Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tady to všechno začíná

Goto down 
+11
ObY
Meiki Ookami
Ramaru
Caldar
sfrit
Kakuza-chan
Yuu
Morgen
Shika-san
Hysterio
Aspi
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:30

Natsuki

Gomenne Midari-kun, ale nemám ani tušenia, teda možno by mohol byť na cvičisku, ale kto vie. Povedala som a zamierila som si to tým smerom. Tak čo ? ako si sa vyspal? spýtala som sa a milo som sa na neho usmiala.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:36

Simon

Dobre. Silným hlasom som odpovedala otočil sa na kagovskú budovu. Vošiel som do nej, a keď som prišiel ku dverám Kaga, zaklopal som. Fuuuf. Takže tím 3. No som zvedavý ako to všetko dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:42

Midari

3el jsem vedle Natsuki. "Vyspal sem se celkem dobře, jenom sem trošku zaspal, nic vážnýho." Trochu jsem se pousmál. "A Natsuki, přiznej se že sis nebyla jistá jak se menuju." Zasmál jsem se. "A jak se stávalo tobě?" Přešel jsem k jinému tématu, abych trošku odlechčil situaci aby poznala že se nezlobím.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:48

Natsuki

Gomenne Midari-kun, ale poznám ťa len krátko to preto, .. etoo ako som sa vyspala? dá sa to vôbec nazvať spánok? strhla som sa pri každom zvuku ktorý som v noci počula, takže som celkom unavená. Hovorila som a na znak toho som si poriadne zívla.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:50

Montaro Yuurinshi

Byli jsme od sebe asi 3 metry a já jsem se narovnal a pohlédnul jsem naněj vyděl jak mám na tváři Anbu masku ,měl jsem ruce podél těla a byl jsem celkem vysoký po celé mé postavě vlaál černý plášt a zbytek vyplnovala Anbu maska na mém obličeji vypadal jsem dost galantně a disciplinovaně ,ale tydle předsudky brzo skončili ... pomalu jsem rukou mířil ke své anbu masce ... Rád tě zase vidím .. řekl jsem hlubším hlasem a 2 prsty jsem vložil do otvoru na oči a cuknul jsem s maskou bylo slyšet jak se odepla a já jsem pomalu sundaval masku z mého obličeje postupně byly vidět moje vlasy a zazířilo moje modré oko ktere doprovázel zbytek pulky obličeje až jsem masku uplně vysunul a tys uviděl i moje zelené oko ale pouze pulku rtu jelikož jsem byl stále připraven si masku nasadit a pak jsem jedn dodal .... Akumo .. dodal jsem hlubším hlasem můj obličej vypdal jinak byl šetrnější už jsem neměl popálenou část a tím jsem vypadal starší ale zato méně zkušený k tomu mi už ale musely pomáhat oči jiné barvy .. Mohl si klást otázky typu co tu sakra dělám ? To jsem snad Anbu ? Co jsem mu sem přišel udělat ?
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:57

Midari

"Já se nezlobim, zapomeň že sem o tom vůbec začal. Ty znáš senseie dyl než já, jaky má vlastně schopnosti? Teda kromě těchnetopírů co umí přivolat a těch tyčí co vysouvá z těla."
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:59

Natsuki

Heeh.. čo ak si nejaký shinobi z inej dediny len si premenený pomocou henge? heh.. zaškerila som sa no bolo vidieť že to nemyslím vážne. Neviem, teda.. moc príležitostí na to aby som videla jeho schopnosti som nemala. Dodala som trocha ospalo a pretrela som si oči, normálne som mala chuť zvaliť sa do snehu a vychladnúť.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 21:26

Midari

Pousmál jsem se. "To opravdu nejsem, jenom bych rád věděl co bych se od něho moch naučit." Bylo vidět že nevým co říc dál, proto jsem se jenom zeptal "Už tam budem?"
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 21:36

Natsuki


Hmm už sme tu.. povedala som pri čom som stála na cvičisku a rozhliadala som sa či niekde neuvidím senseia, ale môžem mi veriť, naučí ťa v podstate hocičo, je to najlepší sensei akého som mohla dostať. Usmiala som sa a ďalej som po ňom pátrala očami.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 22:33

Kin

Včerajšiu noc ma nejak spánok a pokoj obišiel, ale dôvod bol známy. Mala som totiž krámi. nemala som chuť počúvať preslov Sendáka, takže som zachytila iba slová "šermia"r a "tým daruie nie", takže to nebolo pre mna dúležité. Slová o počte jouninou a o tom, že nemáme s nikým mimo vesnice o našej vojenskej sile hovoriť, bola pekná blbosť. za prvé mohla mať organizácia zvaná Akatsuki špionov aj v našej vesnici, takže najlepšie by bolo mlčať úplne. Aj ked, pravý špion by na to prišiel určite inak, ako počúvať geninov. vzdychla som si a pozorovala oblohu. dneska bol fakt na houby den. Všimla som si, ako tý dvaja blbečkovia stáli, teda sedeli vedla seba a o niečom debatovali. Zlomyselne som sa usmiala a potichu sa k nim priblížila zo zadu a ked to najmenej očakávali, vykrútila som im krky, očami k seba a zrazila hlavy. teda som sa o to aspon pokúsila.Ahojte :star: povedala som roztomilo a jemne zapriadla. Ako sa máte, chrústici? vyzerala som ako roztomilá mačička, ktorá sa chce hrať. Moja pretvárka bola dokonalá.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 06:27

Yuu

Když došla Kin, vstal jsem a vzal si mikinu.
Já jdu trénovat. řekl jsem a odešel k tréninkovému placu a čekal jsem, že Cloud poběží za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 14:16

Cloud Gojo

Jelikož jsem byl opřený o zeď tak se Kin nepodařilo za nás dostat. také jdu trénovat...řekl jsem ledabyle a rozběhl jsem se daleko od Kin až jsem nakonec dorazil na tréninkový plac našeho týmu. chová se jako malé děcko...takže máme v týmu zabijáka démonů,šíleného vraha a rozmazlené děcko...to je přesný popis...uchechtl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 14:21

Yuu

Zasmál jsem se na Cloudův "přesný popis" týmu.
Začínám si to také myslet. řekl jsem.
No, dáme si něco s Taijutsu? řekl jsem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 16:56

Fubuki

Pohodila jsem hlavou do pravé strany, čimž jsem si hodila vlasy na pravou stranu, jelikož mi pořád padaly do obličeje a já pak hůře viděla. Chvíli jsem přemýšlela proč sem přišel, ale pak jsem si vzpomněla. Přeci jen jsem vůdkyně jednoho z velkých klanů Suichugakure a mám toho dost na práci, takže si pamatuju jen ty hlavní věci. "Jo takže ty jsi ten s tou druhou osobou v tobě, že? Chceš ho zapečetit jo?" zeptala jsem se a pak se na něj podívala. "Kde máš tu velkou kosu?"

Sendokage

Sledoval jsi mě opravdu dobře a hned, co jsi se ptal na tým, tak jsem se lehce pousmál. "Já se jen potřeboval přesvědčit jestli jsi Ararashi nebo Arashi, jak víš tak v tom mám trochu zmatek, ale nakonec jsi se představil sám. No hele s tvym týmem je to hodně zvláštní, jelikož má ještě jednoho člena Masara, ale ten většinou vše dělá sám, jelikož je na vyšší úrovni než si kdo myslí. Avšak brzy má přijít další genin, takže budeš mít v týmu 1 parťáka. Doporučuji ti vyhledat Lei Naka, což je tvá nová senseika." Řekl jsem ti a zandal tvoji složku do toho šuplíku. Jenže v tu chvíli někdo zaklepal, byl to Simon a já se podíval s nakloněním do strany na dveře. "Dále." Řekl jsem, aby Simon vstoupil.

Akuma

Byl jsem připraven, že ho zapíchnu, jelikož ANBU ve vězení nemá co dělat a tak jsem mu nemohl věřit, jen protože mi pomohl, ale to už si sundal masku, při čemž jsem spatřil ty jeho oči a došlo mi, že jde o Montara. "Modrý drak ze Suichu?" Řekl jsem naprosto nechápavě a hleděl na něj. "Co tu sakra děláš?" Zeptal jsem se dost nechápavě a kroshini na nás neútočili. Mezitím si mohl Montaro všimnout, že někteří z vězňů mají na rukou jakési přilepené papíry s pečetěma.

Kaze Riun

Seděl jsem na jednom ze zasněžených stromů, když tam přišel můj tým. Chvíli jsem nereagoval, ale pak jsem seskočil a dopadl na zem. Na sobě jsem měl své typické oblečení a má hnědější pleť se na sněhu dokonale vyjímala. "Eh, nazdar děcka." Řekl jsem na Natsuki a Midariho. "Co vy tu?"

Kin -> Ve chvíli kdy ti utekli jsi opět vykašlala trochu krve, která tě na dlani trošku spálila.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 17:03

Montaro Yuurinshi

Lehce jsem se posumál na jeho otázky a pak jsem v klidu odpoveděl ,ale nejdřív jsem si nasadil zpátky anbu masku ... Jdeme tě odsud dostat ... řekl jsem hluboce a klidně hlavou jsem kývnul .. Jetu i tvoje sestra .. dodal jsem pak takovym milejším hlasem a uviděl jsem ty pečetě na rukou a tak jsem si natáhnul jsem si kapucu před masku .. Že by pečet na výbuch ? .. nějaká pojistka ? .. řekl jsem si a čekal jak se situace vyvrbí
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 17:08

Ararashi Izuzumi

"Lei Naka?" Zopakoval jsem tiše jméno, abych se ujistil, že to nějak tak souhlasí a abych si hlavně to jméno zafixoval. Kdyby se někdo u mě dušoval chronologického vstřebávání mluveného textu, zřejmě by nepochodil. Nejdříve jsem se zaměřil na poslední informaci a pak jsem se vrátila k informacím ostatním, protože ty nevyzněly ani až tak důležitě, nebo jsem si je alespoň jako důležité nezapamatoval. Naštěstí, na ostatní informace toto pravidlo až tak neplatilo, a proto jsem si příchozího všiml až jako poslední nutné informace. Ujasnil jsem si priority a poté se uklonil směrem k Sendokagovi se slovy: "Děkuji, již Vás nebudu rušit." V tu chvíli jsem se také dal na odchod, hodlajíc hledat svou sensei.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 17:22

Simon

V tom som pomaly otvoril dvere. A v tom mi prez oko preskočil Ararashi. Hmm, ten sa asi tiež išiel prihlásiť na misiu. Dobrý deň Sendokage. Prišiel som kôli, ale vy však asi viete prečo som prišiel či nie? Pochechtal som sa a tréma ma úplne prešla.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 17:30

Akuma

"Moje sestra je tady? Sakra! Musíme rychle pro ní, kam šla?" Zvolal jsem a netrpělivě vyhlížel svoji sestru. Ale pak si všiml těch lístků. "Ne, to jsou lístky potlačující chakru těch, kteří nějak porušili vězeňská pravidla a proto mají zákaz používat chakru." Zvolal jsem a rozeběhl se hledat Kiyoru. Byl jsme hrozně rychlý a i dokonce zmatený, jakoby Kiyoře něco hrozilo. "Jin ví, že mám sestru a ví jak vypadá. nesmí ji najít! Tu jizvu mám od něj, když jsme se setkali v souboji titánů." Zvolal jsem za běhu.

Sendokage


Kývnul jsem na Ararashiho a pousmál se. "Najdeš ji někde za jižní bránou v lese, většinou tam trénuje." Řekl jsem mu na odchod a otočil hlavou směrem k Simonovi. "No asi kvůli lovcům. Jdeš přihlásti tým?"
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 17:39

Simon

Presne tak Sendokage. A čo teraz? Pousmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 17:48

Dante

Jo... no jestli bych o to zapečetění mohl požádat. řekl jsem zklesle a potom když přišla věc na tu kosu tak mohla vůdkyně vidět na mém obličejíi ještě ustaranější výraz.Ta kosa je na dně nějakého moře u krabí vesnice! Sebrali mi ji při minulé misi a řekli že dokud budu pořád neschopnej tak že mi ji nevrátěj! řekl jsem slušně a smutně.Jo a je tu někde ten jounin který mě sem přivedl posledně? zeptal jsem se jí abych změnil téma.Potom jsem se usmál a máchl rukou jako že to je už zamnou.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 17:55

Cloud Gojo

Napadla mě menší soutěž...kdo jako první bez pomocí zbraní a jutsu a jen opmocí úderů a kopů přelomí strom vejpůl...ten vyhrál!začal jsem se smát a odhodil jsem rukavici s drápama kterou jsem měl úplně vždycky,dokonce i když jsme se s Yuuem koupali v tom léčivém pramenu který ale byl nedávno zasypán kamením. Yuuovi ase naskytl pohled na plno jizev čerstvých,starých,spálenin i jiných zranění. Přiskočil jsem ke stromu a začal do něj mlátit a kopat. Bylo vidět že jsem to myslel vážně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 17:58

Montaro Yuurinshi

Můj obličej strnul ... Měl to být dobrý dojem že tu je ,ale nakonec se to proměnilo v nekonečně bludiště nenávisti .. Jo to by jsme měly rychle .. řekl jsem a dokázal jsem sním držet krok jednou rukou jsem máchal podél těla do běhu a druhou jsem se zakrýval kapucou před okolím
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 17:59

Ararashi Izuzumi

Podle Sendokagových slov jsem zamířil k jižní bráně. Cestou jsem jen přemýšlel, co asi dělá bratr. Občas jsem nechtěně do někoho vrazil, ale byl jsem poměrně silně zamyšlený, proto jsem se ani neomlouval. Když jsem dorazil k jižní bráně, zamířil jsem si to přímo k lesu. Sledoval jsem jakoukoliv známku něčí přítomnosti, zvuky, stopy, apod.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 18:02

Yuu

Začal jsem se smát, ale pak jsem uviděl, že to myslí opravdu vážně.
Pořádně jsem se napřáhl a rozeběhl jsem se rychle k jednomu stromu poblíž Clouda.
Pěstí jsem silně vrazil pěstí do stromu, že strom začal praskat, ale stále stál. Trochu jsem zatřásl pěstí aby
jsem trochu utlumil tu bolest a pak jsem začal mlátit do stromu.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 18:24

Oroki Toki

Když jsem slyšel, že se venku něco děje, rychle jsem vstal z postele, obvázal jsem si své sluneční oko a roztáhl jsem všechny rolety v bytě. Hbitě jsem se oblékl a sebral vše, co jsem potřeboval a vyběhl jsem z domu ven. Když jsem si vyslechl zprávu, vydal jsem se rovnou za Kagem. Cestou jsem přemýšlel o tom, že konečně budu mít něco zajímavého na práci. Když jsem došel až k sídlu samotného Sendokage. Pohledem jsem změřil celou budovu až mě trochu zamrazilo v zádech a vstoupil jsem dovnitř, po chvíly bloudění jsem konečně našel Sendokageho kancelář. Zaklepal jsem, na povolení jsem nečekal a rovnou jsem vstoupil dovnitř. "Dobrý den, jsem Oroki Toki a přišel jsem se přihlásit." řekl jsem rozhodně a mlčky jsem čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tady to všechno začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tady to všechno začíná
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Plán Fénix začíná
» Čas to všechno zahojí
» Historie aneb jak to všechno začalo
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: