Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda sesterského pouta

Goto down 
+6
Meiki_Ookami
Morgen
Clover
Yuu
Rhaegar
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 09:12

Hiromi
Čo-o sa to deje?! Pomyslel som si keď som videla meter vysokú trávu.
Pre istotu spravila pečate na kawarimi a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 11:54

Suirou

"Co-co to je za ženskou?" vykoktal jsem ze sebe. Jak ji máme porazit? Sakra... Chce to něčí pomoc, ale strýc to nebude... Ehm, někdo z jouninů by se mohl ukázat a... Spíš Sendokage... byl jsem celkem v rozpacích, všechno, co předvedla, bylo daleko za našimi schopnostmi a bojovat s ní byla sebevražda.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 12:17

Yuu

Stál jsem vedle Suirou a Hiromi a řekl Ta ženská má to-to-tolik chakry na vytvoření tohoto? Tu nezabijeme! a chytl jsem křeč do pravé nohy, která byla dřív zlomená... Tu bolest jsem ale necítil... ale pořád říkal si.. Má dost Chakry... Tu nezabijeme...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 12:50

Kin Ak sa nemilim tak mas Aspi, masku a myslienky citat nevieme Smile
Urobila som salto vzad a popritom vytiahla katanu. Zacala som do tej zelene sekat a pozerala som sa smerom, kde dopadol Cloud.
Yuu, odit s tťej travy a chod najist nejakeho Jounina alebo niekoho, kto poda spravu rychlejsie ako ty.
povedala som a vystrelila kyselinu (nece sa mi ta technika pisat, ale akoze som ju napisal Smile ) a troska chcela preriedit Yuuovi cesstu, ak sa dalo. Ja som dalej divo sekala.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 12:53

Cloud Gojo

je to tady...musím to použít...Sakaryao...pokud zemřu postarej se o Kin.řekl jsem Sakaryaovi a dopadl na zeml.postavil jsem se a potom začal něco hledat pod vestou.vytáhl jsem lahev saké.před chvíly jsem přišel do evsnice alepřesto za ní bojuji jakobych se v ní narodil...sám sebe nechápu...zasmál jsem se.začal jsem z lahve pítl.pil jsem a pil až jsem to nakonecdopil do dna.tváře mi zrudly a lahev se roztříštila o zem.já začal škytata pohupovat se ze strany na stranu.opilecká pěst...tu jsem už tak dlouho nepoužil...řekl jsem a dál se pohupoval připraven zaůtočit.l
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 12:56

Yuu

Zareagoval jsem na rozkaz od Kin a udiveně jsem se podíval na Clouda On pije Saké? ale pak jsem smrštl hlavou a rozběhl se do středu města hledat Jounina... Cestou jsem, ale pořád zakopával v trávě ale stále běžel dál.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 13:09

Montaro Yuurinshi

I ta dvojka mě ignoruje
.. no nevadí .. řekl a sedl si byl ale stále v pozoru .. nemůžu naní zautočit přímo když tam je on .. počkám chvilku
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 15:08

Dvojka - Nevim Adope jestli znáš chlapa s ženskym hlasem a prsama a ženskou postavou.

Travu co usekávali tak ta jim vždy sežahla nohy a pak uschnula. Podívala jsem se na Montara. "Ty ještě žiješ jo? Zvláštní." Řekl jsem a podrbala se a následně si sundala kapucu a pohodila černými vlasy. Následně jsem si nadzvedla masku a vyplivla trochu krve, což mohlo jiným přijít zvláštní. Mezitím jsem se smála té co vypouštěla tu kyselinu, protože zbytečně plýtvala chakrou. "Ha, opilecký styl? To je skoro legendární. Vždycky jsem někoho takového chtěla zabít."

Yuu -> Z dálky jsi uviděl běžící Shiku Herini za kterou běžel Yotsuke.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 15:15

Yuu Aspire : ok Smile

Poté co mě pořád tráva chytala za nohy, tak jsem zastavil a v dálce předemnou běžel Shiku Herini a za ním Yotsuke. Ihned jsem začal řvát a mávat do vzduchu Tady!!!


Naposledy upravil Yuu Aburakoji dne Fri Jun 25 2010, 15:20, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 15:17

Suirou

Proč by si skoro sundala masku jen proto, aby vyplivla trochu krve? Leda by nechtěla, aby se ta krev dostala jinam, než na zem... Nejspíš je tím spojená nějaká technika... Hm... Sakra... Nemohlo by začít třeba pršet? I když, déšť by těm rostlinkám tak akorát pomohl... Co třeba potopa nebo tak něco? začal jsem si pomalu přát Boží zásah, ale nečekal jsem, že by něco takového vůbec mohlo přijít. Vzal jsem si tři kunaie, do jedné ruky dva, do druhé jeden, a oběhl jsem Dvojku, abych na ní mohl zaútočit zezadu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 15:18

Ne, na tohle už nemám. Je to sice detail, ale mě už to opravdu rozčiluje. Podívejte se do osazenstva vesnice, to je to nejprimitivnější co jde a pak poznáte jestli je Shika Herini holka nebo kluk, ikdyž je Shika holčičí jméno, tak to ještě jo, ale když je v "Osazenstvo vesnice" přesný obrázek té dívky a pak mi někdo napíše, že je to kluk tak už mám fakt dost. Napíšu až se předělá příspěvek od Yuua, kde je Shika podle Yuua chlap. Sice je hezké, že rychle odepíšeš, ale tim, že na ženskou mluvíš mužskym rodem tak mě tim akorát znechutíš.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 15:19

Hiromi
Pluje krv? Žeby jej tie techniky uberali na živote? Alebo má chorobu? Je to divné. Pomyslela som si a zobrala som do rúk kunai.
Dala som na neho výbušný lístok a hodila to po dvojke.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 15:39

Montaro Yuurinshi

Zbystřil jsem a nic jsem neříkál ... když povídala ja ho vždyckychtěla zabít tak jse¨m rychle vstal a odrazil se od střechy a druhou nohou od stěny a vyletěl jsem přímo naní mezi palmama nakoncentrovla jsem do ruky chakru Fuuton: Kuikku shi .. začal jsem rostahovat ruce par metrů od ní když jsem naní letěl ze strany
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 16:22

Kin
Prestala som primitivne uzivat chakru a vyskocila, to co ma oblepovalo, som pri skoku presekla. Skocila som na najvysi bod, ktory bol v mojom dosahu a ulozila katanu spet do puzdra. Urabila kawarimi, nashromazdila chakru do noh a odrazila sa. Zo stomu padalo listie a kora. Vytiahla som znova katanu a mierila 2 na hlavu Tu mas, ty stekno
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 16:41

Cloud Gojo

jestli mě chceš zabít tak to zkus...zaslmál jsem se a sadl a zem na záda.těžce jsem spal a chrápal.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 17:00

Sora

Postavila se a začla koncentrovat do rukou chakru,takže se bude bojovat... řekla nudným hlasem,mi si fakticky nikdy neodpočinem! zastěžovala si v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 19:33

Dvojka

Zase nespolupracovali, už tenkrát nespolupracovali. Nespolupracují, to bude lehké. Pomyslela jsem si a najednou na mě letěl útok Montara a v zápětí na mě útočila ta holka s katanou. O útoku Montara jsem nevěděla, a proto jsem se starala o Kin a rozeběhla se proti ní, čimž jsem unikla útoku Montara. V rychlosti jsem složila pečetě a najednou tráva chytla běžíí Kin a strhnula ji k zemi. Už jsem ji chtěla zabít, ale v tu chvíli mě strahnula k zemi Shika a zase rychle odskočila. "Snad nejdu pozdě." Řekla Shika a podívala se na bojující geniny a chunniny. "Tak jí to teď nandáme ne?!" Zvolala znovu Shika. "Už někoho napadl nějaký plán." Zašeptala tiše Shika, abych to neslyšela.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 19:41

Suirou

Dvojka se pohybovala moc rychle na to, aby se dala oběhnout, a tak jsem to nakonec vzdal s tím, že na to půjdu přímo, ale nakonec přeci jen dorazila nějaká kunoichi a od pohledu bylo jasné, že se nejspíš jedná o Shiku. Možná už by jsme se mohli pakovat... začal jsem přemýšlet, když přišlo něco nečekaného a to pobídnutí od Shiky k boji, čemuž jsem moc nechápal, ale nadřízený je nadřízený a tak jsem poslechl. Na dva kunaie jsem přidělal výbušné lístky a všechny tři spojil lankem. Přiblížil jsem se k ostatním. "Neměli bychom ji spíš zabránit ve skládání pečetí a pak teprve řešit nějaký plán?" zeptal jsem se velmi tiše.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 19:46

Masaru

Vyslechl sem si výklad Rikka a pak na nás zautočil nějakej chlápek s dlouhýma vlasama, když se Rikko postavil do bojové pózy jen sem se koutkem oka podíval na Soru a spustil.
Rikko se o něj postará, musíme najít Dvojku.
Sice sem řekl najít, ale věděl sem přesně kde je, pokud mi v tom ten vlasatec nezabránil běžel sem za zdrojem výbuchů, jestli sem tam došel stoupl sem si na jednu z vyšších budov a pozoroval boj.
Ta její KG je založená na Dotonu, takže na ní bude učinej asi jen Katon, ale když ty kytky vybuchují, znamená to, že je v nich možná i Katon. Musím je ještě chvíli pozorovat, nebudu se těm zelenáčům zatim plést do boje.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 19:52

Kin
Presekla som travu a znovu odskocila. Ta trava je hnus, ako sa na teba lepi ako nejaka pijavica
Zatial sa treba zbavit tej travy zasepkala som Shiki Ovladas nejaku velku katon techniku??
Odocila som sa na Suiroua a povedala. Povedz ostatnym nech s tej travnatej plochy zmiznu
Otocila som sa spet na Shiku a usmiala sa. Ako ju zabit ma nenapadlo. Asi jej bude treba odseknut ruky a mame postarostiach.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 20:11

Montaro Yuurinshi

Moc chakry z vězení mi nezbylo .. ale ovládám techniku která by jí snad odrovnala ... ale když se bude takhle pohybovat tak jí nedostanu .. řekl a klekl si
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 20:21

Cloud Gojo

najednou jsem se probudil a vstal.pořád jsem byl v suiken ryuu.kde jsi ty čupko?edovolím ,,škyt" aby někdo ubližoval Kin-chan...řekl jsem a odrazil jsem se nohama od země takže jsem letěl proti dvojce s napřaženou rukou.najednou jsem vykřiykl.Tsuuga!a roztočil jsem se a nabral ještě trocuh rychlost.ii v letu jsem se pokyvoval a pokud to dvojku zasáhne tak to bude mít vážně ničivý účinek.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 20:28

Shika

Přikývnula jsem na všechny nápady a svolala je, jenže pak jsem si všimla jak Cloud najednou zrychlil a kdyby nebylo zpomalovací trávy tak by Dvojku dostal, jelikož uhnula jen se štěstím. "Fajn, musíme ji chytit, zbavit se té trávy a pak ji odrovnat." Řekla jsem a Dvojka kupodivu čekala a dělala pečetě. "Fajn Montaro, jakmile ji chytneme tak musíš hned zaútočit, zatim se drž zpátky. Kdo zničí trávu?" Řekla jsem a v tu chvíli na mě ze zadu letěla malá květina, která náhle vybuchla a mě to odhodilo přímo do baráku, který se na mě sesypal. Chvíli to vypadalo, že je asi po mně, ale pak z kamenných zbytků vylezla má ruka, která byla hrozně tmavá a pak se vrátila do normálu a já se vyškrábala ven a vyplivnula krev. V tu samou chvíli ji vyplivnula i Dvojka. Chvíli jsem přemýšlela, ale pak jsem se msuela dobelhat k bojovníkům.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 20:32

Sora

Doběhla Masara,skoumáš její schopnosti? Zeptala se a prohlížela si dvojku.Ovládá nějaké výbušniny...ve tvaru květin.To nebude lehký soupeř. Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 20:33

Masaru

Překvapeně sem se podíval na Dvojku a Shiku.
Dvojka přece nedostala zásah, proč vyplivla tu krev, a proč jí vyplivla zároveň ze Shikou....
KazeBunshin
Zašeptal sem a vytvořil klon, ten vyskočil na levo a hodil na trávu jednu ohnivou kouli.
To snad vyřeší problém s trávou.
Ihned jak klon vyhodil kouly zmizel
Snad si toho nevšimla... I když pochybuju....
Pak tam přišla Sora
Ano, doufám, že Katon je její slabina.
Zašeptal sem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda sesterského pouta   Pravda sesterského pouta - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda sesterského pouta
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Pravda (Seven)
» Pravda (Seven , Ramaru)
» Pravda o Misuteri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: