Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda sesterského pouta

Goto down 
+6
Meiki_Ookami
Morgen
Clover
Yuu
Rhaegar
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 21:05

Sora

D-d-d dvakrát?,řekla a čekala jak na to bude reagovat Ulquiorra.Nemyslím že to půjde...ikdyž to je chakra,tak bych se mohla fyzicky zhroutit.Pomyslela si a nervozně stála a pozorovala Masara.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 13:19

Ulquiorra -> Dane, nebudu na tvoji postavu reagovat dokud nebudeš psát tak jak jsem ti říkal. Používej velká písmena.

Pousmál jsem se a hodil po Soře nejdříve jednu a pak i druhou zkumavku s chakrou. "Nevim co se stane, ale zkus to." Pak jsem tedy třetí dal do kapsy a natáhl luk se šípem, který zářil červeně.

Hiyori -> Jsem si obrátil jména (Ramaru a Montaro Cool laugh)

Doskočila jsem k Montarovi a hodila si ho na záda. "Deb*le, neumíš si dávat pozor." a následně jsem se objevila vedle Ulquiorry a zde položila Montara na zem.

Dvojka

Letělo na mě asi 6 Fuuma Shurikenů. Sakra, kdybych měla palmy tak poznám pravého a než stihnu vytvořit další tak mě dostane. Musim jednu objetovat. Pomyslela jsem si a během chvíle jsem před sebou měla jednu tu masožravou rostlinu a myslela jsem si, že jsem zachráněná, ale v tu chvíli masožravka vybuchla a mě to odhodilo a z dálky jsem viděla, jak Ulquiorra natahuje další šíp, protože zrovna jeden co vybuchl vystřelil. Jenže v tom se přede mnou objevil Fuuma Shuriken, což byl Suiro. (Teď by se měl proměnit zpět, jelikož v Henge nikdy jakoby nebodnuly.)
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 13:54

Sora

No...dobrá. Vykoktala ze sebe a vypila první lahvičku,po té začala koncentrovat chakru do rukou.Když už tak, tak pro naší senseiku. Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 13:55

Suirou

Když jsem byl těsně u Dvojky, tak jsem se proměnil zpátky, nohy jsem dal od sebe tak, abych mezi ně chytil Dvojku a silou, nejen svojí váhy, ji strhnul k zemi a zabodl kunai pod levé a jeden kunai pod pravé rameno, abych ji přišpendlil k zemi a zároveň moc neublížil senseice. Zároveň jsem na ní musel i tvrdě dopadnout a možná ji i vyrazit dech, ale pokud se to povedlo a srazil jsem ji k zemi, tak jí moje těsná přítomnost jistě nebyla příjemná, protože jsem měl stále celkem ledovou pokožku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 14:24

Montaro Yuurinshi

Pousmál jsem se když jsem u nich ležel na zemi .. snažil jsem se .. řekl a pak se kouknul na ulqu .. Ne těd se ho ptát nebudu je v boji .. řekl a následně se kouknul na ruce
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 20:15

Ulquiorra

Kývnul jsem na Montara. "Bojoval jsi skvěle." Vypadalo to, že se usměju, ale nakonec ne.

Dvojka

Zapomněli na druhou masožravku. Rychle chytla Suira za triko na zádech a snažila se ho sežrat. Mezitím jsem sebou cukala, abych se dostala ze zabodaných kunaiů. Jenže v tu chvíli přiskočil Ulquiorra, chytl mi krk a bodl mi injekční stříkačku do krku a já ať jsem chtěla nebo ne tak jsem pomalu usnula a kytka vyflusnula Suira a zmizela.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 20:17

Hiromi
Suirou! Zakričala som.
Rozbehla som sa ku nemu.
Si v poriadku? Spýtala som sa ho.
Dúfam že už je koniec. Pomyslela som si a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 20:23

Masaru

Skvělý..... No uhm... Já pudu do nemocnice, ta ruka vypadá škaredě. Soro pomůžeš mi prosím? Mužem pak zarpacocvat na té kombinované technice.
Řekl sem s usměvem.
Počkat.... Sendokage...! Sengokage je pod vlivem nějaké techniky Dvojky a bojuje s Tsuchikagem! Musíme najít způsob, jak ho z té techniky dostat. Ulquiorro.... Ty se zabíváš různýma rostlinama... Počkat... ale když je teď Dvojka v bezvědomí.... Ta technika na Sendokagem by měla zmizet ne?..... Musíme s tím něco udělat
Bylo to moc informací zároveň ale musel sem to ze sebe dostat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 20:28

Sora

Pomohu,ale ještě musím udělat jednu věc. Řekla a roztáhla ruce,po poslední masožravce hodila raitonoví šíp.Takže u Sendokage je pod vlivem Dvojky? Zeptala se sama sebe.Přišla k Masarovi a podepřelaho.Můžem vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 20:44

Cloud Gojo

Najednou jsem se probral na zemi. Už jsem byl střízlivej a tak jsem ucítil tu hroznou bolest v rameni. Měl jsem asi zlomenou ruku od toho jak jsem vrážel do těch domů. Vyrazil jsem cestou k nemocnici držíc se za zkrvavené rameno.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 20:47

Suirou

"Jo, jo... Naštěstí ta kytka neslintala," zasmál jsem se. Nejspíš už je konec... Pomalu jsem si stoupl a mírně přitom zaklopýtal, ale rychle jsem se znovu vyrovnal, no, nakonec jsem se i přes veškerou snahu převážil na druhou stranu a dopadl jsem hlavou na Hiromino rameno, čímž mě málem knock-outovala. Začal jsem se pomalu sesouvat dolů a levá ruka, která chytila Hiroma za její pravé rameno, se sesunula na její hrudník, stejně tak i moje hlava. Měl jsem skoro zavřené oči a v tu chvíli jsem si také uvědomil to vše. Copak já mám triko? Byl jsem tam jenom v boxerkách, věci jsem nechal o kus dál, a tak jsem musel mít na zádech pěkné kousance a taktéž pěkně ošklivé krvácení. Ale uvědomění si situace jsem se postavil velmi rychle do pozoru a začal jsem se Hiromi omlouvat a klanět, skoro až k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 21:11

Hiromi
To-to nič. Povedala som na neho a usmiala sa.
Potom som si všimla jeho chrbát.
Mal by si s tým ísť do nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 21:19

Suirou

"Není třeba... Je to jen pár ran," řekl jsem, abych Hiromi uklidnil. Ale mohla mě klidně otrávit... Možná bych se měl raději podívat do té nemocnice, ale... Co kdyby někdo přišel na to.. Pomalu jsem došel až ke svým věcem, které jsem si oblékl. Měl bych raději zůstat doma... Beztak si chtěl strýc o něčem promluvit...
Pomalými kroky jsem jakoby mířil do nemocnice, ale ve skutečnosti jsem mířil domů.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 21:30

Hiromi
Rýchlo dobehla ku nemu.
Pozrela som sa na druhú stranu.
Ja-ja mohla by som ťa odprevadiť? Spýtala som sa neisto pričom som sa na neho znovu pozrela.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 22:55

Montaro Yuurinshi

Měl bych si odpočnout .. prohlásis když ležel na zami a nemohl se pomalu zvednout ... a pousmál se
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 06:33

Suirou

"Proč ne..." řekl jsem trochu suše, kdyby se zeptala jindy, nejspíš bych byl nadšený, ale teď se mi to nehodilo, protože obklikou jsem šel beztak jen kvůli tomu, aby si Hiromi nedělala starosti.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 06:46

Boj Sendokageho a Tsuchikageho začal dřív než boj s Dvojkou, tudíž ten boj už dávno skončil, ale nemohu za to, že se do něj píše pomaleji než se psalo sem. Proto se o Sendokageho zatim jako postavy nestarejte.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 11:52

Iwashi

Kým som stihol prísť na miesto to ho boja tak už bolo po ňom zanadával som si a išiel som zase nájsť senseiku lebo ja pako som sa jej nespýtal na niekoho kto by mi mohol pomôcť s tréningom.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 12:17

Mezitím se na nástěnce objevil seznam nových týmů i s jejich senseii (Potřebuju to oznámit, než odjedu pryč.)
Koukněte do "Osazenstvo vesnice" a do složky týmů.

Ulquiorra

Chytl jsem Dvojku za ramena a hodil si ji na rameno a pak došel pomalu i k Shice a tu chytl do podpaží a zamířil s nima do nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 12:22

Masaru

Dokulhal sem k Ulikovi.
Půjdu s vámi, potřebuju ošetřit tu ruku.
Usmál sem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 13:21

Sora

Jedna lahvička mi ještě zbyla...schovám si jí na horší časy,to jsem snad jediná kdo neutrpěl žádná zranění,aspoň pomohu zraněným. pomyslela jsem si a pomaličku šla vedle Masara.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 14:16

Ulquiorra

Přikývnul jsem a rozešel se k nemocnici. "Jo a abych nezapomněl, měl jsem vám vyřídit, že jsou rozdělené nové týmy." Řekl jsem tiše a za mnou šla naštvaná Hiyori.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 14:37

Sora

Asi budou na nástěnce, pomyslela si.Kde jste byli celou tu dobu s Hiyori? Zeptala se tichým tónem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 14:58

Hiyori

Zrudla jsem ještě víc a plácla ji do zad a uskočila před ní a obrátila se k ní čelem. "Kde myslíš ty blbko jedna?! Je snad jasný, že ten váš blbej kage nás dal do vězení." Zařvala jsem a pak mě Ulquiorra chytl, abych mlčela. "Na konec nás však Jiro pustil." Dodala jsem už trochu v klidu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 15:12

Sora

Hiyori jsem rači ignorovala,škoda že Jiro ukončil kariéru ninji. řekla jsem a do ruky si vzala kunai.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda sesterského pouta
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Pravda (Seven)
» Pravda (Seven , Ramaru)
» Pravda o Misuteri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: