Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový klan nebo nové problémy?

Goto down 
+6
Ramaru
Clover
Meiki_Ookami
Srotak
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 18:13

Montaro Yuurinshi

Po tolika letech ve tmě konečně světlo .. řekl do vzduchu
Mírumilovně ?? .. neblázni ubec jsem se kůli tomu nezměnil řekl takovým hodným hlasem a pak řekl Vůbec .. hlasem arogantním
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 18:18

Iwashi

vytasil som svoj meč a namieril som ho na neho stále som sa sa usmieval dnes je krásne že koketsu povedal som bratovy a prehodil som si meč cez plece montarovy mohlo byť zvláštne ako to že taký veľký meč v pohode ovládam
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 18:21

Koketsu

To je pekný deň ale skús sa neohánať tým neviemjakým mečom o ktorom neviem skdade je. Povedal som bratovi lebo ma skoro trafil tým mečom. Áá montaro vôbec takže si stále myslíš že som zbabelec.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 18:28

Montaro Yuurinshi

možná řekl .. a pak se otočil .. du najít Aiko chtěl bych jí vydět .. řekl a pomalu odcházel
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 18:31

Iwashi

neponáhlaj sa tak ideme s tebou povedal som aj za brat a išiel som za motarom
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:16

Koketsu

Dobrý nápad Montaro. Povedal som a išiel som za nimi. Montaro vyzerá že má dobrú náladu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:06

Aiko

Seděla jsem uprostřed louky a pobrukovala si. Měla jsem už menší břicho, ale byla jsem jediná společně s Jirem kdo věděl, že jsem těhotná.

Shika

Vypadala jsem uplně normálně, soustředěně a uklidněně.

Jiro a Luin

Najednou mě Luin odkopl a já to napálil do zdi. Luin se zvedl a složil pečetě. "Chiméra no jutsu." Najendou se všichni tři vlci proměnili v černou hmotu a já je vsáknul a když se dým rozplynul tak jsem byl dokonalý vlkodlak se čtyřma rukama a dvouma ocasema. "Tak pojď ty chcípáčku!" Zařval Luin a Jiro jen zůstal s vystrašenym výrazem stát, nevěděl co se to stalo. "Asi jsi překvapen co?" Řekl Luin a začal skládat pečetě všema čtyřma rukama "Suiton, Raiton Mizu Raiden!" Zařval a z jeho pusy vyletěl obrovský proud vody obklopený silnym Raitonem a ten to napálil do Jira a ten tu zeď prorazil a sebou vzal i strom. Luin k němu doběhl a zvedl ho za krk do vzduchu. "Myslim, že role ve vesnici se změní, to já teď budu ten nejsilnější." Řekl Luin, ale Jiro se jen usmál skrz prokrvácenou pusu a tiše řekl "To si jen myslíš." Najednou se jeho díra v biše pomalu začala hojit a jeho obklopila modrá chakra a narostl mu jeden ocas. Najednou Luin Jira pustil a uskočil dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:08

Masaru

KazeBunshin no jutsu vykřikl a vedle něj se vytvořil jeden klon ten zařval Henge! a změnil se na kunai. Masaru vzal ten kunai a hodil ho do vzduchu, když už byl kunai asi na urovni Senseie tak se proměnil z5 Zdravím Sensei. řekl jí a pomalu padal dolů.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:10

Montaro Yuurinshi

Po delším hledání jsem si všiml aiko ... rozeběhnul jsme se kní a asi , 10 metrů jsem se zaní zastavil .. Mam jí ubec chodit ještě na oči ?? .. ale asi bych se jí měl omluvit
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:12

Iwashi

Išli zme z bratom hneď za montarom tak keď uvidel senseiku tak aj my sme ju vydeli išiel som priamo k nej montara som si nevšímal Zdravím, sensei ako sa máte spýtal som sa pre mňa celkom netypicky zhovorčivo a odložil som si meč na chrbát
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:19

Koketsu

Dobrý deň sensei. Pozdravil som senseiku a všimol so mantara. Ale Montaro zlé svedomie alebo si zabudol na slušné vychovanie. Zaškeril som sa naňho . Ten to bude mať tažké.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:21

Tatsuya

Doběhl jsem až do nemocnice, uvnitř jsem Kiteisochiho dal prvnímu doktorovi, který se přede mnou objevil, a sám padl na zem. Kiteisochi byl už celkem až na pár oděrek v pořádku, většina jeho zranění totiž zmizela a přenesla se na mě, to jsem však já nevěděl a úpěnlivě žádal toho doktora: "Zachraňte Kiteisochi, prosím," pak se můj obličej rozmázl o zem. Sakra... Proč to nevyšlo?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 22:24

Doktor u Tatsuyi

Popadl jsem Kiteisochiho i Tatsuyu a dal je na jedno lůžko a odvezl je hned k doktorům, kteří hned začali s lékařskými jutsu. Najednou se však ozval hlasitý zvuk přestání bití srdce. Doktor si jen prohrábl vlasy a pot stříknul na zem. Následně praštil do stolu pěstí a přejel rukou na Kiteisochiho oči a pomalu je zavřel. "Je konec." Řekl když Kiteisochi umřel a Tatsuyu uzdraveného převezli na pokoj.

Aiko

Hleděla jsem do nebe, ale pak přišel můj tým a já se jen usmála a najednou jsem uviděla Montara s očima. "Neuvěřitelné." Řekla jsem s údivem a v tu chvíli něco několik metrů od nás vybuchlo -> Dál čtěte u Jira.

Jiro

Luin mě odhodil a já dopadl na louku, kde byla má žena Aiko a její tým. Měl jsem už 5 ocasů a všude krev. Luin ke mně skočil, byl přeměněný na vlkodlaka se čtyřma rukama a v každé ruce držel obrovský rezavý meč. Uviděl jak se koukám na Aiko a jen se usmál. "To je tvá žena? Fajn, tu zabiju po tobě." Řekl a najednou mi bodl dva z mečů do břicha a já vyplivnul krev. Zbývající dva meče Luin odhodil pryč a začal skládat pečetě a najednou mu z rukou vyběhli tři černý vlci, kteří se rozeběhli jak na Montara tak i na Koketsa a Iwashiho. Luin se pomalu přibližoval k vystrašené Aiko a ležící Jiro se ani nehnul.

Shika

Nijak jsem se nelekla jen složila pečetě a vedle pravého Masara se objevil klon. "Co chceš?" Zeptal se tě klon znuděně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 22:31

Montaro

Vyskoušíme moji novou sílu .. usmál jsem se a když se na mně černý vlk rozeběhl tak místo toho abych udělal kaiten jsem aktivoval Bazukyatto do rukou a nohou ... šel jsem proti vlkovia jak jsem byl uněj blízko tak jsem se napřáhl chtěl jsem doněj kopnout počítal jsem stím že vyhne a zautočí tak jsem kdyžtak zautočil pěstí
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 22:52





Tatsuya

Nikdo by mě v tu chvíli neudržel v posteli, nemohl jsem spát při pomyšlení, že... Kiteisochi je mrtvý... Cítil jsem se najednou prázdný, úplně prázdný, jako by vše odvál vítr. Je konec... Neustále mi myšlenky připomínaly moji chybu. Proč... Do očí se mi začaly hrnout slzy a já pomalu přešel k oknu, podíval jsem se skrz sklo, které se teď zdálo tak šedé a špinavé, ven, ale jediné, co jsem uviděl, byla moje tvář, tvář kterou bych teď nejraději neviděl. Pěstí jsem do odlesku praštil, ale i přesto se sklo nerozbilo. Položil jsem tvář na sklo a poslouchal, to prázdno, které bylo teď mnohem skutečnější než kdykoliv předtím. Další, který mě opouští jenom proto, že mě chtěl ochránit... Další... Pomalu jsem upadal v silnou beznaděj a po okenní tabuli teď stékaly slzy, slzy plné bolesti a strádání. Oddálil jsem svoji tvář od okna, které teď bylo zamlžené a mokré, přejel jsem po něm rukou a několik kapek slz dopadlo na zem přes rukáv trika, které jsem měl na sobě. Ten, koho vidím... Nemá na to být jako Sayaru... Nemůže být ani Saburem... A už ani nemá přátele... Všechno ztratil a to jen kvůli sobě. V tu chvíli jsem se rozčílil a do skla jsem praštil tou největší silou, jakou to šlo, a sklo prasklo. Střepy se rozsypaly nejenom ven, ale i dovnitř a několik jich zůstalo na mé zkrvavené ruce. Zlost pomalu pominula a já padl na kolena a slzy již tekly skoro proudem. Proč jsem to nemohl být já? Proč vždy oni?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 23:07

Montaro -> Opravdu se to povedlo. Vlk dostal pěstí a odletěl dál, ale vůbec nečekal, otevřel pusu a na tebe se rozletěly tři jehly.

???

Objevila jsem se v pokoji Tatsuyi a jako přivítání jsme se začala smát. "Mezitim co tu brečíš jak malé dítě se venku odehrává boj a umírá tam další, kterého považuješ za přítele. Jeho jméno je Jiro a právě ho probodl tvůj otec. Hm, zvláštní. Vybereš si radši otce nebo Jira?" Řekla výsměšně. Poznal jsi podle hlasu, že je to ta samá osoba co ti řekla o bombě.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 05 2010, 23:15

Tatsuya

"Už s Váma nehraju," řekl jsem jí, aniž bych se na ní otočil. "Dejte mi už konečně pokoj... Kdybych tam přišel, tak by jen další pro mě důležitý člověk zemřel... Stejně jako Kiteisochi, stejně jako Sayaru, stejně jako Saburo... Já už tuhle hru odmítám hrát podle Vašich pravidel... Je na čase si udělat svoje vlastní," řekl jsem rozčíleně. Čím víc jsem mluvil, tím víc se beznaděj a smutek měnil na vztek. "Jestli chcete ještě něco říct, neříkejte to... Vaše slova jsou mi už ukradená..." řekl jsem ostrým nepříjemným hlasem a vyskočil jsem ven rozbitým oknem.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeThu May 06 2010, 09:00

Iwashi

rýchlo som vtiahol svoj meč a prešiel som do bojovej pozi čo ma naučili opice a pokúsil som sa vlka preseknúť dúfam že sa to podarý povedal som si duchu lebo hneď nato som sa pokúsil skočiť pred Aiko
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeThu May 06 2010, 13:07

Koketsu

Jiro sama bojuje v démonej forme to musí byť vážne zlé. Rýchlo som zložil pečaťe Goukayouu no jutsu. Dufám že sa trafí. Potom som sa rozhliadol okolo seba. Nii-chan pomôže senseike a Montarovi to zvládne dúfam tak sa postaráme o toho vlka. Prejistotu som vyvolal nanabiho chakru a zožltli mi oči.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeThu May 06 2010, 13:30

Masaru

Sensei děje se něco? Zeptal se jí
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeThu May 06 2010, 14:59

Shika

"Ptala jsem se první pokud vim." Řekl Shiky klon.

???

Začala jsem se smát a když chtěl vyskočit tak sjem ho chytla za tričko a prásknula s nim o zem a sundala si kapucu a on viděl holku asi o čtyři roky starší než on sám a byla mu podobná. "Jsem tvá sestra Tatsuyo."

Luin a Jiro

Všichni vlky odrazili, ale uviděli jak Luin drží nad senseikou meča míří ji na hlavu a Aiko jen znaveně leží a slzy ji kapou na zem při pohledu na bezpohybové tělo Jira. Najednou se Jirova hlava pohla a on se pomalu začal zvedat. Aiko je má žena a bude mít dítě. Luine ty se ji ani nedotkneš! Uplně se zvedl a došel k Luinovi, který ho jen vysmíval a rozmáchl se, že mu urazí hlavu, ale Jiro se sehnul a vyplivnul dost krve, ale následně udeřil Luina do chlupatého vlčího břicha a prorazil mu břicho a pak odpadl do Aiky klína.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeThu May 06 2010, 15:08

Masaru

Nepřestával se dívat nahoru na original Senseie, byl trochu ustaraný ale i tak spustil Chci pokračovat ve svém tréningu... A ehm potřebuji vaší pomoc. Rád... Rád bych se naučil techniku přivolání.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeThu May 06 2010, 15:44

Iwashi

nevedel som čo robiť tak som sa len pokúsil skočiť medzi seneiku a toho chlapa a tam som použil Doton: Doryūheki
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeThu May 06 2010, 16:02

Montaro

Cuknul jsem celým tělem do strany protože jsem je přece jenom slyšel svištět ale bylo to dost blízko a jedna mi řízla do trávě kte stékala trošku krve ... utřel jsem si ji a po tvíři mi zůstala skvrna krve ... pak jsme uvidět to co se událo Bude lepší když se zatím do toho nebudu plést řekl udělal asi 3 kroky kním a stál tam
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitimeThu May 06 2010, 16:14

Tatsuyo

"Sestra?" podíval jsem se na ní nevěřícně a začal se škrábat zase na nohy. "A proč ti to mám věřit?" zeptal jsem se jí. Když se nad tím tak zamyslím... Bylo to dost podezřelé, ale spíš bych hádal matku... ale nakonec sestra... To by nejspíš byla ta druhá možnost... Proč mě to nenapadlo dřív?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový klan nebo nové problémy?
Návrat nahoru 
Strana 9 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Nové pravidlo?
» Svatba nebo pohřeb?
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: