Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeSat Jun 04 2011, 20:18

Yuu

Stál jsem tam a díval se na ležící Kin.
Sklamal jsem.. říkal jsem si, ale pak jsem přišel k jejímu tělu.
Vzal jsem ji do náruče a podíval se na Simona.
Vezmi jí do vesnice, já musím najít tělo Daruie. řekl jsem bezcitně a čekal, že ji Simon převezme.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Jun 05 2011, 07:47

Simon

Hai! Zobral som telo do náruče. Stúpol som si a otočil sa na Clouda či bude chcieť ešte niečo povedať. Stál som sa ako bezcitný človek, ktorý nosí mŕtve telá len tak. Stále som čakal. Pozrel som sa do neba a spomenul som si na mamu. V tom mi napadla taká otrasná myšlienka, ktorá mi bude chýbať. A kto mi teraz každé ráno bude mazať chlieb? Chystať ma? Počúvať ma? Pomáhať mi? Bola to taká rýchla reakcia, že hneď som sa pozrel do Cloudových očí a čakal či stále niečo ešte chce povedať.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Jun 05 2011, 19:44



Cloud Gojo

Nechápal jsem jak mě mohl Sakaryo v takové rychlosti chytnout a odhodit stranou ale bylo mi to jedno. Hned jsem vstal připraven znova vyrazit prti Shinimu ale ten zmizel i se Sakaryem. Pár vteřin jsem tam stál a koukal se do prázdna. Pak mě to ale najednou uhodilo jako rána z děla. Kin...byla mrtvá. Simon byl dva kroky ode mě s Kin v náručí. Neváhal jsem a rychle jsem k nim došel. Po mých tvářích stékaly slzy. Slzy muže který nikdy nebrečí. Nikdy jsem nebrečel. Ani při odloučení od rodičů, ani při tom když mě někdo mlátil, ani při tom když mě někdo psychicky týral. Nikdy. Až do teď. Už jsem to v sobě neudržel. Spadl jsem na koleno a začal mlátit pěstmi do země. Proč ona a ne já!! Kdybych nebyl takový slaboch dokázal bych ji ochránit! Nemusela by zemřít! Mohla by radostně žít svůj život! Měla ho celý před sebou! Měla plány a možná i rodinu! Tak proč!?Do pr*ele!začal jsem si nadávat ale potom jsem přestal a už jsem ani nemlátil pěstmi do země. Ale najednou jsem vstal a došel k nejbližšímu stromu hluboce jsem dýchal. Před mými očima se mi ten strom zdál jako Shini. Představil jsem si ho jako Shiniho. Cítil jsem k němu nenávist jako k Shinimu. Zařval jsem hlasem který ještě nikdo nikdy neslyšel. Ptáci strachy odlétly ze stromů a já vší silou praštil pěstí do stromu. Strom se přepůlil a tvrdě dopadl na zem. SHINI! AŽ TĚ NAJDU TAK BUDEŠ LITOVAT ŽE VŮBEC EXISTUJEŠ! BUDEŠ TRPĚT!zařval jsem hlasem skoro až démonickým. Od mé pěsty teklo docela dost krve. Rozdrásal jsem si tou ranou klouby na ruce. Poté jsem pomalu došel k Simonovi. Pořád mi po tváři tekly slzy. Podíval jsem se na něj. Pořád mi tekly slzy po tváři ale mé oči jako by říkaly ,,Jeho srdce použiji jako houbu na nádobí". Prosím...nech mě ji odnést do vesnice...Nevím jak dobře si ji znal ale prosím...nech mě...řekl jsem velmi smutně. I když se tvářila že mě nemá ráda...I když se mi smála a považovala mě za méně cennou bytost... I když se někdy chovala jako malej spratek...Vím že přece někde uvnitř mě měla ráda a já měl rád ji...Kéž bych jí to někdy mohl říct...Proč jsem to neudělal...Jsem de*il...Teď už je Kin na lepším místě...pomyslel jsem si a začala se mi po tváři hrnout další várka slz.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Jun 05 2011, 20:47

Morgen - dobrý príspevok. Ako som si to čítal s tou pesničkou prvou mi to všetko ladilo. Aj keď smutný.
Yuu - akože si tam ešte bol

Simon

Pozeral som sa na reakcie Clouda a čakal až kým sa vyreve. Bolo to všetko také smutné. Po chvíli prišiel ku mne Cloud a chcel, aby som mu dal Kin. Pozrel som sa na Yuua, a potom na slzy Clouda. Zdvihol som Kin do náručia a podal ju Cloudovi. V tom som sa mu pozrel do očí a kývol som hlavou, že nech ju odnesie. Pozrel som sa do neba a čakal na budúcnosť...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Jun 05 2011, 21:16

Yuu

Díval jsem se do nebe a přemýšlel. Omlouvám se, kdyby nezemřela ona, zemřel by někdo jiný, ale i tak je mi to líto. Cloude, vypadá to, že z našeho týmu jsme zbyli jen my dva. Ale teď mě prosím tě poslechni. Odnes Kin co nejrychleji do nemocnice, já musím najít Daruie a zjistit, jestli žije. Jestli se nevrátím do vesnice do 12ti hodin, nehledej mě. řekl jsem a rozběhl jsem se z kopce se zraněním z ještě předchozího boje k hoře, kde byla síň.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Jun 05 2011, 21:24

Cloud Gojo

Pomalu jsem si od Simona vzal její mrtvé tělo. Kývl jsem se slzami v očích na Yuua a rozběhl se do nemocnice. Bylo mi jedno jestli mé nohy budou bolet, jestli budou pálit, jestli si zlomím v nohách kosti...Dokud byla šance že ten dement Shini ji srdce netrefil a ona žije třeba i s minimálními tělesnými funkcemi tak jsem byl odhodlaný ji donést do nemocnice. TAhle myšlenka mě držela nad vodou. Během běhu mi ukápla na její čelo slza a ja ji na čelo políbil. Omlouvám se ti...řekl jsem jí a utíkal s ní veškerou rychlostí do suichu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeMon Jun 06 2011, 12:44

Cloud -> Běžel jsi rychle až jsi nakonec i přes tu bolest do vesnice doběhnul.

Yuu -> Běžel jsi jen chvíli a hned jsi doběhl k té hoře, trvalo ti to tak hodinu. když jsi prolezl těma sutinama, tak jsi uviděl obří kopu kamenů, pod kterými by měl být i Darui.

Simon -> Oba se rozutekli směrem pryč a ty jsi tam zůstal, musel jsi zřejmě běžet za Cloudem, aby jsi se dostal do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeMon Jun 06 2011, 14:53

Simon

Fuuuuf. Zostal som tu sám. Zrazu som sa mykol a rýchlo som si musel chytnúť rameno, ktoré mi ten Shini poranil. Bol to len také pichnutie, ale po chvíli to už prešlo. Voda sa pomaly vpila do zeme a ja som sa s radosťou pousmial. Myslím, že robím všetko, čo sa dá a môžem byť na seba pyšný. Otočil som sa na smer Clouda a zrazu som bol preč...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jun 07 2011, 15:45

Simon za chvíli doběhl do vesnice - Pokračuj už ve hře
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jun 10 2011, 16:46

Yuu

Doběhl jsem k hoře a prolezl sutinama, dokud jsem nenašel obří kopu kamenů.
Musím ho jít najít! řekl jsem si a začal jsem odstraňovat menší kusy kamení, ze kterých jsem postupně přecházel na kameny větší.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeSat Jun 11 2011, 23:17

Darui

Odhrabával jsi kameny a nic jsi nemohl najít, ale najednou jsi vytáhl kámen, který byl od krve a začal jsi hrabat ještě hlouběji, kde jsi konečně něco uviděl. Byla to moje ruka, která byla kompeltně od krve. Hrabal jsi dál až jsi odhrabal celé mé tělo, které bylo kompletně od krve a vypadalo jako mrtvé. Mohl jsi mě vytáhnout a ucítil by jsi tep, takže ti došlo, že ještě žiju.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 15:16

Yuu

Odhrabával jsem kameny.
Najednou jsem odhrabal kámen, který byl od krve, tak jsem začal hrabat hlouběji, dokud jsem neuviděl Daruiovu ruku, která byla kompletně od krve. Vyhrabal jsem celé jeho tělo a vytáhl ho na rovnější teren. Když jsem zkoumal jestli žije, ucítil jsem tep a nijak jsem neváhal, popadl Daruie do náručí a vylezl z trosek síně.
Zachráním tě!! řekl jsem si a bez váhání jsem běžel s tělem Daruie do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 14:16



Popadl jsi ho a začal utíkat ze síně směrem pryč. Když jsi seskočil z hory, tak najednou síň silně vybuchla a trosky se rozletěly do vzduchu, při čemž několik z nich proletělo i kolem tebe. Když jsi se přes rameno ohlédl, co se stalo tak sis všiml tří postav, které stáli na úpatí té hory. Nikdy dřív jsi je neviděl a do obličeje jsi jim také neviděl. Když v tu chvíli se před tebou vynořil nějaký muž, který měl kolem sebe černou auru a došlo ti, že je to nějaký démon. Jenže když jsi do něj měl narazit, tak kolem tebe prosvištěl nějaký člověk a praštil do démona ramenem a tobě uvolnil cestu. Když jsi se ohlédl, tak už na hoře stáli jen dva a došlo ti, že jeden z nich odrazil toho démona. Jenže v tom spoza stromu vyběhli další dva démoni a katanama tě chtěli zabít, ale v tom je sestřelily nějaké dvě modré koule a uplně jim roztrhaly lebku. Došlo ti, že ti pomáhají, ale neměl jsi čas zjistit kdo to je. Dál se za tebou už neukízali a ty jsi v klidu mohl doběhnout s Daruiem v náručí do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Jun 19 2011, 09:48

Yuu

Seběhl jsem z hory, síň zamnou najednou vybuchla a kolem mě proletěly její trosky. Podíval jsem se za sebe a všiml jsem si tří postav, které stáli na úpatí hory. Postavy jsem nepoznával a ani jim nešlo vidět do obličeje. Běžel jsem dopředu stále, jen se díval dozadu a pak se podíval zase před sebe a vynořil se předemnou nějaký muž s černou aurou, co vypadal na démona.. Měl jsem do něho narazit, ale kolem mě prosvištěl kdosi a uvolnil mi cestu od démona, znovu jsem se ohlédl a viděl jsem že tam jsou jen dva, takže jeden odrazil toho démona.
Ale zpoza stromu vyběhli dva démoni s katanami, co šli po mě, jenom že najednou je sestřelily dvě modré koule a úplně jim roztrhaly lebku. Neměl jsem čas, ale docházelo mi že mi ti tři pomáhají. Chtěl jsem se s nimi dát do kontaktu ale neměl jsem čas, musel jsem co nejrychleji doběhnout do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Jun 19 2011, 11:45

Doběhl jsi do vesnice a i do enmocnice, kde si od tebe vzali senseie, kterého začli léčit a tebe poslali domů, po malé prohlídce.

Pokračuj ve vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Aspoň jeden !!!
» Jeden krásný ukecaný den
» Smutek přijde na všechny
» Všichni přečíst!
» Čas, kdy všichni zaplatíme

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: