Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda sesterského pouta

Goto down 
+6
Meiki_Ookami
Morgen
Clover
Yuu
Rhaegar
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 15:39

Masaru

Drž hubu ty krávo
Otočil sem se na Hiyori. To bylo snad poprvé, co sem někomu vynadal.
Už mě ty tvoje trapné hlášky nebaví.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 16:18

Hiyori

Začala jsem se smát a chtěla ho kopnout, ale nohu mi chytnul Ulquiorra a chytl mě za čelo a pak tiše řekl. "Uklidni se, neznamená, že když tu můžeme žít, že si budeš vyskakovat." Řekl a já se jen naštvaně podívala na Masara a pohled naznačoval něco ve smyslu "Ještě dostaneš."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 17:58

Sora

Ulquiorra má pravdu,seš už jako jeden z nás.Tak se chovej normálně,aspoň se pokus... řekla tak,aby zase nezačala hysterčit.Masaru to si řekl dobře. Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 18:07

Montaro Yuurinshi

Pomalu jsme vtal když už byly všichni pryč ... je konec .. a ta moje technika . dokázal jsem to řekl ... si .. kam ted ?? k suizovi ?? pka jsem se ale ozvěděl jak se scházej u nástěnky kůly týmum tka jsem tam pomalu dokulhal ještě než jsem si to zamířil od nemocnice
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 18:27

Hiyori

"Drž hubu ty blbko jedna! Nikdy nebudu jedna z vás, jsem totiž lepší!" Zařvala jsem a naštvaně odešla pryč.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 18:35

Yuu

Po celou dobu jsem tam ležel na břiše na zemi a krčil si pravou nohu ( dřív byla zlomená ).. Byl jsem v kolapsu a pomalu jsem otevíral oči. Zranění mé noze se navrátilo. a chytl jsem si pravou nohu a převalil se na záda.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 18:39

Cloud Gojo

Najednou se nad Yuuem oběvil stín postavy. Mohl si všimnout že má zkrvavenou celou pravou ruku a od hlavy mu teče malý pramínek krve.Co tu tak ležíš blbče?zeptal jsem se Yuua.ta postava...BYL JSEM TO JÁ!
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 18:42

Yuu

Přivřené oči jsem otevřel a uslyšel známý hlas.. Hlas Clouda Gojo.. C-C-Cloude? řekl jsem tichým hlasem a přivřel oči. To už je po boji, nebo se ještě bojuje??? řekl jsem si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 18:46

Cloud

Ne,ltady poslíček,lnesu vál vaši pizzu..SAMOZŘEJMĚ ŽE JSEM TO JÁ!zasmál jsem se a opatrně postavil Yuua na nohy a podpíral ho a zároveň s dával pozor na svoje rameno.Zapísklal jsem a na rameno mi usedl Sakaryo.jdeme do nemocnice...lřekl jsem a vyrazil.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 18:50

Sora

Achjo...ta se nikdy nepoučí... řekla jsem si tak do vzduchu,prej blbka...kdyby brala ohled na to jak se chová tak by jí došlo kdo je tu " blbka ". Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 18:52

Yuu

Když mě Cloud nabral přes Rameno, tak jsem se přivřenýma očima kousek pootevřel a řekl Děkuji ti za vše Cloude.. a zase jsem přivřel oči a druhou rukou si je otřel.. Noha, lepkavá tráva v očích.. Co víc si přát? To je chaos! zlostně jsem si řekl a přemýšlel co semnou bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 19:20

Kin
Sedela som v soku opreta o jeden strom, nohy mala zakrvavene, miestami az do mäsa.
Hojdala som sa sem a tam akoby zbavena rozumu.
Sem......, tam......,sem.....,tam.....
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 20:19

Masau

Lepší říkáš?
Začal sem se nahlas smát,
To bylo fakt vtipné.
Pohled Ulíka mě trochu naštval, protože sem to nečekal, ale nějak se s tím už vypořádám
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 22:14

Hiromi
De-deje sa niečo? Spýtala som sa trochu potichu.
Pomaly som kráčala vedľa neho a dúfala že mi dopovie.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 22:21

Suirou

"Ne, ne, ne, nic se neděje, tedy děje, ale... nic to není," začal jsem narychlo chrlit ze sebe a přitom se chovat nepatřičně, trochu jsem rozhazoval rukama, ale na pocit toho, že opravdu nic, že si s tím nemá lámat hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 22:32

Hiromi
Aha... No dobre. Povedala som mu.
Čo to s ním je? Premýšľala som v mysli.
V tom som zakopla o kameň, a padla na zem.
Hneď som vstal a tvárila sa že sa nič nestalo.
To bol trapas. Povedala som si v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 22:37

Suirou

"V po-pořádku?" otočil jsem se rychle na Hiromi a chtěl ji chytit, ale byla dokonce natolik rychlá, že jsem ji nestačil ani pomoci na nohy. S trochu zklamaným výrazem v obličeji jsem ji raději chytil kolem pasu, aby znovu nezakopla a neupadla.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 22:41

Hiromi
Keď ma Suirou chytil okolo pasu trochu som sa začervenala.
Ha-hai. Odpovedala som znovu po tichu a kráčala ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 06:37

Cloud

Zrovna jsem i s Yuuem procházel kolem Kim. Kývl jsem na Yuua.Jdu se kouknou co je s Kin...5ekl jsem Yuuovi a oložil ho k nejbližšímu stromu. Potom jsem se dokulhal až je Kin a klekl si na ní. Dal jsem jí obě ruce na ramena a zeptal se jí Kin...jsi v pořádku?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 12:10

Ulquiorra

Jenže Ulquiorra se na tebe nijak nepodíval, to se podívala Hiyori (Ale to je tam napsané) Já se pak otočil a tiše řekl Masarovi. "Promiň, ale to jak se směješ je poměrně nesmyslné, protože ona je opravdu lepší. Kolik vám je, vám bude takových 14 a jí je 15, tudíž už jen roční odchylka naznačí, že bude zdatnější a hlavně ona netrénovala na akademii jako ostatní, trénovala v horách, kde šlo o přežití. Ona je právem arogantní." Snažil jsem se jim vysvělit jak na tom Hiyori je.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 12:14

Sora

Hodně lidí je arogantní,ale může se změnit... řekla jsem,potom jsem si uvědomila že mám ještě tu lahvičku,chcete tu lahvičku s chakrou vrátit? Zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 12:22

Ulquiorra

Podíval jsem se na Soru "Vypadá to, že jsi poctivý ninja. Většina lidí by mi ji nechtěla vrátit, ale ty jo." Pochválil jsem ji a pak jsem zakroutil hlavou. "Nech si ji, někdy ji třeba budeš potřebovat."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 12:46

Sora

Dobře,děkuju. Poděkovala jsem,mohla by se hodit při těžkých misích,hlavně toho nebudu zneužíva. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 12:48

Montaro Yuurinshi

Ulquiorra jo ?? .. až ho uvidím tak se ho zeptám na ty čepele v ruce ... řekl jsem si a pomalu jsem odkračel do yuurinshi akademie .. a tam jsem zaklepal na suizovi kancelář
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 13:44

Suizu Yuurinshi

"Dále." Řekl jsem a následně uviděl Montara. "Co chceš?" Dodal jsem znuděným tónem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda sesterského pouta
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Pravda (Seven)
» Pravda (Seven , Ramaru)
» Pravda o Misuteri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: