Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tady to všechno začíná

Goto down 
+11
ObY
Meiki Ookami
Ramaru
Caldar
sfrit
Kakuza-chan
Yuu
Morgen
Shika-san
Hysterio
Aspi
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:13

Creepy

Lehce jsem hvízdl, něco takového jsem vážně nečekal.
Samozřejmě že souhlasím Sendokage-sama. Kdy mám vyrazit?
zeptal jsem se a čekl na odpověď a až mi předá zprávu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:14

Dante

S obrovským řevem jsem stál v bílé místnosti a potom jsem jen zklapnul protože tohle byl nejspíš sen.
Kde to dopytle sem?? zeptal jsem se na hlas a díval se nevěřícně okolo.Tady mě nejspíš podroběj nějakému kázání! pomyslel jsem si a čekal co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:19

Midari

Poslechl jsem senseie a schoval fuuma shuriken a místo něj jsem vytáhl kunai a pokusil jsem se do něj nakoncentrovt katon.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:25

Natsuki

Keď som uvidela tú osobu v čiernom plášti tak som to úplne ignorovala, po tom som počula hlas, hlas ktorý ma posledné noci strašil v zlých snoch a kvôli ktorému som pomaly nemohla ani spávať, Ten som však tiež odignorovala, v očiach sa mi zjavil taký neprítomný výraz a len som sa snažila ďalej sústrediť na pečate ktoré som mala na rukách.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:31

Otoko Toki

Následoval jsem naší senseiku směrem na místo kde se budeme potkávat. Otočil jsem se na toho naposilovanýho kluka a vyzvídal jsem: "Ještě jsme se nedozvěděli jak se vlastně jmenuješ ty, tak co? Nebo je to snad tajemství? A kde si vlastně nabral takový svaly, bereš snad steroidy?" Se zájmem jsem koukal na žíly na jeho pažích. Vždyť ten kluk snad praskne... říkal jsem si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:35

Ararashi Izuzumi

Než-li jsem se stačil představit, už jsme se chystali jít hlouběji do lesa, proto jsem jen s úsměvem a příjemným tónem řekl: "Ararashi Izuzumi, těší mě." Paradoxně jsem se však, pro neznal zásad našeho klanu, zachoval odtažitě a schoval ruce do kapes. Ačkoliv jsem vypadal, že mě nic netrápí, měl jsem divný pocit z té barvy. Nejenom, že se už asi nebude dát smýt, nebo to alespoň zabere dost času, ale navíc. Ten meč vibroval? Jak je to možné? A co by se vůbec stalo, kdyby mě ta barva zasáhla na krku, asi bych; myšlenky mi ztěžkly pod náporem představy, jak mě ten meč zbavuje hlavy. Najednou jsem naprázdno polkl. "Sensei, ten meč - vibroval?" zeptal jsem se znenadání, abych se nemusel mučit představami. Poznámku o steroidech jsem jen s úsměvem přešel. "Řekněme, že;" zarazil jsem se uprostřed věty. Trošku divné otázky na někoho, kdo má jedno oko zavřené. Aniž bych se k tomu ještě vracel, věnoval jsem Otokimu zkoumavý pohled.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:43

Montaro

Chápu ... řekl jsem vlidněji ...O Chameleonech něco vím ... dokáží splinou s prostředím a tím se stát neviditelným .. ale ani tadle přeměna není dokonalá .. a hlavně pokud vím tak mi Akuma říkal že někdo takový tu je ... takže .... zamyslel jsem se by měl bejt na tom stejném místě ,protože kdyby se přesunul tak by nemohl stihnout přizpůsobení ... Vydedukoval jsem s udivem situaci ,jelikož on sám vlastni Chameleona a Akuma mě taky dost v tomdle utvrdil pomalu jsme se usmál a v tu chvíli jsem rychle spojil ruce a udělal pár pečetí .. Fuuton: Kuikku shi .. řekl jsem a vystřelil jsem Fuutonové lano svisle abych zabral větší část a střed lana byl na místě kde přesně zmyzel ... Mělo by to klapnout
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:43

Shinju

Hned poté co jsme Simonovi řekla to co jsem řekla jsem si to rozmyslela.
Nebo víš co? Už ho sem anio nevoď, myslela jsem že bychom si potrénovali nějaké společné taktiky, ale já bych měla zapracovat sama na sobě.
řekla jsem mu a počkala až odejde
Suinatar 2. stupeň! řekla jsem a aktivovala druhý stupeň Suinataru.
na rameni se mi "měla" objevit "opice".
AHoj, už tě zase otravuju. Zopakovala by si mi prosím tvé jméno, aby se nám poté lépe trénovalo?
Vypálila jsem na ní hned poté co se objevila.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:54

Simon

Hej Shinju, idem nájsť Nimeshiho tak si tu klidne trénuj, pretože dievča ako ty nemá dosť rozlostlé schopnosti a musí trénovať každú sekundu, aby sa naučilo i to priblblé kawarimi. Pomaly som odyšiel s rukami vo vreckách z placu. Prečo musia v tomto ninja svete žiť tie priblblé ,,babince". Iba to otravuje nič to nespraví. Viem, že bez nich by som nemohol mať dieťa,rodinu a znovu ďalších potomkov, ale keď sa na to tak pozeram tak: Rozum u ,,babincoch" je stále horší a horší, a potom keď sa má narodiť dieťa je tiež hlúpe ako jeho mama. Svetu neporučím, s ním už musím žiť. Fuuuuuuf. Vydýchol som a zrazu som sa ocitol na námestí. Páni. Zamyslel som sa a ani som nevnímal cestu. No tak idem ho teda nájsť.

- babinec - (dievčata)


Naposledy upravil Shika-san dne Tue Mar 01 2011, 20:57, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 20:49

Kin

Usmiala som sa a svoj úsmev rozšírila čo najviac, až to fakt vyzeralo, že je prehnaný. Ahoj Darui-sensei odpovedala som a zamávala, skorej ako ku mne dorazil. Dneska bola vážne zima, aj ked ja som si to nejak velmi neuvedomovala, asi to je mojimi génmi. Prišla som k nemu a silno ho objala. Asi som dnes bola nejak precitlivená. Rada vás vidím a zdá sa, že sa už máte lepšie, viete, od vtedy. Zamyslela som sa a pokrútila hlavou. Vtedy to vyzeralo vážnejšie. Inač, sama som tu preto, že to proteinové prasa a jeho poskok si išli zatrébovať.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 21:49

Nimeshi

Procházel jsem se po okolí vesnice a zničehonic jsem uviděl Simona. Ahoj, hledám tě už docela dlouho, půjdem si zatrénovat? Zeptal jsem se ho a chvilku jsem přemýšlel, jestli to mám říct, ale nakonec jsem to řekl - Nevíš proč máme v týmu vždycky takový namyšlený slepice?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 21:59

Cloud Gojo

Když jsem viděl jeho silnej úder tak jsem nohou dokteré jsem soustředil chakru kopl do stromu a nou jsem ho prorazil až do poloviny. S mojí obvyklou silou nohou a s chakrou to byl nocela zřejmé plus ty zranění takže to byl spíš průměr. vedu,dožeň mě... zasmál jsem se a začal jsem mlátit do toho co zbylo tak abych to přelomil a strom spadl.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 22:20

Simon

Ale nazdár aj ja som ťa práve išiel hľaďať. No myslím, že túto situáciu rieši každý tým, ktorý má v ňom ,,babinec". Zasmial som sa. Otočil som sa na tréningový plac a pomaly som tam s Nimeshim išiel. No a bol som za Sendokagem, aby nás prihlásil na tých lovcol alebo, čo to je. A povedal, že veľa ľudí sa nzatiaľ neprihlásilo tak, že máme deň počkať. A potom uvidíme.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 22:41

Nimeshi

Tato věta mě dost překvapila. To jste se ani neobtěžovali mě zeptat? Taky jsem tam chtěl jít, ale příště bysme se měli nejdřív dohodnout... Pak jsme došli na tréninkovej plac. Nedáme si cvičný souboj, potřebuju si trochu vymlátit vztek na Shinju.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 06:44

Yuu

Na mém stromě už bylo hezky vidět, jak se ten strom změnil tím naštípnutým dřevem.
Rozpřáhl jsem se a silnou ranou jsem zase vrazil pěstí do stromu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 14:41

Simon

Sory, ale tak dlho sme už neboli na misii, a tak som chcel, že by sme sa my traja niekde vydali. Povedal som a pozrel sa Shinju, pri ktorej mi dochádzal dych.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 16:41

Sendokage

Vytáhl jsem kus papíru a pero, při čemž jsem začal psát na papír. Trvalo to asi pět minut, takže tam Creepy jen tak stál a nudil se. Ale pak jsem dopsal a papír vzal do ruky, při čemž jsem s nim zavlál ve vzduchu, aby inkoust zaschnul. Poté jsem papír přehnul na půlku a vložil do obálky, kterou jsem zapečetil se znakem Suichugakure. "No tak tady to je." Zvedl jsem se, při čemž jsem mu podíval dopis. "Můžeš vyrazit hned."

Dante -> Ryo

Najednou jsi za zády uslyšel známý hlas "Ahoj ubožáku." Řekl ti a když jsi se otočil, tak tam nikdo nebyl. Ale najednou jsi z dálky slyšel chůzi směrem k tobě a když jsi se podíval, tak jsi uviděl známou tvář.
Tady to všechno začíná - Stránka 5 Ryo
Byl to Ryo. "Tak koukám, že jsi se pokusil mě zapečetit a místo toho jsi přišel o své tělo a teď mu budu vládnout já. To je smůla co?" Vysmál se ti Ryo do obličeje.

Kaze Riun

Podíval jsem se na Midariho a zakroutil hlavou. "Nejdříve musíš jakoby zkusit dát normální chakru do kunaie. Ikdyž sakra počkej!" Zasmál jsem se a vyhrnul si rukávy. "Já ti nedal Fuuma shuriken a kunai, který dokáže koncentrovat chakru, bez toho by to nešlo." Zasmál jsem se. Poté jsem si však sáhl na levý biceps a ten zazářil fialově, ale to už jsem z něj vytáhl kunai, který byl bílý a fuuma shuriken, na kterém byly jakési pečetě a podal ti to. "Fajn, tenhle Fuuma shuriken koncentruje chakru a to samé kunai. Tudíž si obě zbraně nech, ale teď trénuj na tom kunaii." Poradil jsem ti. Mezitím co si Natsuki myslela, že je to další iluze, tak se Anakonda jen zlověstně zasmála a došla k tobě v té temné msítnosti, při čemž ti dala facku a ty jsi to ucítila, jakoby to byla fakt reálná. V tu chvíli jsi pustila ruce z pečetě a jen tak jsi stála v té temné místnosti. Normálně by jsi se vrátila do reality, ale tohle byla asi nějaká iluze díky, které se ti dostala Anakonda přímo do hlavy. "Já s tebou mluvim." Řekla Anakonda Natsuki.

Lei Naka


Ignorovala jsem oba dva a v tichu jsem si kráčela lesem až najednou jsme vyšli z lesa a došli jsme na pláninu uprostřed níž bylo obří zamrzlé jezero na jehož středu byl ostrov velký tak asi jako dvě obyčejné budovy vedle sebe, takže nic extra. "Vše vám řeknu na ostrově. Dříve tady byla voda, a proto tady byl i dobrý trénink koncentrace chakry, ale teď je tu led, ale zase je to dobré na trénink vyváženého taijutsu." Řekla jsem a vkročila na led. Netrvalo dlouho a my se ocitli přímo na tom ostrůvku, kde byl uprostřed jakýsi dřevěný poklop, ale ten jsem jen přejela očima a pak se k vám otočila čelem. "Fajn, Ararashi se ptal na můj meč. Můj meč je na vždy spojený s moji chakrou, která nemá jakoby element, ale jě něco jako magnetická. To magnetická neberte vážně, jen to tak používám, jelikož nevim, jak přesně to nazvat. Ale v barvách, které používám k boji je přísada mé chakry, kterou když vás postříkám, tak meč dokáže na několik metrů zachytit impuls chakry a automaticky mě na ty body, kde jsem vás postříkala navede a snaží se spojit s chakrou, tudíž vás na tom místě zasáhne. Výhoda je v tom, že se přede mnou jen tak nezamaskujete a že meč dostává větší sílu, prtože se k vám přitahuje, když chci. Fajn, to bylo něco o mé schopnosti a teď něco o vás. Tak mi něco povězte." Řekla jsem a čekala až jeden z nich začne mluvit.

Kamereon Niji

Lano si v klidu letělo dál až se nakonec ve vzduchu vytratilo a mezitím už jsi opět letěl asi dva metry do předu, při čemž jsem tě chytl ze zádu a hodil, tak že bys měl dopadnou břichem na zem. Ve chvíli kdy jsi se otočil, tak jsi mě uviděl znovu, jak si držím v dlani chameleona a hladim ho druhou rukou. Už z logického hlediska ti došlo, že ani kdybych chodil během neviditelnosti, tak bych se tak rychle za tebe nedostal. "Nechtěl jsi mi říct jméno?" Zeptal jsem se tě arogantně.

Opice

Najednou jsem se objevila na tvém pravém rameni a zeptala jsi se mě na jméno, při čemž jsem jen krutě řekla. "Nepamatuješ-li si mé jméno, tak nejsi hodna toho, aby jsi mě mohla používat k boji. Vyvolej mě až budeš znát jméno." Řekla jsem a najednou zmizela.

Darui

Objal jsem ji také "Ohoo" Vyjekl jsem a křečovitě ji pustil. "Musíš na mě pomalu, měl sjem zlomené žebro a hojí se to." Zasmál jsem se, ikdyž v menších bolestech. "Počkej Yuu a Cloud tě tu nechali a nevzali tě s sebou na trénink? Jste tým a tohle ti dva dělat nebudou. Nebýt tebe, tak jsem byl mrtvý jak já tak i Cloud a on si neuvědomuje, že dívka v týmu je výhoda. Asi klukům promluvim do duše." Řekl jsem ji a pomalu se natočil a čekal až vyrazíme směrem k nim, protože mi bylo jasné, že budou na jedné z tréninkové louce.

Simon a Yuu -> V tu chvíli Clouda chytla velká bolest v břiše, měl ho probodnuté a zníčené z boje s démony, takže padl k zemi v křečích a Yuu hned po něm. Asi jste si neuvědomili, že od boje s démony uplynuly maximálně tři dny a když máte probodnutá břicha, tak nemůžete jít jen tak mlátit do stromů.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 16:52

Ararashi Izuzumi

Cesta nás konečně zavedla na místo, planina, led, ostrůvek - rozhodně trochu překvapující, natož to, co poté přišlo. O magnetické chakře jsem ještě nikdy neslyšel, ale nejspíš na tom bude stejně jako já se svou krví. Změřil jsem si sensei dalším a dalším pohledem. Nejenom, že jsem nemohl spustit oči z ní, ale hlavně z jejího meče. Když jsem sám sebe přistihl, že na sensei jen tak zvrhle zírám, pohodil jsem hlavou ze strany na stranu. "Specializace - kenjutsu; kekkei genkai - ano; techniky - E techniky a 1 Ce. Podstata - raiton" Skrouhl jsem objem informací na nutné minimum.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 16:52

Midari

"Děkuju senseii." Poděkoval jsem a vzal jsem si kunai i fuuma shuriken a do toho kunaie jsem skusil nakoncentrovat jenom normální chakru a čekal jestli poznám nějaké změny, abych tam moh vložit i katon.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 16:59

Lei Naka

Když na mě tak koukal, tak mi to nevadilo, byla jsem docela zvyklá. Lidé na mě koukali většinou kvůli mé kráse, ale jen málo kdo kvůli meči, jelikož většina ani neví, že ten meč je něčim zvláštní. Tohle zjišťují jen mně blízcí lidé nebo někdo s doujutsu, které vidí chakru. Když mi řekl zkráceně informace o sobě, tak sjem se pousmála a nakonec kývnula hlavou. "Raiton, ten mám ráda, takže pár technik znám. Neumim je, ale vim jak tě je naučit. A ty?" Kývnula jsem na druhého chlapce.

Midari -> Vůbec žádnou změnu jsi nepocítil a napadlo tě, že jakmile se ti to povede, tak to bude mít nějaký efekt, který se však nedostavil. Nakoncentrování chakry do těla bylo lehké, ale přenést ji do jiného předmětu už tak lehké nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 17:19

Natsuki

Keď som sa trocha spamätala z toho šoku tak som sa postavila a cúvla o pár krokov späť, teda ak to išlo, A..ako je to možné? veď to má byť iba .. ilúzia, zašomrala som si popod nos a oči som nespúšťala z tej osoby ktorá mala hlas Anakondy. č..čo po mne chceš?.. kde to vlastne som ? spýtala som sa a v hlase mi zaznieval tak trocha strach.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 17:28

Dante

špatně si mě odhadl. řekl jsem Ryovi.Nebudeš vlládnout ničemu jelikož tě tu jednou pro vždy sejmu! zařval jsem a rozeběhl jsem se na něj.Vyskočil jsem a první úder byl kop do hlavy.Pokud se povedl nebo to zblokoval vyšlo to nastejno.Dopadl jsem do kotrmelce a pak stál zády k ryovi.Odrazil jsem se do backflipu a můj druhej úder šel přímo na jeho krk zezadu.Všechno to šlo rychle.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 17:29

Montaro Yuurinshi

Arght ... prošetpnul jsem a pomalu jsem vstával a narovnal jsem se a pohlédnul jsem mu do tváře ... Fajn takže to neviditelnost založená na principu chameleona asi nebude .. uvidíme ... řekl jsem si a koukal jsem něnj přez masku se špetkou nenávisti a pak jsem spustit ... Mé jméno je Montaro Yuurinshi ,nebo Modrý Drak ze Suichu ... řekl jsem odhodlaně a rukama jsem sjel k masce a sundal jsem si jí měl jsem svoje zbarvení oči ketré svítili touhou se vrhnout na svého nepřítele ,masku jsem si shoval pod plášt kdykoliv připravit nandat ,aby mě nikdo nepoznal
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 17:52

Anakonda

"Nediv se hloupučká Natsuki." Špitla jsem a hlasitě zasyčela. "Pečeť je napojena i na tvůj mozek, takže když ji pomalu otevřeš tak mohu dostat přístup do tvého mozku a na chvíli tě tu uzavřit, abych s tebou mohla mluvit a dokonce ti i lehce fyzicky ublížit." Vysvětlila jsem ti to a pak znovu zasyčela. "Podle všeho už nejsi na mé straně, že?"

Ryo

Jenom jsem se pousmál a v tu chvíli jsem zmizel a objevil se ve vzduchu nad tebou, při čemž jsem tě chytl za ramena a mrštil s tebou do dálky, kde jsi dopadl na zem a pocítil bolest. V tu chvíli jsem se znovu objevil před tebou. "To si to fakt myslíš?"

Kamereon Niji

Pousmál jsem se a sledoval tě svými oči, které měly různé barvy a měnily se. "Já jsem Kamereon Niji, těší mě." Řekl jsem s úctou. "Řeknu ti jedno mladý Montaro. Jediné co si lidé vždy pamatují nejvíce je jméno ninji, který udělal nějaký skutek. Kdybys mě tu zabil a lidé by se dozvěděli, že jsem mrtvý, ale neznali by jméno, kdo mě zabil, tak by neměli o kom vyprávět legendy a povídky, nikdy by jsi se nestal známým. A to si piš, že mě chce mrtvého hodně lidí." Řekl jsem, pomalu sis mohl všimnout, že tě neberu jako nepřítele, měl sjem zvláštní povahu, že jsem se choval jako přítel v boji na život a na smrt.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 17:53

Otoki Toki

Když jsme konečně došli na to místo, rozhlížel jsem se kolem sebe a prohlížel jsem si krajinu, moc se mi to zde líbilo, pěkné místo na tréning. Poté co jsem si vyslechl jejich rozhovor, byla řada na mně, aby jsem něco o sobě prozradil. "No, pocháím z klanu Toki, jehož specializací je doujutsu, Když je slunce sem spíš na ninjutsu a ovládám Katon, ale jakmile je noc, nedisponuji žádnou chakrou za to sem o mnoho lepší v taijutsu, je to trošku komplikované." řekl jsem a věnoval jsem senseice přátelský úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tady to všechno začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tady to všechno začíná
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Plán Fénix začíná
» Čas to všechno zahojí
» Historie aneb jak to všechno začalo
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: