Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Temná strana (Natsuki)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 10 2011, 11:31

Natsuki

Orochimaru? nie.. o ňom som nikdy nepočula. Povedala som a po tom som sa zamyslela nad jej slovami, takže, čím dlhšie používam hadie techniky, tým sú tým hady silnejšie. hovorila som si pre seba a po tom som si prezrela Anakondu, ty pôvodne, si had? teda.. teraz tu predo mnou stojíš ako človek, povedala by som že si dosiahla desiatej úrovne a vieš sa na hada premeniť, pri čom tú formu používaš stále, a tak si každý myslí že si pôvodne had.. mýlim sa? spýtala som sa Nakki.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 15:30

Anakonda

"Ne říkáš to špatně. To není o tom jak dlouho používáš hadí techniky, ale jde o to kolik lidí zabiješ, ale to ty ještě vědět nemůžeš, jelikož ještě neumíš techniku na přijímání síly, ale to bude to první co tě vlastně naučim." Řekla jsem ti, ale ty jsi se pak ještě na něco zeptala. "No jsem původně člověk, nikdy se žádné zvíře nedokázalo proměnit v člověka, ro je blbost." Řekla jsem ti, ale pak zakroutila hlavou. "A neříká se mi Anakonda, protože se v ní proměňuji, ale protože jsem byla kdysi jako dítě Anakondou spolknuta, ale přežila jsem a nějak způsobem se dostala ven, při čemž jsem v sobě měla vsáklou část genů anakondy." Vysvětlila jsem ti to podrobně.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 18:00

Natsuki

Hmm.. ozvalo sa odo mňa a po tom som sa započúvala do toho čo mi hovorila. Koľko ľudí zabijem? počas toho čo mám pečate som nezabila nikoho.. to znamená že aj keď sa mi takto rozrástli tak je úroveň mojich hadov rovnaká ako na začiatku? a aj tak ešte potrebujem vedieť, asi tú techniku ktorú spomenula pomyslela som si no nechala som to tak a prešla som si rukou vo vlasoch. Tak, myslím že môžme začať.. či? spýtala som sa jej a čakala som na jej reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 17:11

Anakonda

Pokrčila jsem rameny, ve stylu "proč ne?" a prudce se otočila, při čemž jsem obešla své velké křeslo a následně zamířila do jakési vedlejší místnosti, kam když jsme obě vešly, tak jsme na zemi viděly různé hadí ornamenty a kolem pochodně, při čemž na stropě byl jakýsi obři had, připomínající Mandu. "Nejdříve tě musim naučit aktivovat pečetě, jakmile je aktivuješ, tak vždycky budu vědět, kde přesně jsi a budu tě moct během chvilky najít." Řekla jsem a ukázala na jakýsi kruh, tvořený z dvou spojených hadů, kteří byli z kamene. "Stoupni si doprostřed a zavři oči, při čemž dej dlaně do pečetě a soustřeď se na svoji pečeť." Řekla jsem ti.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 17:34

Natsuki

Prikývla som a poriadne som si poobzerala celú miestnosť. Pomaly som vykročila až ku kruhu a stúpila som si doprostred. Chvíľku som si ešte obzerala meistnosť no po tom som si len vydýchla a dala som ruky do pečate. Zatvorila som oči a pomaly som sa začala sústrediť. Mala som čas, teda aspoň podla mňa a tak som sa nikam nenáhlila, nemienila som robiť nejaké chyby, a ak nejaké tak maximálne jednu v jednej veci. Začala som sa sústrediť na chakru no nie ako pri pokuse o jej "ovládnutie", sústredila som sa čisto na ňu, ako keby na obidve vrstvy a nesnažila som sa ich roztiahnuť, len z nich pomaly začať ťahať chakru, teda ak nejakú mali, ak nie tak som sa len na ne sústredila a čakala som na ďalšie pokyny.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 15:17

Anakonda

V tu chvíli ti začaly pečetě fialově zářit a kruh kolem tebe jakoby zplanul fialovym ohněm, který se do tebe absorboval. Když jsi otevřela oči, tak jsem před tebou držela kus zrcadla a ty jsi viděla, jak máš fialové oči a čočku máš do šišky, jako to maj hadi. "Dokázala jsi použít Hebi mod, což není těžké, horší je se z něj dostat. Vždy když se budeš chtít dostat do Hebi modu, tak dáš dva hady spojeně do kruhu a stoupneš si do kruhu, kde se budeš soustředit na pečetě a po chvilce absorbuješ hadí sílu. Normálně bys řekla, že když ti dojde hadí síla, tak se z Hebi modu dostaneš, ale není to tak. Když ti dojde hadí síla, tak ti pečeť začne absorbovat tvoji chakru až kvůli tomu zemřeš. Vždy když absorbuješ dva hady, tak dostaneš sílu a ta vydží tak 10 minut a poté musíš absorbovat další nebo se z modu dostat." Řekla jsem ti.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 17:31

Natsuki

Počúvala som ju pri čom som sa pozerala na svoj obraz v zrkadle. Takže mám desať minút, po tom mám spojiť ďalšie hady? rozmýšľala som a pozrela som sa na Anakondu. Myslíš hadov, tých ktorých vyvolám? spýtala som sa jej a dala som k sebe ruky, z jednej aj druhej mi vyšlo po jednom hadovi, bola to skrytá tieňová ruka hada a aj keď bol môj limit, teda aspoň zatiaľ šesť tak by nemal byť problém vyvolať jedného na jednej a druhého na druhej ruke (dúfam xD). Tí sa rozplazili až na zem a spravili okolo mňa kruh. Spýtavo som sa na ňu pozrela či to robím dobre.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 19:12

Anakonda

"Ale neřekla jsem ti vše." Řekla jsem ve chvíli kdy se ti ty dva hadi na zemi spojily. "První proměna ti zabere tak 30 vteřin, ale druhá, jakoby prodloužení toho limitu už zabere 5 minut co musíš zůstat v tom kruhu a v klidu. Ale přejdeme k tomu, jak mod vypnout a co ti vlastně přináší." Řekla jsem a v tu chvíli si stoupla také mezi dva hady, kteří byli v kruhu a najednou jsem vcucla jakési zelené plameny a pečetě mi zeleně zazářily. Pak jsem z kruhu vyšla a podívala se hadími oči přímo na tebe. "Když jsi v Hebi modu, tak se ti prodlouží nehty a dokonce i trochu zuby, takže vždy když po někom sekneš drápy, tak to je jak kdybys útočila kunaiem." Předtim sis toho nevšimla, ale teď jsi měla asi o 5 cm delší nehty a špičatější zuby. "Čim vyšší úroveň hadů, tim delší jsou pak nehty a také silnější." Řekla jsem ti a ty sis všimla, že mám nehty dlouhé asi 30 cm a tvoří opravdu vražednou zbraň.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 19:30

Natsuki

Prikývla som na znak toho že rozumiem a pozorne som ju počúvala, Keď povedala že sa mi predĺžia nechty a zuby tak som sa pozrela na ruky a trocha som sa prekvapila. po tom mi však sebavedomie trocha kleslo keď som si všimla že ona ich má tak 6x dlhšie. Ostala som však ticho a čakala som či bude pokračovať vo svojom "výklade".
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 17:32

Anakonda

"No a přejdeme k rušení Hebi modu." Řekla jsem ti a vytvořila další hadí kruh. "Musíš si stoupnout do hadího kruhu a dát ruce do hadí pečetě." Podle pokynů jsme to tak dělala i já. "No a pak zavřeš oči a soustředíš se zpět na pečeť při čemž se snažíš, aby vypustila tu hadí sílu, poté Hebi mod zmizí a tobě nebude hrozit vyčerpání nebo úmrtí z nedostatku chakry." Řekla jsem a zavřela oči, při čemž jsem se soustředila na tu pečeť.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 17:37

Natsuki

Takže v ňom mám desať minút na porazenie súpera?.. hmm myslím že ho nebudem používať bez Hebi bushin, ktorý by ma pri rušení Hebi módu ochraňoval. Rozmýšľala som a spravila som to čo aj Anakonda, stúpla som si do stredu kruhu z hadov a dala som ruky do pečate hada, Po tom som znova začala som sa sústrediť na pečať, a snažila som sa z nej vypustiť hadiu silu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 17:59

Jenže v tu chvíli z tebe začal vylézat ten fialový oheň, který do tebe předtim vlézal. Vypadalo to, že je všechno v pořádku, ale najednou jsi ucítila obří nával chakry a v tu chvíli vybafnul obří proud ohně, který tě vymrštil do vzduchu a ty jsi dopadla o tři metry dál dozadu na záda, ale už jsi nebyl v Hebi modu. "No to se stane, když nechtěně vypustíš i část své chakry, pak takhle nekontrolovatelně vyletíš do vzduchu a to jsi měla ještě štěstí. Můj bývalý kamarád to trénoval a oheň vybafnul tak, že si zlomil obě nohy." Řekla ti Anakonda, která už také nebyla v hebi modu, ale ji to trvalo tak půl minuty, tobě to trvalo tak 3 minuty.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 18:05

Natsuki

Eh.. nevravela si.. že ak zožerem nejakých hadov a spotrebujem ich chakru tak môžem v Hebi móde pretrvať dlhšie? spýtala som sa po tom čo som sa postavila zo zeme a na tvári som mala trocha mrzutý výraz, oprášila som sa a trocha som si pomasírovala rameno. Budem si musieť dávať pozor, nevyzerá to tak že by som to mala hneď zozačiatku pod palcom. Povedala som si pre seba a čakala som kým mi Anakonda odpovie

/ pls napíšeš do PM nejaký presnejší popis Hebi modu aby som si ho mohol vložiť do charu?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 16 2011, 14:05

Anakonda - Večer na icq ti to napíšu

Zakroutila jsem hlavu. "Ty de facto nepotřebuješ jejich chakru, ale naopak spotřebováváš jejich něco jako vnitřní sílu. Je to složité na popsání a musely by jsme u toho strávit dost času a stejně bys to asi ani nepochopila, protože to je dost složitý cyklus." Řekla jsem ti po pravdě a pousmála se na tebe. "Ještě nějaké otázky?"
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 16 2011, 14:14

Natsuki

Počúvala som ju no jej odpoveď ma moc neuspokojila. Ja.. ešte jedna otázka, keď si so mnou prvý krát hovorila, vravela si.. že stále žije môj otec. Začala som a z tváre mi zmizol ten ľahostajný a chladný výraz. Je to pravda, alebo si ma iba klamala? spýtala som sa jej na rovinu a čakala som ako na to zareaguje, na tvári som mala trocha nedočkavý výraz, tiež sa miešal s trocha ustarosteným ktorý som už pôvodne vôbec nechcela použiť, proste som bola nervózna pretože moja rodina bola tak trocha citlivá téma.. teda aspoň pre mňa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 11:40

Anakonda

"Hm." Vypadlo ze mě a pomalu jsem odcházela z té místnosti, aniž bych vůbec něco říkala. Trošku jsem doufala, že na to v tom spěchu zapomene, ale jednou by ho tu stejně nejspíše našla, takže bude lepší, když ji za nim dovedu, aby už příště nedošlo k nějakým problémům. Pomyslela jsem si, když jsem vyšla z místnosti a venku počkala na Natsuki. "Ano je tady tvůj otec." Řekla jsem ti narovinu ve chvíli kdy jsi vyšla.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 12:09

Natsuki

Čakala som na odpoveď a vydala som sa za ňou von z jaskyne, Keď sa zastavila a povedala mi že tu je tak som chvíľu váhala či jej veriť alebo nie, po tom som sa však rozhodla že jej veriť budem, nemala dôvod mi klamať. Tak dobre teda, verím ti.. len.. nechcem ho vidieť, aspoň zatiaľ nie. Povedala som trocha zosmutnelím hlasom no po tom som znova na tvár nahodila takú chladnú a ľahostajnú masku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 19:48

Anakonda

Určitě si zjistí veškeré plány vesnice, aby věděla kudy utéct nejbezpečněji a až ji za nim jednou zavedu, tak mu dá vědět, že mu pomůže ven a ten večer mě bude chtít zabít. Podám ji co nejvíc informací, abych pak měla víc výhod. Pomyslela jsem si a kývnula si na svoji teorii. "Dobře neřeknu ti ani kde je. A počkej, víš ty vůbec jak se tvůj otec jmenuje? Viděla jsi ho někdy?" Zeptala jsem se tě, protože mě to docela zajímalo, zajímalo mě jestli jsi měla stejné dětství jako já.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 20:24

Natsuki

Prečo sa ma to pýta? pomyslela som si a zapozerala som sa jej do očí. Neviem, pamätám si iba posledný rok, keď som sa zrazu prebudila v nemocnici v Suichugakure. Povedala som a odvrátila som pohľad niekam inam, nehovor mi jeho meno, nechcem ho počuť. Dodala som ešte a pohľad som ešte raz uprela na pečate na rukách.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 17:02

Anakonda

Když se podívala jinam, tak se mi na tváři objevil úsměv, který neznačil nic pěkného. V tom případě o své rodině a o sobě nic neví, toho se dá pěkně využít, jelikož mi teď dost věří. Pomyslela jsem si. V tom případě ani neví o svém bratrovi. Znovu jsem si pomyslela. "A chceš vědět jak to vlastně kdysi dávno bylo? Vim že ti řekli, že jsem tvoji matku snědla, ale fakt si myslíš, že to tak přesně bylo?" Řekla jsem ti.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 17:12

Natsuki

Nemali dôvod klamať mi. Povedala som potichu a pozrela som sa na ňu, a ja nevidím dôvod to teraz rozoberať, veď keby si to aj nespravila.. čo tým získaš? keď mi to povieš? nemala by som dôvod ostávať tu a trénovať.. hovorila som jej smerom a čakala som ako mi na to odpovie, .. určite to spravila ona.. a ak nie.. tak kto potom? prebehlo mi hlavou no nechcela som sa uviezť do pochybností čo sa mi bohužial tak trošku podarilo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 18:50

Anakonda

Zakroutila jsem hlavou a prošla kolem ní. "No tak když to vědět nechceš, tak já ti to cpát nebudu, je to tvá věci jestli chceš žít ve lžích." Řekla jsem ti ve chvíli kdy jsem kolem tebe prošla a rozhlédla se na vesnici. Stejně mě neporazíš a budeš další z mých možností jak zůstat silná. Pomyslela jsem si o Natsuki a pak se za ní ohládla.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 18:54

Natsuki

Pozrela som sa za Anakondu a rozmýšľala som či sa jej spýtať na jej verziu alebo nie. Zvedavosť mi však na koniec nedala a pristúpila som bližšie k nej. Tak ako to teda bolo? podla teba? spýtala som sa no nie tak úplne som sa ovládala a v hlase som mala dosť nedočkavý hlas za ktorý som sa v duchu pokarhala.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 13:39

Anakonda

Myslela jsem si, že nakonec přijdeš a zeptáš se. Ikdyž si nalháváš, že ti na rodině nezáleží, tak to chceš vědět. Pomyslela jsem si a podívala se na ní. "Před asi 5 lety, když ještě tvá matka žila, tak ke mně přišla, že chce sílu, aby porazila skupinku lidí, kteří vyhrožovali tvému otci. Souhlasila jsem pod podmínkou, že jednou budu vychovávat její dítě. V tu dobu jsem nevěděla, že už mělat tebe a tvého bratra, takže de facto porušila dohodu, ale to jsem nevěděla. Jenže když se vydala za těma lidma, co vyhrožovali jejímu manželovi, tvému otci, tak zjistila, že je vede tvůj bratr, který chtěl ze svého otce dostat peníze. Tvůj bratr byl tak zvrácený, že tvoji matku zabil a nechal ji tam ležet, proto jsem ji našla a místo pohřbu ji sežrala, aby nikdo nevěděl, že ji zabil tvůj bratr, ale při tom mě viděla skupinka tvého otce a vše mu řekli. Nevěřili mi, že já ji nezabila, a proto na mě zaútočili a tudíž jsem musela tvého otce zde uvěznit, ale ostatní se někde potulují a snaží se mě zabít." Řekla jsem ti.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 14:11

Natsuki

Keď Anakonda začala rozprávať tak som len ostala stáť ako zarazená. Na tvári som mala hodne zmätený výraz a nevedela som čo si mám myslieť, takže.. mám brata.. ktorý.. zabil moju mamu? pomyslela som si a táto myšlienka vo mne niečo zlomila. P..prečo by som ti mala veriť? spýtala som sa pri čom som sa musela poriadne nadýchnuť a vydýchnuť aby som sa trocha ukludnila, Po tom som si konečne trocha vyprázdnila hlavu ale stále som bola dosť.. doslova v koncoch. Ja.. ja.. ja musím.. musím sa vyspať.. trocha si prečistiť hlavu.. povedala som potichu a pozrela som sa na Anakondu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Temná strana (Natsuki)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)
» Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)
» Natsuki Yoake
» Natsuki Yoake
» Hadí cesta (Natsuki)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: