Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový začátek

Goto down 
+8
ObY
riuka
Yuu
Hysterio
Aspi
raul2653
Morgen
Check
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 22:17

Kumori Hokou

Dotsu -> Udělal jsem několik pečetí, a pak jen dodal: Udělej tyhle pečetě a pak vyšli chakru přes zemi až na místo, kde chceš aby z něj vyjeli ostny, této technice se sice dá vyhnout, nicméně když ji použiješ na padajícího soupeře, tak mu tím dost ztížíš situaci.

Ikeno -> Podíval jsem se na tebe a bylo vydět, že dost přemýšlím, pak jsem ti řekl: Neohrožuj všechny kolem sebe a příště tě nějakou naučím. Bylo vidět, že jsem ti chtěl odpustit, ale bylo to nepřijatelné z výchovných důvodů...
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 22:22

Dotsu

Pozorně sleduji Senseie jak dělá pečetě a k tomu ho ještě poslouchám.Nevypadá to těžce řeknu.
Pak udělám pečetě a snažím se vyslat charku na kámen co je asi 5 metrů ode mně.Nic se ale nestalo.Asi jsem jí nedal dost pomyslím si a zkusím to znovu.Udělám pečetě a tentokrát použiji víc chakry.Prosím ať se to podaří pomyslím si a když si myslím že se ostny vysunou u kamene tak se je snažím vytvořit.Ostny ale nebyly u kamene ale byly asi 2 metry ode mně.Sakra!Ještě víc a snažit se ji víc natáhnout pomyslím si a zkusím to znova.Nejprve udělám pečetě,pak vyšlu chakru a když si myslím že je dost daleko tak se snažím vytvarovat ostny.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 11:03

Inari

Pořát skouším koncentrovat chakru do jehel, skusim ti i s kunaiem jestli mi to nepujde snáze.







nevim kam jinam to napsat tak to pisu tady. Od zitra tu tejden nebu jedu na lyžák vrátim se příští sobotu. Jenom abyste o tom vedeli(hlavně můj tým)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 15:58

Gray

Cápkovi se to řekne. Jak se nemám vstekat, když se mi to nedaří. Musim zase nějak uzavřít vztek, jako jsem to udělal při prvních pokusech o zapnutí brány. Pomyslel jsem si, při čemž jsem zavřel oči, ale nebyl na tom kameni. Znovu jsem se objevil v bílé mísnosti, kde byl jakýsi černý kouř, takže jsem vytvořil ty dveře se znakem vzteku a kouř se tam jakoby nacpal. Poté jsem dveře opět zavřel a hned otevřel oči. Teď už to snad bdue dobrý. Řekl jsem tiše, při čemž jsem vylezl na kámen.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 16:22

Gray > Posadil jsi se na kámen a ten se nejdřív pořádně zavyklal, ale po chvilce se uklidnil a ty už si na něm normálně seděl. Na Kazuyově tváři se objevovalo něco jako úsměv.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 16:38

Inari -> Do kunaie ti to šlo ještě hůř, sice so do něj vložil podstatu, ale nebyl jsi scpný ji v něm udržet moc dlouho i když jsi ho držel v ruce, natož po hodu.

Dotsu -> Po chvilce zkoušení jsi dokázal trochu odhadovat čas, aby ses trefil na svůj cíl, nicméně jsi se pořád odchyloval o několik metrů, prolém byl v tom, že se chakra pohybovala na různých místech různě rychle a tak jsi to nemohl přesně odhadnout. "Neposílej svou chakru maximální rychlostí, zkus její rychlost regulavat a zpravidelnit, až poté ji zkus zrychlit..."
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 16:48

Dotsu

Uslyšel jsem senseie a tak jsem se na něj otočil.Za pokud nic nedám řeknu a začnu to zkoušet.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 17:04

Inari

"Kunaj není nejvodnější." Dále to skouším jenom s jehlicemi. Skouším různé intenzity chakry a skouším ji tam vkládat různou rychlostí abych přišel na to jaká je nejlepší koncentrace aby se v jehlici udrřel raiton i když ji hodím.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 17:22

ikeno

To by bolo proti mojemu štýlu života. sadol som si k stromu a oddychoval. nemal som úplne čo robiť.
hej sensei, kým oni dvaja sa učia novú techniku, mohli by ste mi povedať, čo to bude za turnaj?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 17:45

Kumori Hokou

Dotsu -> Už se ti povedlo mírně předvídat místo ze kterého se vysunou bodáky a několikrát ses trefil do svého cíle, tvá chakra se už pohybovala uspořádaně avšak pomalu, na to by ses měl teď zaměřit.

Inari -> "Tvoje chakra z jehlice stále uniká, udržíš ji nabitou, pokud pořád přidáváš další a další, zkus ji do jehlice nejen dát, ale i udržet."

Pak jsem se otočil na Ikena a sedl si k němu, "Bude turnaj na zjištění a porovnání sil geninů v naší vesnici, moc jinýho toho zatím není, ale věřím, že mě nezklamete."
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 17:51

Dotsu

Po chvíli se mi to začalo dařit avšak trvalo to moc dlouho.Proto jsem se snažil aby chakra šla rychleji ale aby byla pořád uspořádána a neztratila směr.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 19:05

Ikeno

Tss, a ja som dúfal, že výber do nejakej organizácie, ako Anbu, mesačný chdci a tak. utrhol som kúsok trávy.
Hej, vy ste vydeli všetkých geninov. Ktorý z nich je najsilnejší? usmial som sa.
Ten bude moj.

-Inač, kolko mám tých lístkov?
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 20:02

Inari

"Jak ji mám hodit když chakru uvnitř neudržím. Musím něco vymyslet ale co?" Dloze přemýšlím. "To by mohlo fungovat." Pokusím se chakru koncentrovat pouze do středu chakry a s velkou intenzitou chakry.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 14:53

Gray

Seděl jsem už v klidu na tom kameni. Při čemž jsem v mysly byl zase v té bílé místnosti, kde byly dvoje dveře. Jedny s mym vztekem a druhé s chakrovými bránami. Musim to dokázat, ať na tom turnaji nejsem jen pošuk, co má jen plnou hubu keců. Pomyslel jsem si odhodlaně a snažil se otřevřít první bránu.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 15:02

Gray > Objevila se kolem tebe taková ta "aura" která se objevý když otevřeš první bránu a začal si cítit jak se ti zvětšují svaly. Povedlo se ti to řekl Kazuya s úsměvem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 15:04

Kumori Hokou

Dotsu -> Tvoje chakra teď proudila rychlostí asi 5 metrů za vteřinu, už ti nedělalo problémy včas sformormovat ostny na požadovaném místě, avšak ještě jsi nezkoušel zasáhnout pohyblivý cíl, což by ti asi dělalo problém...

Inari -> Při tvém novém způsobu koncentrace chakry do středu se chakra v jehlici udržela asi 15 vteřin, ale byla čím dál tím slabší a nakonec vyprchala. "Ovládáš už základy, příště tě naučím, jak do jehlice chakru uzamknou na mnohem delší dobu, teď už musíme jít, bude ten turnaj." Řekl jsem jim všem a vydal se směrem k centru vesnice.

Ikeno -> Máš ještě 3.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 15:13

Ikeno Tachahira

Ešte raz som si prezrel svoju výbavu. Mal som tam pár kunaiov (čisých). dynamitové gulišky kopu lístkov a 3 špeciáli: T-1.
a ešte starú rukavicu od páprdy, svojeho dedka.
Tak podme. Ale neodpovedali ste mi na otázku.. Kto je "najsilnejší"?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 15:22

Gray

Nedokázal sjem tomu uvěřit, najednou jsem totiž ucítil tu větší sílu. Hned jsem seskočil z toho kamene na zem a snažil se něco těžšího vzít. Nějaký kus kamene, co bych normálně zvedl jen těžko. Teď jsem ho zvedl docela v pohodě. "Joo!" Zařval jsem hodně nadšeně, při čemž jsem kámen hodil o kus dál. Užíval sjem si toho skvělého pocitu, že jsem aktivoval první bránu.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 16:03

Kazuya

Tak teď mě pojď udeřit.. Uvidíme jak to pomohlo řekl jsem s úsměvem a čekal až mi jednu natáhne.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 17:53

Gray

Na nic jsem samozřejmě nečekal a s úsměvem na tváři jsem se rozešel k senseiovi. Lehce jsem se přikrčil, abych měl lepší pozici na úder a hned mu jednu natáhnul do břicha. Na druhou stranu jsem věděl, že kvůli aktivacím bran se mi budou zhoršovat svaly, takže po deaktivaci je budu mít dost namožené, takže budu muset později vymyslet, jak zabránit zničení svalů.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 18:18

Kazuya

Lehce jsem se zapotácel ale stále jsem s v pohodě držel na nohou.
Takovouhle by si měl mít ránu i bez brány. Potom, s otevřenou bránou, by tvá rána byla velmi silná...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 18:53

Siture

Porcházel jsem kolem knihovny a tam byly rozsypaný svitky a jeden byl těsně u mých noho a tak jsem se přikrčil a zvednul ho a rozbalil potom jsem si ho začal číst
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 18:57

Gray

Jenom jsem se pousmál. Jeho kecy jsem vůbec neřešil, akorát dokázal urážet, nic jiného. "Hm, to je super. Otevřít druhou bránu mohu jak? To je stejný postup?" Zeptal jsem se ho, při čemž jsem se podíval na ruce.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 19:10

Kazuya

Ano, tato brána ti zvyšuje odolnost a pomáhá při oslabení. Je to brána odpočinku. Poté už jsou další které jsou podél páteře a na srdci... Ale na ty se zatím zaměřovat nebudeme.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový začátek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový začátek
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Nový začátek
» Začátek hry
» Začátek Začátku
» Tým 1- Začátek konce?
» Začátek Konců

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: