Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:22

Yuu -> Nikdo ti neodpověděl. Bylo to tu divné a z nebe se snášel bílý prach, což byl popel, jelikož vesnice byla polorozbitá a polovyhořelá. Nebylo poznat zda jde o vesnici, kde ještě někdo žije, ale nevypadalo to tak. Spíše to vypadalo dost hororově. Jenže v tu chvíli jsi uslyšel obří výbuch a před tebou proletělo několik obřích kamenů, které se zabodaly do země v jakési lajně a na konci lajny jsi viděl, jak se zvedá jedna osoba. Když prach opadl na zem, tak jsi uviděl tvář osoby, byl to tvůj otec. Ale kdo to na něj zaútočil?

Hikeno

Ve chvíli kdy jsi se rozeběhl, tak jsem se napřáhnul černym oštěpem a vymrštil ho přímo proti tobě. Bylo mi uplně jasné, že se vyhneš, a proto jsem bouchl do země a z té začaly vyjíždět ostré ledové bodáky, které mířily do stran, kam by jsi teoreticky mohl uskočit.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 17:32

Yuu

Stále nikdo neodpovídal a všude kolem mě byl jen popel a polorozbité budovy.
Najednou jsem však ale uslyšel obří výbuch a poblíž mě se do jakési lajny zabodly obří kameny.
Na konci lajny jsem uviděl osobu, která se zvedá ze země a když jsem té osobě pohlédl do tváře, poznal
jsem v jeho tváři mého otce. Tati?! zavolal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 18:21

Yuu -> Jenže táta ti neopověděl. Ale v tom jsi uviděl, jak se akorát vyhnul jakémusi letícímu blesku. Když jsi se podíval odkud blesk přiletěl, tak akorát z rozbité body vyšel tvůj bratr Darui, který držel tebe jako mladého v náruči a položil tě na zem mezi dva kameny, které tě měly bránit před nějakym nebezpečim. Zrovna jsi byl jako maldý v bezvědomí, proto sis na tuhle věc nepamatoval. "Jak jsi jen mohl kdysi podvést moji matku a dal jsi se dohromady s démonkou! A ještě k tomu s ní máš mého nevlastního bratra, víš co to pro něj může znamenat?!" Zařval Darui na otce, který jen zakroutil hlavou. "Nemohl jsem za to, byla v nějaké henge proměně!" Řekl ale v tom se na otce rozletěl bleskový vlk.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 20:55

Yuu

Po chvíli jsem si uvědomil, že to je spíš sen, než nějaké Genjutsu.
Když jsem se podíval, odkud letěl na otce blesk, viděl jsem Daruie a mě, jak mě drží v náručí.
Co!? řekl jsem si a pak začal Darui na otce řvát něco o matkou a démonkou, ale když se zmínil
o mě, že to pro mě může něco znamenat, tak jsem se zarazil. Pak otec řekl, že byla v henge proměně, ale
to už na něj letěl bleskový vlk. Ne! zavolal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 15:27

Yuu -> Jenže v tu chvíli kdy Yuu zařval tak se tam objevil před otcem černý oblak, který pohltil bleskového vlka a následně z oblaku vyšel Shini, který vypadal stejně jako kdysi u Yuua. Yuu pochopil, že ho asi nikdo neslyší. V tu chvíli se Shini začal smát a podíval se na otce Yuua a Daruie. "Za to, že jsi smíšil rasu démonů a člověka, tak tě dnes ochránim, ale až bude jednoho dne tvému synovi okolo 13 tak si pro něj přijdu a probudim v něm stranu démona." Řekl, ale otec nemohl odpověďet, jelikož do něj Shini kopl a dostal ho do bezvědomí. Jenže v tom se otočil přímo na Daruie, na kterého vystřelil černou vlnu a to znamenalo, že ho zabije. Ale teď šlo to jestli je to fakt a nebo nějaký sen.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 15:43

Yuu

Když jsem uviděl Shiniho, jen jsem to pozoroval, protože jsem stejně nic už nemohl udělat.
Shini se začal smát a podíval se na mého otce a Daruie. Pak začal mluvit o mě, že ve mě probudí stranu démona. Ne, to není možný... Tohle se přeci stát nemohlo..! řekl jsem si a když dostal mého otce do
bezvědomí, tak na Daruie zaútočil černou vlnou, která ho měla zabít..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 18:31

Yuu -> Darui v tu chvíli poskládal pečetě a jakýsi elektrický šok ho vymrštil jakoby za tebe. Všiml sis, že v tu chvíli Darui neměl svoji obvyklou hůl. Ve chvíli kdy se za tebou začal zvedat, tak ho chytly dva démoni a drželi ho u země a v tu chvíli se Shini jen zasmál a vyslal z černého dýmu jakousi černou pumu, která zaútočila přímo na Daruie, ale měla projít skrz tebe a ve chvíli kdy se tak stalo tak to pumu odrazilo a ona se opět změnila v černý oblak. Shini sebou cukl a udělal krok dozadu. "Jak je to možný?" Řekl nechápavě. Najednou se začal Darui bouřit a pomalu se zvednul a odkopal oba démony, jenže v tom už skrz tebe proletěl černý blesk, který mířil přímo na Daruie. Najendou tam však skočil otec a blesk mu prostřelil břicho a trefil Daruie přímo do nohy, při čemž se tam oba zase skáceli na zem. Shini stále nechápal to, jak jen tak zmizela jeho puma a proto raději zmizel s tim, že si myslel, že oba umřou. Jenže ty sis všiml, jak tvůj otec má v břiše černou díru a jeho tělo černá, což se dělo i Daruiově noze, která však byla v celku, ale zčernala, dokázal s ní hýbat, ale bolela ho. V tom Darui chytl svého otce do náručí a sledoval ho. "Musíš- Musíš mě zabít Daruii a slib mi, že ochráníš Yuua před démony." Koktal otec a Daruiovi vytekly slzy. "Promiň otče, že jsem ti nevěřil, ale nemohu tě zabít." Řekl Darui, ale v tom otec chytl Daruiovu dýku a bodl si ji společně s jeho rukama přímo do srdce. V ten samý okamžik jsi se probral na zemi v místnosti, kde kus od tebe stál Nuade.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 19:00

Yuu

Poté co skončili moje vidiny a já se probral na zemi v místnosti, kde poblíž mě stál Nuade, tak jsem se
zvedl ze země a podíval se na Nuadeho. Nedostanete mě! řekl jsem si se vztekem, ale nevybouřil jsem na Nuadeho. Hmm... To se ti povedlo. řekl jsem z úšklebkem.. Vytáhl jsem z pouzdra kunai a do druhé ruky sebral jsem sebral ze země pečeť, která se opět rozsvítila. Držel jsem obě zbraně v ruce a díval se na ně.
Mohu tě zabít? zeptal jsem se démona a hned po řeknutí otázky jsem vystartoval s pečetí v ruce a kunaiem sem se mu snažil zasadit ránu do hrudi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 22:29

Morgen a Adop nebudou psát? Nevim jak Morgen, ale Adop tu je docela často.

Nuade

Ve chvíli kdy se probral tak si samozřejmě všiml, že dávám akorát ruce z pečetě, takže jsem ti pomocí genjutsu ukazoval buďto pravdu nebo jen sprostou iluzi, kterou jsem se tě snažil jen zblbnout. "Ty mě zabít? Nemáš na to, aby jsi zabil někoho na mé úrovni." Řekl jsem v klidu a když jsi chtěl udeřit, tak jsem tě zápěstim trefil do ruky a tu ti posunul, jakoby níž a do strany, čimž jsem ti tam vytvořil nechráněný místo, do kterého jsem chtěl dlaní udeřit a dát do toho i chakru.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 07 2011, 06:39

Dokopu je k tomu na skype Wink

Yuu

Nemyslel jsem na nic jiného než na ten boj a když mi zápěstím posunul ruku níž, tak se mi vytvořilo slabé místo, kterého jsem se musel rychle zbavit. Jelikož se mi snažil dlaní s pomocí chakry zaútočit na to slabé místo, tak jsem jakoby sebou cukl dozadu (beru to tak, že zamnou nic není a tu ruku jsi mi jen posunul, ne chytil).

Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 07 2011, 14:29

-sry menší chybička,neukazoavli se mi zprávy Cool laugh a Yuu ty nekecej Cool laugh tebe jsem na skypu neviděl snad už rok Cool laugh

Cloud Gojo

Když hodil oštěp tak jsem chtěl uhnout ale když začaly vyjíždět dodce tak jsem se mírně zahnul a udělal otočku o 360° a oštěp mi proletěl kolem beder ale oštěp mě škrábl mírně na levém boku. Ale věděl jsem že takhle nemohu vyhrát. To budu mít zase ráno opici...povzdechl jsem si a vytáhl menší lahvičku kterou jsem otevřel a začal pít. Po chvíli jsem dopil a lahvičku hodil po Hikenovi a začal jsem se mírně kolíbat do stran. tak pojď..jsem připraven...řekl jsem a rozběhl jsem se proti Hikenovi. Nesnášel jsem používání Suiken Ryuu kvůli kocovině ale jen takhle jsem mohl vyhrát.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 07 2011, 20:18

Nuade

Uhnul jsi mi, ale já na nic nečekal a v tu chvíli v druhé ruce udělal pečeť a najednou mi ta chakra z ruky vyletěla a když tě zasáhne, tak tě vyhodí do výšky a pak spadneš na záda. Poté jsem se rozeběhl a snažil se ti dát znovu pěstí, což jsem doufal, že budeš na zemi.

Hikeno

Sledoval jsem jak se najednou z lehka motá a hned mi došlo, že jde o opilecký styl boje. Máchnul jsem rukou do zadu a do ní se mi vrátil oštěp, při čemž ledová ruka modře zazářila. Jenže to už jsem se začal smát, když jsem usoudil, že se musíš opít, aby jsi mě porazil, byl jsem totiž klasický arogantní ninja. Nehodlal jsem útočit, jelikož jsem rád střídal tahy. jednou zaútočil on, pak já, pak on, pak opět já a teď měl zaútočit on.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 07 2011, 20:51

Yuu

Když jsem cukl sebou dozadu, následně jsem odskočil, takže si mě nemohl shodit na zem.
Uskakoval jsem dál dozadu a přemýšlel Nahoru, ne... Pod něho, ne... Sakra! Jsem v pasti!
To na mě totiž běžel s pěstí naplněnou chakrou. Pak jsem narazil do stěny. Jsem v pasti! řekl jsem a
když byl blízko u mě, tak jsem uskočil rychle doprava, takže si narazil tou pěstí do stěny a já s pečetí
útočil na tebe zezadu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 07 2011, 21:15

Kin

Stála som. Okolo mňa tiekol pot, striekala krv, ale ja som stále len stála. Ako sa to mohlo tak rýchlo zbehnúť? Videla som, ako Yuu padol, počula som, dotyk jeho tela o chladnú kamennú zem. Ale stále som stála, s pootverenými ústami. Títo démony sú diabli, navlieknutý v ludskej kožy. Cítim to. Avšak moj hlavný pocit bol iný, nehodný na potomka klanu Renkinjuti. Bála som sa, ako prvý krát, ked som bola sama v búrke.


V dialke zahrmel hrom. lod sa kmitala zo strany na stranu, akoby bola iba detskou hračkou bohov. na palubu sa prevalila obrovská vlna. Ktorá vyčistila palubu od všetkej špiny a ludí. Niekto z dialky zakričal "Muž cez palubu". Ten hlas bol známy,ale predsa vzdialený. Malé dievčatko plakalo. Bálo sa každého hromu, každého blesku. Sedela pod schodami do vodcovej kajuty a plakala. jej plač nikto nepočul a ani nemohol. Búrka stlmila každý hlások, nech bol akokolvek silný. Každý človiečik by sa bál ísť na more v tejto búrke, schoval by sa do tieňa domova, do jeho teplého náručia. Avšak toto bol klan Renkinjut, klan skrývajúci sa v morskej hladine. toto bol ich domov, ich tajomná a teplá skrýš. Blesk pretal nočnú oblohu a odhalil desiatky lodí, bojujúcich s matkou prírodou. Dievčatko potiahlo a nechala príliv slz tiecť dalej, rovnako ako slzy, padajúce s očí samotnej oblohy. Chladná ruka, zmočená z búrkovej noci, sa dotkla bojázlivého ramena malého dievčatka. Dievča sebou trhlo a odtiahla sa. Chlap ju zachytil svojimi mohutnými rukami a pevne ju objal okolo pliec. "Už bude dobré, malá princezná, všetko bude dobré. démoný dych a slzy anjelov miznú v dialke." Jej otec ju pohladil po vlasoch pravou rukou, držajúc ju stále pevne druhou. "Všetko bude dobré, Kin, všetko bude dobré"

Scéna z jej hlavy zmizla. akoby to nikdy nebola skutočnosť, iba sen, výplod fantázie. "Nie" vykríkla som v tranze, spomienke na časi minulé."Otec, prosím" Vykríkla som a natiahla ruku do predu, akoby svet okolo mna neexistoval, akoby "toto" bolo skutočne iba sen. Odrazu sa mi do očí vrátila žiara a ja som opäť videla skutočnosť, svoj svet okolo seba. uvidela som démonov z mojeho najstrašnejšieho sna, navlečené kože z dôb, ked svetu vládol iný rád. zadívala som sa pozorne. Strach, ktorý ste mi mohli vydieť v tváry, sa pomali menil na chladnú bojovú masku, Pomaly som natiahla ruku za chrbát a vytahovala z pochvy katanu. Moj výraz sa nezmenil, ani som sebou necukla, vedela som presne, kde sa katana nachádza. Pohladom som premeriavala Naudu aj Hikena, akoby som to bola ja, kto rozhoduje o ich živote, nie Jashin či Shiki. Akoby som ja bola ich boh. Chyba. vyslovila som tichým a zároveň mrazivým hlasom. že si vybral Shiki vás. katana sa zaleskla a jej zvuk pretal vzduch v kobke. Slabý démony vkročili na posvätné miesto bez dovolenia, bez úcty. Vyhrožujú ranenému starcovi a trom malým detom. Démony 3-tej úrovne nemajú úctu k novému božstvu. zautočili na tejto pôde, kde otpočívajú celé generácie predkov, kde sú spojené sny každého z nich. Moj klan dávno vedel, že éra vašej rasy dávno skončila, že váš boh je iba schránka svojej kedajšej moci. je čas na zvoliť boha novej éry. V oku sa mi zaleskla slza. Ja, Renkinjut Kinthayo, dcéra medveda Ishida a dcéra Nani, potomok klanu Renkinjut, vás nenechám odísť ani zničiť sny celých generácii a ich posolstvo. ucítila som, ako mi za chrbtrom prechádza teplý vánok, ako sa niekto dotýka mojich ramien. Cítila som, ako sa okolo mna víri búrka, ale nebola som sama. Už nie.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 10:27

Nuade - Adope dobrý post Smile Akorát pleteš jména. Tohle je Nuade a né Naude a Shini a né Shiki

Narazil jsem silně do zdi, do které jsem zarazil pěst a z místa dopadu se rozletělo několik malých kamínků okolo mě. Jenže v tu chvíli jsi mi chtěl zarazit pečeť do krku a také to vypadalo, že se ti to povedlo, jenže v tu chvíli jsem dozadu rychle antáhl nohu, takže bych tě měl kopnout do břicha a odhodit pryč. Následně jsem vytrhnul ruku ze zdi a otočil se k tobě. Když v tom se z ničeho nic ozvala dívka s jejími řeči. Kdybych byl Hikeno, který má co dělat s Cloudem, tak bych tě jenom vysmál za to jak si věříš, ale já se lehce pousmál. Uznal jsem, že v tvých slovech je něco pravdy, jelikož jsem docela rozumný, ale rozhodně jsem to nechtěl řešit a raději chtěl zkusit, jak moc teda dobrá jsi. Takže jsem se na tebe rozeběhl s nakoncentrovanou chakrou v rukách i nohách, takže jak jsem dopadal na zem, tak zem trošku praskala. Raději jsem i poslouchal, kdyby chtěl znovu zaútočit Yuu, ale mezitím jsem hodlal dát Kin ránu do obličeje.

Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 12:21

Moja chyba, ja som to tak vždy prečítal Razz Aspoň vieme aký som k týmto veciam pozorný.
Kin

Démon sa na mna rozbehol. Zem praskala, kameňe lietali. Ale ja som len stála a rýchlo zložil pečate. Katana v oblúku dopadla za mňa. Suppaiton: Semai tama no Kuchi vyslovila som a zavrela ústa, potom poskladala dalšie pečaťe, ale vyzerali nedokončené, akoby ešte jeden znak chýbal. Moje líca sa nadúvali a ja som čakala na Nuadovu ruku, ktorá letela k mojej tváry. Ked bol priblízko, otvorila som ústa a vystrelila na jeho ruku dávku kyseliny, ktorú som v sebe udržala. Bolo jej dosť na zasiahnutie celej ruky. Skrčila som sa a zložila posledný znak, znak draka. Vyslovila som "Suppaiton: Eda no Sode" a napriahla nohu k jeho rozkroku, okolo ktorej sa urobil tenký povlak kyseliny.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 10 2011, 10:35

Nuade

Jenže v tu chvíli tě mohlo vyděsit, že jsem tvoji kyselinu jakoby odrazil nějakym tlakem do vzduchu a dopadla až za tebe při čemž jsem nadskočil a vyhnul se tomu tvému druhému útoku, tak že jsem tě měl kopnout přímo do obličeje, jelikož jsi se mi předklonila přímo do rány. Následně po uderu bych udělal ve vzduchu salto do zadu, abych znovu dopadl o kus dál na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 10 2011, 11:04

Cloud Gojo

Byl jsem tak ožralej že jsem už začal dělat blbosti. Začal jsem skládat pečetě. Ukážu ti nejtajnější jutsu suichugakure! Fuuton: Temný vzduchový kop!zařval jsem a kopnul jsem do vzduchu proti Hikenovi. Hikeno mohl vidět jak proti němu letí něco černého a to hodně velkou rychlostí. Byl jsem tak ožralej že jsem dělal takové blbosti jako vytvářel imaginární jutsu. Ta podivná černá koule totiž byla moje bota ale jak se rychle otáčela tak to nešlo poznat. Já jsem dál běžel ale v duchu jsem na sebe ožrale nadával že mě kameny bodají do nohou. Kdybych nebyl ožralej tak vím že na to skočí jen blbec.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 10 2011, 11:30

Hikeno

Na nic jsem nečekal a natáhl před sebe černé kopí, na které se bota nabodla. "Bota? Děláš si snad prd*l?" Řekl jsem nechápavě, ale to už jsi na mě běžel a já nestihl zareagovat a dostal jsem ránu do tváře, při čemž jsem se lehce otočil a dostal další ránu do boku, ale to už jsem uskočil a ve vzduchu na tebe ukázal svoji ledovou rukou, ze které na tebe vyletělo několik ledových shurikenů.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 10 2011, 11:35

Cloud Gojo

Začal jsem se ještě víc potácet a mezi shurikeny jsem se ,,propotácel" až na dva které mě škrábli. Jeden na ruce a druhý na boku.na to vážně mohl skočit jen blbec...řekl jsem si v duchu a vyskočil do vzduchu za tebou. M2l jsem silnější nohy a tak jsem logicky i rychleji letěl po odrazu a chystal jsem se tě kopnout do boku. KDyby Hikeno uhnul tak jsem byl připraven na další moje imaginární jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 10 2011, 19:11

Yuu

Podíval jsem se na Nuadeho, jak se snaží ve vzduchu kopnout Kin do obličeje a ihned jsem vystartoval, abych srazil Nuadeho ve vzduchu k zemi. Parchante! řekl jsem si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 15:48

Hikeno

Takže předtim to jeho jutsu byl jen sprostý bluff? Je poměrně chytrý, vůbec jsem to nečekal. Když jsem mu na to minule skočil, tak si bude myslet, že mu na to skočim znovu, jelikož v opilosti toho zase tak moc nevymyslí a já tuhle techniku opilé pěsti znám moc dobře, přeci jen je to technika, která mě kdysi porazila. Pomyslel jsem si, ale to už na mě útočil a já bodnul oštěp do země a vymrštil se pomocí něj do strany, při čemž jsem se s nim ve vzduchu otočil a následně se proti tobě rozeběhl s tim, že před tebou jakoby naznačim, že tě chci bodnout, ale pak oštěpem sklouznu do strany, při čemž bodnu do země a znovu se vymrštim do vzduchu s nohama napřed, abych tě kopl. S tim, že vlastně jakoby uhnu oštěpem do strany, tak bych tě mohl při tvym úhybu klidně zranit.

Nuade

Srazil mě docela lehce, jelikož už jsem ho periferním zrakem nemohl vidět, tudíž se mnou spadl k zemi, ale já se hned prudce protočil, abych ho ze sebe setřásl a odskočil do zadu. Na nic jsem nečekal a začal skládat hodně moc pečetí. "Fajn, ukážu vám něco co si nikdo nepamatuje, že viděl. Jde o to, že kdo to viděl tak v souboji prohrál." Řekl jsem čimž jsem naznačil, že provádim něco silného. Najednou mi část oblečení začala růžově hořet a v tu chvíli mi z prohořelých míst vyletěly jakési růžové chakrové vlákna, která mi začala obmotávat ruce a najednou jsem měl po celé ruce asi 10ti centimetrový povlak růžové chakry, která mi z těch rukou kapala na zem, kde tu zem propalovaly. Došlo vám, že mám hodně silnou chakru.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 20:20

Yuu

Když jsem s nim dopadl na zem, odkutálel jsem se od něj a vstal.
Co to sakra je!? řekl jsem si nahlas, když ho začala obalovat růžová chakrová vlákna.
Sakra, tohle není dobrý.. Jen aby to nebyla nějaká iluze. řekl jsem si a radši se držel od něj dál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 17:12

Nuade

Jenže já jsem na nic nečekal a hned se na Yuua rozeběhl, při čemž chakra z rukou stále dopadala za běhu na zem a vytvářela za mnou několik ohořelých míst ve tvaru kapek. Když jsem se dostal k tobě, tak jsem levou rukou naznačil úder, ale místo toho jsem hodlal tou rukou uhnout a následně tě udeřit pravou rukou.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 17:36

Yuu

Nechtěl jsem se zapojovat do boje, protože když na mě běžel, dělaly se za ním místa, které byla ohořelá. Proto jsem nečekal a skočil doprava a ve skoku po něm hodil jeden kunai s výbušným lístkem. Když jsem dopadl, zase jsem nečekal a běžel jako by tam, odkud se na mě předtím rozběhl. Tentokrát jsem vytáhl dva kunaie s výbušným lístkem a jeden hodil před něj a druhý se zabodl nad něj, trochu dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)   Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Aspoň jeden !!!
» Jeden krásný ukecaný den
» Smutek přijde na všechny
» Všichni přečíst!
» Čas, kdy všichni zaplatíme

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: