Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 02 2011, 15:33

Yuu

Po zrušení sítě jsem tam stál a díval se Shinimu do očí.
Tohle musí být Shini. řekl jsem si.
Co po nás chceš? Jestli tady někdo něco opravdu chce, tak jsem to já. zavolal jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 02 2011, 22:55

Shini

Pousmál jsem se přímo na Clouda a ukázal na něj ukazováčkem, při čemž mi z něj vylétl elektrický orel, který se rozletěl do nebe a vypadal stejně jako Sakaryo. "Pamatuješ si na něj? Nechci vás přetáhnout jen tak, nabízim vám vrácení vašich nejdražších." Řekl jsem v klidu Cloudovi a následně se podíval na Yuua "A tobě bych dokázal vrátit otce, pokud se k nám přidáš. A támhle spící Kin bych mohl přivést jejího bratra." Řekl jsem chladně až trochu tajemně. Ale pak jsem se podíval na Yuua. "A můžeš mi říct co přesně chceš?" Zeptal jsem se při čemž Nuade odcházel pryč a Hikeno také, ale než odešel, tak naznačil na Clouda pohyb prsty po krku, čimž poukazoval na to, že ho jednou zabije.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeTue May 03 2011, 05:40

Yuu

Vystoupil jsem vpřed.
Chci zpátky svého bratra a otce. řekl jsem nahlas.
Co myslíš tím, že se přidáme k tobě? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeTue May 03 2011, 06:50

Cloud Gojo

Vyliž si pr*el Shini! Sakaryo ode mě odletěl právě proto že jsem se choval jako démon! Nenechám se přetáhnout na stranu zla! Slíbil jsem to a taky to dodržím! Ty svoje špinavé triky si někam strč! Zařval jsem a poté jsem uviděl Yuua. Bylo na něm vidět že to myslí vážně. Rozběhl jsem se k němu a vrazil jsem mu pořádnou silou. Nemohl to čekat tak jsem ho určitě zasáhl. TY IDIOTE! CO SI MYSLÍŠ ŽE DĚLÁŠ! A TO SI ŘÍKÁŠ LOVEC DÉMONŮ?!zařval jsem na něj. Poté jsem řekl ž trochu klidnějším hlasem. Kdyby tě viděl tvůj bratr nebo otec tak by z tebe byli znechuceni...řekl jsem a otočil jsme se na Shiniho. Oni se dali lehce zmanipolovat ale mě nedostaneš...DArui měl s jedním pravdu...zřejmě mám sebevražedné sklony...uchechtl jsem se a rozběhl jsem se proti Shinimu. Vyndal jsem moje dva poslední výbušné lístky.

Ale no tak! Myio! Proč si honemohu nechat? je tak roztomilý?řekl jsem.
Myia se na mě podívala a řekla: ,,Sakaryo je tvoje zvíře a vždy bude...Nemůžeš mít dvě zvířata když ses nespřátelil ani s jedním...
Povzdychl jsem si a pustil jsem malou veverku na svobodu. Sakaryo, jdem se projít...řekl jsem a se Sakaryem na ruce jsem odešel.


Ta zlatá doba....Myio,yuu,Kin...všem se omlouvám...Nejsem dost silnej na to abych vás ochraňoval...ale jsem dost silnej na to abych vás ochránil jen jednou!Řekl jsem si v mysli. Připevnil jsem si výbušné lístky,oba, na jednu nohu. Vyskočil jsem přímo proti Shinimu. Chtěl jsem ho kopnout obloukovým kopem přímo do krku. Yuu a Kin mohly slyšet tiché omlouvám se... NEměl jsem ponětí jestli to přežiji a tak jsem se chtěl alespoň omluvit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeTue May 03 2011, 13:50

Shini

Pousmál jsem se na reakci Yuua, ale v tom už na mě běžel Cloud, který měl na sobě výbušné lístky. Bylo mi jasné, že mu bude jedno, že umře, hlavně že mě vezme s sebou, ale já jsem se nenechal jen tak zabít. Ve chvíli kdy byl dva metry ode mě, tak jsem udělal jednoduchou pečeť a z mých zad vystřelily dva elektriký hadi, kteří vlétli přede mě, kde se rozprsknuli a najednou tě odhodila raitonová vlna a tvoje lístky to zneutralizovalo a dokonce se i roztrhnuly, čimž to znemožnilo možnost výbuchu. "Cloude, Cloude, o tobě jsem hodně slyšel a vim, že jsi hodně agresivní, ale také vim z jakého důvodu. Nepoznal jsi vlastní rodinu a jediné co ti zůstalo je Miya a tvůj tým, který se pomalu rozpadá. Kdysi dávno jsi měl i Sakarya, který už také není. Co kdybych ti dal informaci, kde je zbytek tvé rodiny a ty jsi pro mě začal pracovat. Nebudeš pracovat pro démony, ani jim nebudeš, budeš pracovat pro mě, pro Shiniho." Řekl jsem ti klidnym hlasem a podíval se na Yuua. "Oba dva ti dokážu přivést zpět do několika minut. Ale musíš se mi upsat na jednu pečeť, aby jsi přijmul společně s týmem démoní pečeť a nemohl mě jen tak zradit." Řekl jsem vám.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeTue May 03 2011, 14:20

Yuu

Na chvíli jsem po úderu od Clouda přepadl dozadu, ale zase jsem se postavil. Zavřel jsem oči a po chvíli je zase otevřel, tentokrát jsem Clouda už ignoroval, protože jsem si to chtěl vyřídit se Shinim.
Sice je můj otec mrtvý a bratr možná, ale není nic co by je přivedlo k životu! Nemůžu ti věřit! zařval jsem na něj a vytáhl si z kapsy pečet, která se rozsvítila. Nedokážu tě zabít, jedině kdybych tady zemřel. řekl jsem potichu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 04 2011, 19:58

Shini

Pousmál jsem se na Yuuova slova a pak se ti zahleděl do očí. "Já opravdu neumim oživit mrtvé, ale Jashin to umí, taky že je to hlavní bůh. A bohové jak víš umí leccos. Kdysi dávno dal jednomu ninjovi dar nesmrtelnosti, takže oživení mrtvých pro něj není těžké. Ale rozmysli si co teď uděláte. Nedávám takovouhle nabídku každému a většinou koho potkám, tak ho i zabiju, ale vy máte možnost tohle setkání přežít." Řekl jsem vám klidným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri May 06 2011, 06:04

Yuu

Začal jsem se vztekem třepat a díval jsem se vražedným pohledem na Shiniho.
Já na bohy nevěřím, Jashin je pro mě jen nějaký démon! zařval jsem na Shiniho.
Nedokážeme ho zabít, jedině kdybychom ustoupili. řekl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri May 06 2011, 10:50

Cloud Gojo

Po té ráně jsem odlétl a narazil do stěnny. Pomalu jsem se postavil a zle jsem se podíval na Shiniho. o tom to co řekl jsem se začal trochu cukat. T-To není pravda! Moje rodina je už dávno mrtvá! Sakaryo mě opustil právě z toho důvodu že jsem se choval jako démon! Naser si a vypadni!zařval jsem a hodil jsem po něm Kunai.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri May 06 2011, 15:21

Shini

Letěl proti mně kunai a já se jenom pousmál a najendou tam místo mě byl jen černý dým a já se objevil hned vedle Clouda, při čemž jsem ho ukazováčkem a prostředníčkem ťuknul do ramene a ty jsi ucítil velkou bolest z elektrického šoku až jsi sebou několikrát cuknul do strany. Poté jsem se opět objevil v tom černém dýmu, který se do mě zase vsáknul. "Jste ještě tak mladí a myslíte si, že vám každý lže. Yuu, Jashin sice je démon, ale tenhle démon nás všechny démony dokázal znovu dostat sem na zem, takže někoho oživit pro něj není těžké. A Cloude, vim, že Sakaryo uletěl kvůli tvé povaze, a proto jsem si tě také vybral. Mysliš si snad, že bych si vybíral jen tak někoho jako jsi ty, nejsi nijak zajímavý. Ale jedno je v tobě a to mi říká, že z tebe by byl dost dobrý ninja na mé straně. Máš v sobě něco jako démoní povahu, protože si jdeš za svym ikdyž je to někdy až moc brutální. Sakrayo se ti už nevrátí, protože nechápe klan Gojo a ty zřejmě o svém klanu také nic nevíš." Řekl jsem vám dvoum a došlo vám, že toho vim opravdu dost.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri May 06 2011, 15:28

Yuu

Vůbec jsem nemyslel, hned jsem reagoval.
Lovec démonů se nestane démonem! Lovec démonů démona zabije! zařval jsem na něj.
Pomalým krokem jsem vyšel až asi na tři metry od Shiniho. Chtěl jsi mě zabít a teď mě chceš na tvojí stranu. řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 21 2011, 16:42

Shini

Zasmál jsem se. "To, že tě chci zabít jsem nikdy neřekl, to ti řekli jen démoni kolem tebe, aby tě dohnali k agresivitě a měli důvod tě zabít. Já jim totiž řekl, že tě nesmí zabít, jen kdyby jsi se nějak hodně bránil. Takže jsem poslal Nuadeho a jeho bratra, aby tě našli, jelikož u nich mám téměř sto procentní jistotu, že tě jen tak nezabijí." Řekl jsem s klidem a pootočil hlavu k lesu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 21 2011, 16:44

Simon

Prídem do vesnice a zrazu som tu. Nechápem tento pokrútený svet. V tom som sa ocitol na akomsi mieste v lese, kde boli akýsi geninovia resp. chuuninovia zo Suichu, ktorých som poznal len podľa výzoru. Ale uvidel som aj akéhosi blondiaka, ktorý niečo po nich chcel. Stál som za tým blondiakom a čakal, čo sa bude diať, pretože som vôbec nechápal prečo som tam.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 21 2011, 17:49

Simon -> Všiml sis, jak ti lehce zazářila ruka, kde jsi měl andělskou pečeť. "Slyšíš mě? To jsem já Ou. Musel jsem tě sem přenést, jelikož potřebuju, aby jsi pomohl těm třem. Ten kdo je před nima je syn Jashina, jménem Shini a nesmí ty tři dostat." Ozvalos e ti v hlavě a dál už nic. Nebyl jsi za SHinim, ale byl jsi jakoby k nim z boku v temném lese a byl jsi od nich asi 500 metrlů.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 21 2011, 19:15

Simon

Zrazu mi zažiarila pečať a dostal som príkaz. Keď Simon dostane príkaz musí ho splniť. Začal som utekať smerom za nimi. Dnes bude zaujímavý deň. A syn Jashina? Jashina? A sakra z toho nebude vyplývať nič dobré. Pridal som do kroku...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 21 2011, 22:16

Shini

Koukal jsem do toho lesa odkud vybíhal Simon, jelikož jsem o něm věděl. Když doběhl tak jsem se na něj podíval temnými oči. "Hm, koukám, že se sem dostal někdo další. Ale nemáš tu co dělat, takže tu teď zemřeš." Řekl jsem, ale najednou ti zase zazářila dlaň a já sebou lehce ucuknul. "Aha, takže tě poslali ti ze shora jo?" Zeptal jsem se Simona.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 21 2011, 22:25

Simon

Vybehol som z lesa na miesto, kde stal Shini a ďalší ninjovia. Zrazu mi zažiarila pečať a ten neznámy mi položil otázku. Pousmial som sa, pretože som vedel, že život pokračuje a boje medzi ľuďmi stále budú. Myslím, že ma poslali zdola, aby som ťa vrátil tam odkiaľ si prišiel. Múdrosťou som povedal a čakal na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 22 2011, 17:19

Yuu

Podíval jsem se na Simona který přiběhl.
Sakra! Co ten tady dělá! řekl jsem si a nespustil oči ze Shiniho.
Shini! Nech ho! Vždyť by tě ani neporazil! zařval jsem na něho a čekal na reakci.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 22 2011, 20:36

Shini

Pousmál jsem se při pohledu na Simona, který pronesl ty slova. Pak promluvil i Yuu a já se jenom tiše zasmál. "Nikdo z vás by mě tu momentálně neporazil, ale každý z vás je pro mě nějakým způsobem důležitý. Ale potřebuju jen tři lidi a tak jeden z vás čtyř tu může zemřít. Kdo to asi bude?" Řekl jsem tiše a najednou jsem dal prsty do jakési podivné pečetě, kterou jste viděli poprvé.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 22 2011, 21:25

Simon

Niekto z nás musí zomrieť? Hlúpe reči. Na tvári sa mi objavil úsmev a pozrel som sa na pečať, ktorú vytvoril. Hmmm, čo to môže byť za pečať. Dnes bude asi čas zopakovať si svoje techniky. Pozrel som sa na Yuua potom na tých ostatných a potom znovu na pečať, ktorú vytvoril.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 22 2011, 21:44

Cloud Gojo

Stál jsem tam jako přimražení. Měl pravdu. Šel jsem i přes mrtvoly a morální zásady a o svém klanu jsem nic nevěděl. Ze zmražení jsem se probral až když se tu zčistajasna oběvil Simon. Když složil pečeť tak jsem se proti němu s úsměvem rozběhl a řekl. Možná že jsem jenom tupá existence co nic neví o svém klanu ale jedno vím určitě...Nenechám tě ublížit ani jednomu z nich!zakřičel jsem a utíkal jsem jako sebevrah přímo proti němu. Byl jsem ochoten pro své přátele i zemřít. Vážně bych se nad sebou měl zamyslet.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 23 2011, 17:09

Shini

Zrušil jsem tu svoji zvláštní pečeť a místo toho poskládal několik normálník a najednou jsem měl ruku obalenou blesky, podobně jako Chidori, ale tohle bylo spíše jako bleskový meč vytvořený na ruce. Rukou jsem udeřil přímo proti tobě a vypadalo to, že tě timhle úderem zabiju, jenže v tu chvíli všichni uviděli, jak do tebe něco z nebe udeřilo a odhodilo tě to do zadu, při čemž já jsem promáchl jen vzduch. Asi jsi se divil co to bylo, ale na obloze jsi viděl kroužejícího orla. "Heh, takže se k tobě nakonec ten pták vrátil. Ale bude to zbytečné, když dnes zemřeš. Budeš to ty, kdo tu umře, jelikož jsi jako první zaútočil." Řekl jsem a bleskový meč na ruce zmizel, při čemž jsem udělal tu zvláštní pečeť a najednou jen kolem nás dvou byl černý dým, který byl ze mě. Byli jsme v kruhu, který byl velký asi 20 metrů a ze strany se točil černý dým, který se nahoře uzavřel a já s Cloudem byl najednou v jakési temné místnosti. "Kokushibyō nebo-li Černá smrt." Řekl jsem ti název techniky a dotkl se dýmu kolem a najednou nim začaly proudit blesky.

Mezitím kolem černého oblaku, kde byl Simon a já. Vedle černého oblaku se objevili dvě postavy, byl to Nuade a Hikeno. Nuade pohodils vými blonďatými vlasy a podíval se na Yuua. Hikeno se zase podíval na Simona, při čemž v ruce svíral svůj modrý meč.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 23 2011, 17:46

Simon

Zrazu som uvidel akéhosi orla na oblohe, ktorý ľahkým ninjutsu odrazil toho namyšlenca. Rýchlo som odskočil ďalej, keď som uvidel tú bariéru. Pozrel som sa na oblohu, a potom som rýchlo ešte odskočil, keď som zistil, že prišieli akýsi ďalší namyšlenec. Hmm. Dnes to bude zaujímavé. Pozrel som sa na Yuua a uvidel som ďalšieho nepriateľa. Hmmm? Aj keď som ich nepoznal hneď mi došlo, že ten Shini chce najprv zničiť jedného, a jeho pomcníci ostatných. Ale keďže povedal, že zabije len jedného tak prečo títo dvaja? Zaskočil som sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 23 2011, 18:10

Hikeno - http://fc01.deviantart.net/fs51/f/2009/285/6/e/Love_Pocky_by_Ninjatic.jpg
Nuade - http://fc00.deviantart.net/fs42/f/2009/078/8/e/Prince_Nuada_by_Ninjatic.jpg

Hikeno a Nuade

"Nuade ty si vem toho Yuua a tu holku u něj a já si vezmu tohohle nového." Začal se Hikeno bláznivě smát a protáčel si svůj modrý meč v ruce. "Hlavně si dávej pozor Hikeno, nevíme kdo ten nový je a co umí." Řekl tiše Nuade, který však nezpouštěl oči z Yuua. "Neboj se Nuade, já ho tak rozsekám, že ani nestihne udělat jutsu, sice ho nesmim zabít, ale stejně dostane." Řekl dost namyšleně Hikeno, který se najednou rozeběhl hned na Simona a máchl po něm svoji katanou.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 23 2011, 19:02

Simon

Hmmm, čakal som kým sa dorozprávajú. V tom zrazu na mňa vyletel s katanou ten Hikeno. Vyskočil som so vzduchu a nečakal som. Rýchlo som hodil výbušný papierik s kunaiom na Hikena. Vyskočil som na jeden zo stromov dal si ruky do vreciek a pozeral som sa naňho ako by sa nič nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Aspoň jeden !!!
» Jeden krásný ukecaný den
» Smutek přijde na všechny
» Všichni přečíst!
» Čas, kdy všichni zaplatíme

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: