Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový klan nebo nové problémy?

Goto down 
+6
Ramaru
Clover
Meiki_Ookami
Srotak
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:22

Izumi

"Naopak, kdyby jsi se tak nesnažila, nikdy by jsi to nedokázala. Hele musim jít. Kdyby jsi něco chtěla tak stačí rozlomit tuto tyčinku a já přijdu." Řekla a dal ti krátkou bílou tyčinku, která po zlomení svítí.

Suizu a spol.

Nastal výbuch a najednou uplně všichni viděli bíle a po chvíli se všichni objevili v jakési modré místnosti a viděli na stěně probodaného Suiza a před nim stojícího Takashiho. Viděl to dokonce i Montaro. Všem došlo, že se jedná o nějaké silné genjutsu, ale u kalnu Kentiri to bylo téměř nereálné. "Je konec." Řekl Takashi a otočil se k Suizovi zády a v tu chvíli Suizu propíchlo několik katan a z pusy se mu spustil pramínek vody, ne krve, ale obyčejné vody. Za chvíli už zase všichni byli tam kde předtim a Takashi stál před Suizem, který měl v břiše katanu a všichni stály tak jako když Suizu poprvé útočil s těma dvouma katanama a v tu chvíli vám mohlo dojít, že Takashi udělal něco v tu chvíli kdy chytl jeho dvě katany. Všichni byli úplně zdraví.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:28

Montaro

Jo ... skvělí ... řekl arogantně ... Suizu-sama je mrtvý .. klan je na rozpadnutí ... celou dobu tu bojuju a chtěl jsem se obětovat protože můj život už stejně nestojí zanic .. a pak jeto jenom debilní genjutsu .. jako kdyby to nemohl udělat hned .. řekl až pomalu křičel vše s lehkou arogancí otočil se a pomalu odcházel
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:37

Masaru

Zlomím mu nějakou končetinu později grrrrr.... Ještě, že to bylo jen genjutsu přemýšlel nasra*ě Tvůj život.... řekl nahlas směrem k Montarovi ....vůbec nestojí za nic řekl ještě hlasitěji Jestli si nepamatuješ dost si strapnil mojí holku, a já nezapomínám. Jestli se ti nechce bojovat nevadí, ale jednou... Jednou ti to několikrát odplatím, aby sis uvědomil, jak vzácný je lidský život, a že nejseš bezcený.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 02 2010, 22:41

Takashi

Hodil jsem si Suizu na záda a skočil před Montara a ťuknul ho do čela a hodil si ho i proti jeho naštvanosti na záda a zmizel jsem. Najednou se Montaro probral ležící na něčem a připoutaný. Z dálky slyšel jen zvuk broušení jakési kudly.

Aiko

"V Suichu se něco děje. Mám nepříjemný pocit, že v tom má prsty ta Dvojka. Masaru, musíte si dávat větší pozor než kdy dříve." řekla jsem a pomalu odcházela.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 02 2010, 22:49

Montaro

co ?? ... vypadlo ze mně a pak jsem se uplně probral ... co si myslíte že děláte ! .. zakřičel jsem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 02 2010, 22:53

Ozval se uchechtaný hlas. "Chtěl jsi umřít ne?" Zařval šílený hlas a uslyšel jsi pomalou chúzi k tobě a skřípění skalpelů nebo nožů.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 02 2010, 22:58

Montaro

chtěl jsem zemřít pro dobro mého klanu ... a ne proto že nákej šílenec mně tu probodá .. chtěl jsem zemřít aby si na mně někdo v klanu vzpoměl .. řekl jsem celkem nervézním hlasem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 02 2010, 23:22

Chlápek se jen zasmál. "Tvůj problém." Řekl a poplácal tě na břichu a ty jsi cítil chlad ze skalpelu. V tu chvíli chlápek s klidem řekl. "Sestři, píchněte mu léky na uspání." Najednou jsi usnul.
Asi dvě hodiny poté jsi se probudil a místo černa jsi viděl bílo.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 07:01

Tatsuya

Útok mě sice nepřekvapil, ale už se nedalo nikam uhnout, bylo pozdě, alespoň jsem to tak cítil, ale Shinju na tom musela být stejně, nechtěl jsem to, odmítal jsem to, věděl jsem, že ona nebude muset mít to štěstí, vždyť ani já ho nemusel mít. Napnul jsem všechny svaly, chystal se použít veškerou sílu a chakru, abych Shinju z pole útoku dostal, v tu chvíli jsem ji v rychlosti odstrčil stranou, aby ji útok nezasáhl, ale to pro mě znamenalo zásah plnou silou.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 08:38

Montaro

Co se to děje .. řekl jsem omámeným hlasem ... jak to že vidím bílo .... vždyt .. nedořekl jsem to .. Co se děje ? .. zeptal jsem se znova omámeným anechápavým hlasem
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 13:09

Iwashi

objavil som sa v posteli chvýlu som si myslel že to bol sen ale keď som uvidel že meč mám stále pri sebe tak ma my došlo že to sen nebol rýchlo som sa nachistal a išiel som nájsť brata z niakeho dôvodu som nemal dobrý pocit ako keby sa niečo stalo
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 14:01

Prepáčte za neaktivitu

Koketsu

Pri tých výbuchoch som nič nestihol robiť a stále som bol úplne prekvapení. Bol Yurinshi z Montarovho klanu. Any neviem čo sa stalo a any som nebol užitočný. Idem sa domov vyspať a možno to pochopím. Pred dverami som stretol brata. O ahoj Nii-chan ako sa máš? Vtedy som si všimol Iwashiho meč. Vau to čo je? Ukázal som prekvapenen naňho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 15:20

Luin Gojo

Tatsuyovi se podařilo odstrčit Shinju z jasného nebezpečí, ale sám dostal neuvěřitelnou ránu až z výbuchu odletěl do zdi a ozvalo se zakřupání. Skoro ze všech částí těla mu tekla krev a také měl polámané žebra, ruce i nohy. Byl rád, že žil. Luin se otočil na Shinju a pomalu k ní přišel, protože ležela na zemi. Najednou k ní přiběhnuli tři vlci a začali na ní vrčet. Kiteisochi se najednou zvedl a skočil po jednom z vlků a strhnul se velký boj, ale Kiteisochi byl zraněn z výbuchu a proto zůstal ležet v krvi na zemi. "Hm, co dál?!" Zařval Luin a spoza zad vyndal katanu.

Takashi

"Máš na očích bílou pásku." Řekl jsem a šíhl na jeho obličej a sundal mu pásku. On najednou uviděl strop místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 15:21

Masaru Suikafuurado

Hai sensei. Řekl reflexivně, ale až pak si uvědomil, že to vlastně už jeho sensei není... Ale už byla pryč takže to bylo jedno. Kam to Takashi vzal Montara?.... zeptal se sám sebe a vykročil ke svému domu tam zas vyskákal na střechu a začal znova trénovat. Takže teďka do obou ruk. přemýšlel a soustředil katon chakru do obou rukou v obou se udělala ohnivá koule a Masaru je za sebou rychle hodil, jak to hodil začaly ho dost bolet ruky. Nebylo to chakrou, té měl dost, technika moc chakry nebrala jen asi jak chakra kunai, ale zdálo se, že může zároveň Masaru vystřelit jen dvě ohnivé koule.... Na Chvilku si sedl a po pár minutách zmizela ta bolest, zase vystřelil dvě koule a chytila ho stejná bolest.... Sakra!... Jen dvě ohnivé koule za několik minut... to mi moc nepomůže. klel na hlas.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 15:30

Montaro

Vypadal jsem jako kdybych se znovuzrodil ... na puse mi narostl úsměv ... a já před svéma očima pohyboval rukama a pozoroval jsem je ..
Genjutsu ? .. ne ne .. to nemůže být .. řekl překvapeně
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 15:32

Tatsuya

Ztěžka jsem dýchal, sotva jsem se udržel při vědomí, ale stále tu byl ten pocit. Za každou cenu... Za každou cenu... "Ochráním vesnici," zachraptěl jsem co nejsilněji, aby mě Luin dobře slyšel. "Musím... tě... zastavit..." Krev... Při pohledu na ní jsem cítil velmi velmi zvláštní pocit, jako bych si v tom snad i liboval. V tu chvíli mi sjelo několik kapek z čela do očí a já nic neviděl. No a... Tohle mě nezastaví! Ač slepý, ač polomrtvý, stále jsem chtěl bojovat a Luina zastavit. "Obětuju klidně svůj život! Za Sayara! Za Sabura! Za vesnici! Za lásku!" zařval jsem na něj a vyrazil jsem proti němu. Použil jsem zbývající chakru k tomu, aby udržela mé tělo pohromadě, abych alespoň Luina dostal, když už nic jiného, tak alespoň tohle jsem mohl pro vesnici udělat. Cítím tě... Vytáhl jsem několik výbušných lístků a připravil se je odpálit jakmile ho chytnu a srazím k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 15:42

Takashi

"Chtěl jsi zemřít. Zabili jsme tudíž starého Montara a dali ti novou šanci." Řekl jsem a usmál se na tebe.

Luin Gojo

Jen jsem se protočil a odkopl Tatsuyu pryč a rychle k němu přiskočil a katanou mu zamířil na krk, ale v tu chvíli Tatsuyův přívěšek od Jira zazářil a někdo chytl katanu do ruky těsně před obličejem Tatsuyi a na Tatsuyu dopadlo jen pár kapek krvek. "Rád tě zase vidim." Řekla postava a slunce, které bránilo Tatsuyovi ve výhledu zašlo za mraky a on spatřil postavu, kterou znal dost dobře. "Na tebe jsem tu čekal Jiro." Řekl Luin a uskočil do zadu. Jiro se podíval na Tatsuyu a z kapsy vyndal a podal mu malou chakra kuličku. "Sněs ji, uzdraví tě"
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 15:52

Tatsuya

"Jiro-sama, děkuji," řekl jsem se šťastným výrazem ve tváři: "Rád Vás znovu vidím... I když," ucítil jsem ostrou bolest z oblasti hrudníku a tak už jsem raději nic neříkal a spolkl pilulku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 16:13

Montaro

sedl jsem si na postel a otočil se na Takashiho .. a pak mu usměv padl .. a jsem ještě ubec Yuurinshi ? .. Co bude s klanem Yuurinshi ?? .. Čí to jsou oči ?? .. Kde je Aiko ?? . kde je můj tým ?? .. zavalil jsem ho salvou otázek dost rychle nato aby to ubec pobral
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 16:25

Masaru Suikafuurado

Seskočil z baráku a hledal svou sensei.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 16:27

Iwashi

Ahoj koketsu to je meč a kde si bol. spýtal som sa brata
keď som uvidel brata tak som sa potešil
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 16:30

Sora

Kývla jsem hlavou,a polamu šla městem domů.Abych si odpočinula.Tyčinku jsem si dala do nejbezpečnějšího místa,až se mi nabyje chakra tak budu zase trénovat,musím to dokončit co nejrychleji. pomyslela si a šla dále po městě.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:21

Koketsu

Učil sa lietať a pokúšal som sa zamedziť povstaniu aj keď som vôbec nič neurobil. Pokrčil som ramenami. A čo to je za meč?
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:32

Iwashi

to si sa nenudil čo. povedal som z úsmevom a išiel som na záhradu sadnúť pod strom
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:45

Koketsu

A čo je to za meč? Chcel som to strašne vedieť a drgal som doňho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový klan nebo nové problémy?
Návrat nahoru 
Strana 7 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Nové pravidlo?
» Svatba nebo pohřeb?
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: