Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový začátek

Goto down 
+8
ObY
riuka
Yuu
Hysterio
Aspi
raul2653
Morgen
Check
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 21:58

Ikeno

Mám lepší nápad. Roztrhneme teba. Znova som sa zasmial, šialene vykrivil ústa.
Ja mám pod pojmom Harakiri niečo iné ako samovražda. Ja tomu hovorím Obetovanie samého seba a tým zraniť aj súpera vtedy sa moje myšlienky rozleteli.
Hej sensei, podme. Chcem ten turnaj. Zakrčal som a strčil ruky do vrecák. V nich som mal dynamity (guličky)
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 22:02

Dotsu

Pane Bože???Co je tohle za vola??? pomyslím si když uslyším co říká Ikeno.Sensei....Tak jdeme??A mám jednu otázku.....Co máte za podstatu sensei?? zeptám se ho
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 22:14

Suki

Jen jsem sledovala děj a připravovala se použít další techniku.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 23:36

Kumori Hokou

Sledoval jsem, jak se můj tým seznamuje a byl jsem v pohotovsti, aby si nikdo z nich neublížil. Když ses mě ptal na turnaj, tak jsem se mírně zamyslel a pak řekl: Právě vás chci na turnaj připravit, budete stát proti ostatním z vesnice, takže je nepodceňujte, připravil jsem si pro vás další trénink. Pak jsem si vzpomněl na Dotsovu otázku a odpověděl mu. Můj primární element je Fuuton, ale jistě není jediný. Dále jsem čekal na vaše reakce.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 06:43

Dotsu

A ovládáte i Doton,Sensei?? zeptám se ho podruhé.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 12:42

Ikeno

Zaujímave povedal som a nahlas si zívol. Takže pojdeme? vedel som, že všetci sme vlastne vyrovnaný, či už chakrou alebo skúsenosťami, takže tréning by určite bodol...
Ach, dal vám aspoň dedula nejaké zvitky s technikami? Vedel som, že u mna je škoda času trénovať genjutsu alebo elementarne techniky. U mna platý iba Ka-bum a tai..
Hej sensei, nechte tieto dva paka sem a dajme si mi dvaja súboj. Ako sa hovorí, najlepšie sa učí z prehry. Alebo z víťazstva nad silnejším. znova nahodím šialený uškrn.
No pome..
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 14:07

Kazuya

Doběhli jsme na menší lácek za městem u kterého bylo malé jezýrka a ze shora tam prosvítal sluneční svit.
Posaď se tady Ukázal jsem Grayovi na kámen čouhající z prostřed jezírka. Tento kámen stál na takové "špičce" Díky které byl kámen dost nestabilní. Až se ti podrží udržet rovnováhu na kameni. Otevřeš i bránu. řekl jsem mu A posadil se naproti němu a koukal na něho,

Siture > Když si procházel kolem knihovny uviděl si rozsypané svitky.Jeden z nich se ti dokutálel přímo k nohám.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 14:43

Tamaki Saburo

Klon, na kterého útočila Shira ji chytil za ruce u předloktí a držel na jednom místě.
Jeden klon se objevil u Jina (přiběhl) a podkopl mu nohy, zatímco druhý, ten, který se vyhýbal prvnímu JInovému útoku, ho jednoduchým kopem kopl do hrudníku, a jelikož měl předtím podkopnuté nohy, tak odletěl...
Máš sledovat okolí...
Dodal klon s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 15:04

Jin Kazama

zabiju ho!ne!uklidni se....řekl jsem si v duchu když jsem dopadl na zem.Udělal jsem jeden kotoul vzad než jsem dopadl na nohy.Vstal jsem a podíval se na klony.V tu chvíly mi něco napadlo.postavil jsem se do mého obráného boxerského postoje a čekal jsem.proč chodit za klonama když klony příjdou za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 16:03

Shira Ookami

Keď ma chytil za ruky tak som sa mu tiež prechitila ruky a vymrštila som sa pomocou toho dopredu pri čom som kolenom mierila do brucha.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 16:36

Inari

Ikenovo poznámky jsem přetrpěl bez řečí,až když domluvil tak mu povídám. "A ty seš borec že jo? Když sme měli jako tym uvodní zkoušku jenom si utočil a jediný co si zvladnul bylo ubranit se seneiově technice. Já sem ho skoro dostal ale použil nějakou časoprostorovou techniku a zmizel." "Ten Ikeno mě začíná ..." Nevipadám tak ale jsem docela naštvaný na Ikena a jeho poznámky. "Mimochodem senseii co to bylo za techniku? A mohl byste mě to naučit?"
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 16:40

Suki

Pozorovala jsem Shiru a Jina a jen se zamyslela.
... však neútočíme na ty rolničky! a čekala na příležitost, přičemž jsem pomalu šla ke klonům.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 17:01

Riuka

Došla jsem zpět do vesnice a koupila si něco k jídlu. "Bylo to dobré." Spokojeně jsem vyšla zpět do ulic a po cestě k tréninkové louce jsem si prohlížela obchody.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 17:05

Gray

Ježiši co to zase je? Jak může mít taková kravina něco společného s chakrovými bránami? No co, radši nebudu nic říkat a dám se do toho. Pomyslel jsem si, při čemž jsem se dostal na ten kámen a následně hned spadnul na zem. "Sakra!" Zvolal jsem naštvaně. Jenže jsem na nic nečekal a dával se do toho znovu, znovu, znovu a znovu.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 17:26

Kazuya

Usmíval jsem se při jeho marných pokusech. Nedkoážeš najít ten spravný vnitřní klid.. O tom to celé je.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 17:37

Ikeno

Používaj hlavu, blbečku. Keby som bol borec, asi by som nešiel trénovať. A práve preto sa snažím prekonať senseia. Nasadil som ton, aký používa rodič, ked opravuje ufrflané decko čo nechce počúvať.
A je prosím, pekný rozdiel medzi Jouninom a Geninom. On sa s tebou iba hral. Niekto kto nemá chuť bojvať nikdy nedokáže niekoho prekonať. A dalšie, skoro som ho mal. Kto by čakal, že bude mať silnejší fuuton ako moj katon? Mohly ste si všimnúť zmenu v správany. Akoby to nebolo očividné. Ani jeden z vás nemá výhodu a
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 18:46

Inari

"Mlč nikdo se stebou nebaví." Řeknu Ikenovi naprosto klidně. "Dostmě rozhodil a řek sem dost nevhodnou věc, že sem se vyrovnal senseiovi, je pravda že se mi ho povedlo překvapit, ale on to zvladnul jako skutečný jounin, nepředvídatelně. Asi to odemě bylo k senseiovi nespravedlivé." Dojdu k senseiovi a potichu, aby to neslyšel Ikeno, mu povídám. "Omlouvám se senseii, neměl sem říkat že se vám vyrovnám, jsem přece jenom genin a vy jounin, ale Ikeno me vytočil. Prosím neříkejte mu to, nestojím o jeho posměšky." Poté řeknu nahlas a naprosto sebevědomě. "Nevyrazíme raději nekam trénovat?" Pote ještě Ikenovi řeknu. "A zamyslise nad svýma schopnostma než budeš někomu říkat lůzre."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 19:33

Ikeno

Zasmial som sa.
Chceš ich otestovať, ovečka? vytiahol som jeden výbušný lístok. Vážne som vyzeral ako lama čo používa iba kunaie.
Nezabúdaj, že ja som tvoje techniky vydel, zatial čo ty iba nejaké lamácke hovadiny odo mna.
Avšak krotil som sa, kvoli senseiovi. Inak by skončil na škarky (opečená slanina).
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 20:20

Kumori Hokou

Pokýval jsem Inarimu a neměl v úmyslu o tom nic říkat Ikenovi, pak jsem se otočil na Dotsua a řekl: Doton bohužel nemám, ale jsem seznámen s některými jeho technikami. Jaký styl techniky by sis přál?
Pak jsem se otočil na ty dva, jak se pořád hádají. Rivalita je dobrá věc, ale všechno má své meze, nechovejte se jako děcka, něco pro vás mám. Tebe, Inari, chci doučit vkládání podstaty, tentokrát do věcí, které budeš moci i hodit, mám tu pro tebe tyhle jehlice, měli by lépe vést tvoji chakru, zkus ji koncentrovat do jedné z nich a pak ji hoď na nějakej strom.
Tebe Ikeno za trest nic nenaučím, ale mám tu balíček od tvého klanu
, jestli si ho přečteš, tak je v něm několik zvláštních výbušných lístků a popis jejich funkce (překvapivě to jsou lístky T-1)
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 20:27

Dotsu


No....Nejspíše ninjutsu na dálku odpovím na senseiovu otázku.Oni dva jsou asi vážně blbí...Pořád se hádají pomyslím si a čekám na senseiovu odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 20:33

Ikeno

Zobral som a zamrmlal niečo v štýlu predať mi vlastného koňa Ale neprotestoval som. Hocijaká klanová hračka je lepšia ako tieto lamacke techniky. Nepotreboval som čítať, už len z názvu som vedel o čo sa jedná.
Ha, s týmto bude turnaj hračka vytiahol som jeden a začal som pískať. nenápadne som ho hodil smerom k nim. nijako velmi nehorel. zdalo sa, že je vadný.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 20:33

Inari

"Možná příště Ikeno, ale nebudeš mít šanci. Z mích schopností si viděl jenom zlomek, zatímco já tvé viděl, ukazuješ je každýmo koho potkáš tím že na něj zautočíš." Řeknu Ikenovi a uchechtnu se. "Teť ale musím trénovat, ten turnaj neberu na lehkou váhu." Dodal sem a dál si ho nevšímal. Vzal jsem si od senseie jehlice. "Děkuji." Poděkoval jsem a pokusil jsem se do jedné nakoncentrovat chakru jako sem se to naučil do meče a hodit jí na strom.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 21:43

Kumori Hokou

Můžu tě zatím naučit Doton: Ganchūsō, tuhle techniku jsem viděl snad 100x, nicméně by ses jí nestihl naučit do turnaje, jinak moc dotonovejch technik na dálku není. Řekl jsem Dotsovi. Ikeno si začal "hrát" se svým novým vybavením, ale asi mu nedošlo, že do turnaje další lístky nedostane, vypadals, že nepotřebuješ pomoct, tak jsem tě zatím nevnímal.

Inari -> Jenomže tohle bylo daleko složitější, tvoje chakra zmizela z jehlice skoro hned poté, co ses jí přestal dotýkat. Dostat chakru do zbraně už umíš, teď se jí v ní snaž udržet, až dotrénuješ teto trénink, mělo by ti to i pomoct hodně omezit spotřebu chakry na normální koncentraci do katany.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 21:51

Ikeno

Lístok sa rozplaskol na strome. Ostala po nom trochu slizká modrá farba, prílič hustá na farbivo. Potom som sa otočil úplne iným smerom. Usmial sa a vystrelil lístok smerom k Dotsu, druhý ku senseiovi.
Avšak ked boli kunaie asi 30 cm od nich, otočili sa a namierili na označkovaný strom. Obidve namierili presne do stredu značky. Ukázal sa dym a dalšiu sekundu bolo počuť lámanie dreva. odrazu sa strom prehol a tkmer úplne oddelil.
Sakra, na budúce musím mieriť presnejšie povedal som.
hej, sensei, toto nie je žiadna technika. Slubujem že ak ma nejakú naučíte, budem sa ovládať a na vás útočiť iba cez procovný týžden. čo vy na to?
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 22:09

Dotsu

Hm...A jaký turnaj to bude.Já o tom totiž nic nevím protože jsem byl na misi. řeknu senseiovi a pak se otočím na Ikena.Uvidím lístek.To je asi vážně blb pomyslím si a skrčím se ale lístek se nakonec vrhne na strom.Ještě že tak pomyslím si.Pak se otočím zpátky na Senseie.A naučil by jste mě tu techniku prosím?? zeptám se ho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový začátek
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nový začátek
» Začátek hry
» Začátek Začátku
» Tým 1- Začátek konce?
» Začátek Konců

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: