Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 23 2011, 19:31

Hikeno

Najendou jsi uviděl, jak můj meč zazářil modře a já s nim máchl proti lístku, při čemž mi z meče vylétla ledová vlna, která mě ochránila před výbuchem. V tom se led rozletěl na několik kousků a já proletěl skrz dým vytvořený z výbuchu přímo na tebe. Byl jsem najednou kousek od tebe, při čemž jsem druhou rukou vymrštil kunai, který se zabodl do větve nad tebou a ty sis všiml, že kunai je na lanku a já se po lanku zhoupnul nohama napřed přímo proti tobě, abych tě skopnul ze stromu na zem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 23 2011, 19:38

Simon

Keď som uvidel ako na mňa letia časti ľadu rýchlo som odskočil na zem. Keď som uvidel ako si išiel hádzať kunai do stromu, pri ktorom som už nebol rýchlo som povedal. Suiton: Mizzu Rapa. V tom mi z úst vystrelilo vodné delo blížiace sa na teba. V tom ako som vymrštil delo rýchlo som si vytiahol ďalší kunai a hodil ho nad vlnu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 23 2011, 21:57

Yuu

Clouda jsem se chtěl pokusit zachránit, ale to už jsem nedokázal jelikož byl se Shinim.
Poté se tam objevil Hikeno a Nuade a jako předtím, padl na mě Nuade.
Vyskočil jsem do vzduchu a saltem přeskočil Nuadeho, tak že jsem dopadl asi 10 metrů od Simona.
Pozoroval jsem pečlivě Nuadeho a čekal jsem co udělá. Simone, dnes jsem s nimi už bojoval, dávej si bacha na Hikena, jeden špatný pohyb a bude tu jen spousta krve. Nechtěl bych zde zůstat jako jediný na živu. zavolal jsem na Simona. Nečekal jsem a rovnou jsem vytáhl pečeť, která se rozsvítila.
Musíme je zničit společně.. dořekl jsem a do druhé ruky si vzal kunai a postavil jsem se do obranné pozice.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeTue May 24 2011, 19:14

Hikeno a Nuade

Na Hikena letěla vodní vlna, jenže jak se zhoupnul na lanku tak se v letu pustil a vymrštilo ho to na další strom, kde se přichytil nohama díky chakře. Mezitím Nuadeho přeskočil Yuu, který začal volat na Simona nějaké informace. Nuade se jenom v klidu otočil a podíval se na Yuua v obranném postoji. Mám výhodu, že neví co mám za schopnosti já a ví jen Hikenovi. Pomyslel si Nuade a mezitím se Hikeno odrazil nohama od stromu, při čemž znovu máchl katanou a za Simonem vyrostla ledová stěna, aby nemohl uhnout dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeTue May 24 2011, 20:16

Cloud Gojo

Vážně bych měl přemýšlet a pak dělat...řekl jsem a po hlavě mi sklouzla anime kapka. Ale poté jsem se postavil do bojového postoje. No a co? tak nevidím...zmlátím tě tak jako tak...Možná jsem blbej ale nejsem srab...kdybys byl opravdu silnej tak mě zabiješ jendou ranou a nezavíráš mě do tohohle...chceš si to vychutnat že?řekl jsem a olízl si horní ret. tak pojď!řekl jsem a vytáhl katanu. Byla už opotřebovaná ale pokud ji zlomím přitom jak ho zabiji tak budu šťastný.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 25 2011, 13:12

Shini

Viděl jsi v tom kruhu uplně normálně, jelikož černý dým je jen v obvodu toho kruhu. Já jsem byl v tom dýmu a ty jsi mě v něm neviděl, létal jsem v něm šíleně rychle a zároveň v něm proudil raiton. Má jen samé silné řeči, ale zatim nic velkého nepředvedl, to bude lehké. Ale bojim se toho, co ho dostalo pryč ode mě. Ten jeho pták byl nějaký jiný než když jsme ho viděl naposledy. Pomyslel jsem si a v tu chvíli jsem vyskočil z dýmu přímo za tebou a snažil se ti podkopnout nohy a pak zase zmizet do černého kouře.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeThu May 26 2011, 07:44

Sory, že som tu nebol, ale z ničoho nič mi prestal ísť net.

Simon


Všetko bolo v tom momente tak rýchle, že sem ani nepostrehol ako sa tak rýchlo ku mne dostal. V to sa za mnou objavila tá stena a predo mnou Hikeno s mečom. V tom ma tak napadlo. Mohol by ma už SENSEI UTAKATA niečo naučiť. . Na tvári sa mi objavil úsmev, aj keď v tom momente ma nič nenapadlo, zamyslel som sa nad svojimi technikami. Za mnou neďaleko je ďalší človek, používajúci raiton a keby že pužijem suiton myslím, že by to dobre nedopadlo. Musím rýchlo zdrhnúť. Vytiahol som normálny kunai a hodil ho rýchlo po Hikenovi a vyskočil do vzduchu, keďže letel kolmo zo stromu na mňa. Dopadol som na zem zaňho a utekal ďaleko do lesa. V tom ma tak napadlo. Také hlúpe stratégie.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeThu May 26 2011, 21:28

Hikeno

Avšak tvoje myšlení bylo nesrpávné, jelikož máš techniku obří vody a kdyby jsi ji použil a dostal jsem se do ní a pak to spojil s tim Raitonem, tak bych dostal takový šok, že bych se už nevzpamatoval. Místo toho jsi však hodil kunai přímo proti mně a ten mě škrábl do pravého ramene, což jsme však v tom zápalu boje moc neřešil. Máchl jsem znovu tim mečem a před tebou se vyrojila ze země obří ledová stěna. Postupem času ti mohlo dojít, že zřejmě ovládám veškerá svá ledová jutsu skrze meč.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeFri May 27 2011, 15:41

Simon

Hmm. Takže ľad. Vyskočil som na tú ľadovú stenu a preskočil Hikena. Utekal som zasa naspäť k tej bleskovej kleci z dymu, ktorú vytvoril Shini. Keď som bol otočený chrbtom nenápadne som poskladal pečate na kawarimi pre istotu. Keď som dobehol k tej stene tak som sa zamyslel. Keď použijem techniku Suiton musím sa potom držať ďalej od vody, pretože prúd bude viesť v mojej vode, ktorú som vytvoril. Držal som sa o niečo ďalej ako bola stena a v tom som povedal. Suiton: Dai Bakushi Shoa. V tom mi z úst vystrelil prúd vody, ktorá zasiahla celú oblasť. Keď som sa pozrel do zadu a uvidel vodu pri tej bleskovej kleci, vyskočil som rýchlo na strom a prúd vody mi z úst prestal tiecť. Bolo to všetko tak rýchlo urobené, že som nestihol sa pozrieť ani na Hikena, ktorý asi za mnou utekal.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeFri May 27 2011, 20:40

Yuu

Podíval jsem se na Nuadeho.
Nuade, s tebou si to vyřídím já! řekl jsem a postavil se do bojového postoje.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeFri May 27 2011, 21:10

Cloud Gojo

Když mi podkopl noy a zase zmizel tak jsem se znova postavil a došel ke stěně z toho kouře a vytáhl jsem katanu. V takové rychlosti možná nevidí...vyzkouším to...řekl sjem si v duchu a katanu vrazil do kouře. Za prvé jsem chtěl vědět co je ten kouř a za druhé jestli Shini v kouři vidí. Kdyby neviděl tak to mám lehký. Zato kdyby jo tak jsem v háji.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 28 2011, 10:28

Hikeno

Měl jsi pravdu, že jsem za tebou hned běžel. Akorát jsem tě chtěl zapíchnout mečem, když jsi v tom vyskočil a já tě sekl jen do nohy, ale proměnil jsi se v kawarimi a stejně jsi byl na nějakém tom stromě. Najednou jsem se podíval na vodu a ty jiskry v ní. "Ty jeden ..." Nestrihl jsem doříct nadávku, jelikož jsem se stal dalším vodičem té elektřiny a mé tělo pomalu začalo černat až spadlo bezvládně pod vodu. Při tomhle ti došlo, že je jedno co umíš, ale důležité je vždy to nějak skombinovat s okolními prostředky. Ale v tom sis všiml, že Nuade a Yuu jsou poblíž té vody, která k nim pomalu tekla.

Nuade

Pousmál jsem se na tebe. "Asi už sis všiml, že jen tak nebojuji a spíše se držim zkrátka." Řekl jsem klidně, ale v tom mě obalila ta samá růžová hmota jako minule. Avšak teď jsem neměl na rukou už ty lana, ale kolem rukou jsem měl vytvořené jakési velké palice, kterými jsem bouchl do země a vytvořil dvě malé jámy. Podíval jsem se jak si vede Hikeno, ale poslední co jsem viděl bylo jak jeho spálené a mrtvé tělo padá pod vodu. Všiml sis jak jsem se začal klepat a naskakovaly mi žilky na tváři i rukou. "Tak za to zaplatí! Ale nejdřív sejmu tebe ty hajzle!" Z ničeho nic už jsem nebyl ten klidný Hikeno, ale naopak druhá polovička agresivního Hikena. Rozeběhl jsem se přímo na tebe a máchl obouma rukama ze strany proti sobě s úmyslem, že tvá hlava bude uprostřed a bude z ní jen placka.

Shini

Přišel jsi na část jeho slabiny, avšak neměl jsi meč připravený na takovýhle nápor elektřiny, který dokáže ustát jen lidské tělo, ale ne jen tak ledajaký meč. Musel bys mít ten co vede raiton.Takže ti začal praskat a jeho kousky se rozletěly po celém tom kouři, což však byla spíše výhoda než nevýhoda, jelikož jsem teď musel uhýbat několik ostrým malým čepelím. "Ty šmejde." Řekl jsem tiše a vyskočil z dýmu za tebou, při čemž jsem tě chtěl vykopnout z dýmu pryč. Jakmile bych tě prokopl dýmem, tak bys dostal několik zásahů té čepele a zároveň několik zásahů elektrickym proudem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 28 2011, 10:46

Simon

Tak to bolo rýchle. V tom som si uvedomil to, čo napísal Aspire v minulom príspevku. Pozrel som sa na tú vodu a uvidel zrazu ako sa blíži za Yuuom a tím Nuadem. Rýchlo som sa pozrel na Yuua a zakričal. Vyslovil som meno Yuu, aj keď som ho veľmi nepoznal - Vyskoč Yuu! Vyskoooooč! V tom som vyskočil do vzduchu a preskočil tú vodu a letel som z jedného stromu k druhému pri tom som spravil techniku. Suiton: Mizzu Rapa. Na toho Nuadeho nech skončí tak ako ten jeho priateľ. ,,Vodič je tiež niekedy dobrým priateľom". Zamyslel som sa a čakal stále než Yuu vyskočí či vie o čo sa pokúšam.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 29 2011, 11:44

Nuade

Nebyl jsem tak hloupý, jelikož když zařval na Yuua ať vyskočí, tak jsem logicky pochopil, že bych měl vyskočit také, a proto jsem vyskočil, ale s tim, že můj dopad byl dál od té blížící se vody a zároveň Mizu rappy, která mi ohodila vodou jen nohy. Na nic jsem nečekal a namířil pravou ruku na Simona a vystřelil na něj to růžové z chakry vytvořené kladivo.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 30 2011, 06:32

Cloud Gojo

Trochu ztěžka jsem se postavil a udělal vítězné gesto. Jsem venku! Teď ho ještě porazit...řekl jsem a čekal před kouřem až z něj Shini vyleze. Do vlastně jsem nečekal. Na kunai jsem připevnil výbušný lístek a hodil ho směrem do kouře ale rychle jsem odskočil ale během letu jsem kvůli raitonu ztratil koordinaci a spadl jsem. No bylo mi to jedno. Kunai vybouchl jakmile se dotkl kouře. Kouř určitě roztrhal kunai stejně jako katanu a výbuch určitě vystřelil kousky kunaie a katany co byli v kouři do vnitřku kouře, tudiž po Shinim. Mohl čekat že do kouře vběhnu a zaútočím na něj ale pochyboval jsem že bude čekat tohle.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 30 2011, 21:55

Yuu

Složil jsem pečeť Doton: Doroku Gaeshi! řekl jsem a přede mnou se vynořila stěna na kterou jsem vyskočil a tak se ubránil té vodě. Nuade! Budeš zníčen! zařval jsem na něho s velkým náporem vzteku.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeTue May 31 2011, 15:00

Simon

Uvedomil som si, že voda asi nepomohla, i keď bola rozšírená už po celej oblasti, kde sme bojovali, vedená prúdom. Pozrel som sa na Yuua a uvidel ako vyskočil na zeminu, ktorú vytvoril. Zrazu som uvidel akúsi ružovú hmotu, ktorá letela priamo na mňa. V tom som sa tak zamyslel. Myslím, že po ďalšíkrát by kawarimi druhú neuškodilo. Myslenie nebolo dlhé, pretože to kladivo alebo, čo to bolo ma zasiahlo pri skoku do ramena a ja som odletel ďaleko od Yuua a Nuadeho pričom som pri lete zničil niekoľko stromov. Voda bola vtedy odomňa dosť ďaleko...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeTue May 31 2011, 18:50

Shini

Nebyl jsem začátečník, takže jsem na tyhle boje byl zvyklý a tudíž myslel o krok dopředu a rozhodně jsem měl plán na to, kdyby se dostal z toho kouře ven. Najednou se ozval výbuch, který otřásl všema v okolí a dým uplně zmizel a nikde nic nebylo. Na zemi byla jen tvá krev, jelikož jak jsi proskočil tim dýmem, tak jsi byl od Raitonu a katany značně poškrábaný na celém těle. Jenže v tu chvíli jsem se objevil přímo za tebou, což jsi nečekal a bylo to tak rychlé, že jediné jak jsi zjistil, že jsem za tebou bylo to, že jsem tě chytl rukou pod krkem a u zad jsi slyšel moji jiskřivou ruku. "Hni se a zabiju tě." Pošeptal jsem ti do ucha. Kdyby jsi jen špatně pohl nohama nebo rukama, tak bych ti prorazil Raitonem hruď a tim tě na místě zabil.

Nuade

Voda přestala být zelektrizovaná jelikož Shini zrušil to svoje jutsu, takže jsem si na ni mohl stoupnout a nic mi neudělala. Jenže v tu chvíli chytl Shini Clouda pod krkem a raitonovou ruku mu zezadu dal směrem k srdci, při čemž naznačil, že když se pohne tak ho zabije. "Vrať se zpátky Nuade, až tě budu zase potřebovat tak ti řeknu." Řekl mi Shini a já i přes naštvanost za svého bratra jen tak zmizel a zbyl po mně jen černý dým. Bylo vám jasné, že Shini asi bude chtít něco Cloudovi udělat.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeTue May 31 2011, 19:17

Simon

Dopadol som na zem a narazil do jedného zo stromov. Aaaah. Pomaly som vstal s bolesťami v ramene a zakrútíl som oboma rukami, aby so precvičil svaly. Vyskočil som na jeden zo stromov a utekal naspäť k tým štyrom resp. trom. V tom keď som sa dostal do určitej vzdialenosti uvidel som Shiniho, ktorý držal zo zadu v lete raiton proti Cloudovi. A do predele. Pozrel som sa na plac, kde bol už len Yuu. Kde zmizol ten štvrtý? Yuu ho zabil? Pomyslel som si. Pomaly som vytiahol kunai a jednou rukou som si držal rameno, ktoré ma zasiahlo. Hmm. Chvíľu počkám, a potom uvidím.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 01 2011, 20:54

Yuu

Když Nuade zmizel, ohlédl jsem se Co!? Kde je!? a zahlédl jsem Simona.
Ukázal jsem na Simona rukou, ať se ke mě dostane, bez ohledu na jeho zranění.
Poté jsem se podíval na ten dým a jen jsem viděl Clouda a Shiniho.
Shini! Ne! To nesmíš udělat! řekl jsem potichu a seskočil jsem ze stěny a schoval se za ni.
Složil jsem pečeť a zmizel jsem. Pokud by se o mě Shini nedozvěděl, tak by se mi ho povedlo stáhnout pod zem a pomocí čepele bych ho zabil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 07:56

Shini

To co Yuu udělal byla největší kravina, kterou kdy mohl udělat, jelikož já nejsem žádnej pitomej genin, který se nechá zabít takovou technikou. Kort když vim, že tu techniku umí. Zakroutil jsem hlavou a kopl do Clouda, při čemž jsem dal ruku pryč a on letěl po obličeji k zemi. Najednou jsem se zase nechal zmizet pomocí shunshinu a objevil se u Kin, která byla v bezvědomí. Na nic jsem nečekal a bodl ji svým kunaiem, který jsem popadl ze země. Bodl jsem ji přímo do srdce, aby to měla rychlé. "Takhle to dopadá, když mě neposlechnete." Řekl jsem klidně a stál nad jejím mrtvým tělem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 08:26

Simon

V tom z jedného stromu na Shiniho letel kuani, ktorý mu mieril čisto na hlavu. V tom som vytvoril techniku Fishudon no rappa a z vody, ktorá tam stále asi ešte bola sa vytvorili tri ryby, ktoré obklúčili Shinho. Pozrel som sa na Yuua, že prečo spravil tú hlúposť. Zoskočil som dole na vodu s úsmevom na tvári a hladel som do Shiniovej tváre ako keby som ho chcel s chuťou zabiť.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 09:18



Cloud Gojo

Ani jsem se nehnul. Přemýšlel jsem co udělám. KDyž mě najednou odkopl a já dopadl na obličej tak jsem se rychle postavil a otočil se k Shinimu. Už bylo pozdě. Kin byla mrtvá. Její tělo chladlo a umíralo. Věděl jsem to. Nebyla to jen kamarádka. Byla to moje první láska. Můj první maják naděje. Moje týmová partačka Kin. I když jsme spolu mnohdy nevycházely zrovna dobře tak jsme byli kamarádi. Teď když bylamrtvá tak jsem si uvědomil že po jejím návratu do vesnice jsem se k ní zrovna slušně nechoval. Bylomi ze mě špatně. Za každou cenu jsem chtěl Shiniho zabít. Ne... Já oh nechtěl zabít. Chtěl jsem ho týrat! Chtěl jsem aby to měl co nejhorší! Aby věděl jakou bolest způsobil lidem. Moje mysl se zatemnila jako mysl démona. Moje svaly se uvolnily. V mém těle najednou zavládl ticho před bouří. Ne...Před hurikánem. Pomalu mi z očí stéklaly slzy. Už ji nikdy neuvidím...už ji nikdy neuslyším se smát...už ji nikdy neuslyším jak se mi radostně ze srandy posmívá...Kin...Řekl jsem si v duchu a v tu chvíli se mi napnuly všechny svaly v těle a Já v těžkém smutku zařval z plných plic. SHINI! ZABIJI TĚ! Můj hlas byl temnější než kdy jindy. Hodlal jsem jeho tělo ještě pořádně znetvořit. Věděl jsem že tu létá Sakaryo a proto jsem řekl zvýšeným hlasem a naštvaným tónem a zároveň smutným tónem. Omlouvám se Sakaryo ale tohle mu nehodlám odpustit!Chakra vemě proudila jako nikdy předtím. Moje srdce bylo jako o závod. Strach? Bolest? Odpuštění? Nic z toho jsem necítil. Pouze vztek. Vztek který chtěl zabít Shiniho. Byl jsem jako orel který se chystá na pumu která mu sežrala mláďata. Ale já si připadal spíš jako šestimetrový orel. Na nicj sem nečekal a se silným démonickým řevem jsem utíkal proti Shinimu. Bylo mi jedno že proti němu letí kunai a je obklíčen Simonovími rybami. Věděl jsem že bych měl útočit v klidu ale tohle ani v klidu nešlo. Chtěl jsem mu rozdrtit ksicht na prach. Když jsem byl dost blízko tak jsem zplých plic zakřičel TSUUGA!a roztočil jsem se. Chtěl jsem ho provrtat. Z mé Tsuugy doslova ta nenávist sršela. Bylo mi jedno že je Shini syn Jashina. Jeho p*del se bude nakopávat stejně jako pr*el kohokoliv jiného.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 09:44

Shini - Morge, dobrý post Smile

Načasování Simonovýho útoku bylo perfektní a kdyby se jednalo o někoho, kdo je slabší než já, tak by ho timhle Simon jistě uplně vyřídil. Avšak nebyl jsem synem Jashina jen tak. V tu chvíli se totiž černý dým kolem mě začal rychle točit a pak jakoby silně zaimpulzoval a jakoby vybuchl, takže to odrazilo ryby a kunai to vychýlilo z dráhy letu. Dost mě ten výbuch unavil a začal jsem trošku vydechovat. Když v tom už na mě letěl Cloud, který odehnal výbuch, jelikož agresivita mu dodala i trochu síly. Proletěl dýmem a já jen natáhl ruku, že ho propíchnu raitonovou čepelí, jenže v tu chvíli tudy proletěl Sakaryo a svými většími pařáty tě chytl za ramena a odhodil tě k zemi asi 5 metrů ode mě. Sakarya pak najednou obalil černý dým a zmizel někde v lesích. "No tak zase někdy jindy." Řekl jsem a pak mě obalil černý dým a společně s nim jsem zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 14:49

Simon

Pozrel som sa sa nad Clouda, ktorý bežal proti Shinovi. V tom prišla myšlienka, že nebudem môcť použiť techniku Fishudon. Všetko bolo také rýchle, že som uvidel už len Clouda a Yuua v obraze, ktorý bol predomnou. Pozrel som sa na Kin. V tom mi prišla do hlavy taká myšlienka, že Kin bola tiež v mojom týme. Zoskočil som dolu a utekal k nej. Pozrel som sa jej do tváre. Pamätal som si ju ako namyslené dievča, ktoré chcelo byť vždy najlepšie, ale nepočítal som s tým, že jej život skončí takto. Veľmi som ju nepoznal, pretože z týmu odešla rýchlo a nemohol som ju veľmi spoznať. Čas uteká...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Aspoň jeden !!!
» Jeden krásný ukecaný den
» Smutek přijde na všechny
» Všichni přečíst!
» Čas, kdy všichni zaplatíme

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: