Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda sesterského pouta

Goto down 
+6
Meiki_Ookami
Morgen
Clover
Yuu
Rhaegar
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 16:05

Masaru

Neuvěřím tomu, dokud to neprokáže v boji.
Řekl sem Ulíkovi.
Ale teď se mi bojovat nechce.
Byl sem docela zraněnej takhle by mě určitě porazila.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 16:09

Suirou

"No, řekněme, že nejdeme už dlouhou chvíli do nemocnice," řekl jsem pár kroků od domu, čehož si mohla všimnout i Hiromi (že jsme úplně mimo hlavní cestu k nemocnici). "Nechci do nemocnice, už jenom kvůli svému... ehm, zvláštnímu stavu," zatvářil jsem se rozpačitě, nevěděl jsem, jak jinak to nazvat. "Proto jdu raději domů..." řekl jsem, pustil jsem Hiromi, poodešel o pár kroků a otočil se zpátky na ní, přičemž jsem se mírně uklonil, a chystal jsem se jít domů.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 16:12

Hiromi
Najprv mi to bolo čudné, no potom som to pochopila.
Chápem. Tak nabudúce. Povedala som na neho, usmiala som sa a zmizla.
Dúfam že sa mu to zranenie vylieči. Pomyslela som si a kráčala ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 17:49

Ulquiorra

"Masaru, ty si nepamatuješ jak bojovala proti tobě, Soře a ještě někomu? Myslim, že tři na jednu je hodně prokazující o její síle. No, nebudu ti to cpát, přece jen někdy se ti předvede. Ať to bude znít divně či ne, tak se nerada v boji předvádí, což je ironie podle toho jak mluví, že?" Řekl jsem mu a podíval se na něj svými zvláštními zelenými oči.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 19:30

Sora

No ale kdyby jste jí nezachránil tak by to možná schytala,ale udělal jste dobře.Protože by se pak neuskutečnilo nic co se stalo. Řekla jsem,pokuď sní bude Masaru bojovat,tak bude muset hodně trénovat.Už tak jsme na ní skoro stačili tři.Natož on sám. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 19:48

Suirou

Když jsem došel domů, čekal jsem, že mi otevře strýc, ale přišlo zklamání, ne tak veliké, ale přeci. "Baachan?" vyhrkl jsem ze sebe, když mi otevřela má chůva. Proč musí být strýc neustále na misích? Ani jsem nic neřekl dál a chůva svůj návrh na něco vzdala ihned, jakmile se pokusila promluvit a já kolem ní jen bezduše prošel. Chtěl si o něčem promluvit, tak proč nepočkal? "Suirou, chlapče," zastavil mě milý hlas chůvy, když jsem zrovna sahal na kliku mého pokoje. "Tvůj strýc je zodpovědný člověk, zodpovědný a pracovitý, a kdyby to šlo jinak, jistě by se ti věnoval mnohem více, ale nejde to," řekla mi a já dál stál s rukou na klice. Má pravdu... Ale mohl nechat aspoň vzkaz... "Já vím," řekl jsem trochu zklamaně a vešel jsem do svého pokoje a zavřel jsem za sebou. Pak už jsem se jen sesypal na postel a usnul jsem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 20:00

Masaru

Je to možný.
Usmál sem se na něj.
Šak ona si mě někdy najde a já jí dokážu, že sem lepší.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda sesterského pouta
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Pravda (Seven)
» Pravda (Seven , Ramaru)
» Pravda o Misuteri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: