Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový začátek

Goto down 
+8
ObY
riuka
Yuu
Hysterio
Aspi
raul2653
Morgen
Check
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 20:25

Shira Ookami

Uškrnula som sa keď ma zmietol ďalšou vlnou a postavila som sa na štyri, chvíľku som sa sústredila no po tom mi z rúk trošku vyrazili menšie drápiki a môj postoj sa trocha zmenil, (štvor nohé jutsu) znova som sa len usmiala a rozbehla som sa tento krát väčšou rýchlosťou oproti senseiovi,
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 20:32

Kazuya

Takže začneme s tréninkem. Budete dělat přesně to co řeknu a bez rozmýšlení. Každá myšlenka nevíc znamená ránu. Začneme s Grayem. řekl jsem a dal si od Graye trošku odstup Úskok do prava!
zařval jsem na něho a v tu samou chvíli vystartoval a napřáhl jsem pěstí,
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 20:34

Suki

Potom co mě smetla jedna vlna jsem se zvedla a podívala na Tamakiho, který už seslal další vlnu.
Nechci je s Raitonem zranit, ale i tak to nezastavím. řekla jsem si a jen tam tak stála a nebránila se.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 20:48

Jin Kazama

Vlna mě odhodila daleko jelikož jsem byl ve vzduchu.To už jsem byl ale dost naštvanej.Počkal jsem si až ho Shira zaměstná a začal jsem soustředit do rukou chakru.lehce jsem vzal ze země cca. 5 kilový kámen a vyskočil na strom.čekal jsem že sensei zase použije nějakou vlnu nebo Shiru odhodí.Jakmile se tak stane tak použiju chakru v nohách a vyskočím vysoko nad senseie a hodím na něj ze zhora kámen.Sice kámen néni nejtěžší ale pokud senseie zasáhne třeba jentrochu tak už těžko vstane.


Naposledy upravil Morgen dne Sat Jan 01 2011, 21:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 20:59

Riuka

Jsem v týmu a kolem mě samej chlap. Co jsem komu udělala. Pak jsem věnovala veškerou pozornost Kazuyovi, když řekl, že začneme s tréninkem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 22:50

Ikeno

Ka-Bum vykríkol som a vystrelil do stromu. Z ruky sa mi dymilo a ja som sa začal pochechtavat. Odrazu niečo prasklo. Moj pohlad sa zastavil v korune. Aspon na tri sekundy. Zvysný čas mi zaberal konár, čo mi letel rovno do tváre. Zasiahol ma a ja som sa zvalil pod ním na zem. Začal som sa kotúlať a držat sa za tvár. Moje oko,moje oko.. Asi nebol najlepsí nápad mieriť do ihličana..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 00:58

Kumori Hokou

Podle mých informací se jedná hlavně o zjištění vašich schopností, odpověděl jsem Inarimu. Pak jsem uslyšel nenadálý výbuch, otočil se na Ikena a otráveně zakroutil hlavou. Inari, ošetři mu to po cestě, máme sraz se třetím členem; začal odcházet s očekáváním, že mě můj tým bude následovat...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 12:58

Inari Yuki

"Sem snat nějakej doktor." Pomyslím si, ale šel jsem se na Ikena kouknout co se mu stalo a pomoct mu. "Co je ti? Je to vážný? Přitom si prohlédnu co se mu stalo. "Nic to není, ale to oko by chtělo vypláchnout, máš tam nějaký svinstvo." Řeknu a podám mu ruku abych mu pomoh na nohy a mohly jsme vyrazit za senseiem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 13:19

Ikeno

Sklapnite sensei, porazím vás! vykríkol som a nechtiac (tak hej, trošku naschvál) som vystrelil rukov do vzduchu, pričom mieril na Inariho. Ale to bolo skorej preto, že som si ho cez zaslzené oči poplietol so senseiom.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 13:25

Inari

Rychle jsem uskočil dozadu abych se vyhnul Ikenovo utoku. "Pro dobrotu na žebrotu." Řekl jsem na mě nezvykle nahlas. A potom jsem se otočil a vyrazil za senseiem
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 13:33

Tamaki Saburo

Kolem Shiry se objevilo větší množství chakry, což neukniklo mým očím.
Udělal jsem rychlý krok do strany, čímž kámen dopadl s žuchnutím vedle mě a také jsem zapojil trochu z mé rychlosti v nohou, abych se vyrovnal Shiře, která takto očividně zesílila.
Zajímavý styl boje... Ale proč ještě nezaútočila Suki?
Proběhlo mi hlavou, když jsem se připravoval na obranu rolniček.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 14:15

Suki

Když vlna ustoupila, doběhla jsem asi na 10 metrů od Tamakiho.
Teď mám šanci, pokud někdo nezaútočí.. řekla jsem si a hodila před sebe
kouřovou bombu a z ní jsem rychle vyběhla a začala skládat pečetě.
Raiton: Senbon! vykřikla jsem a obíhala Tamakiho, přičemž na něj letělo asi 10
jehel pod proudem Raitonu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 17:39

Gray

Pousmál jsem se, když na mě trošku vyjel, ale pak se na mě rozeběhl a zřejmě očekával, že uskočim do prava. Nebudu ze sebe dělat jeho otroka. Pomyslel jsem si, při čemž jsem naznačil levačkou úskok na pravou stranu z jeho pohledu, ale místo toho už moje pravačka udělala jakýsi skluz do strany a následně protočení, při čemž jsem se lehce přikrčil a moje levačka již útočila na jeho nohy někam pod kolena. Sensei si mohl všimnout, že práce s nohama mi docela jde.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 17:46

Kazuya

Tak ty nebudeš poslouchat holomku? kříkl jsem ještě za běhu pté v rychlosti vyskočil a napálil Graye pšestí přímo nahoru na hlavu. Vše se seběhlo docela rychle, mohl jsi být překvapený jak je takový dědek rychlí. Gray se trošku zamotal, ale cítil že to nebude nic vážného. Když řeknu že máš udělat úskok do strany, tak ho porstě uděláš! Jinak vždy dostaneš takovouhle ránu! Každá rána bude bolet víc! Jestli na mě chceš zkoušet útočit. Budeš muset použít něco lepšího.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 17:59

Jin Kazama

do háje co teď...už to mám!řekl jsem a dopadl na zem asi 50 metrů od senseie.Rychle jsme si nabral do ruky celou hrst menších kamenů které dohromady vážily asi 7 kg a došel jsem k senseiovi, že jsem byl od něj asi 10 metrů.když nefunguje jeden velký kámen tak bude fungovat spousta malých.řekl jsem schválně nahlas.Ale potom to vypadalo že jsem se rozhodl že to je blbost a pustil jsem všechny kameny na zem. Ale to bylo ve skutečonsti součást mého plánu.Dva kameny,každý v jedné ruce jsem si nechal a jelikož byli ruce v pěstích tak sensei neohl kameny vidět.Viděl jsem že ty dvě útočí tak jsem se postavil do postoje kdy jsem se připravil vystartovat proti senseiovi ale zatím jsem čekal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 18:13

Gray

Dostal jsem ránu a lehce sebou škubnul, ale jelikož bojuji pomocí taijutsu a podstoupil jsem trénink, který mě naučil zvládat lépe bolest, tak mě to zase tak moc nezabolelo. "Si myslíte, že budu váš otrok nebo co?" Řekl sjem při čemž jsem si sundal závaží na nohou a ty dopadly na zem, kde se lehce zvedl prach. Nyní má rychlost byla o 15% větší než normálně a že jsem byl docela dost rychlý. Na nic jsem nečekal a rozeběhl se přímo proti senseiovi, přimo proti němu jsem začal skákat se strany na stranu, aby do psolední chvíle nevěděl kam udeřil a kousek od něj jsem se znovu protočil na špičkách tak že jsem byl vedle něj, abych mu dal pěstí, ale místo toho jsem se sklouzl, abych ho skosil na zem.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 18:20

Kazuya

Celou dobu jsem stál a nic nedělal. Můj pohled byl stále ledovbě chladný. Ve chvíli když začal "skluzovat" jsem nadskočil a dupl Grayovi přímo na nohu, ale né moc silně. Bojuji taky převážně pomocí taijutsu, na mě si jen tak nepříjdeš chlapče. řekl jsem,m pousmál se a sestoupil mu z nohy. Ještě dál? Nechceš zkusit otevřít pvní bránu?
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 19:48

Shira Ookami

Keď som uvidela ako po ňom tá baba vypálila senboni tak som uskočila aby to netrafilo aj mňa a čakala som či mu tie senbony niečo spravia.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 19:56

Gray

Tohle dupnutí však už zabolelo, ale on mi z té nohy slezl, takže jsem se rychle znovu postavil. Předvídá snad všechny mé pohyby, ikdyž vždycky udělám falešný pohyb, takže si zřejmě všiml, že dělám vždy falešný, tohle už čekat nebude. Pomyslel jsem si a když mi řekl ať otevřu první bránu, tak jsem to ignoroval, jelikož jsem věděl, že to neumim. Rozeběhl jsem se na něj a zatnul levou ruku a pravou rukou jsem mu chtěl dát pěstí, při čemž jsem levou naznačil, že budu útočit a on by si měl myslet, že pravá ruka zase nedokončí úder a udeřim levou, ale já tou pravou chci opravdu udeřit.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 19:59

Kazuya

Tvoje pěst nakonec doopravdy narazila do Kazuyovi tváře, ten však sotva hnul hlavou. Panebože, promiňte ostatní, ale dnes už si tu nechám jen Graye. Má ránu jako holka... počkal jsem než všichni odejdou. Takže, Grayi. Možná to bude tím že ses snažil naznačovat, takže teď mi dej co nejvetší ránu do břicha. Ukaž mi jestli si opravdu hodný toho aby si mohl otevřít Chakrové brány,
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 20:05

Tamaki Saburo

Chtěl jsem jim také ukázat něco z mých schopností, tedy schopností mého Daishinganu.
Složil jsem pečeť, ale pouze aby to vypadalo, mohl jsem používat tuto schopnost i bez pečetí.
Podíval jsem se na jehlice, a ty zmizely. Prostě ke mě nedolétla ani jedna z nich, všechny zmizely uprostřed cesty.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 20:11

Gray

To že to s nim ani nehlo mě dost naštvalo, ale dokázal jsem se docela uklidnit. Jenže on je pak oba poslal pryč, což mi přišlo vůči nim dost sobecké. "Oni taky potřebují trénovat staříku!" Zařval jsem a snažil se mu dát další ránu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 20:15

Jin Kazama

Tohle bylo nebezpečný.Raději jsem se k němu nechtěl přiblížit.Rychlej sem hodil ty dva kameny a uskočil.Jeden kámen mířil na jeho hlavu a druhej mířil na ty rolničky.pokud se trefil ten co mířil na rolničky tak utrhl rolničku a pravděpodobně ji odhodil dozadu.To jsem už ale běžel na druhou stranu aby sensei nestihl ty rolničky vzít pokud mu vážně ulétnou.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 20:18

Kazuya

Né tak jako ty, máš ránu jako holka řekl jsem mu hned poté co mi dal ránu do břicha, nejen že to semnou zase nehlo, ale Gray měl pocit jako by uhodil do kusu železa. Tak nech toho mlácení. Půjdeme na místo kde jsem já sám otevřel První chakra bránu řekl jsem mu. Bohužel, nepůjdeme tam po nohou, ale po rukou. Řekl jsem a "postavil" jsem se na ruce a vydal se na cestu. Není to moc daleko jestli to neujdeš. Myslím že nejsi schopný aby ses účastnil mého výcviku
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 20:20

Riuka

Pozorovala jsem je. Ale docela jsem se začala nudit. Pane bože, ten se předvádí. "Jdu se najíst." Přikývla jsem senseiovy a šla pryč z louky. Měla bych cvičit, ale mám hlad. Zamířila jsem proto z louky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový začátek
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nový začátek
» Začátek hry
» Začátek Konců
» Začátek Začátku
» Tým 1- Začátek konce?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: