Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda sesterského pouta

Goto down 
+6
Meiki_Ookami
Morgen
Clover
Yuu
Rhaegar
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 20:37

Montaro Yuurinshi

Dobře .. řekl jenom se tak na dvojku pousmál a odskočil do zadu a do strany pryč
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 20:45

Cloud Gojo

sice jsem netrefil dvojku ale dostal jsem docela dobrý plán na to že jsem byl pilej.odrazil jsem se od pár zdí a teď letěl na dvojku zezadu takže mě určitě nevidělal.vytáhl jsem katanu a dal ji před sebe takže jsem zároveň ničil porost co byl předemnou aby mě nezpomaloval.teď jsem byl opravdu na*raný.l
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 21:02

Dvojka a Shika

Začala hořet tráva a Shika odskočila pryč a tak by měli udělat i ostatní, aby třeba neshořeli. Čimž problém s trávou zmizel, ale byly zde ještě palmy, které prostě nechtěli hořet a nikdo nevěděl proč, ale furt rostly. Najednou na dvojku ze zádu letěl opilý Cloud a ona to nevěděla a jelikož se zrovna chtěla rozeběhnout na útok tak ji Cloud jen kuchnul do nohy a ona šíleně zařvala a na chvíli poklekla. "Ty zmetku!" Zasyčela Dvojka a složila pečetě, jenže v tu samou chvíli se už na ní rozeběhla Shika, která následně složila pečetě a rozletěl se na Dvojku jakýsi kamenný drak, který z pusy vyšlehnul obrovský silný plamen, spíše skoro neuvěřitelně rychlou lávu. Vypadalo to, že to je Dvojky poslední boj, ale najednou se drak vcucnul do Dvojkyných očí, které zářily skrz masku a vypadaly jako zrcadla, Shika nehybně a nechápavě zůstala stát a v tu chvíli ji Dvojka svázala nohy zelenými biči a strhnula ji k zemi a následně ji propíchla levé rameno k zemi, ale v tu samou chvíli Dvojka zařvala bolestí a uskočila dozadu a chytla se za levé rameno.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 21:06

Masaru

To si děláš prd......
Řekl sem jen tak do větru.
Oni sou spojení.
Zašeptal sem. V tu chvíli sem nashromáždil chakru do nohou a vyskočil, dopadl sem asi 20 metrů před Dvojku vedle všech geninů/chunninů.
Přestaňte utočit!
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 21:28

Sora

Sou spojení? takže když zabijeme tu ženskou,tak zabijem i našeho senseie? Zeptala se sama sebe a sledovala Masara,v každé chvíli byla připravena.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 21:40

Dvojka a Shika

Dvojka se šíleně zasmála, ale i celkem naštvaně. "Tak to není jen legenda." Řekla Dvojka a podívala se na Shiku. "Opravdu jsme spojený." Řekla znovu Dvojka a Shika se na ní dívala a z očí ji tekly slzy. "Sestro?" Zeptala se nechápavě Shika a najednou si Dvojka začala sundavat masku. Z jedné strany měla uplně ztrhanou tvář a bylo tam jen jakési maso, jakoby opálení a druhá strana obličeje byla uplně stejná jako Shiky. "Ano, jsem to já Shiko, tentokrát ti já zničim vše co máš ráda před tvýma očima." Zařvala Dvojka naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 21:45

Cloud Gojo

co to ku*va?!zeptal jsem se když jsem se zastavil opodál koukajícna ty dvěl.pořád jsem byl v opileckém stylu.potřebuju se na to vyspat...řekl jsem a vyskočil na budovu na kterou jsem si lehl a začal spát.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 21:53

Masaru

Musíme... Musíme jí uvěznit a pak zjistit jak pouto přerušit. V žádném případě nesmí Shika zemřít!
Vykřikl sem na ně.
Jaké máte schopnosti? Nějaké, které neubliží, ale jen spomalí/znehybní/uvězní. Já dokážu vytvořit tornádo, skombinujete to s něčím?
Zeptal sem se těch nových a Montara, ale mluvil sem tišejc, aby mně Dvojka neslyšela.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 21:56

Sora

To je ta její sestra jak nám o tom říkal Rikko? Pomyslela si a seskočila k ostatním,tak co navrhujete? Zeptala se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 22:05

Dvojka

Shika nehybně ležela dál. Najednou zafoukal výtr a vzneslo se listí a já se najednou objevila vedle Masara a chtěla ho praštit loktem do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 22:09

Masaru

Nestihl sem zareagovat a dostal sem pecku.
Sakr---
Vypadlo ze mě, když sem se kácel k zemi. Chvíli sem se sbíral ale pak sem soustředil sem chakru do celého těla.
Shunshin
Objevil sem se vedle Shiky a začal sem s ní třepat.
Sensei Sensei! Vzbuďte se.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 22:34

Sora

Vytáhla kunai který volně hodila směrem kde byla dvojka,nebylo to umyslně na ní.Masara umí novou techniky...to se teda má. Pomyslela si a v případě dvojky protiútoku,byla připravena.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 22:58

Suirou

Celou dobu jsem se držel dál boji, ale když už byla tráva pryč, a vypadalo to, že máme problém se sensei a její sestrou, tak jsem toho využil v náš prospěch. Hezky jsem si srovnal ty tři kunaie. Ty s výbušnými lístky byly na stranách a normální uprostřed. Samozřejmě byly spojeny lankem a bylo to tak naschvál. Chytil jsem prostřední kunai pevně do rukou, dal ho nad hlavu a začal s ním a i se sebou točit, aby nabral pořdnou rotaci. Když už se mi začala mírně motat hlava, tak jsem kunai mrštil přímo po dvojce. Měl velké pole záběru a i kdyby prostřední kunai minul, tak by ji lanka obmotala a lístky vybuchli a při nejhorším by ji zasáhl jen letmý výbuch, alespoň v to jsem doufal. Když jsem kunaie odhodil, zařval jsem na Hiromi, ať okamžitě začne s léčením sensei, jinak by to nemuselo dopadnout dobře... Ale nakolik až jsou spojené? Pokud se projeví i léčení, tak bude řešení až moc jednoduché, ale tvrdé...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 01:23

Montaro Yuurinshi

Byl jsem schovanej mezi sutinama koukající se na tu dvojka co dělá .. čekla jsem na správnou příležitost ... zabijují a tak si získám spátky přízen u suizua-sama ... jejich rozhovory jsem neslyšel nato jsem byl moc daleko takže jsem oničem nevěl prohlížel jsem si ruku , ruku která o všem může rozhodout ... ted jí jen zastavit ... .. řekl jsem si
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 08:35

Hiromi
Kývla som a priskočila k sensei.
Dúfam že to nebude vážne aby som to mohla vyliečiť. Pomyslela som si a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 14:30

Shika se pomalu zvedla a s Masarem odešla o kus dál, kde ji Hiromi začala léčit. Na Dvojku se rozletěl opravdu dobrý útok, který by jinak možná vyšel, ale na místo dopadli dvě další postavy s dlouhými zelenými vlasy a najednou Dvojka pohlédla na ty kunaie a před ní se v rychlosti objevil ten kamenný drak, který vychrlil lávu a tim zníčil útok a následně se rozletěl na Tatsuyu. Mezitím dva nově příchozí použili Shushin no jutsu a dostali se k Shice, která nestihla zareagovat a jediné co stihla bylo bodnout jednoho z nich do nohy a tens e tam skácel, ale druhý ji zase pomocí jutsu dostal k Dvojce. "Ano jsme propojení, ale jedna věc zajistí to, aby jedna z nás umřela a druhá přežila. Jakmile ji vezmu oči tak ji mohu zabít." Řekla Dvojka a chlápek u ní začal rychle skládat pečetě.

??? a ???

"Poběž, musíme se tam rychle dostat než bude po všem, ostatní jounini mají své práce dost." Řekla jedna z běžících postav a druhá jen zasyčel a tiše řekla "Drž tlamu, kdo tě má furt sakra poslouchat?!"
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 14:39

Cloud Gojo

Tsuuga!zařval jsem a letěl proti těm dvoum nově příchozím ale byl jsem tak opilej že jsem vyletěl hodně vysoko na oblou ažjsem zmizel.ale najednou (zase s katanou předemnou) jsem letěl neuvěřitelnou rychlostí pořád v Tsuuga na toho chlapíka co skládal ty pečetě(zezhora,takže mě nemohl vidět).sežer si tohle!
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 15:19

Masaru

Když sem uviděl jak Shika bodá jednoho kunaiem v rychlosti sem vytasil katanu a sekl s ní po druhém, přesněji do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 15:37

Suirou

"Sakra," zaklel jsem, když se útok nepovedl, ale situace byla čím dál tím horší. Co to udělat opačně? Dvojka byla zjevně volná a tak jsem přiběhl k nim a skočil po ní, věděl jsem, že moc šancí nebude, ale zřejmě to nečekala. Pokusil jsem se ji chytit za ruce, aby si už nesložila ani pečeť, přičemž jsem počítal s ostatními, že se o ty dva postarají.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 15:54

Hiromi
Postavila som sa pred Shiku.
Ak ju chcete zabiť, tak sa dostante najprv cezo mňa! Povedala som celkom vážne.
Asi ma teraz zabijú, no dúfam že obránim aspoň Shiku-sensei. Pomyslela si a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 16:04

Před Shiku se Hiromi postavit nemohla, protože útok a sebrání Shiky byl neuvěřitelně rychlý. Žádný z útoků se nepovedl jelikož všichni narazili do jakési bariéry. V tu chvíli se Dvojka s Shikou držící za krk a chlápek vznesli jakoby vzhůru a kolem nich byla jakási modrá bariéra. V tu chvíli Dvojka vytáhla jakési dvě kudly a chtěla už vytrhnout oko Shice, ale v tu chvíli skrz bariéru proletěl šíp, který za sebou nechával šedivý prášek a proletěl skrz toho chlápka hlavu mezi očima a tam se zasekl, najednou bariéra prsknula a Dvojka s Shikou spadnuly na zem.
Vedle geninů a chunninů dopadl Ulquiorra a Hiyori. "Tak jsme to stihnuli." Řekl Ulquiorra, který si dal do luku další šíp a Hiyori se na něj jen vražedně podívala. "Ještě aby ne ty blbče! Když jsi tak hnal!" Zařvala Hiyori, ale v tu chvíli se z nebes snesl kamenný drak, který na všechny vystřelil několik lávových koulí.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 16:09

Sora

Roztáhla ruce a po lávových koulí hodila raitonoví šíp,snad není láva odolná vůči blesku... pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 16:13

Masaru

Díky vypadlo ze mě.
Shunshin!
A v letu sem chytil i Dvojku i Shiku, dopadli sme na zem a já rychle skočil na Dvojku kolenama sem jí držel ruce.
Vzdej to, nemůžu tě zabít ale končetin tě zbavit můžu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 16:30

Ve chvíli kdy Sora hodila Raitonový šíp tak se ve vzduchu objevil obrovský Raitonový výbuch, který dokonce zníčil jak lávu tak i obrovského draka. Mezitím Dvojku chytl Masaru, ale dvojka se jen usmála. "To chceš udělat invalidu ze své senseiky?" V tu chvíli Masaru ucítil jak mu po nohou něco leze, jakoby to byl mech nebo něco takového.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 16:35

Sora

Zadýchala se,vypadáto že tu techniku mám už pod svými rukami. Pomyslela si a sledovala co se děje u Dvojky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda sesterského pouta
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Pravda (Seven)
» Pravda (Seven , Ramaru)
» Pravda o Misuteri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: