen se mi na tváři objevil mírný úsměv. "Kdo řekl, že nechci trénovat? Jen nechci trénovat sílu v rukách, kterou mám dostačující a chci se zaměřit jen na prolomení bran. Fyzickou část už mám za sebou z předchozim senseiem a teď už mi zbývá jen psychická, na což nepotřebuju chodit, jak nějaký blbec po rukách." Řekl jsem dost nahlas. Byl jsem už zkrátka takový, že se za své názory nestydim a vždy je řeknu v klidu na hlas.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 17:38

Kazuya

Otočil jsem se a šel k němu.
Jenomže i když ti brána zvětší sílu, neznamená to že budeš nějak jó silný. A navíc její otevření ti poškozuje tělo... řekl jse mjiným tónem než kterým Kazuya normálně mluví. Takže kdyby si laskavě alespoň běžel teďka. řekl jsem mu a rozeběhl se velkou rychlostí znovu k tomu místu kam sem měl namířeno. Zmetek jeden tvrdohlavej,,... šeptal jsem sám sobě nadávky na něho.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 17:53

řikal jsem si ze mas trosku jini jmeno nez u charu Smile ale to se stane kdyz sem tvořil novou postavu taky sem sem musel poravovat méno Smile

Inari

Ahoj taky tě rád poznávám. A na Ikena si budeš muset zvyknout, vždyky je ...hmm... horlivej a jedná trochu rychleji než jedná." Povídám. Chvili se snažím přijít na nejvhodnější výraz kterym nazvat Ikena. Pak si pomyslím. "Měl jsem prostě říc že je cvok co zautočí na všecko co se pohne."
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 18:03

Dotsu

Máme se seznámit ne?Takže mám 3 otázky: Jakou máte podstatu??Jaký používáte styl boje a jakou máte specializaci??Já mám jako podstatu Doton,styl boje je spíš na blízko a specializací je Taijutsu s katanou řeknu jim a čekám na jejich odpověď.

Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 18:32

Inari

"Maš doton? Ja mam Raiton. A můj styl boje... chvíli přemýšlím co říc ja se na zadnej styl příliš nespecializuji, ale zato se dokážu snáze přizpůsobyt v boji." "Ale na blízko jsem stále slabší."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 14:19

páni, taký rýchly, že dokáže sa vyhnúť lístku, spraviť pečať a ešťe sa bleskorýchlo dostať podo mna. Bravo xD
Ikeno

Kedže sa vyhol mojemu lístku a každý hlupák vie čo tá technika robí, vyskočil som a hodil dalšíí kunai (s lístkom) pod seba. Netušil som či ho vobec trafím, preca len, vypálil som priskoro. Dalšie som už nehádzal. Sensei by ma asi zabil. Alebo vodca. Nebolo mi do reči, tak som "Dotsovi" odpovedal v skratke.
Katon, rád vyhadzujem do vzduchu a štýl boja "Harakiri" zachechtal som sa.
vyzeráš ako pekná lama. žeby sme ťa trocha opiekli?

PS: asi ty to nepovedali, ale "nemožeš ovládať druhé postavy. Miesto vety Stiahol som ho pod zem napíš Chcel som ho stiahnuť pod zem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 15:21

Gray

Mlčel jsem a jen kýval hlavou. Kazuya si mohl všimnout, že přemýšlim. Jenže to už jsem se za nim rozeběhl, ale beze slova. Vypadalo to, že s nim souhlasim.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 15:58

Dotsu

Když jsem byl pod zemí tak jsem uslyšel zapíchnutí něčeho do země.Raději jsem se vrátil protože mě napadlo že ten chlápek bude buď házet kunaie s lístky nebo jenom ty lístky.Harakiri?? řeknu s udiveným výrazem ve tváři.Páni.To bude pořádný vůl pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 16:06

Tamaki Saburo

Klon za Jinem uskočil do strany, zatímco se další klon rozplynul po jejich útocích, a tak bylo celkem možné, že se srazili navzájem.
Oni útočí v přesile, namísto aby to měli co nejdříve za sebou.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 17:01

Siture

Klony zmizeli,což znamenalo pravděpodobně konec tréninku.Sakra tó sem se toho moc nenaučil,nic sem neukázal z toho co umim.Řekl jsem si naštvaně a pokračoval jsem v cestě dál.
Cchtěl bych se naučit něco novýho snad to bude brzy
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 21:03

Jin Kazama

V tu chvíly jsem pochopil o co mu jde.V téhle hoře klonů néni možné najít skutečného senseie.Proto sjem přestal útočit a klidně si stoupl a zavřel jsem oči.Poslouchal jsem okolní přírodu a soustředil se pouze na to, jak se mě sensei dotkne, tak na úder kterým ho dokončím. Začal jsem shromažďovat velké množství chakry do mé pěsti. Pokud se tenhle úder nepodaří tak to bude hodně zlý.Jakmile se mě sensei dotkne nebo mě praští, tak i přes bolest nebo rizika vyrazím pěstí posílenou pohybem celého těla a k tomu chakrou proti senseiovi.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 21:10

Shira Ookami

Sakra. Zahundrala som si potichu. ďalší klon? chjoo. hundrala som si pre seba a otočila som sa k ďalšiemu senseiovi, teda nevedela som či je to sensei alebo klon ale rozbehla som sa po ňom ale nemala som ruky zovreté v päsť, práve naopak prsty som mala vystreté a vďaka pazúrom sa z toho stala celkom účinná zbraň.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 21:45

Inari

"No tak už toho nechte." Okřiknu Sadameho a Inariho se značným znechucením. "Co je roztrhnout a jít trénovat? Senseii." Zeptám se senseie.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový začátek
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nový začátek
» Začátek hry
» Začátek Konců
» Začátek Začátku
» Tým 1- Začátek konce?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: