Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda sesterského pouta

Goto down 
+6
Meiki_Ookami
Morgen
Clover
Yuu
Rhaegar
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 23 2010, 21:34

Yuu

Lekl jsem se výbuchu od jížní brány a pozoroval jsem muže a vojáky ze Skryté Travnaté z nejvyšší budovy vesnice. Útok! Cloud.... Kin... co dělají teď? Musím je rychle najít... a seskočil jsem z nevyšší budovy na zem a utíkal jsem po vesnici a hledal Clouda a Kin... Ale v té chvíli jsem při běhu dostal křeč do nohy... Ježiši, moje noha.. A já, že jsem se vyléčil.. a pomalu jsem vztal a s klopýtáním dále hledal Clouda a Kin.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 23 2010, 21:38

Kin
Co to bolo??? Dobehla som k juznej brane este s neutrertov cokoladov na tvari. Vyzerala som ako decko z reklami na cokoladu. Rychlo som si tvar utrela a pozrela sa. Uvidela som postavu v bielom plasti a s dvoma II na kapucni. Co je to za couru?? Suppaiton: Semai tama no Kuchi vykrikla som a z ust mi vysiel tenky pramienok kyseliny. Yuua som nevidela a v tom hluku ani nepocula.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 23 2010, 21:41

Yuu

Hledal jsem s kulháním jako první Kin.. Kin!.. Kin!.. a předemnou přeletěl malý pramínek kyseliny... Suppaiton: Semai tama no Kuchi? Kinina technika! Kin! a běžel jsem ke straně, skama vystřelil pramínek kyseliny.. Tady jsi Kin! Pokud nechceš umřít tak pojď semnou!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 23 2010, 21:49

Montaro Yuurinshi

Uslyšel jsem odemknutí a vyskošil jsem ze země a okamžitě vyběhl ven tam jsem uviděl jira ale ani jsem nedutal
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 06:35

Hiromi
Čo to bolo?! Prebehlo mi hlavou.
Rýchlo som sa rozbehla k južnej bráne pozerajúc na to všetko...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 06:40

-gomen aspire Cool laugh

Cloud

Asi máš pravdu Kin.Ale kolikrát už nějaká menší vesnice zaůtočila na nějakou větší...To je mi jedno.pokud zaůtočí tak je zabiji.řekl jsem a odcházel někam neznámo kam s úsměvem na rtech a rukama v kapsách.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 10:29

Sora

Co se stalo?! zeptala se sama sebe když uslyšela výbuch,slyšely jste to taky? Zeptala se,ikdyž to asi slyšely.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 12:22

Rikko

V tu chvíli co se Sora optala před nás dopadl jakýsi chlápek s neuvěřitelně dlouhými vlasy a sledoval nás. "Moji šéfku nechte pracovat." Řekl a postavil se chlap do bojové pozice a Rikko to samé a s rukama už měl vytvořené pečetě.

Dvojka

Před pramínkem kyseliny jsem prostě jen udělala otočku, aby mě netrefil a pak se jen zasmála a kolem mě se vzneslo několik květin a já ukázala na ty co přišli a květiny se na ně rozletěly a začaly vybuchovat.

Jiro

Pousmál jsem se když jsem uslyšel výbuch "Něco se děje." Řekl jsem tiše a otočil se k východu. "Montaro, zkus tam jít pomoct."
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 12:34

Hiromi
Uskakovala som im, no v tom jeden pri nej vybuchol a odhodil ma do jedne z trosiek.
Sakra! Pomyslela som si a pozrela sa na dvojku...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 13:51

Kin
Odskocila som co najdalej od tych kvietkov, co robili velke bum. Isla som co najdalej, vybrala dva vybuchujuce kunaie a hodila to na nu. Suppaiton: Semai tama no Kuchi povedala som potom 3x za sebov a vystrelila 3 prudy, kazdy inym smerom.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 13:56

Yuu

Kin si ho nevšimla, spíš odskočila.. Odskočil jsem vedle ní aby si mě všimla. Chytil jsem jí za Rameno a řekl Kin! Jsme jenom Geninové! Snad tu nechceš zemřít, jestli je tohle útok.. Měla by ses skovat.., ale pak mi padla myšlenka, že musíme zachránit Vesnici.. Víš co Kin? Kašli na to.. Pomůžu ti... Mám, ale malý výběr technik.. tak nic nečekej.. a vytáhl jsem si z kapsy Kunai a připravil jsem se udělat rychle moje C Jutsu kdyby na mě zautočil.. ( Moje C Jutsu je obraná zemní stěna, používal jí Jiroubou když nesli Sasukeho.. )
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 14:42

Dvojka

Najednou jsem se rozpadla na lístky a objevila se o kus dále. Fajn, ta holka s tou kyselinou rychle zkončí, protože nešetří s chakrou. Ten co furt tu holku chytá se bude asi bát tak toho využiji. A ta co se nechala vybuchnou bude možná silná na techniky, ale asi né moc na rychlost. Pomyslela jsem si a začala skládat pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 14:55

Aspi, je to D technika KG, taze zere decela malo Cool laugh
Kin
Suppaiton: Eda no Sode vykrikla som a rozbehla sa na 2. Mala som chut ju prastit.
Ty ses ale blbec, mal si zautoci t tyzden predtym, a nie v den ked mam krami, sakra Pravov rukov som mierila na hlavu, ale bol to iba klam, chcela som urobit pol-piruletu a lavov nohou udriet do brucha..
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 14:59

Yuu

Skládá pečetě? Možná si bude myslet Kin, že jsem zbabělec... Kin! Uteč! Skládá pečetě! Něco ti udělá! a rozběhl jsem se směrem k Tréninkové louce... Kde je Cloud??? řekl jsem si a zastavil jsem... Ani Kin tam nemohu jen tak nechat.. Musím sehnat Clouda a dal jsem se do hledání Clouda..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 15:12

Montaro Yuurnishi

H-hai
.. řekl a okamžitě se bez váhání rozeběhl .. běžel co mu jen nohy stačili ... Ksoo .. nemam moc chakry ale snad to postačí aspon na tu techniku ... řekl si vešel do města od vchodu a rozběhl se do srdce chaosu .. skočil na barák .... a vtu cvilku ho zamrazilo Tudle znám ... řekl si ... Co ty si to za svini co nepomáhá svojí vesnici ??? .. řekla mi ta postava ... Co ty si ta holku která ničí vesnici .. naběhla mi vzpomínka ... ted je ale vše jinak .. .. Zase ty ??? zvolal na dvojku beze strachy a sebe vědome dal před sebe ruce a pokrčil se do bojovýho postavení jednu nohy dal směrem za sebe .. byl od dvojky ani ne moc daleko ale byl na střeše
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 19:22

Cloud Gojo

Když Yuu doběhl na mýtinu tak jsem tam nebyl.najedno se u jižní brány ozval můj hlas.TSUUGA!a Kin už jen uviděla jak mezi ni a dvojku dopadlo něco rotujícího.Ty dva to od sebe dostalo dál (s dovolením Aspireho pokud možno Cool laugh )a jakmile se ta věc přestala točit tak jsem tam byl já.Prosím kin...lituji že jsem tě nemohl poznat lépe...ale prosím tě o jednu věc...nepokoušej se na něj útočit a sežeň pomoc.já toho zmetka mohu na chvíly zdržet ale nezastavím ho...kdybych ti tak mohl říct v jiiných podmínkách že tě miluji. zasmál jsem se apotom se postavil do bojového postoje.díval jsem se přesně do očí dvojky.Sakaray mi seděl na rameni a zlověsně krákal.už jsem jen tiše řekl.běž Kin...blyl jsem jistý že jdu na smrt ale udělal bych cokoliv pro ochranu Kin.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 19:27

Yuu

Hledal jsem Clouda na Louce, v obchodech.. prostě všude. Musím najít Clouda! Kin! Vydrž! a vyběhl jsem po stěnách nejvyšší budovy a skočil jsem až na střechu... V Dýmu co šel z Jížní brány jsem nic neviděl a tak jsem pozoroval město z výšky... Ztrácím naději! a odrazil jsem se od země a vyskočil do výšky.. To vypadá divně... Ten Dým se tam už drží dlouho.. a přistál jsem na zemi a odpočinul si ,abych načerpal Chakru, kdyby někdo zaútočil na mě..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 19:45

Kin
Pozrela som sa na Clouda s trocha cervenov tvarov. Na toto bude cas inokedy povedala som a potlacila zacervenanie. Toto sam nezvladnes Cloude povedala som a hodila po nej dalsie dva vybnusne listky. Sme v tom spolu ako jeden tym
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 20:00

Yuu

Ehm.. Ehm.. Tady jsi Cloude... a dřepěl jsem se sklopenou hlavou na malé budově která stála za Kin.. Nedáte to bez posil... Ale měl bych Vám pomoct... Je to přece Dvojka! a pomalu jsem zvedal hlavu nahoru.. Snad příjdou posily brzo.. a usmál jsem se.. Seskočil jsem ze střechy mezi Kin a Clouda, skopil jsem hlavu a řekl.. Tak... Nandáme mu to... a vytáhl jsem Kunai z kapsy a připravil si svoje dráty na moji past.. Tak začnem..
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 20:02

Suirou

Na místo útoku jsem se dostal celkem se zpožděním, a tak, rozhlížejíc se po okolí, zjišťujíc situaci, mi do oka padla Hiromi v sutinách, moc dlouho jsem se nerozmýšlel a nechal jsem Dvojku a ostatní a běžel jsem jí na pomoc. Začal jsem od Hiromi odhazovat sutiny, aby mohla volně vylézt, aniž by se o ně zranila.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 20:09

Hiromi
Otvorila som oči a pozrela sa na Suiroua.
Ďakujem. Povedala som a pokúšala sa stať.
Nič poriadne neviem a teraz boj so silným nepriateľom. Pomyslela som si a pozrela na Dvojku.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 20:27

Suirou

"Není zač... Ale co budeme dělat s ní? Nezvládneme ji, tím jsem si jistý..." řekl jsem, při pohledu na její kytky a zkázu, kterou jimi působí, jsem si udělal v hlavě jasný obrázek o situaci.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 20:48

Hiromi
Chcela by to Sendokageho-sama. Odpovedala a stále sledovala Dvojku.
Čo je zač? Pomyslela si...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 21:05

Yuu

odložil jsem svůj Kunai do kapsy a dráty si zabalil a vyskočil do vzduchu směrem k sutinám za Hiromim a Suirou.. Klečel jsem z hlavou dole a pomalu jsem ji zvedal.. Vy asi nebudete posily že? a stoupl jsem si... Měli bys me se oddálit... má takový pohled, jako by nás měl zamířen. a přiškýbnul jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 09:08

Dvojka Je to HOLKA! Nepoznáte, že píšu v ženském rodě? (Dane, yuu a td...)

Když o mě Cloud promluvil, jako že jsme chlap tak jsem ho chytnula za krk a s těžkostí ho odhodila pryč, peece jen jsem holka a proto nemám zas takovou sílu. Pak jsem si uvědomila, že řekl, že tu holku miluje a tak jsem se šíleně zasmála a díky pečetím co jsme předtim udělala se najednou an celém místě rozrostla asi metr vysoká tráva a palmy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda sesterského pouta
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Pravda (Seven)
» Pravda (Seven , Ramaru)
» Pravda o Misuteri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: