Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tady to všechno začíná

Goto down 
+11
ObY
Meiki Ookami
Ramaru
Caldar
sfrit
Kakuza-chan
Yuu
Morgen
Shika-san
Hysterio
Aspi
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 19:23

Kanojo

Chvíli jsem přemýšlela a při tom se rozhlížela po okolí, jelikož jsem chtěla vědět, kde je Utakata, který tu s náma byl minule. "No jde o to, že my opice nemáme akademie, jako vy, takže mě musíš učit něco ty, ale nebudu trénovat u tebe na rameně, protože bych ti brala moc chakry, ale budu trénovat zase ve svém těle ve vesnici." Řekla jsem ti jak to je.

Ryo

Křeč nepominula, křeč je ve svalech a né v chakře, takže jsi tomu moc nepomohl, ale pak sjem na tebe přestal ukazovat a opřel se o ten sloup, při čemž dopadl i druhý asi o 8 metrů vedle toho prvního. Přestala tě chytat ta křečovitá bolest a mohl jsi se opět postavit na nohy. "Chudáčku, vůbec o životě nic nevíš. Naivně chceš zabít svůj klan, ale ten jediný by ti mohl se mnou uplně pomoct, ale ty jsi zaujatý tim, že někoho zabiješ a při tom by ti tam všichni nakopali prdel. Jsi ještě mladý a hloupý, nikdy nic nedokážeš." Říkal jsem ti několik dost krutých vět.

Simon -> Najednou jsi ucítil dotek na tvém právém rameni a když jsi se podíval tak vedle tebe stál Utakata Kentiri a díval se do nebes. "Neboj, tvůj otec tě stále sleduje tam nahoře a vim, že by na tebe byl pyšný." Řekl ti s úsměvem a podíval se na tebe.

Kamereon

V tu chvíli jsem si nadzvedl svůj hnědý klobouk a najednou se mi oči změnili v ty chameleonský a v tu chvíli jsem poskládal pečetě a "Fuuton: Fukka!" Zvolala jsem a dvě vzdušné vlny se střetly, při čemž nás to oba odhodilo. Mohlo tě to značně vyděsit, jaktože vlastně dokáže stejné jutsu, jako ty. V dálce jsi viděl, jak z díry, ze které jste vyskočili se vytváří ledový žebřík, který už byl skoro dole.

Lei Naka

Oba mlčeli a tak jsem dopadla na zem a sedla si tam před nima. Čekala jsem až z nich něco vypadne, kdyby aspoň zakroutili hlavou. Oba jsem si je prohlížela a pak jsem vytáhla svoji bílou katanu a na levé ruce vytvořila jednu pečeť, při čemž z Ararashiho začala stékat zelené barva a moje katana ji jakoby vsákla do sebe. Poté jsem meč opět zasunula do pouzdra.

Anakonda

Opět jsem zasyčela a pak jsem tě znovu obešla při čemž jsem se lehce smála. "Pamatuješ si na tu skupinku, která tebe a senseie odchytla při cestě z mé vesnice? Mají tam velitele a přesvěč tým i se seneiem, aby jste je šli vyvraždit. Žřeba, že jsem se ti zjevila a dala ti několik přesných důkazů, že já nejsem ta zlá. Pak pustim tvého otce a zřejmě tě nechám na pokoji." Řekla jsem ti tajemně.

Kenji

Porozhlédl jsem se s úsměvem a pak seskočil ze střechy při čemž jsem odcházel ven z vesnice a samozřejmě jsem čekal, že půjdeš za mnou pokud se chceš něco dozvědět. Když jsme vyšli ven z vesnice, tak jsem zašel na úzkou cestičku a došli jsme na jakousi mýtinku, kde jsem se zastavil. Spali tam dva ninjové, ale neměli čelenky, takže podle všeho nebyli ze Suichugakure.

Midari -> Cítil jsi jak tebou koluje chakra do paží, následně do dlaní a pak do konečků prstů. Také jsi cítil, jak se snaží dostat do kunaie, ale v tu chvíli jsi dostal ránu, že ti cukly ruce a upadl kunai. Kaze se jen pousmál a došlo ti, že je to asi dobře.

Daruiův tým -> Mise
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 19:38

Otoki Toki

"Ne, sensei,, obě oči najednou použít nelze, oslepl by jsem kdyby sluneční oko spatřilo svit měsíce a naopak... vysvětloval jsem. Chvíly jsem přemýšlel, jaké jutsu bych se chtěl naučit a potom jsem řekl: "No, rád by jsem se naučil nějakou techniku s Katonem."


Naposledy upravil Deelay dne Thu Mar 03 2011, 19:42, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 19:40

Montaro Yuurinshi

Co to .. ?! ... řekl jsem si nečekaně když jsem letěl pryč .. on má fuuton ? .. né ... to by nedávalo smysl on to odemě skopíroval .. převzal moji schopnost stejně tak jako se do mě proměnil .. todle se mi nelíbí .. řekl jsem potichu a tvrdě a zamyšleně jsem dopadl na zem a ještě jsem 2 metry se kutálel .. pomalu jsem se rukou zastavil a vstal uviděl jsem Ledovej žebřík ... že by byl čas? řekl jsem si a nasadil jsem si opět masku kteoru jsem vyštrachal pod pláštěm .. Musím zkontrolovat ostatní řekl jsem a nandal jsem si kapucu ještě jednou jsem se kouknul na místo kde byl můj nepřítel ... Nemam čas ... ale když ho neporazím ... tak se všichni dozví že jsme tu byl .. řekl jsem si potichu .. musím to risknout ... řekl jsem si a otočil jsem se směrem kde by měl bejt Akuma s Jinem a rozběhnul jsem se tam .. Akumo ! .. zakřičel jsem naněj z dálky aby mě z pozoroval hlavně jsme chtěl zkontrolovat Kiyoru .. Museli jsme se urychleně dostat nahoru
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 19:46

Midari

"Už se to skoro povedlo." Rychle jsem sebral kunai ze země a skusil to znova, tentokrát jsem ránu očekával a snažil jsem se ji přestát.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 19:48

Shinju

Super, takže kdybych tě poprosila jestli by ses nemohla naučit nepříklad něco jako "vodní kulomet" tak poté co mi zmizíš z ramena, tak to budeš trénovat v nějaké své vesnici a pak to budeš umět?
Zeptala jsem se Kanojo zjednodušeně, abych si to ujasnila.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 19:48

Natsuki

č..čo? vyšlo mi z úst a ja som sa chytila za hlavu, to .. nemôže to po mne chcieť, rozmýšľala som zúfalo no na druhú stranu som hrozne chcela vidieť svojho otca, ale zas, ona ma nikdy nenechá na pokoji, je to označenie, proste ma bude chcieť .. zjesť, domyslela som si ku koncu a nevraživo som sa na ňu pozrela. Nie, proste to nespravím, pravdepodobne mi aj tak klameš, navyše pochybujem že by si ma po tom len tak nechala. môžeš čakať že si po teba raz prídem, a zabijem ťa. Povedala som tvrdo a ruku som dala na katanu (ted ak som ju mala pri sebe), po tom som ju vytasila a bola som pripravená hoci kedy zaútočiť.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 19:52

Nimeshi

To mám ale tým, řekl jsem si, ale tentokrát s úsměvem, pak se ukázal sensei a já byl rád, že ko konečně zase vidím. Zdravím, sensei. Potom jsem se znova otočil na Simona. Také vím, co je to ztráta, ty máš alespoň matku... Na chvíli jsem se pak smutně podíval do země.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 19:57

Ararashi Izuzumi

Díval jsem se, jak světélkující barva "leze" dolů a mizí v meči sensei. Zmohl jsem se jen na tupé: "Díky," ačkoliv jsem byl vděčnější, než se na první pohled mohlo zdát. Ještě jsem chvíli přemýšlel o nějaké určité technice, ale stále jsem si na žádnou nemohl vzpomenout, na žádnou kterou by mě mohla sensei naučit. Nakonec jsem tedy jen řekl: "Jsem otevřen jakémukoliv ninjutsu nebo taijutsu, pokud by jste ale věděla o nějakém kenjutsu..." pomalu můj hlas slábl, protože to nevyznělo tak, jak jsem si představoval. Ono dost věcí vyzní jinak, když si je člověk myslí a pak je řekne, ale tohle znělo až moc divně. Dalo by se to přirovnat k mluvě o jídle nad pitevním stolem uprostřed pitvy.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 20:13

Dante

Jak jsem již jednou řekl.Musím vyhrát!A nic z toho co řekneš to nezmění. řekl jsem mu hrubým a temným hlasem.To ty jsi jen bezcená zapečetěná troska přiživující se na mém těle! řekl jsem klidným hlasem a usmál se při čemž jsem se kousl do rtu a po bradě mi začala stékat krev.Chvíli na to jsem vstal a vytáhl jehlici.Rozeběhl jsem se na tebe s tou jehlicí a když sem byl blízko tebe tak jsem vyskočil.Poskládal jsem pečetě na kawarimi a umístil si ho za tvými zády.Potom jsem se z podřepu znovu odrazil ale tentokrát jsem se pomocí henge přeměnil do shurikenu.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 20:26

Ryuu

Stále mi nevěří, dalo se to ale očekávat... Vše jde podle mého plánu. Ďábelsky jsem se usmál a následoval jsem Kenjiho. Zanedlouho jsem byli už mimo vesnici. Po nějaké chvilce jsme se ocitli na nějaké mýtince. Byli tam nějací ninjové, neměli na sobě žádné čelenky tudíž jsem nemohl zjistit z jaké jsou vesnice. Stál jsem vedle Kenjiho, byl jsem z ticha a sledoval ty dva ležící ninji.

Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 20:30

Simon

Pozrel som sa pred seba a ucítil som akýsi dotyk. Zasmial som sa pri čom som si uvedomil, že Utakata vždy stojí pri mne. ,,Myslím, že tady cesta nekončí, ale začíná". Utakato ... ďakujem. Postavil som sa. Pozrel som sa spolu s Utakatom do neba, kde som cítil otca. Pozrel som sa na chvílu na Nimeshiho, a potom na Shinju. Mistr sensei, myslím, že som už v pohode takže by sme mohli začať trénovať. Zasmial som sa Utakatovi do tváre.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 22:18

Lei Naka

Kývnula jsem hlavou na Otokiho, jakože chápu jeho Kekkei Genkai, ale už jsem mu neřekla, že si zkusim o té Kekkei genkai něco zjistit a pomoct mu. Ale teď byl čas na trénink, bylo mi jasné, že Otoki bude umět Goukakyuu no jutsu, když ovládá katon, což tohle je asi nejzákladnější technika, a proto mě hned napadlo co ho učit. "No a co takhle Katon: Netto no jutsu? Asi jsi o tom Otoki neslyšel, ale jde o katonové jutsu, které když použiješ, tak z pusy vystřelíš ohnivou střelu, ale je to jakoby letící ohnivá koule o průměru tak půl metru. Avšak takhle to vypadá obyčejně, což je účel u protivníka, ale ve chvíli kdy složíš pečeť na uvolnění, tak se ta ohnivá koule rozprskne na deset menších ohnivých koulí, které se rozprsknou do stran a do výšky okolo 3 metrů, takže když to nepřítel nečeká, tak ho alespoň jedna zasáhne. Co ty na to?" Zeptala jsem se tě a pak se otočila na Ararashiho "No a Raiton, vim že se specializuješ na boj se svoji katanou, jako já, ale když máš katon, tak toho nějak využijeme. Každý zkušený šermíř potřebuje nějakou techniku na dálku a co takhle raitonové jehly? Později bych tě naučila vytvořit něco jako větší raitonovou jehlu, která jde použít jako katana, ale to je těžší a tohle jutsu bude perfektní základ (Myslim tu pozdější techniku, jakou jsi psal v diskusi.) a myslim si, že když na nepřítele vystřelíš třeba 6 raitonových jehel, tak se to vyplatí." Pousmála jsem se. (Další post už pokračujte v misi)

Kamereon a Akuma

Akuma v tu chvíli akorát odkopl Jina na jakýsi kovový hrot a vypadalo to, že Jin zemře, ale v tu chvíli se rozlezl na několik švábů a nebyl k dohledu. Místo toho sis však všiml, že za tebou Kamereon neběžel nebo se tě nesnažil nějak zastavit. Ale v tu chvíli se ozval obrovský výbuch tam za shora, kudy jste přišli. Když jsi se tam podíval tak tam byla ohořelá díra, která se mnohem zvětšila a po žebříku vylézalo ven několik vězňů a mezitím se dole zabíjeli kdo tam vyleze. V díře jsi také uviděl Jina, který svym dlouhym jazykem jakoby zamával a zmizel venku. Najednou dírou proletěl Eiro, který dopadl přímo na zem a ta se pod nim lehce podlomila. A v tu chvíli proletěl i Veri, jenže ten byl rychlejší než bratr, a proto mu zazářila modře ruka, při čemž z horní stěny vyletěl ledový bič, kterým se zachytil a zůstal vyset ve vzduchu, při čemž sledoval jak vězni unikají, jelikož nemohl nic udělat, byla by to sebevražda. Ale tim to nekončilo, vzduchem proletěla i Kamiri, ale ta nevypadala jako Vergi nebo Eiro, měla přímo v krku zabodnutý kunai a dopadla přímo vedle Eira. Eiro na nic nečekal a hned ji popadl za krk a podíval se na ni. Chvíli na ní hleděl, ale pak z posledních sil ukazováčkem a prostředníčkem zavřel její víčka, což znamenalo jen jedno. Eiro by se normálně zvedl a šel ji pomstít, ale měl zlomenou nohu a nebyl schopný chůze. Najednou do vězení naběhli ninjové, kteří hlídali vězení, ale nebylo jim to moc platný, začali je napadat kroshini, jelikož kroshini si pamatovali, že to tihle ninjové je drželi o hladu, aby je pak vyslali do tohohle vězení, takže vězni měli volnou cestu. Montaro si mohl všimnout Bílé lišky, který stál u vchodu za mřížemi a hleděl skrz svoji masku přímo na tebe a pak se prudce otočil a zmizel. "Musíme počkat až všichni utečou, jestli se jim postavíme, tak tu zemřeme a nebudeme moct pomoct vesnici." Řekl Akuma, který v náručí držel Kiyoru, která byla v bezvědomí. V tu chvíli však několik vězňů dopadlo ohořele k zemi jelikož po žebříku šplhal muž kolem kterého byla jakási černá aura a podle informací byl jeden z nejtvrdších vězňů a teď byl venku v Suichugakure.

Midari -> Dalo ti to stejnou ránu, ale ustál jsi to, jenže v tu chvíli se podíval Kaze a ozval se výbuch. On sebou cukl a rozeběhl se pryč, při čemž udělal dlaní gesto, aby jsi tu zůstal a nechodil k tomu výbuchu.

Kanojo

Chvíli jsme zase myslela a pak kývnula hlavou "Jo to by myslim šlo, takže to zkusim." Ale v tu chvíli se ozval výbuch z místa, kde je vězení. Já jsem věděla, že se tam budeš chtít jít podívat, protože je to trend nynějších chuuninů a geninů lést všude, kde je nebezpečí. "Musim pryč, tady to začíná být nebezpečné." Řekla jsem a v tu chvíli zmizela.

Anakonda

Jenom jsem se zasmála a když vytáhla katanu, tak jsem se jen objevila za ní. "Ty jsi tak hloupá. Fajn, brzy ti přijde zpráva, aby jsi mi věřila, že mám tvého otce." Řekla jsem a zmizela. V tu chvíli jsi se probrala na zemi uplně spocená a viděla jsi, jak Kaze někam běží a Midari tam stojí se zvláštnim kunaiem.

Utakata

Kývnul jsem s úsměvem na Nimeshiho a bylo na mě vidět, že vás rád vidím, ale v tu chvíli se ozval z míst, kde je věznice hlasitý výbuch a jekot davu lidí. Na nic jsem nečekal a ani nic neříkal a rozeběhl jsem se přímo k vězení.

Ryo

Jenže v tu chvíli jsem opět luskl a najednou tě k zemi připoutal jakýsi řetěz a nemohl jsi se ani pohnout. Mezitím dopadl další velký sloup, takže už byly tři a vytvářeli, jakýsi trojúhelník kolem mě. "Tebe furt baví se zvedat a zase padat? To ti nestačí, že tě tu rozsekávám celou tu dobu. Dneska končíš a já si tě tu vychutnám, ale nezabiju, sice tvé tělo už bude patřit mě, ale chci, aby jsi se na všechno zlé co dělám, díval." Zasmál jsem se a mé zorničky se zvětšily.

Kenji

Jenom jsem se pousmál a v tu chvíli došel k jednomu z těch spících ninjů a podřezal mu krk, bylo to dost tvrdé, když jsem to udělal jen tak. A pak jsem se změnil v obláček dýmu, ale to už se vzbudil ten druhý a uviděl svého mrtvého parťáka. "Ty jeden hajzle!" Zařval neuvěřitelně naštvaně a vytáhl katanu, teď byla otázka jestli Kenji zkouší tvoji oddanost a nebo se tě jen snaží zbavit. (Pokračuj v misi)
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 22:23

Natsuki

Pomaly som sa posadila a utrela som si z čela pot, po tom aj z celej tváre rukávom z bundy. Trocha divne som sa pozrela okolo seba a očami som zastala nad Midarim a senseiom ktorý niekam utekal, Ja som však len ostala na mieste sotva schopná pohybu po tom čo som si vypočula od Anakondy, vládala by som sa postaviť ale radšej som ostala sedieť a snažila sa to všetko rozdíchať.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 22:32

Dante

Ne to se pleteš.Nikdy mě neovládneš.Nikdy nezničíš to, čeho chci dosáhnout.Ty nikdy nic nepochopíš.Jsi opravdu jenom troska Ryo no Gyouko!! řekl jsem klidným hlasem a měl na tváři skoro až šílený úsměv.Nevěděl jsem jestli je to z té bolesti nebo ze strachu.Musel jsem vyhrát!Prostě Musel.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 23:04

Montaro Yuurinshi

Odehrálo se toho strašně moc zastavil jsem se 2 metry před Akumou a pomalu jsem se otočil jak všichni najednou popadali a Kamira usmrcená spadlo dolů ... Ne ?! ... vykřikl jsem si v nitru pro sebe .. Todle se nemělo stát ... řekl jsem si zoufale .. nemohly jsme nic dělat mohly jsme čekat až vězni utečou a pak se možná dostat ven ... když vtom jsem zahlédl bílou lišku a moje uzkost se prohloubila hlavně když zmizel .. Podlomila se mi kolena a já jsem sklopil hlavu .. nevěděl jsem co dělat na každým rohu byla smrt a propast ... bylo to jako čekání na smrt když člověk umíra když vtom mi něco dodalo naději .. Naději vstát a pomoct ostatním .. Suizu-sama snad se na mě nebudete zlobit ... řekl jsem si a vybavil jsem si jeho obličej zklamání a utrápení .. drtilo mě to .. Přinutilo mě to nepřestávat bojovat a vstal jsem plnej odhodlání .. Musíme čekat ... zabrbral jsem si pro sebe a pomalu jsem se kouknul na Akumu s Kiyorou ... Bude v pořádku .. Oba dva budete v pořádku ... řekl jsem snad co nejmilejšm hlasem co jsem mohl ,i když jsem jím nalhával .. Chtěl jsem zvíšit jejich naději .. Pak jsem se kouknou po Vergim a Eirem .... Jste silní ... když budete bojovat dohromady věřím ,že se ubránite snad čemukoliv ... řekl jsem si a pohled jsem směřoval jim avšak pak jsem se dostal do pozoru Bílá liška tu mohla mohla být a nebo hůř .. už tu je ... takhle možnost mě zaskočila a já jsme chaoticky začal koukat do všech stran a začal jsem dávat větší pozor .... A nebo odešlo oznámit Suizovi nebo Sendokagemu co se děje ..a že tu jsem ... Sakra .. určitě by poznal že jsem to já ... Na mě nejhůř působila ta poslední možnost a zase namě šla ta přívalová energie strachu .. NE .. odpudil jsem se od sebe ...zustan vestřehu .. řekl jsem si a moje smysly se upevnili a já jsem si dával pozor na každý kruček
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 14:50

Simon

Z úsmevu na Utakatu sa zmenil desivý pohľad. Čo to má znamenať? Keď sa Utakata rozbehol na miesto začal som ho následovať a pozrel som sa na Nimeshiho. Nimeshi poď bude to niečo zaujímavé. A s úsmevom som utekal na miesto.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 15:16

Ryo

Jenom jsem se začal smát a v tu chvíli dopadl čtvrtý sloup a kolem mě to vytvořilo jakýsi slopcovitý čtverec, kolem kterého začala proudit chakra a když jsem šel k tobě, tak mě to odhodilo do zady a následně sloupy nahoře spojily a vytvořily jakési vězení, vypadal jsem jako pták v kleci. "Áááááh ty hajzle! Sejmu tebe a toho, kdo ti pomohl mě tu uzavřít!" Zařval jsem a v tu chvíli jsi se probral v posteli ve svém domě.



Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tady to všechno začíná - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tady to všechno začíná
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Plán Fénix začíná
» Čas to všechno zahojí
» Historie aneb jak to všechno začalo
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: