Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový klan nebo nové problémy?

Goto down 
+6
Ramaru
Clover
Meiki_Ookami
Srotak
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 17:19

???

"Věřit mi to nemusíš. Defakto mi je to jedno. Jak chceš no." Otočila se na patě a pomalu šla pryč.

Shika

"Jsi blbej?" Řekl ti klon a divně se podíval. "Jsi v klanu Suikafuurado. Skoro nikdo ze Suikafuurado neumí přivolání, protože se všichni soustředí na elementy." Řekla naštvaně. "Máš trénovat elementy. Budou ti k ho.nu když je nebudeš umět ovládat. pokud nechceš být plnohodnotný člen Suikafuurado tak dojdu zažádat o odebrání jména a elementu. Plus přivolání nejde naučit. To ti zvíře musí nabídnout spojenectví a pochybuju, že by se ti nějaké zvíře upsalo."

Jiro a Aiko

Luin dopadl na zem mrtvý a já ležel v klíně Aiko a ke mně se seběhli lekařský ninjové a odnesli mě. Aiko se jen pomalu zvedla a podívala se na vás. "Chtěla jsem vám to říct už dlouho. Jsem těhotná."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 17:28

Masaru

Hmmm ste nějaká nevrlá Sensei. Řekl jí sklamaně a odkráčel pryč. Co jí sakra je? Blbka jedna. Přemýšlel po cestě. Po cestě si v levé ruce vytvořil jednu ohnivou kouli, aby zlepšil koncentraci Katonu, když došel k jedné z vysokých budov pomyslel si: kai. A kouli zrušil, vyběhl až nahorů a tam se posadil na kraj střechy, sledoval okolí, bylo to tak uklidňujíci.... Sedl si do tureckého sedu a vytvořil v obou rukách ohnivé koule.


Naposledy upravil MrSrotak dne Thu May 06 2010, 17:46, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 17:29

Tatsuya

"Počkej, věřím ti," zastavil jsem ji, když jsem ji chytil za rameno. "Co se to tu vlastně děje a proč mi pomáháš?" zeptal jsem se. Jiro se o sebe určitě postará... Je to Jiro...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 17:43

Montaro Yuurinshi

Uplně jsem zkameněl ... a bylo to namě vydět To jsem se jí snažil zabít když byla těhotná ?? .. to jsem jí ubližoval když byla těhotná ?
říkla jsem si překvapeně .. todle jí budu dost dlouho splácet

???

do Suichugakure mířil Orel byl celkem malý a na noze měl dopis
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 17:54

Masaru

Jen tam tak seděl a udržoval ohnivé koule na živu. S tím novým znakem na palci mám mnohem víc chakry, předtím sem neměl skoro žádnou. přemýšlel spokojeně. Kai. Řekl si v duchu a obě koule zmizeli. Podíval se dolů a byl trochu naštvaný Chci taky umět lítat sakra. Řekl si sám pro sebe při pohledu na toho malého Orla, který zrovna letěl do vesnice. Mám přece Fuuton.. to je Vítr... Mohl by mi pomoct při létání.. Nebo aspoň na vznášení. Co takhle okolo sebe udělat tornádo... Dává to logiku, mohl bych se s tím umět minimálně aspoň vznášet. Stoupl si a ruce dal do pečetě tygra, zavřel oči a okolo něj se začalo tvořit malé tornádo No tak nahorů, chci nahorů. soustředil se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:08

Masaru -> Nepodařilo se to.

Tatsuyova sestra

"Otec zabil naši matku. Neměla jsem sílu ho zabít a proto jsem ho přivedla zpět do vesnice, aby ho zde zabili." Řekla ti narovinu a usmála se.

Aiko

Pomalu jsem se zvedla a vy jste viděli na mém břichu, že jsem už asi ve 4 měsíci.

Takashi Kentiri

Uviděl jsem orla a tak jsem hvízdnul a nastavil ruku, aby mi přistál na ruce a chytsal se rozdělat dopis.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:10

Tatsuya

"Dost nebezpečný plán... Ale nejspíš ti vyšel," úsměv vystřídal smutný výraz. Ale vyžádalo si to až moc obětí... až moc...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:33

Iwashi

odložil som meč a konečne som sa uvoľnil
Kto to prosím vás bol podobal sa na tatsuyu? spítal som si lebo sa my to nezdalo
aj tá jeho techniky sa podobala tej tatsuyovej. povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:38

Koketsu

Usmial som sa na senseiku. Gratulujem. A potom som sa otočil na brata. Nii-chan klúd to je jedno. Usmial som sa na brata lebo som mal dobrý náladu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 21:03

Aiko

"Jeho otec." Řekla se a podívala se na mrtvého Luina, kterého odnášeli jounini.

Tatsuyova sestra

"Hm, to už mi je jedno. Co ten tvůj vlk? Chybí ti?" Zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 21:09

Masaru

Na čele se mu oběvilo několik kapek potu, ale i tak to nevzdával, měl okolo sebe pořád to tornádo a soustředil se na to, aby se tornádo vzneslo i s ním do vzduchu. Notak!! vykřikl, ale nikdo ho přes to tornádo neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 21:13

Orel

Sebral mi dopis a já seskočil došlo mu že nejsem jen orel a že na něco vyčkávám

Takashi Kentiri -> v ruce si držel obálku a i dopis (Irakage netuší že jiro už není sendokage) .. v Dopise stálo
citace :
Dobrý den , Sendokage Jiro Kentiri
Schromáždil jsem fakta o kagů a zjistil jsem že vy jediný byste todle mohl zvládnout dobře
všechno co tu ted stojí jsem napsal já Irakage, jeto takový neformální dopis na rozloučenou
naše vesnice byla zničena když se tu porvaly 2 bijuu jeto to tu naprach 1 nebo 2 budovy tu jako jediný stojí všude jsou mrtvoly
když budete číst tento dopis nejspíš budem všichni mrtvy protože jsme snadnej terč a myslí si že máme bijuu
Nibi utekl ale Yonbiho máte nyní vy chtěl bych aby jste ho odnesly na sraz kage
Který se bude konat určitě brzy tam sním naložte jak to jen půjde

s Úctou Irakage Ryuu Iraki

Takashi ucítil horko v dlani když držel neotevřený dopis , v tom byl trojuhelník s červeným obsahem mezi chakrovýmy sklíčkami celkem pálil

Poof ... ozvalo se a místo orla se oběvil kage klobou Soragakure od krve

Montaro Yuurinshi

Pomalu jsem se přiblížil blíž k Aiko až jsem kní uplně došel
a klekl si před ní ... Aiko-sensei .. moc se vám omlouvám zato co jsem spůsobil něchal jsem se ovládnout konec konců jste měla pravdu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 21:16

Tatsuya

"Chybí... Ale... už jsem si na to zvykl," zalhal jsem. Na tohle se nedá zvyknout... I když už je to skoro jako každodenní rutina, tak to pokaždé bolí stejně... Ne-li mnohem víc. Na mém obličeji se objevil zamyšlený a posmutnělý výraz, který končil nepřítomným pohledem, který směřoval někam na noční stolek v pokoji, nebo spíš na zem u něj. Je tak bílá a trochu šedavá... skoro jako Kiteisochi...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeThu May 06 2010, 22:22

Iwashi

už ma nič nenapadlo tak som tam len tak stál a čakal
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeFri May 07 2010, 15:11

Aiko

"No defakto vám chci timhle říct, že si vás brzo vezme jiný sensei." Řekla s úsměvem a otočila se na Montara. "Už to neřeš."

Takashi

Chytl jsem předmět s Yonbim a pousmál se. Pomalu ho dal do kapsy a klobouk od krve vzlétl do vzduchu a zmizel z dohledu. Hehe, takže Jiro byl milý kage? Je čas získat slávu pro Suichu. Otočil se a pohodil svým pláštěm a šel do kanceláře.

Tatsuyova sestra

"Takže ho nemusim oživovat když už ti je to jedno?" Zeptala jsem se s úsměvem.

Masaru -> Omdlel jsi z nedostatku chakry a zůstal jsi tam spát. Asi bylo nereálné naučit se dvě techniky za tak krátký čas.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeFri May 07 2010, 15:16

Montaro Yuurinshi

jiný sensei další problémi řekl znuděně nato ... a vstal
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeFri May 07 2010, 17:43

Tatsuya

"Není mi to jedno, sakra!" rozčílil jsem se, ale pak jsem se zarazil. "O-oživit?" vytřeštil jsem na ní oči. "To... to jde?" zeptal jsem se s výrazem údivu a naděje. Ale jak chce oživit Kiteisochiho? ... Co si vlastně namlouvám... mrtvý se nedají oživit. Můj obličej zase sklesl. "Kdyby to šlo, tak bys to už dávno udělala, ne?"
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeFri May 07 2010, 20:45

Iwashi

dobre ako povieťe. povedal som a neviete kto to bude? spýtal som sa ešte
nový sensei kto to môže byť ?rozmíšlal som
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeSat May 08 2010, 15:14

Aiko

"Po pravdě mi Takashi ještě nic neřekl, ale nebojte. Budete ve skvělých rukách." Řekla jsem a usmála se.

Tatsuyova sestra

Pousmála jsem se. "Když jsem ho dokázala vyvinout na jeho nynější velikost a pak ho nechala umřít, aby jsi si uvědomil, že se musíš o Kiteisochiho starat a netrénovat jen sebe tak ho dokážu i oživit. Avšak to nebude lehké. Musíš objetovat část své duše a přenést ji do Kiteisochiho." Řekla jsem a strhla peřinu z vedlejší postele a tam ležel vlk. "Zní to lehce, ale má to svůj zápor. Jakmile někdo zraní tebe nebo Kiteisochiho tak to bude bolet oba dva a to znamená, že jestli zemřeš ty nebo on, tak umřete oba."

Až oživim Kiteisochiho tak založim nový topic, kde proběhne pohřeb Sabura.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeSat May 08 2010, 20:45

O.K. sem trošku mimo tak doufám že sem to měl napsat sem- Creepy boy

S mírně znuděným výrazem jsem mířil ze svého současného bydliště které bylo jen o trošku lepší než bydlení na ulici k budově místního Kage...vlastně teď už mi mého Kage abych se konečně mohl zařadit do jednoho z místních shinobi týmů jak doufám, druhá možnost je že na mě bude zase řvát protože jsem něco pokazil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeSat May 08 2010, 21:07

Masaru Suikafuurado

Při tréningu se totálně zrušil a na výškové budově ležel několik hodin. Když se Masaru probral byl uplně bezvládný, jeho tělo ho skoro neposlouchalo, a cítil se dost slabý.
Už byl pomalu večer, podíval se na hodinky a zhrozil se Kua... to už je 5 hodin řekl trochu pomalým hlasem, snažil se vstat ale hned upadl. KazeBunshin no jutsu. řekl ještě pomalejším hlasem a vedle něj se obevil klon, byl celej zdeformovanej. Hej pomoz mi na nohy a dostaň mně dom... nařídil klonu a ten mu naštvaně odověděl Ty trotle! Diť sem ještě slabší jak ty, podiv se na mně, vypadám jak houba přejetá kombajnem řekl naštvaně a zmizel.
Jak se Masarovi vrátili inormace z klonu, ještě víc ho zabolelo tělo. Masaru měl ještě nějakou malou chakru tak se doplazil nakraj střechy a koncentroval jí do dlaní a nohou, pomalu se vertikálně plazil dolů, asi v polovině mu došla chakra, což zapříčinilo dost dlouhý a bolavý pád z několik desítek metrů. Naštěstí tam byl stánek s plachtou, na které Masaru přistál. Omlouvám se opravdu bránil se rozlobenému zelináři, kterej po něm házel pomeranče. V dálce si mě mohl všimnout ten nováček (Kakuza)
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeSat May 08 2010, 22:05

Tatsuya

"To.. to..." zarazil jsem se. Byla by to až moc velká zodpovědnost... Nemohl bych nic riskovat, protože bych vždy zodpovídal za dva životy... To... nejde... "Víš co," začal jsem a podíval jsem se na Kiteisochiho a pak jsem rozhodně řekl: "Oživ Kiteisochiho za cenu mého života."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 09 2010, 10:44

Tatsuyova sestra

Kývnula jsem hlavou a složila pečetě a má ruka najednou zbělala a já jen tak šáhla do těla Tatsuyi a on viděl jak z něj vyndavám jakousi bílo-průhlednou půlku postavy a následně ji vkládám do Kiteisochiho. Ruka se mi vrátila do normálu a chvíli jsem jen čekala, ale v tu chvíli se Kiteisochiho ocas zvedl a jeho hlava také.

Sendokage

"Cože? Umřel Saburo Kentiri při záchraně vesnice? " udivil jsem se. "A jeho tělo nemáte jo? Fajn, uspořádejte mu aspoň obřad." Řekl jsem a mávl rukou na chlápka z nemocnice.

Kakuzo -> Za Sendokagem dojdi během pohřbu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový klan nebo nové problémy?
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Nové pravidlo?
» Svatba nebo pohřeb?
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: