Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tady to všechno začíná

Goto down 
+11
ObY
Meiki Ookami
Ramaru
Caldar
sfrit
Kakuza-chan
Yuu
Morgen
Shika-san
Hysterio
Aspi
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 17:10

Kiyora

Chvíli byl klid a nic se nedělo, ale pak Kamira udělala několik ručních pečetí a následně bouchla do papíru. Uviděli jste jak se jakoby ta původně neviditelná bariéra změnila na světlě mdorou a zavlnila se okolo toho papíru. Chvilku se nic dál nedělo, ale pak papír zmizel a modrá bariéra s nim, při čemž Kamiře vytekla krev z nosu a sedla si na zem. "Kamiro odpočiň si, provedla jsi dobrou práci." Řekla jsem a v tu chvíli tam přišli bratři, při čemž Vergi svoji pravou rukou sáhl na zeď a tu z ničeho nic obalil modrý povlak ledu. Poté tam přišel Eiro a jeho ruka byla rudě zbarvená a sáhala z ní rudá chakra. Najendou bouchl do zdi a ta modrá část se rozletěla na několik kusů, při čemž jsem nečekala a skočila do té díry.

Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 17:11

Ararashi Izuzumi

Zrovna jsem procházel vesnicí, když si Sendokage svolal všechny na náměstí. Chvíli jsem dumal nad tím, co by tak mohl chtít, ale nakonec vše jasně vysvětlil. Jen další lovce. Ten nápad se mi nijak nezamlouval. Ti nejhorší vězni přeci jenom budou bojovat o svůj život, protože život v kleci. Směrem k oknu úřední budovy jsem věnoval jen nevraživý pohled. Těžko říct, kolik vesničanů přijde při tomhle lovu na kočku a na myš o život a Sendokage to ještě podporuje, ale i přesto někdo ty kriminálníky chytit musí, ale proč tak náhle? Přemýšlel jsem o původu iniciativy tohoto lovu. A co to vůbec bude za druh turnaje? Nenechávalo mě klidným, že poslední dobou se zvedla vlna násilí, avšak stále jsem měl i povinnosti ke klanu, které jsem chtě nechtě dodržovat musel. Jako budoucí vůdce klanu jsem nemohl jen tak vystoupit a něco s tím dělat. Obzvlášť s problémy uvnitř našeho klanu. Měl bych ukázat, že klan Izuzumi podpoří vesnici i Sendokageho, takže mi stejně nezbývá než-li se přihlásit. Mírně jsem povzdechl, když jsem zamířil do "jeho" kanceláře. Zaklepal jsem na dveře a bez vyzvání vešel dovnitř.. Jakmile jsem vešel, pozdravil jsem: "Přeji pěkný den, Sendokage-sama." Chvíli jsem počkal, než jsem vypálil svůj požadavek: "Chci se zúčastnit toho turnaje jako jednotlivec." Byl jsem si ale téměř jistý, že mě odmítne, sotva jsem vyšel z akademie, ačkoliv mohl by si mě splést s Arashim, pak by v tom problém nebyl.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 17:15

Dante

Pohlédl jsem do davu a zaostřil na Natsuki. Tady je! pomyslel jsem si a odrazil se. Dopadl jsem vedle ní a pošeptal.Jestli se tam chcete přihlásit, tak do toho! Pokračoval jsem dál uličkou do obchodu.Otevřel jsem dveře a vešel dovnitř.Vybral jsem tam kimono (Obrazek č1) a dlouhej černej plášť.(Jako maj akatsuki akorát že bez znaků a celej černej.) Přistoupil jsem k pokladně a hodil to na pult.
Tohle bude všecko šéfe! řekl jsem a usmál se!

http://img820.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img820/1/24360.jpg
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 17:18

Montaro

Pomalu jsme přišel k díře ... Pekný .. řekl hluboký hlas .. z toho nebude nic dobrého .. zapochybyl jsme o mém osudu a skočil jsem dovnitř ... Zase v tedle díře .... řekl jsem si letěl jsem dolů ... Snad bude poblíž ... dodal jsem a nahrnul jsem si kapucu prez obličej jelikoz proti vítr mi jí sfoukával a připravil jsem se na dopad na tvrdou zem a přitom dopadu jsem se skrčil aby mi nebylo vidět do obličeje
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 18:00

Sendokage

Seděl jsem na židli a v klidu si broukal, když tam vešel Ararashi a řekl, že se chce zúčastnit toho turnaje. Chvíli mi to vrtalo hlavou, jelikož jsem neměl tušení, kdo to je. Ukázal se v mé kanceláři poprvé v životě, takže jsem to ještě nevěděl a tudíž jsem otevřel skříňku, kde jsou všechny spisy o geninech. Avšak se mi to nechtělo hledat podle obličeje, jelikož by to bylo na dlouho. Nezbývalo nic jiného než se zeptat. "No tobě taky přeju dobrý den, ale nevim jak se jmenuješ." Zasmál jsem se.

Prodavač u Danteho

Podíval jsem se na oblečení a lehce se uchechtl, jelikož takovéhle věci moc lidí nenosí. "To máš na maškarní nebo na co?" Trošku jsem si rejpnul a pak spočítal cenu, při čemž jsem mu ji napsal na papír a vzal si od něj peníze.

Kiyora

Když jsi se podíval nahoru, tak jsi uviděl, jak tam vergi vyrábí něco ledového. Poté už jsi však dopadl vedle mě na tu suchou půdu mezi ty malé budovy ohraničené mřížemi. Avšak nebylo to tu v klidu, ba naopak všude pobíhali vězni a naštvaní Kroshini, kteří lovili agresivněji než za doby, kdy jsi zde byl uvězněný. V tu chvíli jsem se pousmála a ukázala ukazováčkem na roh, kde poletovalo jakési krvavé oko, které používal Akuma k boji a kolem postavy co tam bojovala byli čtyři kroshini. Já se tam rozeběhla, ale v tu chvíli mě k zemi strhnul jeden z kroshinů. "Modrý draku jdi pomoct Akumovi, já si s timhle poradim." Řvala jsem na tebe při čemž jsem odhazovala kroshina.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 18:11

Ararashi Izuzumi

Chvíli jsem si Sendokageho měřil pohledem. Vypadal, jako by snad něco tušil. "Ara-arashi Izuzumi." Schválně jsem předstíral, že koktám. Beztak nebyl způsob, jak by si mohl ověřit, kdo jsem. Jediný, kdo by mě snad mohl poznat. Doufám, že bratr má misi nebo honí někde nějaké děvče. Raději jsem se ohlédl za sebe, měl jsem pocit, že dělám něco špatného a že to dlouho nevydrží.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 18:12

Montaro

Rozkaz ... řekl jsem tiše a chytnul jsem si kapucu a tu jsem si pridrzel jenom ze zviku aby neupadla pak jsem udělal asi 5 kroku a sepnul jsem ruce dohromady a udělal jsem pár pečetí ... Fuuton: Kuikku shi .. řekl jsem a natáhnul jsem ruku a zamířil jsem přímo na jednoho z těch oblud kolem osoby co měl bejt akuma .... Ted .. řekl jsem si a z ruky mi vyletělo vetrné lano , které bylo silně nabité mojí chakrou a mělo okamžitě jednu ztěch oblud spoutat a vyřadit jí aspon na minutu z boje pote jsme udělal další 2 kroky a to už jsme byl asi 5 metrů od té skupinky a opět jsem složil pečetě a nastavil jsem dlan.. Fuuton : Fukka .. vyslovil jsem hluboce a podle všech předpokladů kolem Akumy měl proletěl silný zával větru a odhodit 2 dotírající kroshini a o toho 4 jsem předpokládal se postará on sám a já jsem s emezitím přesunul k němu jako že ho budu bránit byl jsem v mírnem dřepu a do obličeje mi nebylo vidět


Naposledy upravil Ramaru dne Sun Feb 27 2011, 21:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 18:12

Natsuki

Rukou mi cuklo ku katane keď sa pri mne objavil dante a nado mnou sa spravila taká "temná" aura. Ja sa tam nechcem prihlásiť, odpovedala som mu no už bol preč a ja som sa naňho trocha nechápavo pozerala. Musím trénovať.. trééénovať, kde je sensei? ksoo.. rozmýšľala som a sliedila som po Suichu či ho niekde neuvidím.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 18:16

Cloud Gojo

Vrátil jsem se a sedl si vedle něj. stejně nemám co dělat...ani kam jít...ani co dělat...ach jo člověk by si nemyslel jak je na něčem závyslej dokud to neztratí...řekl jsem a potom Yuu řekl to o Eimi a o Daruiovi. Ani mě už nezajímají holky s velkýma přednostma...když se chovají panovačně a sobecky jako Kin tak o ně nemám zájem...kde dneska člověk najde slušnou,milou a hodnou dívku...chjo...povzdechl jsem si a ještě dodal.A co by se mělo dít s Daruiem?mě připadá v pořádku...jestli je lovení démonů tak nezáživný jako bylo tohle tak se netěším na další lovy...přece víš co tím myslím...souboj je sice těžkej a ty víš že mám rád silné nepřítele ale néni v tom jiskra...néni to ta zábava kterou cítíš když bojuješ s někým skutečným...s někým z koho ti běhá mráz po zádech...řekl jsem a znova jsem si povzdechl a dál jsem už jen sledoval oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 18:18

Simon

Keď ma Nimeshi s Shinju nepočuli tak som sa rozhodol, že pôjdem do toho sám. Tak som sa otočil a vydal som sa do Kagovskej kancelárie. A vlastne Kage hovoril, že zástupca týmu. Veď mi nemáme zástupcu v tíme. No to je jedno. Pomaly som sa rzbehol a uačal som utekať do kancelárie.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 18:19

Dante

Zašel jsem do kabinky a tam se přehodil.Staré oblečení jsem vyhodil a vyšel z obchodu.Vyskočil jsem na jeden sloup a podíval se na sídlo toho klanu suikafurado nebo jak to bylo.Rozeběhl jsem se směrem k tomu sídlu.Za pár minut jsem tam doběl jelikož to bylo na druhé straně vesnice.Vstoupil jsem do domu bez jediného zaklepání a nahrnul si na pusu "šálu" které jsem se nevzdal! Pokud mě někdo nezastavil vyšel jsem až nahoru ke kanclu vůdkyně. Zaklepal jsem a otevřel dveře.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 18:24

Yuu

Zaraženě a nevnímaně jsem se díval do země.
Když mi Darui ošetřoval, tak jsem viděl jak byl zraněný.. Co myslíš..? Myslíš, že bojoval s někým, kdo
byl o mnoho silnější než ti se kterými jsme bojovali my?
řekl jsem si a pak se chvíli zamyslel.
Jo, je to překrásný pocit bojovat s někým, koho si nikdy neviděl, ale přesto víš, že je silný..
V tom mě napadla myšlenka, že bychom mohli jít trénovat taijutsu.
řekl jsem a podíval se na Clouda.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 18:38

Shinju

Bylo mi jasné že jednoho z těch dementů co mám v týmu napadne běžet do kanceláře Kageho a rozhodnout to sám. Takže už jsem čekala před budovou připravená na jednoho z nich.
Když se předemnou objevil Simon který měl na 100% namířeno do kanceláře Kageho postavila jsem se mu do cesty.
A kam si jako myslíš že deš?
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 18:49

Simon

Aaaaaaaaaaaah. Ty co tady robíš? Zamyslel som sa. Ona používa shunsin alebo čo? No ja bežím do kagovskej kancelárie kôli tej misii, čo hovoril kage. Čo si ho nepočula? A ja som na vás kričal kde ste a nikto sa neozýval tak som sa vydal na misiu sám.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 19:10

Shinju

Ty seš ale deb*l! řekla jsem a plácla jsem se do čela.
Tým, tým.. To nemůžeš jít sám víš?Ale jelikož já jsem tak pro tu misi, tak dva z týmu sou pro, hlas třetího nikoho nezajímá, tak jestli tě to potěší, utíkej mu to oznámit a pak přiběhni na louku č.3. Cestou to řekni tomu druhýmu chytrákovi od nás. řekla jsem mu a rozešla sem se směrem tréninková louka č.3.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 19:42

Nimeshi

Poslech jsem si novinky a odešel jsem do nejbližšího ramen shopu. Proč musí být všechny ženy, co se mnou byli kdy v týmu arogantní krávy? Ať se s tímhle přístupem nediví, až ji nechám poleptat, nebo jinak zranit jako jsem to udělal Kin... Zamýšlel jsem se, předchizí událost totiž ještě dorazila moji chuť s ní spolupracovat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 19:52

Sendokage

Pousmál jsem se a vytáhl spis jeho bratra, protože jsem si je napamatoval. Hm, má i dvojče? Pomyslel jsem si. "A tým do kterého tě přidáme vědět nechceš? Že jsi sem přišel hned na boj, ale o tým se nezajímáš, Arashi." Vypadal jsem, že jsem rozhodnut, že je to Arashi.

Akuma

Najednou začali kroshini jen tak jakoby odskakovat a přede mnou už byl jen jeden, kterého jsem protnul svym rudym mečem a ten jakoby rudě zazářil a oko na něm se protočilo. Nevěděl jsem, že jde o Montara tudíž jsem probodl i toho svázaného kroshina a následně dal meč přímo proti Montarovi. "O co ti jde a kdo sakra jsi? tebe jsem tu ještě neviděl." Řekl jsem a byla konečně vidět má velká jizva přes levé oko, kterou jsem předtim neměl.

Fubuki Suikafuurado

Seděla jsem jako vždy ve své kanceláři, když tam vešel kluk, kterého už jsem kdysi viděla. Chvíli mi trvalo než jsem si uvědomila o koho jde, ale pak mi to vyskočila. "Ahoj, ty jsi Dan nebo tak nějak, že?" Zeptala jsem se docela mile, což u mě nebylo zvykem.


Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 19:55

Cloud Gojo

klidně stejně se jenom nudím...jdeme?zeptal jsem se ho. Na taijutsu jsem sice neměl moc náladu ale lepší něco než nic. Když jsem se postavil tak jsem Yuuovi nabídl ruku.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 19:58

Dante

No skoro. Jmenuju se Dante. řekl jsem zkleslým hlasem a měl jsem skloněnou hlavu.Vy jistě víte proč tu jsem že? dodal jsem opět zklesle.Doufal jsem že to nebudu muset znovu opakovat jelikož to je dosti nepříjemné záležitost kvůli které jsem zranil "kamrádku" a ta mě teďkon nesnáší.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:01

Midari

"Volný místo u šermířů? To by mohla bejt dobrá příležitost jak získat uznání. A na turnaj nejdu, ratši budu trénovat." V davu jsem uviděl Natsuki,očividně někoho hledala, rychle jsem k ní doběhl. "Ahoj, hledáš senseie?"
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:14

Simon

Tak mám ísť teda nahlásiť aj Nimeshiho alebo čo? Ja mám zo všetkého teraz zmätok.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:17

Natsuki

Etooo.. Midari-kun? sate.. uhm hladám, totiž.. potrebujem trénovať a tiež potrebujem aby na mňa počas toho niekto dával pozor. Povedala som mu po chvíľke váhania a rozmýšľala som nad tým čo by sa stalo keby že ma ovládne tá pečať, síce som si to nechcela priznať ale v sprche som si hovorila že to vyzerá tak.. cool.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:20

Ararashi Izuzumi

Tým? Chvíli jsem se na něj díval. Dělá si ze mě snad... "Takže bratr tu už byl?" zeptal jsem se celkem vlezlým hlasem. Jen se musím ujistit, proč se mě ptal na tým. Bratr již akademii vystudoval přede mnou, takže by už v týmu měl být, leda by celý rok strávil na misích pro osamocené, ehm. Zrovna mě napadl výraz starý kozel, protože to k němu dost sedělo. Neurčitým tónem jsem jen zkonstatoval: "Nebo jste to čekal." Mé oči se upřely na ty jeho, hledaly sebemenší záchvěv pošklebku, úsměvu anebo překvapení, cokoliv co by vedlo k rozřešení situace. Představa týmu mi však byla dražší než-li nemožnost účastnit se zápasu. Nakonec tým převládl a než-li by Sendokage stačil cokoliv říct, prohlásil jsem: "Ararashi Izumumi, Arashi je můj bratr."
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:26

Midari

"Takže hledáš senseie a stejně jako já po něm chceš pomc s téninkem. Nenajdem ho společně? Já totiš nemám nejmenší tušení kde ho najít." Pousmál jsem se na Natsuki a doufal že vý kde ho najít.


Naposledy upravil Caldar dne Sun Feb 27 2011, 20:28, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:28

Shinju

Ano, nahlaš i Nimeshiho.
Křikla jsem na něj přes rameno.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tady to všechno začíná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tady to všechno začíná
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Plán Fénix začíná
» Čas to všechno zahojí
» Historie aneb jak to všechno začalo
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: