Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový klan nebo nové problémy?

Goto down 
+6
Ramaru
Clover
Meiki_Ookami
Srotak
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:12

Masaru -> Papír ti shořel v ruce.

Montaro -> Najednou jsi se zase ocitl v temné místnosti jako vždy a uslyšel jsi ten hlas. "Yare, yare. Co nedokážeš ty budu muset zajistit já. Hlupáku." Najednou ti docvaklo, že je to hlas Suiza, vůdce Yuurinshi.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:15

Masaru

Wow.... pěkně to hoří řekl udivema pak mu papír spálil ruku Au!!! zavišel bolestí.... Sem toho papíru nemusel tolik kupovat... řekl si sám pro sebe Yosh! ..... Co teď.... už to trošku ovládam mohl bych zkusit nějakou techniku...... Ale jakou... přemýšlel....
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:18

Montaro

He ?? .. Suizu-sama to jste vy ? ... Gomene-sai ale proti Jinchurikymu nemam šanci .. řekl snad poprvé v životě se omluil
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:20

Iwashi

lekársky tým ma ošetril a moje zranenia neboli až tak vážne takže ma nechali doma
teraz som ešte hlboko a pokojne spal
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:35

Montaro -> "Ty asi nic nechápeš co? Ty sis myslel, že jsem bůh, že? Jen jsem tě využíval, abych mohl ovládnout vesnici. Blbče."

Iwashi -> Najednou se u tebe objevil jakýsi obláček kouře a z něj se ozvalu. "Jsi Iwashi? Ten s kamennou zdí na které je hlava opice?"
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:39

Iwashi

hneď ako sa to ozvalo som sa zobudil chvílu som nad tým rozmýšlal a potom som odpovedal
áno som
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:43

Iwashi -> "Dobře." Ozvalo se z dýmu a ty jsi uslyšel jen skládání pečetí. Následně jsi se probral v jakési vesnici v obrovské koruně stromu a všude se ozýval řev opic a na zemi se povalovaly šlupky od banánů. (Pokračuj v misi.)
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:45

Sora Suikafuurado

Po chvilce jsem šla do knihovny,kde jsem hledala ňáký techniky Raitonu.To nebude docela lehké trénovat, chodila sem tam a hledala stále
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:11

Sora -> Našla jsi svitek s názvem "Raitonová lukostřelba."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:15

Montaro

Vy chcete ovládnout vesnici ?? .. zamumlal jsem ...pak jsem jakoby zešílel ... a proč jsem kurv* obětovával oči .. to jsem obětoval kůli nákýmu debilovi co si hraje na boha ??? ... he ?! .. zakřičel jsem na něj
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:19

Montaro -> "Neboj, brzy se bohem stanu! Budu vůdce všech velkých zemí! A ty, ty objetuješ i svůj život, ale až se zbavim Aiko, Utakaty, Takashiho a Tatsuyi." Řekl ti Suizu a začal se šíleně smát. "Tobě nedošlo, proč tě furt bolí hlava? Byl jsi v jednom z nejsilnějších genjutsu, které jsem prováděl pomocí VooDoo z buněk tvých očí. Proč si myslíš, že je tu tak málo Yuurinshi? Přišli na mě a tak sjem je musel objetovat!"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:27

Montaro

Hlasitě jsem dýchal vztekem ...
Nepovede se ti to ... řekl .. Pomstím se za ostatní z klanu .. řekl odhodlaně
Kai .... snažil jsem se odstat z tmavé místnosti
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:37

Koketsu

Prišiel som do dediny dosť unavení a ešte ma trocha boleli svaly. Montaro hádam ti stačil tento výprask. Usmial som sa. Mal si ho dokončiť. Nie to bude preňho nepríjemnejšie. Sadol som si na jednu z lavičiek pri sendokageho budove. Ptom ma niečo napadlo. Budem musieť nii-chanovi zohnať palicu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 17:05

Montaro -> "Haha! Z toho se jen tak nedostaneš! Dostaneš se z toho až já budu chtít!" Zařval na tebe se smíchem, ale pak jsi se probral a začal jsi kašlat krev a z uší a nosu ti tekla krev a v hlavě jsi měl neuvěřitelnou bolest.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 17:10

Montaro

Ty Svin************* .. zakřičel jsem bolestí až tak že bych nejradši rovnou umřel ... v duchu jsem si myslel jestli třeba tím někoho nepřivolám ale ta bolest byla nesneitelná a tak jsem pořád křičel jak když mně něco probodává
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 17:12

Tatsuya

Snažil jsem se celkem dlouho, ale Shinju se mi najít nepovedlo. No jo... Nejspíš je zase doma... Tam ji rušit nebudu, obzvlášť teď když se tady objevil můj... teda klan Gojo... Nevím, co si mám myslet... ani jestli si vůbec něco mám myslet... Nakonec jsem své pátrání zakončil u řeky, kde jsem si lehl do trávy. Je to složité... ale na to už se vymlouvat nebudu... Teď mám zodpovědnost a podle toho se musím chovat... i když mi pořád něco chybí... nějaké prázdno v mém srdci by zoufale potřebovalo zaplnit... už jsem ani dlouho neslyšel své druhé já... něco se nejspíš stane... něco zlého... nebo sám sebe pokládám za zrádce? Zaklonil jsem hlavu jak jen to šlo a podíval se za sebe. Řekl bych, že krušné časy Suichu ještě neskončily... Narovnal jsem svojí hlavu zase zpět a pomalu začal usínat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 17:16

Montaro -> Seběhli k tobě dva doktoři, které tě chytnuli za ramena a píchli ti injekci a tobě se ulevilo.

Luin Gojo a ???

"Fajn, jdu na to." Řekl Luin a vzal si od ženy jakouci krabičku zářící modře a zničil mříže a pomalu otevřel i dveře, kde uviděl dva strážné. Najednou se ozvalo zavití vlků a dva strážní letěli k zemi a pomalu z nich slezli dva vlci, kteří měli tlamy od krve a doběhli k Luinovi. Společně někam zmizeli.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 17:26

Montaro

rychle dýchal .... Rychle oznamze Sendokagemu že Suizu velitel Yuurinshi chce ovládnout vesnici ... řekl i když to nebylo moc důvěrihodně ale co jsem měl dělat
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 18:24

Tatsuya

Do klidu, který se odehrával v mých myšlenkách, se pomalu začal vkrádat divný pocit. Když v tom. Zavytí? Vlků? Ve vesnici? Co se zase děje? Šel jsem po nich, ať už byli kdekoliv, tak mně nemohli uniknout, leda že by zmizeli úplně z vesnice a jejího okolí. Nejspíš chtějí osvobodit otce...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 18:45

Sora

Hmm... Raitonová Lukostřelba,útoky na obranu,na blízko mám.Na dálku se hodí, čapla svitek a šla si sednout ke stolu kde si ho přečítala.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:21

Montaro -> "Jo jasně, ty jsi chtěl zabít svoji senseiku a teď ti máme věřit? A ještě k tomu obviňuješ vůdce klanu. To si zkoušej jinde." Řekli výsměšně

Tatsuya -> Před tebe skočil velký bílý vlk a zle na tebe vrčel a cenil zuby.

Sora -> Zjistila jsi, že jde o to dát ruce k sobě a soustředit do nich Raiton chakru a pomalu je dávat od sebe a tim vytvořit jakýsi modrý dlouhý šíp, asi 1 metr dlouhý a poté ho jen hodit a vytvoří to Raiton výbuch. Také jsi se dočetla, že je to A technika.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:29

Tatsuya

"Hodný," řekl jsem mu, aby se uklidnil. "Nechci ti ublížit... a doufám, že ty mně taky ne..."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:30

Masaru

Oki.... takže co... Koncentrování chakry v plících mi moc nejde... Nejlíp to de asi u dlaní... Takže nějakej oheň, kterej budu vystřelovat z dlaně, nebo oheň který obalý dlaň na boj z blízka?.... Ne to je na nic už mám katanu to stačí. Udělám Katon kouli. Dal dlaň levé ruky před sebe a začal do ní koncentrovat Katon chakru Oki to bude pohodička tvarování chakry mi už jde... jen se soustřeď udělej z toho malou ohnivou kouli...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:31

Montaro

Vy debilove to on mi říkal abych jí zabil ... on zabíjel yuurinshi který ho mohly prozradit .. sakra ... řekl jako kdyby nestačilo proč se mi zničeho nic spouští tolik krve
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:38

Tatsuya -> Najednou vedle tebe proběhl další velký vlk a stoupl si před tebe a k tobě otočený ocasem a vrčel na toho druhého vlka. Po stranách měl šedivými chlupy vytvořené jakési pruhy a tobě došlo, že je to ....

Masaru -> Uměl jsi koncentrovat svoji chakru, ale neuměl jsi moc dobře rozdělit chakru na dvě. Takže ti tam vždy jakoby prolétl plamínek, ale nic víc.

Montaro -> "A máš snad nějaký důkaz? Pustíme tě a ty znovu zaútočíš na Aiko."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový klan nebo nové problémy?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Nové pravidlo?
» Svatba nebo pohřeb?
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: