Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový začátek

Goto down 
+8
ObY
riuka
Yuu
Hysterio
Aspi
raul2653
Morgen
Check
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 20:33

Suki

Jenom jsem viděla jak zmizely jehlice a hned jsem zastavila podívala se na Tamakiho.
Taijutsu! řekla jsem si a vytáhla svoji katanu, do které jsem vložila Raitonovou chakru.
Podívala jsem se skrz čepel na Tamakiho a rozběhla se s katanou v ruce na Tamakiho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 20:49

Gray - Poslal jsem ti PM

"Nebudu nikam chodit po rukách. To, že mám ránu, jako holka jste si jen vymyslel, aby jste si připadal nějak hustej. Trénuju Taijutsu celý svůj život, takže sílu mám rozhodně větší než holka a nebo se radši nebudu ptát s jakýma holkama jste se bavil." Řekl jsem a v klidu šel po nohách za nim.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 20:56

Kumori Hokou

Poté co Ikeno zaútočil na Inariho, jsem se oběvil za tebou(Ikenem) a tys byl pod vlivem nějaké techniky, takže ses nemohl ani pohnout. Jsi nebezpečný pro sebe i své okolí, nemysli si, že to budu jen tak tolerovat, chtěl jsem tě naučit novou techniku, ale teď máš smůlu. Pak jsem se vydal směrem od tebe dál po cestě. Ještě si promluvím s vůdkyní o tvé účasti na turnaji...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 20:59

Kazuya - Gray

No, to nemění nic na tom že máš malou ránu. Řekl jsem mu a bez upozornění jsem roztáhl nohy do "provazu" a protočil se na rukou takže jsem Graye kop do pusy. Hochu, to že si myslíš že máš ránu větší než holka, což je možná i pravda, neznamená že máš tu ránu velkou. Rychlí si dost, né že né, ale máš malou sílu.Takže na ruce a pojď řekl jsem mu a pokračoval dál.

Kazuyův klon -Riuka

Dohnal jsem Riuku Aby bylo jasno jsem jen Kazuyův klon a tvým úkolem bude mě "zrušit". Dobře? Začni útočit

Kazuyův klon - Siture

Dohnal jsem Situreho Aby bylo jasno jsem jen Kazuyův klon a tvým úkolem bude mě "zrušit". Dobře? Začni útočit
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 21:02

Inari

"To bylo zlí, ale měl pravdu." Pomyslím si a potom doběhnu senseie. "Kam to vůbec deme?" Zeptám se.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 21:12

Siture

Viděl jsem klon,kterej mi řekl že mam začít útočit a tak jsem zaútočil svojí glávií klonu na břicho,útok jsem udělal poměrně rychlej,aby bylo težší uhnout útoku.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 21:16

Kazuyův klon - Siture

Jednoduše jsem odskočil do strany. A sám se rovnou napřáhl k ráně,kterou sem ti mířil příma na "solar"
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 21:36

Riuka

Ještě jsem ani nestihla odejít z cvičné louky a už jsem ho měla v patách. "Jídlo asi bude muset počkat." Povzdechnu si a pak jsem se po něm ohnala kunaiem, a uskočila a přitom na něj poslala kunai. Na to, abychmohla použít Bariaken budu potřebovat pár vteřin pro sebe. Takže se mu musím dostat nějak za záda.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 21:40

Shira Ookami

"Ksoo.". Zahundrala som si pre seba a po tom som zívla, roztiahla som pri tom ústa ako sa len dalo a počkala som kým svoj útok dokončí to dievča, akonáhle sa tak stalo tak bezohľadu na to ako jej útok zablokuje senseo som sa po ňom rozbehla z druhej strany a kúsok za ním som použila Tsuugu.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 21:45

Siture

Ihned jak sem viděl že útoku uskočil tak sem se ihned vyhnul a poodskočil o kus zpátky takže útoky bych se měl vyhnout,vyáhl jsem kunai a hodil ho po klonu a saám sem ihned zaútočil znovu glávii,úhyb by měl mít stíženej o ten kunai
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 22:07

Ikeno
Zablikal som očami. Počkať..technika? snažil som sa pohnuť, avšak tá blbá technika.
v tedy mi došla druhá veta. čožže? Aký turnaj? žačal som sa kmitať, ako mi technika dovolila.
Nakopem vás. Ka-Bum Hovoril som dalej a dalej...
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 23:17

Kumori Hokou

Když jsem byl asi 20 metrů od Ikena tak jsem uvolnil poutací techniku. Jdeme na místo setkání se třetím členem, dohodneme se tam o turnaji a trochu se seznámíme.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 16:19

Gray

Jenže já jsem nebyl psychicky tak slabý, naopak jsem byl dost odolný, díky tomu, že jsem vyrůstal sám a musel si zvykat na různé životní podmínky. Sice mi z pusy lehce tekla krev z těch úderů, ale vzal jsem si na nohy závaží, při čemž jsem dál kráčel po nohách.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 16:24

Tamaki Saburo

Stačilo se pohnout o kousek doleva a kamínky minuly cíl.
Potom jsem udělal snadnou pečeť a vytvořil jsem tři klony, přičemž jste si mysleli, že stále vidíte pravého já, ale jakmile jste zaútočili, tak Suki rozsekla klona a Shira musela zaútočit vlastně na ni.
Mezi klony jsem se jednoduše zamíchal, aniž byste to spatřili.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 16:37

Shira Ookami

Keď som si pred sebou všimla to dievča tak som sa rýchlo prestala točiť ale aj tak som stále letela priamo n ňu, "Ataaa gomenee..". zapištala som s ospravedlňujúcim úsmevom ešte počas letu a dúfala som že sa mi vyhne.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 16:39

Suki

Zmateně jsem se podívala na Shiru.
Kruci! řekla jsem si a co nejrychleji vyskočila salto dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 17:58

Sadame Dotsu

Vrátil jsem se z mise a namířil jsem si to domů.Pak ke mně přiběhla nějaká holčička a předala mi papírek.Zásoby na den??Co budeme dělat??Snad ne další mise pomyslím si a poděkuji té holčičce.Pak zajdu domů a alespoň na 10 minut jsem si lehl.Pak jsem vstal a sbalil jsem si věci.Takže kde je ten papírek?? pomyslím si když není v batohu.Začal jsem rychle prohledávat byt.Po 5 minutách jsem ten papírek našel v kapse.Tak jdu pomyslím si a vyjdu z domu.Chvíli mi trvá než zorientuji mapu a pak se vydám na místo setkání.Po několika minutách cesty jsem tam dorazil.Dobrý den.Promiňte za zpoždění ale byl jsem velice unaven z mise řeknu senseiovi.


Naposledy upravil Tom555 dne Tue Jan 04 2011, 17:26, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 18:30

Kazuya

Dále sem kráčel po rukou. No co, tak ti navěky zůstane malá síla pokud odmítáš můj trénink řekl jsem, postavil se normálně na nohy a vydal se směrem z5 do vesnice. Neměl jsem náladu na takovéhle tvrdohlavé spratky

Kazuyův klon - Siture

Před tvými útoky s obtížemi uskočil doprava. Hned po ůtoku vyrazil, ještě dokud jsi měl natažené ruce po útokuz a pokusil se dát ti ránu přímo do břicha.

Kazuyův klon - Riuka

Před hozeným kunaiem jsem se krčil a hned ze skrčení jsem vyskočil do vzduchu s úmyslem kopnout tě nohou do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 19:01

Siture

Vyhnul se jen tak tak a hned mě chtěl udeřit což se mu nakonec povedlo,ale chytil jsem mu ihned ruku při tom co mi dával ten úder a ihned sem ho praštil glávií do břicho,takže nemohl nijak uhnout,když jsem ho držel za tu ruku,jeho úder mi nic moc neudělal přeci jenom náš klan je na takovéto rány zvyklý a umí je přijímat celkem dobře
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 19:15

Riuka

Jsem hodně ohebná, a včas uhnu. Zatímco, jeho noha jde do prázdna, já zaútočím vytěsněnou chakrou z ruky přímo proti jeho boku. Bariaken. Toho klona musím zničit.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 19:40

Kazuyův klon - Siture ohledně Pm, až dokončíš souboj budeš trébovat tamto Wink

Samozřejmě že ti rána něco udělala a nebyl si schopný hned něco udělat a měl si zpomalené reflexi, takže ti Kazuya dal ránu i druhou rukou. Po druhé ráně si mu ruku pustil a on odskočil dál od tebe.

Kazuyův klon - Riuka

Kazuya se ve vzduchu jakoby otočil takže ti druhou nohou silně kopl přímo do tvé ruky, využil rotace a druhou nohou ti dal ránu přímo do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 19:51

Siture

Díky za to Pm. Cool laugh

Udeřil mě i po druhý,vyvedl mě trochu z míry potom jsem se sebral a pustil jsem se do něj znovu,rozeběhl jsem se na něj s glávií,kousek před ním jsem vytáhl poslední kunai a hodil ho po něm ihned sem potom uchopil glávii do rukou a mířil jsem na oblast kolem hrudníku,kde by se mu mělo vyhejbat nejhúř ještě díky tomu kunai
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 19:57

Kazuyův klon - Siture

Ve chvíli kdy ke mě dorazil kunai i glávie jsem nadskočil vysoko abych glávii nadskočil. Jelikož si běžel pořád dál a načkal tu. Byl jsem v tu chvíli skoro nad tebou, takže jsem tě nakopl přímo zespoda do brady.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 20:30

Riuka

Bariaken zasáhl strom a já skončila po té ráně do hlavy na zemi. Z tohohle budu mít přinejmenším otřes mozku. Zvedla jsem se a zaútočila znova. "Bunsin no jutsu." Zatímco 2 kloni zaútočili zpříma a zaměstnali ho, já zaútočila zpoza stromu znova Bariakenem. Musím s tím být opatrná.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 20:40

Siture

Nadskočil mě což jsem nečekal a kopnul mě přímo do brady dal jsem rychle ruku před bradu,ale i tak mě to zasáhlo dost tvrdě,byl jsem v šoku a dezorientovanej,po chvíli jsem se vzpamatoval a odplivl z pusy krev,která se mi tam dostávala byl to poměrně tvrdej útok.Byl jsem po chvíli připraven k dalšímu útoku,ale čekal jsem co uděla klon proti mě
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový začátek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový začátek
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nový začátek
» Začátek hry
» Začátek Konců
» Začátek Začátku
» Tým 1- Začátek konce?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: