Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový začátek

Goto down 
+8
ObY
riuka
Yuu
Hysterio
Aspi
raul2653
Morgen
Check
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 12:00

Shira Ookami

"Hee ďalšia hra" Pousmiala som sa nadšene a tie rolničky ma úplne uchvátili.. mala som len jeden cieľ a to ich získať tak som sa na senseia rozbehla z inej strany ako ten chalan ale nechala som ho zaútočiť prvého.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 12:43

Suki

Uchechtla jsem se.
A co když vás zabijeme?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 12:57

Vždyť to říkám, Raul čte jen něco. Raule zavolal si nás sensei ObYto...

Gray

Já jsem ani na tom setkání nebyl, takže jsem o téhle situaci nevěděl. Byl jsem celou dobu tak unešený trénovánim, že jsem vůbec neposlouchal, tudíž jsem zcela to svolání na projev vůdkyně přeslechl. Jenže místo toho jsem se dostal zase o kus dál v mém tréninku chakrových bran. Stál jsem totiž uprostřed bílé místnosti jako vždy a měl jsem zde dvě brány. Jenže já se zaměřil jen na tu jednu, na chakrovou bránu. Pomalu jsem k ní zase přišel a mírným stlačením dlaně ji začal otvírat, jenže to už dorazil posel od našeho budoucího senseie. "Ty blbče! Zrovna jsem málem otevřel první bránu a ty mě vyrušíš!" Zařval jsem, ale pak jsem si opět uvědomil, že jsem zařval na jounina, což bych neměl. Jenže já se mu už neomluvil a rozešel se směrem k tréninkovému placu.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 13:29

Siture

Dozvěděl jsem se že mám dojít k tréninkovému placu.tak jsem tam vyrazil a uviděl jsem tam Graye.Poité jsem jen čekal na to co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 13:30

Tom555 -> Přišla k tobě malá roztomilá holčička a předala ti takový papírek, pak tě pozdravila a odběhla za roh. Na papírku stálo:Jsi očekáván, přijď na označené místo a vem si sebou zásoby na den, tvůj nový sensei, KH. Potom tam byla ještě mapa s velkým X, neměl bys mít problém s orientací...

Caldar, Adop -> Sensei se jakby chytil za ucho, někalikrát zakýval hlavou a pak ještě řekl: Jistě šéfe, pak se otočil na vás, Urgentní změna týmu, očekáváme nového člena, kt. nahradí Graye, už jsem pro něj poslal.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 13:43

Kazuya

Už jsem vás očekával, když jste přišli tak jsem na vás místo pozdravu vyštěkl No, že vám to ale trvalo
Když jsem se trochu uklidnil, tak jsem začal mluvit. Nejdříve mi povíte něco o vašich schopnostech a poté si dáme trénink který už Riuka zažila...Ale nejdříve ty schopnosti. Začni ty Grayi
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 13:55

Inari Yuki

"Nový člen? Snat bude vpohodě." Pomyslím si a poté povídám senseiovi. "Ehm, senseii výte něco o tom turnai? Vůdkyně ktomu nic neřekla." "Vypadá to jako zábava, le i jako pořadná makačka. Jen ať to není moc náročný."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 14:10

Tamaki Saburo

Neboj se...
Odpověděl jsem s úsměvem a jednou rukou jsem bránil rolničky, kdežto druhou rukou jsem chytl Jinovu pěst a nasměroval ji na Shiru, útočící z druhé strany.
Samozdřejmě měla Shira čas na úskok, díky tomu, že útočila později.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 14:21

Jin Kazama

Teď!řekl jsem si a urkou jsem ještě zrychlil ale chytl jsem Shiru za rameno a onmaha jsem se odrazil od země.Držel jsem Shiru za rameno abych měl nějakou oporu a když jsem se odrazil nohama odzemě jakobych chtěl Shiru přeskočit tak jsem jednou z noh vyrazil proti Senseiově tváři.Kdybych se netrefil tak pouze přeskočím Shiru a pustím ji rameno.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 14:27

Shira Ookami

čo robíš kora! zavrčala som nepríjemne na Jina a po tom ako ma pustil som uskočila trocha do strany. Popravde som nańho bola dosť naštvatá a mala som čo robiť aby som sa doňho nepustila, oblúkom som sa potom rozbehla na senseia a keď som vyskočila tak som sa začala mierne točiť no stále sa to zrýchlvoalo, Tsuuga! povedala som a vyšla som po senseiovi .. no bola som v takom uhle že keby sa uhol tak by to trafilo Jina a to by ma uspokojilo asi rovnako.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 14:44

Suki

Usmála jsem se a podívala se na senseie. Začala jsem skládat pečetě.
Raiton: Senbon! vykřikla jsem a na senseiovu nohu letělo asi 12 raitonových jehel.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 14:50

Tamaki Saburo

Před Jinovým kopem jsem cuknul tváří dozadu, a tsuugu s jehlicemi jsem nadskočil, takže s trochou štěstí by tsuugu zasáhly jehlice.
Dopadl jsem kousek od geninů a poskládal jsem pár pečetí, chtěl jsem vidět, jak se brání.
Na geniny se vyřítila vlna z vody dost velká na to, aby se nedala přeskočit, ale dost silná na to, aby jí proběhli. Svým Daishinganem jsem je pozorně sledoval, co udělají.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 14:55

Riuka

Když jsem došla ke Kazuyovi, ani jsem ho nestihla pozdravit a už sputstil. Tak jo, vyslechla jsem si ho. A když skončil a oslovil Graye, tak mi došlo, že mám v týmu dva kluky. Achjo, proč já? Povzdychnu si. Trénink jsem viděla to jo. Takže už vím, co se ode mne očekává. Aspoň něco.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 15:11

Suki

Škoda, že jsem nezdědila po otcovi Doton.. řekla jsem si a pomalu před vlnou začala ustupovat.
Bleskem bych ji zelektrizovala, ale vlna by stále byla. řekla jsem si a začala před vlnou utíkat,
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 15:57

Jin Kazama

teĎ by se mi hodila TA technika...měl bych se ji co nejdřív naučit...řekl sjem si v duchu a zkřížil jsem ruce a dal si je před hlavu.Nemělo smysl utíkat jelikož by mě vlna stejně zasáhl a pokusit se tu vlnu rozmlátit nebyl zrovna nejlepší nápad.Tak jsem se s rukama skříženými před obličejem rozběhl proti vlně a narazil do ní.Odpor vody byl dost silný ale nehodlal jsem se vzdát.Běžel jsme dál až dokud jsem vlnou úplně neproběhl.Byl jsem celej mokrej ale už jsem byl venku takže jsem jednoduše doběhl asi tak 5 metrů od senseie a v tu chvíly jsem vyskočil kupředu a prohnul se dozadu.V dostatečé blízkosti jsem vystřelil celým tělem kupředu.Hodlal jsem použít moji specialitu.Úder hlavou.Čelem jsem nemířil na senseiovo čelo ale na jeho nos protože ten se snadněji láme.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 15:59

Gray

Proč zrovna já? Jsem pro něj snad něčim atraktivní? Zavtipkoval jsem si pro sebe v duchu, ale pak se hned rozkecal, což docela umim. "Tak jsem Gray Chojuri a pocházim ze skoro vymřelého klanu Chojuri, což je klan, který umí hovořit s ptáky. Vim nic převratného, ale později bych mohl mluvit i s velkými orly. No má podstata je Katon, což teda jen vim, ale žádné jutsu s nim neumim a ani po tom nijak netoužim. Umim jen E techniky a na nohou nosim závaží, abych byl rychlejší když si je sundám. Váš trénink mě asi nebude zajímat, pokud neumíte trénovat otevírání chakrových bran." Má závěrečná věta by ho mohla trochu naštvat, pokud mu teda minulý sensei nepodal hlášení o tom, že většinou své názory říkám nahlas a nebojim se toho.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 16:00

Shira Ookami

Pozrela som sa na tú vlnu a celkom ma mrzelo že som nezasiahla Jina Tsuugou, najprv som uskočila trocha do zadu no po tom som sa rozbehla presne oproti vlne. Tsuuga! povedala som a snažila som sa pomocou nej dostať skrz vlnu.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 16:29

Kazuya

Ten klučina v sobě má oheň, ten se mi líbí! No, asi tě to překvapí, ale s chakrovými branami zacházet umím.. Jen nevím jestli tě to dokážu naučit. Předpokládám že ty se učíš otevřít Kaimon(1.), viď? Ani jsem ale nepočkal na jeho odpověď a šel jsem dácl Riuko, teď ty
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 16:40

Riuka

"Já jsem zrovna vylezla z akademie a Lei mě naučila Bariaken."
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 17:00

Kazuya

A copak to je ten Bariaken? A ty opravdu umíš jen ten Bariaken? Co je tvá specializace?
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 17:38

Riuka

"Je to úder se štítem z chakry. Dokážu tím odrazit jutsu a sečnou zbran." Pokud nemá podstatu. Ale chce to ještě trochu zdokonalit. "A specializace je ninjutsu." Nejspíš. Měla bych se pak zastavit za Lei. Slíbila, že mi vypomůže.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 19:26

Gray

Chvíli mi vrtalo hlavou, že na mě nezařval, jak moc jsem nevychovaný, což byla většinou reakce všech jouninů co se mnou přišli do styku. "No tak to je jasný. Ale řekl bych, že první brány již brzy dosáhnu!" Zvolal jsem šťastně.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 19:43

Kazuya

Ale já jsem nechtěl slyšet žádnou odpověď chlapče řakl jsem mu s klidným hlasem a úsměvem ve tváři, což mohlo na mé zhohavené tváři být docela hnusné. Siture, teď ty
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 20:14

Siture

Já se jmenuji Siture a jsem z klanu Pai long,díky tomuto mam poměrně velkou sílu a umím zacházet s glávií,dále umím udělat zemní pěst a od mala jsem se učil Gaturushu,to je že se začnu extrémně rychle točit a s tím odrazit útok a pokud je to útok na blízko tak ho tím dost zranit,díky Willovi umím ještě udělat zeď z hlíny.Odpověděl jsem slušně
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 20:19

Tamaki Saburo

Proti jejich dalším útokům jsem poslal další vlnu, která je smetla.
Zajímavé... Vaše obrana je útok.
Řekl jsem v klidu a dál sledoval jejich chakrovou aktivitu Daishinganem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový začátek
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nový začátek
» Začátek hry
» Začátek Začátku
» Tým 1- Začátek konce?
» Začátek Konců

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: