Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda sesterského pouta

Goto down 
+6
Meiki_Ookami
Morgen
Clover
Yuu
Rhaegar
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 16:51

Masaru

Když nebudu mít na výběr ano.
Řekl sem klidným hlasem ale blafoval sem.
V ruce se mi vytvořila ohnivá koule a já spálil ten mech.
Ještě něco?
Ohnivou kouli sem měl furt v ruce a byla namířená na Dvojku.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 19:10

Cloud Gojo

spadl jsem nedaleko boje.už toho na mě bylo oc.usnul jsem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 21:15

Kin
Nechapavo som pozerala na ostatnych.
Ako sa im mozem rovnat, kazdy z nich je taky silny, nie iba genmi
Po tvari mi tiekol pot.
Som slaba...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 21:30

Sora

Byla u ostatních,a sledovala z dálky Masara.Zvládneš to Masara! já ti věřím, pomyslela si .
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 09:10

Dvojka

Pokus o spálení mechu byl opravdu dobrý, ale nic jsi nespálil, jelikož to mech nebyl, jen to tak na první chvíli vypadalo. Byla to plíseň a jak se ví tak plíseň obsahuje docela dost vody a proto to kouli hravě zníčilo. V tu chvíli jsem se roztekla na vodu a vsákla se do země a vyrostla na jedné palmě. "Jak jistě víte tak k ovládání rostlin potřebujete vodu a zemi. Teď už jste o mně zjistili vše, ale to proč tu jsou ty palmy a proč furt rostou ještě ne, že? Škoda, že tu nemáte Byakugan, hravě by jste viděli jak vaše chakra je vsakována do těchto palm."
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 09:18

Hiromi
Takže, nám vysáva chakru?! Pomyslela som si a pozrela sa na Dvojku.
Bojovať moc neviem, a som tu asi na nič. Povedala som si v duchu a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 09:33

Suirou

Takže voda... Hmm... Tak to je dobře... začal jsem se mírně usmívat, palmy vysávající chakru, beztak se s námi musely nějak spojit a to nejspíše dotykem, vypadalo to lehce, ale proč nepřicházela změna, nedocházelo mi to. Vše je tu prosáklé vodou... Tak proč? Vždyť předtím... předtím to... začal jsem přemýšlet, předtím byla přeměna sice zdlouhavá, ale přišla, ale teď nic. Co se děje? Co dělám špatně?
Sledoval jsem Dvojku, přemýšlel jsem, jestli to není nějaký její trik, ale když o tom ani nevěděla, tak se na to nemohla připravit, tak jak? V hlavě se mi začaly vybavovat vzpomínky a v tu chvíli jsem dostal nápad. Neměl jsem toho na sobě zrovna moc, ale je tu problém... Hmph... Pro moji smůlu jsem na sobě zrovna neměl spodní prádlo, protože ještě bylo mokré, ANO!!!
Odběhl jsem kousek stranou, nikdo to přeci jen nemusel vidět, že... Když jsem se vrátil, měl jsem na sobě jen mokré boxerky s pandami, které okusovaly bambus. Trochu nestandartní... V tu chvíli jsem začal cítit také i bolest, které se začala stupňovat, a na dolní části těla se mi začaly objevovat šupiny.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 09:36

Sora

Vsakování chakry? Odebírá nám chakru,ale že by mi chakra odcházela ani necítím. Pomyslela si,musíme zníčit ty palmi. Řekla tichým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 09:43

Masaru

Snažil sem se tu plíseň dostat z noh a pak sem přiskočil k Soře.
Musíme použít kombinovaný utok, vím, že ten šíp už nemůžeš použít, ale když umíš takhle komplikovanou raiton techniku nebude pro tebe problém udělat pár Raiton jisker v dlani.
Sledoval sem pořád dvojku a ty palmy
Ty palmy budou určitě taky z Dotonu a Vody dohromady, když do ní vpustíme Katon a Raiton dohromady určitě se zhroutí.... I když je tu šance, že to chakru absorbuje můžeme po palmách vždy hodit výbušný lístek, nebo jí přeseknout katanou.
V ruce se mi začala dělat ohnivá koule.
Přilož k ní ruce... ne uplně, aby ses nespálila a zkus do ní dostat raiton chakru, ja tu kouli pak hodím.... I když bude ve vzduchu furt se soustřeď na to, aby ta chakra v kouli zůstala.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 10:16

Sora

Dobře řekla a přiložila ruce k Masaroví ruce.Pomalu začala koncentrovat chakru.Musí to vyjít,je to jediná naše účiná zbraň.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 11:49

Najednou Masarova koule jakoby zčernala a vycházely z ní jakési jiskry. Ve chvíli kdy kouli odhodili tak Masarovi praskla kůže na dlani, protože to bylo celkem silné a nebyl na to zvyklý. Najednou jedna z palm vybuchla a roztříštila se na malé kousky dřeva.

Dvojka

Podívala jsem se na kluka co měl ty šupiny a odplivnula jsem si. "Nechutný." Řekla jsem si a složila pečetě a najednou Masara začala pálit noha, kde má tu plíseň. Ale v tu samou chvíli jsem dostala pěstí od zuřící Hiyori a následně mě ještě nakopla do obličeje, ale to už jsem ji strhnula k zemi a přibodla ji k zemi kunaiem do ruky a odskočila. Najednou mi kolem hlavy prolétl šíp a já se jen zasmála, že Ulquiorra minul, ale on pak cukl rukou a šíp se vrátil z druhé strany a obmotal mě lankem. Pak vyskočila Shika a chytla mi nohy a zařvala "Teď Montaro!"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 11:56

Montaro Yuurinshi

Vyskočil jsem ze sutin a jelikož jsem bel ze strany odrazil jsem se odnich pryč .. musí to vyjít ... zastavil jsem se 6 metrů před dvojkou a začal koncentrovat chakru okamžitě jsem se rozeběhnul a když jsem byl asi tak 3 metrý odní nakoncentroval jsem fuuton chakru .. ldyž jsem byl asi tak 1,5m odní začal jsem vypouštět fuuton chakru z ruky a pak jsem jí chtěl udeřit přímo do hrudi ...vše se odehrálo kolem 8vteřin... měl bych to stihnout to tvarování jelikož vytvraujese to hned ale taky to hned zmízí
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 13:12

Bylo to jak uplně zpomalený film a poslední co Dvojka slyšela byl vlastní tlukot srdce. Ve chvíli když Montaro udeřil se mu zformovala na ruce modrá dračí hlava, něco jako u Hinaty, ale mnohem větší a iudeřil Dvojku, která následně odletěla rychle do zadu a napálila to do stěny a tlaková vlna všechny trochu odhodila a palmy to zníčilo. Shika padla k zemi a z vyčerpání usnula. Vypadalo to, že Dvojka bude mrtvá a tim pádem Shika taky, ale najednou se ozval ze spadaných kamenů, pod kterými má být Dvojka hlasitý a bláznivý smích, který byl přerušovaný lapánim po dechu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 13:22

Montaro Yuurinshi

Trohu jsem vykulil oči a vtu chvilku najednou se mi podlomili kolena a já dopadl nazem ... nezbila mi žádná chakra ... aleta technika byla nádherná .. řekl a na tváři se mi oběvil malý usměv a on si pomalu klekl na kolena
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 13:24

Hiromi
Ona ešte žije? Pomyslela som si a pozrela sa na dvojku.
Pre istotu som za chrbtom mala v jednej ruke kunai a v druhej shuriken.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 13:30

Sora

Masaru! si v pohodě? Zeptala se Masara,vypadáto že na ty kombinované techniky budem muset trénovat, pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 13:33

Suirou

Sakra... proklel jsem v duchu, když jsem dopadl na záda a skoro si vyrazil dech. Tlakovou vlnu jsem zrovna moc nečekal, což teprve voda na mém těle, která tím pádem zmizela a já se proměnil zpátky, tohle bylo opravdu šílené. Podíval jsem se na sutiny, kde by měla být Dvojka a odkud se ozýval ten hrozivý smích. Ta nehodlá upadnout do bezvědomí... CO? Postavil jsem se na nohy a oprášil ze sebe piliny z palem. Co teď?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 14:48

Dvojka

Najednou se kameny rozkutálely dolů a vylezla jsem já celá od krve. "Velmi pozoruhodné. Kdyby se mi neaktivovalo Kekkei Genkai, tak bych to neustála." Řekla jsem a z očí mi vytekla krev. "A jen díky ukradené vaší chakře ještě stojim, ale než odejdu tak vás ještě zabiju." Zařvala jsem a složila pečetě a "Kuchiyose no jutsu!" Vedle mě vyrostly dvě celkem velké masožravé květiny.

Ulquiorra

Přiskočil jsem k chunninům a geninům. "Podle mého zkoumání, může polapit tu techniku vždy asi jen za 15 minut a pak nemůže. Nejdříve polapila kamenného draka a pak polapila část té Ramarovi techniky, tudíž se jí to muselo aktivovat, těsně před jeho úderem. takže teď máme 15 minut než bude moct polapit další jutsu." Řekl jsem jim.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 14:56

Sora

A jak na ní budeme útočit? většina znás je bez chakry... řekla a stála v bojové pozici,masožravé kytky.Ty nás můžou sníst jako mouchu Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 15:05

Ulquiorra

Vytáhl jsem z kapsy tři nádobky se zelenou tekutinou. "Mám tu tři nádobky, které po vypití doplní půlku vaši chakry, ale mám jen tři." Řekl jsem a čekal jak to rozhodnou.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 15:12

Sora

Jen tři,jen tři...to je celkově hrozně málo,je nás tu víc než tři. Pomyslela si a chvilku přemýšlela.Rozdělte to těm co jsou nejsilnější,těm se to bude hodit. Řekla a prohlížela si ty lahvičky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 15:45

Montaro Yuurinshi

Rád bych jednu vzal .. ale na tu samou techniku už neskočí.....řekl a pomalu se skcel k zemi nebo spíš horní část těla spadlo a já se rukama opřel o zem a zhluboka jsem dýchal

-> Btw. máš tm Ramarovi Cool laugh ne Montarovi Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 16:07

Suirou

Zdržel jsem se jakýchkoliv komentářů, neměl jsem zrovna arzenál jutsu, a tak jsem se ani nemusel nijak hlásit, spíš jsem potřeboval něco jiného. Kde tady seženu vodu? Hmph... Kdyby aspoň... Počkat, ona může absorbovat techniky, to se bude ještě hodit... Teď máme tedy něco málo, asi 14 minut... Začal jsem skládat pečetě, narozdíl od ostatních jsem se vlastně nevytasil ani s jednou technikou a tak i přes žravost naší milované dvojky, mi stále zbývalo dost chakry. Vytvořilo jsem několik klonů a složil jsem další pečetě, klony se rozeběhly směrem na Dvojku a její "miláčky" a změnily se na různé velké zbraně, povětšinou fuuma shurikeny, stejně jako já. Klonů bylo pět a se mnou šest, tudíž šance na zásah toho pravého byla malá.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 19:38

Cloud Gojo

lkonečně jsem se probudil.lpořád jsem byl opilej.já chakru nepotřebujil...ani nejsem zraněnej...řkněte mi a zabiju je všechny během pár ,,škyt" vteřin...řekl jsem a začal se zase pohupovat ze starny na stranu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 20:10

Masaru

Sem v pořádku Soro.... Jen nemůžu moc chodit a používat levou ruku, pálí to jak kráva. Vem si to dvakrát a zdemoluj je Raiton Šípem, to bude stačit. Já ještě trochu chakry mám, dost na to, abych se těma květinama prosekal katanou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda sesterského pouta
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Pravda (Seven)
» Pravda (Seven , Ramaru)
» Pravda o Misuteri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: