Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tady to všechno začíná

Goto down 
+11
ObY
Meiki Ookami
Ramaru
Caldar
sfrit
Kakuza-chan
Yuu
Morgen
Shika-san
Hysterio
Aspi
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 18:05

Natsuki

Stúpla som znova o niečo dozadu no narazila som na stenu tej miestnosti, po jej otázke som chvíľu ostala ticho a rozpamätala som sa na tú vec čo sme išli pomôcť Dantemu, mala som ho zabiť, pomyslela som si a po tom som nasucho preglgla.. áno, som proti tebe. Zavrčala som teraz trocha naštvane keď som si spomenula na ilúziu s ktorou ma takmer dostala, na tú ženu čo mala byť očividne moja matka a ako ju pomaly žrala.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 18:17

Dante

Něco ti řeknu Ryo. vyhrkl jsem ze sebe slabým a zkleslým hlasem.Když si mi tuhle pomohl v tý krabí vesnici tak jsem bojoval protože jsem chtěl vyhrát. řekl jsem mu furt zklesle.Ale teďkon bujuju protože musim vyhrát.Nezáleží na tom jak je můj protivník silnej nebo jaký ovládá techniky.Jestli chci dosáhnout svýho cíle tak prostě musím můsím vyhrát nad každym kdo mi v tom chce zabránit, a první budeš ty. řekl jsem mu hrubějším hlasem a vstal jsem.Porozhlédl jsem se po okolních stěnách a viděl jen bílo.jelikož ta bílá barva oslepuje v kombinac se světlem tak by tohle mohlo vyjít. pomyslel jsem si a poskládal pečetě.
Tsuki Ranpu zařval sem a směrem k tobě vyšlo oslňující bílé světlo které bylo zesíleno několikanásobně tou bílou barvou kolem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 18:30

Montaro Yuurinshi

Jeho ucta a mrazivý klid mě nepřestávali udivovat a hned jsem spustil .. Kdyby si lidé nevyžadovali tvoji smrt tak tu nejsi ,kdybych tě ted zabil nikdo by se o tom nedozveděl to máš pravdu ,ale ja tu vlastně nejsem svůj osud jsem si vybral toudle akcí ... řekl jsem mu upřímně a můj usměv se propadnul do neutrality ... Když tu ty ted zabiješ ty mě jenom pár lidi se bude ptát co se stalo ,ale nezapomínej nato že tu vlastně nejsem a když zabiju já tebe tak po tobě nikdo ani nepípne a jenom tě odklidí z cesty ... řekl jsem mu opět upřímně a stále můj výraz napovídal neutralitě s lehkou zmatenosti ... Nevím proč bychom mělo spolu bojovat ,když tomu důvod nemáme .. završil jsem a z neutrality jsem sevrátil k lehkému usměvu
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 19:02

Shinju

Sakra!
Zařvala sjem hned poté co opice zmizela.
Já se na to vprdnu.. Jak to jen bylo.. K.. Konjo...Kanjo...Kinjo,,Kan...Kano..Kanojo! Kanojo to bylo!
Uvědomila jsem si nakonec a znovu vyvolala opici.
Už vím jak se menuješ! Kanojo!
řekla jsem a bylo vidět že jsem pyšná sama na sebe.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 19:31

Yuu

Chystal jsem se znovu vrazit do stromu, ale v tom jsem dostal silnou bolest do břicha a když jsem padal k
zemi, tak jsem viděl Clouda už ležet na zemi. Aaaa! zařval jsem s bolestí.
Je to jen pár dní... řekl jsem si a začal mlátit do země.
Nějak jsem se připlazil ke Cloudovi a podíval se na něj, i když to šlo těžce.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 19:48

Ryuu

Rozhlížel jsem se všude kolem sebe, Kenjiho jsem však nikde nezahlédl. najednou se za mnou kdosi objevil. Instinktivně jsem šáhl po své wakizashi a uskočil jsem stranou. Všiml jsem si , že to Kenji. Ušklíbl jsem se na něj, byl jsem na něj celkem zlost, že mě uspal. "Z jakého důvodu jsi mě uspal?" zeptal jsem se Kenjiho a dál se na něj zlostně šklebil.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 20:12

Lei Naka

Zakroutila jsem hlavou. "V tom případě musíš mít extrémě těžký trénink, když de facto trénuješ dva styly boje, že?" Zeptala jsem se jelikož mě jeho kekkei genkai docela fascinovala, jak může žít s tim, že bude mít těžší život. Takový kekkei genkai bych totiž asi nechtěla. Mezitím co mluvil jsem se rozhlížela zda se něco neděje. Byla jsem takový člověk, který si většinu věcí kontroluje třeba 3x, aby to bylo pořádně.

Anakonda

Chvíli jsem uplně mlčela a pak se jen začala šíleně smát a ty jsi skrz malé světlo viděla mé špičaté zuby a dlouhý hadí jazyk. "V tom případě není důvod ti vracet tvého otce a mohu ho také sežrat, jako tvoji matku, že?" Řekla jsem s klidem v hlase.

Ryo

Vypadalo to, jakobych tě poslouchal a začal se bát, ale ve chvíli kdy jsi udělal jutsu jsem jen luskl prsty a najednou světlo uplně zmizelo a tvé jutsu vůbec nepomohlo, místo toho jsi už letěl ve vzduchu, jelikož jsem tě v rychlosti nakopl nahoru. A najednou už jsem tě skopl patou k zemi, kde jsi tvrdě dopadl a pocítil jsi velkou bolest a já se najednou objevil znovu asi 5 metrů od tebe. Nahoře v dálce ve vzduchu sis mohl všimnout malé černé tečky, která se pomalu zvětšovala, což znamenalo, že něco padá z obrovské výšky dolů.

Kamereon

Kývnul jsem hlavou když přestal mluvit a ani se nepousmál, jako to vždy někdo arogantní dělal. "Víš mladý Montaro, kdybych tě zabil, tak jsi jen jeden z mála v mém seznamu mrtvých. A pokud tu nemáš být, tak by ti hodně vadilo, kdybych po tomto incidentu zašel za strážema a řekl, že jsi tu byl? A neboj, věřili by mi." Řekl jsem a udělal pečeť, kteoru jsi nikdy neviděl. "Tohle je chameleoni pečeť." Řekl jsem a v tu cvhíli jsem se zavlnil a vypadal jsem uplně stejně jako ty. "Vědí, že neumim základní jutsu, tudíž ani Henge a dokáži se změnit na lidi, jen když mám jejich geny. Pak by jsi se proslavil akorát tim,ž e jsi pomáhal utéct zločincům a každý by tě nenáviděl." Řekl jsem stejným hlasem, jako říkáš ty, měl jsem i ten stejný hlas. "Myslim si, že je to dostatečný důvod boje. Ty budeš bojovat, aby jsi tu neztvrdnul do konce života a já abych dostal další zkušenosti z boje." Navrhl jsem ti pořád v tvé podobě těla.

Kanojo

Najednou se ti na rameni znovu vytvořil jakýsi malý vodní vír a zvormovala jsem se já. Chvíli jsem se rozhlížela a pak jen kývnula hlavou. "Koukám, že jsme zase v Suichugakure, no tak tedy co potřebuješ Shinju?"

Kenji

"Za prvé, dej ruku z té zbraně, já nejsem tvůj nepřítel a ani bys nechtěl, abych jim byl. A za druhé uspal jsem tě z toho důvodu, že jsem usoudil, že ti ještě moc nevěřim a budu si tvou oddanost muset prověřit. Dokonce mi to řekl i jednou tvůj bratr, abych si tě nejdříve prověřil, protože nevěděl, jak na tom budeš po jeho smrti." Vysvětlil jsem ti to na co jsi se ptal.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 20:18

Natsuki

Cuklo mi v oku a ja som sa na ňu vyvalene pozrela. Po tom som sa však znova zatvárila normálne a chladno, teda aspoň som sa o to pokúšala. P..p.prečo, by.. som ti.. m..mala veriť? vyšlo zo mňa pri čom som sa doslova klepala a ani som nevedela prečo, možno práve pre to že som si nevedela pripustiť že by môj otec mohol žiť.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 20:19

Ararashi Izuzumi

"Kdy začneme s tréninkem?" Začal jsem, když jsem si všiml, že se sensei spíše zajímá o okolí. Zřejmě není ten typ důvěřivého člověka anebo že by... znovu jsem jí sjel pohledem, tentokrát takovým káravým než-li hodnotícím. Když jsem se takto vynadíval, vydal jsem jen mírný povzdech.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 20:20

Otoki Toki

"No, zvykl zvykl jsem si, ale rozhodně je to práce navíc, je to celkem náročné." odpověděl jsem. Když jsem viděl jak se nervozně rozhlíží, nedalo mi to a zeptal jsem se: "Nejste trochu paranoidní sensei, nejdřív málem napadnete svého žáka a teď tohle?" řekl jsem to ale mile, rozhodně jsem si ji nechtěl hned první den znepřátelit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 20:28

Montaro

Zarazil jsem se a bylo to na mě vidět ... Todle ... řekl jsem si .. není možný ... dopoveděl jsem zaraženě a pak jsem se vschopil ... Když mě tu zase zavřou znova se odtud dostanu a radši budu žít někde uplně jinde ... řekl jsem odhodlaně .ale nalhával jsem si ... Suizu by nademnou zlomil hůl a mohlo by ho to hodně oslabit to by znamenalo že Yuurinshi klan převezme ta druhá skupinka ,,,, a Hiyori ... Hiyori bych se nikdy nemohl kouknout do očí ... projednal jsem si v hlavě ... Moje geny ? ... jak je ,ale získal ? ... řekl jsem si nervézně ... Musí je mít jinak by se nemohl na mě proměnit .. zakoumal jsem .ale dál jsem to nerozváděl ... mírně jsem se pokrčil ... Bod 1. Musím doněj dostat svoji chakru tím zjistím kde je a možná mu i nabourám jenom měnící se schopnosti ... pokud to čerpá z genů .. řekl jsem a lehce jsme se pousmál pot kapí jsem vyšmátral kunai a okamžitě jsem proti němu vyrzazil mezitím jsem vytáhnul ještě jeden a pomalu jsem nakoncetroval svoji chakru donich tudíž ostatní zvuky boje přehlučovaly pro mě moje kunaie které byly mnou označeny kunai by se při doteku sním měl ozvat abych zjistil jestli se přesouva krokem a nebo nějakým jutsu .. zrychlil jsem .. první hod hodil jsem ho přímo naněj ... Druhej hod hodil jsem to nalevo odněj a jí jsem přeskočil na pravo a kontroloval jsem jeho pohyby kdykoliv připravenej vyrazit do proti uderu když se pokusí uhnout


Naposledy upravil Ramaru dne Wed Mar 02 2011, 20:30, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 20:29

Midari

"Jak mam sakra dostat chakru do toho kunaie?." Pomyslel jsem si a zkoušel jsem to dál. Chytil jsem kunai oběma rukama a nahromadil jsem v nich co nejvíc chakry a snažil jsem se ji poslat do kunaie.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 20:43

Dante

Nemá cenu uhýbat jelikož tenhle svět ovládá nejspíš on.Všecko co se tady stane je nereálné a je to spíše genjutsu ze kterého se nejde probrat, je to můj nebo spíše řečeno nyní jeho vnitřní svět pomyslel jsem si a zavřel oči.Ležel jsem na zemi a když sem oči znovu otevřel muselo to být blíž ke mě.Pomalu jsem vstal.Nemůžu tě nechat vyhrát.Nemůžu.Mám cíl.Musím je zabít!!!|VŠECHNY!!!! zařval jsem a rozběhl se na tebe.Chytl jsem se tě a spadl na tebe váhou celýho svýho těla.Věděl jsem že tady nevážím nic a že se zase portneš a kopneš do mě zas ale já se zase zvednu jelikož nemůžu prohrát.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 21:53

Kin

Mne to bolo jasné tiež. Muhaha, temná strana vítazí. pomyslela som si a pošuchala rukami. Sensei, vôbec ich nešetrite povedala som medovým hláskom a ludia si mohli všimnúť, že moj výraz bol ako nejakého démona. Došla som na tréningový plac, cetou často zastavajúc, hlavne kvúli senseiovi. Keby som tam šla sama, asi by ma ignoroval, možno Yuu by tokázal zo seba vykoktať "ahoj". Vzdychla som si a došla k tým dvom telám. Mamka vás neučila, že ked vás zmlátia a polámu kosti, tak sa ne-má-ísť-tré-no-vať. Povesledné slová som vyslabikovala, každu slabiku som zvýraznila pohybom prstu sem a tam. Samozrejme, ked som bola predklonená, bolo vydieť časť ženskej zbrane, ale to bolo nepodstatné. O a ano, sensei tu je, takže slušne ano? posledné slovo som zatonila a žmurkla na tých dvoch.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 22:11

Cloud Gojo

Když jsem chtěl do stromu kopnout a tím ho přerazit vejpůl tak mě náhle zasáhli prudké křeče. CHvíli jsem se tam svíjel než se to ustálilo.ale pořád jsem tam ležel. a držel se za břicho. Potom tam přišla Kin a sensei. Kin řekla další ze svých blbostí a já jí a to odpověděl. Povrchové zranění...řekl jsem s mírnými obtížemi a úšklebkem. A mohla bys...prosím trochu ustoupit?Stíníš mi pohled na nebe...řekl jsem s úšklebkem a trochu jsem zakašlal a nohama se odsunul takže jsem zase viděl na nebe.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 13:28

Anakonda

Zakroutila jsem hlavou a pomalu jsem kolem tebe prošla a obešla tě, při čemž jsem se zastavila zase na tamtom místě, kde jsem předtim stála. "No svému otci moc podobná nejsi, spíše matce jsi hodně podobná. Jo a věřit mi nemusíš, je to fakt jen na tobě, ale nezapomínej, že já jsem teď tvá poslední naděje, že ještě uvidíš někoho ze své rodiny." Řekla jsem ti tiše.

Lei Naka


Trošku jsem se zasmála. "Buďte v klidu kluci. V tomhle lese žije hodně nebezpěčných zvířat, takže si dávám pozor, aby jste nepřišli k úrazu, protože některý zvířata maj v sobě i třeba jedy a mohli by vás klidně i zabít a nechci o svůj tým přijít hned první den." Vysvětlila jsem jim svoji opatrnost. "No s tréninkem začneme brzy, jen mi řekněte jaké by jste chtěli umět jutsu a ty Otoki nemůžeš použít obě oči najednou?" Zeptala jsem se.

Kamereon

Bylo mi jasné, že si teď pokládá mnoho otázek, jak jsem získal jeho geny a nebo jak mě vůbec porazit. Boje pro mě byly něco neobyčejného, kde dvě osoby skříží své schopnosti a navzájem se jeden od druhého učí. Vždy když prožijeme jeden boj, tak se od svého soupeřemě něco menšího naučíme, to byl důvod proč bojuji. Ale to už se na mě rozeběhl a já se jenom pousmál při čemž jsem hodil na zem dýmovou kuličku a místo, kde jsem byl zaplavil dým, tudíž mě nebylo v mé neviditelné formě vůbec vidět. Najednou jsem stál tam, kde byl předtim Montaro. "Ukaž mi nějaké tvé jutsu, protože jak vidim, tak tvé taktiky nejsou příliš extra." Řekl jsem.

Kaze Riun

Sledoval jsem jak se Midari snaží, ale bylo vidět, že to není nic extra. "Poradím ti, zavři oči a představ si, že kunai je jen tvá prodloužená ruka. Až si to dokonale představiš, tak zkus posouvat chakru do prodloužené ruky, ale oči otevři až později. Trvá to dlouho, ale věř mi, že až se to naučíš, tak pak nakoncentruješ chakru během dvou sekund." Snažil jsem se ti poradit.

Ryo

Jen jsem na tebe ukázal a v tu chvíli tě chytla neuvěřitelná křeč a ty jsi se nemohl ani hnout. Bylo to tak reálné, že to děsně bolelo. Bylo vidět, že to nebude jen nějaké genjutsu. "Ty si pořád myslíš, že je to jen hra nebo genjutsu? Jsi ještě mladý a nezkušený, nevíš co je tenhle svět zač. Ani to nikdy nezjistíš, protože dnešním dnem končíš. Dneska si vezmu tvé tělo a ty budeš ten, kdo bude koukat za vnitř a nebude to moct nijak ovlivnit." Řekl jsem, ale v tu chvíli na zem dopadl asi 50 metrový sloup. Došlo ti, že je to ta tečka, která letěla ze shora a najednou jsi viděl další tečku.

Darui

Zakroutil jsem hlavou. "Fajn takže všichni zvedat a projdeme se. Zavedu vás na místo, které budete zřejmě potřebovat. Teda spíše určitě, jelikož vaše přátelství je něco příšerného. Ale to teď nebudu řešit. Zabalte si jídlo a pití na jeden den a za 15 minut u severní brány." Řekl jsem vám a odkulhával pomocí hole pryč. Bylo vidět, že jsem poměrně naštvaný.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 13:40

Shinju

Chci si s tebou ještě chvíli popovídat o tom co umíš.
řekla jsem Kanojo a pootočila hlavu tak abych se na ní alespoň malinko mohla dívat.
Říkala si že si schopná se naučit i jiná jutsu než teď umíš. Máš nějaká specifická, které bychom se spolu mohli naučit, nebo jde jen o to co vymyslím(e)?
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 13:53

Dante

To se teprve uvidí kdo tu skončil. řekl jsem a klečel na jednom koleni v křeči.Zavřel jsem oči a začal se soustředit.Trošku jsem rozproudil to kčakry taky jí trochu poslal ven z čakrovejch bodů takže nejspíš ta křeč pominula.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 15:20

Simon

My best sad song in Naruto. Sad




Pozrel som sa na Shinju, a potom som si niečo uvedomil. ,,Svet by nemal byť o odcudzovaní. Mám, len mamu. To je všetko. Človek by sa mal časťami uvedmoiť, ale niekedy to nejde. Láska medzi ninjami by mala vypuknúť a nie čím dál tým viac sa vzďalovať. Prvá. Moja mama, Nimeshi, Utakata a Shinju. To je všetko, to je všetko, čo mám, a preto bych ich nemal stratiť. Srdce mi hovorí, že Shinju patrí k tým milým a dobrým dievčatám, len niekedy to preháňa. Druhá. ...Spomiensky na otca... Bol silným človekom, čo som nemohol zistiť, a čo mi je veľmi ľúto. Mama. Mama je všetko. Trietia, švrtá. Mama je všetko, čo mám. Spadnutie do kolien. A preto ju budem chrániť do vtedy pokiaľ sa bude dať.... pokiaľ sa bude (dať...dať...dať) - ozvena. Piata a posledná slza.

Edit by Oby:: Nechci rejpat, ale ta písnička byla možná malinko zbytečná, pár jsem se nedostal ani k půl minutě té písničky a příspěvek jsem měl už přečtený.

Edit by Ramaru: ale to už je spíše takový tvůj či náš problém Smile Pokud tě to vezme tak si to vklidu můžeš přetočit když víš oč jde ..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 16:11

Montaro Yuurinshi

Sakra .. řekl jsem si pro sebe zklamaně a přiskočil jsem k shurikenům vybodl jsem je ze země a opět jsem si je vzal .. Předpokládám že pokud mu neukážu techniku dál se nedostanu .. řekl jsem si a pomalu jsem s ek němu blížil ... Nemám moc času ..... řekl jsem a rozběhnul jsem se naněj předpokládal jsem že se tam rouzsouzeně postavý a svým uhrančivím pohledem bude sledovat moje kroky a tak se naučit něco o tom soupeři byl jsem už blíž a tak jsem složil pečetě ... Fuuton : Fukka .. řekl jsem nezáživně a po Kamereonovi se roletěla vlna fuutonu pokud by jí podcenil mohla ho lehce omámit a to už bych zautočil jedním uderem s nabytým Bazukyattem
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 16:56

Ararashi Izuzumi

Popřemýšlel jsem o tom, co za jutsu bych se to vlastně chtěl učit. Specializoval jsem se spíše na odvětví kenjutsu, jenže kenjutsu není až tak rozšířené a ostatní raiton techniky... Žádná mě nenapadala. Všechno bylo buď nad mé schopnosti anebo to byly schopnosti děděné nejenom KG ale třeba i jen z otce na syna či jiného učně.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 16:59

Natsuki

Stiskla som ruky s tým vedomím že sa so mnou iba zahráva, moja rodina bola však celkom citlivá stránka a bolo mi jasné že ma má prečítanú ako knižku a pre to aby som niekoho z nich mohla vidieť by som spravila hocičo. č...čo po mne chceš? zasyčala som cez zuby a lomcoval so mnou hnev.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 17:14

Ryuu

Pustil jsem svoji ruku z rukojeti své wakizashi a začal se hlasitě smát. "Můj bratr byl velice moudrý muž. I když v jeho plánech bylo dost trhlin."Chvíly jsem se odmlčel, pozoroval jsem vesnici a přemýšlel jsem. "Co máš těd v plánu?" Zeptal jsem se Kenjiho a čekal na jeho reakci. Musím z něj vytáhnout co nejvíce informací, nelíbí se mi , když nejsem dostatečně informovaný.

Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 17:22

Kin

Avšak jeho pohlad som si všimla, vyzdvihla nohu a zasiahla mu do tváre. To je neslušné sa tam pozerať, ty úchylák v pižamu povedala som a každé slovo vyjadrila kopancom do hlavy či žalúdka. Potom som odstúpila a uklonila sa pred Daruiom. hai povedala som a vílim pohybom (chodza ako modleka, ruky prehnuté a dlane vytvárajúc krídla) Som došla k sebe domov. Rýchle som prezrela špaqjzu a rozhodovala sa, čo si zobrať ako zásoby na náš "týmový výlet". Chleba nie, ten je dosť sýty a po nom sa tažko chodí, voda..zoberem si 2 čutory, však keby niečo, roztopím sneh a vlejem do flašky. Potom pár konzerv. Polievku nie, nejdeme predsa stanovať. Už viem, zoberem si lembas, hrudku syra a šunku. Mnam zbalila som dané potraviny, napustila čutory a chytsala sa odísť, ked som tu uvidela na stole položenú tabulku čokolády. hmm, dneska si to možem dovoliť, však výletom tú nadbitočnú energiu vytrasiem. diabolsky som sa usmiala a odkusla kocku. Prevalila som si kocku a nechala si ju rozpustiť v ústach. Bola výborná. Horká, proste mnam. Došla som tam, kam nám Darui zdelil a čakala na ostatných. Snažila som sa ovládnuť a nejedzť čokoládu, nedarilo sa.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 18:39

Midari

"Dobře já to skusim." Řekl jsem, mohlo na mě být vidět že příliš nevěřím ře to vyjde. Zavřel jsem oči, kunai jsem vzal do pravé ruky, tak aby hrot jakoby vyrůstal z dlaně. Zhluboka jsem se nadechl a vydechl, značně jsem se soustředil a snažil jsem se chakru poslat přes konečky prstů dál do kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tady to všechno začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tady to všechno začíná
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Plán Fénix začíná
» Čas to všechno zahojí
» Historie aneb jak to všechno začalo
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: