Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 15:21

Nuade

Jenže v tu chvíli kdy na mě letěl ten kunai s výbušným lístkem, jsem ukázal rukou a najednou mi z ní vyletělo jakési růžové lano, které chytlo kunai a v lanku vybuchl. Poté se mi lanko vrátilo kolem ruky, ale došlo ti, že používám chakru a měnim ji ve hmotnou, což mi asi bere dost chakry, abych ji udržel pevnou. Ale to už jsi uskočil a hodil dva kunaie, jenže toho jsem využil a ve chvíli kdy kunaie letěli jsem uskočil dostrany, takže už mi nehrozila možnost výbuchu a následně se rychle rozeběhl na tebe s pokrčenym loktem, abych tě s nim praštil do břicha. Na loktě už jsem tu chakru neměl.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 16 2011, 22:40

Yuu

Když ten jeden výbušný lístek selhal, uskočil jsem co nejdál to šlo dozadu.
Sakra! Jsou přeci na třetí úrovni. Budeme muset zotavit Daruie. řekl jsem si.
Když se na mě však rozběhl s pokrčeným loktem, aby mě praštil do břicha, všiml jsem si, že na lokti
již chakru nemá. Limit? řekl jsem si a dal dlaň před sebe, abych byl připraven kdykoliv mu tu ruku
chytnout. Kin! Zkus probrat Daruie! Já to tady vydržím! zavolal jsem na Kin a rozeběhl se proti Nuademu, stále jsem měl dlaň před sebou. V běhu proti němu jsem vytáhl kunai s výbušným lístkem a hodil mu ho tak dva metry před něj pod nohy, takže do něj jakoby běžel. V tom jsem já uskočil do strany a čekal na výbuch.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 12:06

Nuade - Hele běžel na tebe už docela dlouho a nejste od sebe zase tak moc vzdálení, abys takhle mohl hodit kunai. Proto jsi ten kunai nehodil.

Viděl jsem jak řveš na tu svoji kámošku, a proto jsem toho hodlal využít a prudce se zastavil při čemž jsem máchnul ze shora dolů rukama směrem na Yuua a najendou se mi růžová lana okolo rukou rozvinula a rozletěly se přímo na Yuua, pokud ho zasáhnou, tak ho i nehezky spálej.



Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 06:13

Yuu Ok..

Když jsem to dořekl, letěla na mě růžová lana z Nuadeho ruky, ale přeci jsem hned jednal, protože na tyto útoky jsem byl připravený. Poskládal jsem pečetě Doton: Doroku Gaeshi! řekl jsem a předemnou se vysunula zeď, poté jsem ihned začal skládat další pečetě a zmizel jsem. (Ta lana narazila do té zdi a pokud ji rozrazila, tak jsem tam nebyl).
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 06:25

sry zase mi to neukázalo nové posty

Cloud

Nejen že mě přeskočil a zaůtočil na mě ale odřzl mi i únikovou cestu. Aspoň částečně. sice to nebude nejsilnější a bude hodně pomalá ale měl bych mu aspoň mírně ublížit....řekl jsem si a přikrčil se jednu nohu jsem dal na bok a odrazil se obouma nohama zároveŇ ale díky té na boku jsem se roztočil.tsuuga!zvolal jsem. Neměl jsem sice zrovna katanu ani kunai takže jsem pouze doufal že ho aspoň pořádně praštím do břicha,hrudi nebo hlavy. Byl jsem u něj velmi blízko takže byla velká šance že se mi tenhle útok nepovede.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 16:44

Nuade

Lana prorazily po chvilce zdi, ale najednou už jsi tam nebyl. Když v tu chvíli tam ty lana jakoby tou dírou protekly a pak jsem se tam zformoval já, s tim že jsem měl lana obmotané opět kolem ruky, ale jestliže byl Yuu pod zemí, díky svému jutsu, tak to neviděl a tudíž neví, že tuhle techniku umim a ani neví, že jsem nyní na jeho předchozim místě a já bych si měl všimnout díry v zemi, pokud ovšem použil jutsu stětí hlavy.

Hikeno

V tu chvíli jsem ucítil tlak na nohou, jelikož mě trefil Tsuugou přímo do nohy a já se tim pádem protočil hlavou dolů a zaseknul se v díře v zemi. Vypadalo to, že jsi mě porazil, ale v tom když jsi mi chtěl asi zasadit poslední ránu, tak sis všiml, že tam leží jen kusy ledu, takže to byl celou dobu jen klon. "Haha jsi ještě tak naivní kluku. Fakt sis myslel, že bych na tebe útočil aniž bych znal všechny tvé schopnosti?" Ozvalo se asi tři metry za tebou.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 16:57

Yuu

Měl jsem ho zamířeného, ale vůbec jsem nevnímal, že se přemístil. Nejdříve mi vylezla ruka ze země, ale pak
zase zmizela. Já nakonec vyšel z jednoho kouta. Se třetím stupněm jsem ještě nebojoval, ale
chci ho porazit.
řekl jsem. Zastavil jsem se a celkem dost naštvaně se na něho díval.
Co se mnou tedy chcete udělat? zeptal jsem se "bojovým" tónem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 17:30

Nuade

Pousmál jsem se a podíval se na tebe. "Nebuď si sebou tak jistý, nechceme jen tebe, ale celý tvůj tým. Clouda, Kin, Daruie a tebe. Máme za úkol vás přivést Shinimu a nebo vás na místě zabít pokud budete vzdorovat." Vysvětlil jsem ti a sledoval tě, při čemž jsem točil jednim růžovym lanem na pravé ruce.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 18:35

Cloud Gojo

Z té tsuugy se mi udělalo vážně blbě. Ať jsi byl jak jsi chtěl chytrý tak jsi nemohl předpokládat tohle. Otočil jsem se a jako řádný opilec jsem na tebe vyslal vlnu zvratků. Když je člověopilý a takhle rychlé se zatočí tak je víc než jasné že hodí šavli.ať už tě trefila nebo ne tak jsem se k tobě pokusil doběhnout i přes moje hrozně velké běžecké schopnosti když jsem opilý a vytáhl jsem kunai a pokusil jsem se tě bodnout do krku tokovým bodem který vypadá jako sek zleva ale je to bod.

ps. aspire, ta moje katana je pořád v tom jeho kopí nebo co to je, že?Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 19:04

Yuu

Zasmál jsem se.
Shini jo? To je ten Shini vážně takový srab, že si pro nás nepřijde osobně? Místo toho musí někoho poslat.. řekl jsem a ještě se u toho smál ale pak jsem nahodil vážný výraz. Jestli nás chce, musí si nás nejdříve vybojovat! řekl jsem a přivřel jsem oči, což mohlo být Nuademu divné. Spojil jsem ruce a v úplném klídku koncentroval chakru do dlaní. Po chvíli jsem začal ruce pomalu roztahovat a chystal jsem se výtvor vystřelit přímo na Nuadeho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 13:49

Hikeno - Tvoje katana se nikdy do jeho kopí nezměnila, to jsem ani nepsal. Jeho katany se změnily v kopí.

Vyzvracel jsi se, ale to ti bylo k prdu, když jsi to na mě nedokázal dostříknout, tři metry daleko se nedá dozvracet. Jenže v tom jsi na mě zaútočil, ale jelikož když se člověk vyzvrací, tak není schopný moc rychle reagovat, tudíž jsem uhnul do strany a natáhl nohu, o kterou by jsi se měl přetáhnout na zem, což se i stalo, jelikož jsi nemohl v opilosti, v únavě, se zraněními ještě z minulého boje a po vyzvracení nijak reagovat, byl zázrak, že jsi se dokázal vůbec rozeběhnout. "Jsi k smíchu. Na takové ubožáky nemuseli posílat nás dva s bratrem." Řekl jsem a bouchl do země, při čemž ti k zemi přimrzala kůže.

Nuade

Pousmál jsem se, když řekl, že je Shini srab. "Ten srab, jak říkáš právě ničí Horagakure a loví tam Kyuubiho, kdy jsi ty naposledy něco takového udělal, pokud je někdo z vás dvou srab, tak jsi to ty a né Shini." Řekl jsem ti, ale to už jsi začal dělat něco v ruce. Vytvářela se ti tam nějaká asi tří centimetrová kamenná tyčka, která však po tvém snažení zmizela, což bylo logické, že bez tréninku se někdo něco jen tak nenaučí. Ale toho jsem využil já, jelikož jsi se soustředil na tvorbu toho jutsu, tak jsem vystřelil lana na strom a vytrhnul z něj kameny, které na tebe začaly padat.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 21 2011, 08:21

Yuu

Když mi to zmizelo, zase jsem se vrátil do formy, ale to už Nuade vystřelil lana na strom a vytrhl z něj kameny.
Do! řekl jsem si a rychle poskládal pečetě a zmizel. Mohlo to vypadat jako kawarimi, ale nebylo to kawarimi. Měl jsem v plánu Nuadeho chytnout znovu za nohu a dostat ho pod zem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 21 2011, 16:55

Nuade

Už jsem nebyl tak hloupý jako ze začátku, jelikož jsem tě tohle jutsu viděl provést už několikrát, takže jakmile jsi zmizel, tak jsem vyskočil do vzdiuchu a vystřelil růžová lana do stropu, kde se zachytila a já zůstal viset ve vzduchu nad tebou. Jakmile jsi vylezl ze země tak jsem prudce trhnul rukama dolů a kameny se rozletěly směrem dolů, při čemž jsem se jakoby odhodil do zadu zase na zem.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 21 2011, 19:21

Yuu

Když jsem vylezl ze země, tak mě nenapadlo, že by ho napadlo, že jsem použil Kawarimi. Sotva jsem se
rozhlédl, letělo na mě několik kusů kamenů. Dopr! řekl jsem si a dal jsem ruce tak, abych si kryl hlavu a chystal se vyběhnout z místa, kam letěly kameny.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 23 2011, 15:41

Nuade - Adop a Morgen nejsou schopni psát, takže je prostě beru, jakože jejich postavy dostaly a tak jsou teď v bezvědomí.

Uskočil jsi před kameny, ale v tom tě obmotaly mé růžové lana, která tě pomalu zvedla do vzduchu, ale všiml sis, že tě vůbec nepálej, jen ti obmotaly ruce a tělo, takže jsi se nemohl nijak ve vzduchu hnout, jen nohama a těma jsi na mě stejně nedosáhl. "Konečně tě mám, docela jsi mi dal zabrat, ale věděl jsem, že tě nakonec dostanu aniž bych tě musel zabíjet." Řekl jsem a podíval se na Hikena, který se proměnil do své předchozí podoby a právě si zastrčoval meč do pouzdra. "Hikeno, svaž chakrovým lanem Clouda a Kin a dej je do té chakrové sítě, aby se nemohli dostat ven a nemohli provést jutsu a já ti tam hned hodim Yuua." Poté jsem se podíval na Daruie, který tam v bezvědomí ležel. "A tohohle tu zasypeme." Řekl jsem ve chvíli kdy Hikeno hodil do sítě Clouda a Kin a já pak došel k síti i s Yuuem a Hikeno přeskl růžové provazy a Yuu spadl přímo do sítě, která se najendou uzavřela a začala ve vzduchu levitovat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 14:00

Můžete klidně něco napsat, asi než vás sebrali tak jste si něco mysleli a nebo si myslíte v té síti.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 15:48

Yuu - Ok, čekal jsem totiž, že bude něco nového Smile

Když jsem těm kamenům unikl, tak i tak mě dostaly lana, která mě začala zvedat. Kopal jsem nohama, ale
stejně to bylo k ničemu. Než mě strčil Nuade do té sítě ke Cloudovi a Kin, tak jsem zařval na Daruie a trošku doufal, že ho to probudí. Daruii!. Když už mě strčil Nuade do sítě "připlaval" jsem ke kraji a díval se na Nuadeho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 28 2011, 21:53

Nuade a Hikeno

Hikeno držel prsty v pečeti a tim ovládal síť, ve které jste byli. Při čemž Nuade mezitim hodil na strop výbušný lístek přivázaný na kunaii a strop vybuchl přesně nad Daruiem, kterého kameny zasypaly. "Hm, tak o jednoho Aburakojiho už je méně." Řekl Hikeno a oba vyskočili dírou ven a vy v té síti letěli hned za nima. Venku už nebyla bouře, ale byla tma a naprosté ticho, takže jediné co vytvářelo zvuky, byl praskající sníh pod nohama. "Tak co, jaké to je přijít o senseie?" Zeptal se výsměšně Hikeno. Spíše tim chtěl opět provokovat Clouda, jelikož ho bral jako velkého nepřítele, kterého by hned s radostí zabil, kdyby ho neměl donést za Shinim.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 30 2011, 20:51

Yuu

"Plaval" jsem v síti a když jsme vyskočili ven ze síně, už nebyla bouřka, ale byla tma.
Není možné, že by Darui padl. řekl jsem nahlas, aby to Nuade slyšel.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeSun May 01 2011, 09:54

Cloud Gojo

Z toho jak jsem byl ožralej jsem upadl do bezvědomí. Ale po chvíli jsem se probral v nějaké divné síti. Rozhlídl jsem se a uviděl jsem že je tam i Yuu a Kin. Poté řekl Hikeno ,,Tak co, jaké to je přijít o senseie?". To mě naštvalo. Ihned jsem vyrazil ke straně sítě a dírou mezi provazy(jestli jsem to správně pochopil tak chakra síť takže to jsou chakra provazy) jsem prostrčil ruku a snažil jsem se dosáhnout na Hikeno. Pojď blíž ať ti mohu vytrhnout střeva, narvat ti je do huby, useknout ti tu tvoji hnusnou hubu a narvat ti ji do p*dele!Hned poté ti useknu p*del a dám ti ji místo huby! Vytrhnu ti ledviny a narvu je do tvého srdce a to potom sním! Vyříznu ti mozek a potom tě donutím abys ho snědl hubou! Ou počkat! Ty už nebudeš mít hubu když jsem ti ji vyřízl a mísot ní ti tam dal p*del! Budeš to muset sníst P*delí!...Řval jsem a marně jsem se na něj snažil došáhnout. Pořád a pořád jsem chrlil nové nadávky. Bylo vidět že tenhle parchant mě fakt naštval. Jen co se z té sítě dostanu tak ti nakopu tu tvoji p*del místo ksichtu! Pusť mě ven ty posero! Budu s tebou bojovat bez Suiken Ryuu a nakopu ti p*del i tak! A poté...Nedokončil jsem a zhluboka jsem se nadechl a pokračoval v nadávání.Potom tě vykastruji a usekám ti všechny končetiny a pošlu tě rovnou dárkovém balení Shinimu! Ale ještě předtím....Pořád jsem pokračoval v nadávkách. Yuu mě nikdy takhle nas*aného neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeSun May 01 2011, 22:26

Hikeno a Nuade

Nuade nic neříkal na nevěřící větu Yuua a jen zakroutil hlavou, při čemž se podíval na měsíc. Jenže to už vyjel Cloud, který však nemohl nic dělat než jen nadávat. Hikeno se na něj jen za chůze otočil a tudíž šel chvíli pozadu. Otočil se ve chvíli kdy Cloud domluvil. Člověk by řekl, že to s nim hne, ale Hikeno se jen pousmál. "Ehm, říkal jsi něco ty nulo?" Zeptal se tě a najednou se zase otočil, při čemž se oba zastavili a síť, ve které jste byli se také zastavila. "Tady to je. Zde se s nim máme setkat." Řekl Nuade a Hikeno jen kývnul a lusknul prsty, při čemž pytel z chakrové sítě spadl k zemi a vy v něm zůstali uvěznění. Najednou začala Yuua pálit prsa a jeho ruk na prsou černě zazářila a v ten samý okamžik z dálky přicházela osoba zahalená v temném oblečení.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 02 2011, 05:58

Yuu

Někam jsme dorazili a když řekl Nuade, že se s někým tady setkáme, tak jsem reagoval Možná jsme byli chyceni, ale náš konec to není!. Když síť spustili na zem, začalo mě pálit na prsou a ruka, kterou tam mám začala černě zářit. Začal jsem se krčit a bolestí se převaloval v síti. V tom samém okamžiku z dálky přicházela osoba zahalená v temném oblečení.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 02 2011, 06:29

Cloud Gojo

Bylo slyšet jak vrčím když pomalu přicházela osoba zahalená v temném oblečení. Shini! Konečně ses ukázal! Pusť mě ven ať ti mohu nakopat zadnici!začal jsem na něj řvát a snažil jsem se zase sítí protáhnoutruku a dosánhnout na něj. Nesnášel jsem démony. Sice jsem je neznal dlouho ale nesnášel jsem se. Kdyby tu alespoň byl Sakaryo. Ten by věděl jak na to. V tu chvíli mě napadl sice pitomý nápad ale mohl by fungovat. Kašlu na to...z téhle blbé sítě se nedostanu...Řekl jsem a otočil jsem se k nim zády. Pomalu jsem v síti prolezl kolem Yuua a Kin. Kdyby semi podívali do očí mohly by uvidět že se lesknou. Nakonecjsem byl na druhé straně sítě aseděl jsem. Vypadal jsem jako že trucuji ale ve skutečnosti jsem měl jedno lanko sítě v ruce a na druhé jsem měl rukavici s drápy. Snažil jsem se do toho drápu soustředit chakru a nenápadně ten provázek řezat. Kdyby se mi to povedlo tak nenápadně přejdu k jinému.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 02 2011, 12:49

Shini

Došel jsem až k nim a ukázal na Hikena a následně na tu síť. "Zruš tu síť." Řekl jsem. "Ale pane." Řekl nechápavě Hikeno, ale já jsem ho hned přerušil. "Řekl jsem zruš tu síť." najednou Hikeno začal skládat pečetě a síť zmizela. Mohlo vás to dost překvapit, což je logické vzhledem k tomu, že nejdříve vás sem chci nechat přivést, a pak zrušim jedinou věc, která vám brání v uprchnutí. Ale také vám mohlo dojít, že asi nebudu tak blbej a vim, že by jste mi jen tak asi neutekli. "Hm, kde je ten jejich učitel?" Zeptal jsem se při pomyšlení na Daruie, ale to mi hned odpověděl Nuade "Je mrtvý, zavalili jsme ho v té jejich síni slávy." Pousmál jsem se pod kapucou a následně ji sundal, aby mi bylo vidět do obličeje.
http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2010/158/4/f/Dark_Romance_by_Kazuo_Sama.jpg
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 02 2011, 14:35

Cloud Gojo

Když mi tu síť zrušily tak jsem se nasral. Tak dobrej plán a oni ho zkazily. Postavil jsem se a podíval se na Blonďatého Shiniho. Nesmím se na něj vrhnout, nesmím se na něj vhnout a zabít ho...Opakoval jsem si potichu a mezitím jsem vrčel. Tak ty jsi ten Shini? Představoval jsem si nějakou kostru a ne normálního chlapa...přesněji démona...Co po nás chceš? Chcešnás zabít osobně? Svoji kůži ti jen tak zadarmo nedáme! A jestli nás chceš přetáhnout k sobě tak si naser! Raději zhebnu než že se stanu démonem! zařval jsme a postavil jsem se do obraného postoje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Aspoň jeden !!!
» Jeden krásný ukecaný den
» Smutek přijde na všechny
» Všichni přečíst!
» Čas, kdy všichni zaplatíme

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: