Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový klan nebo nové problémy?

Goto down 
+6
Ramaru
Clover
Meiki_Ookami
Srotak
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:47

Koketsu

Jasne. Bol som strašne natešený a rýchlo som odbehol s dediny na lúku kde som trénovaval. Tak a sme tu. Čo teraz, povedz povedz.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:48

Masaru

Ještě si chvíli lehl a díval se na oblohu, pořád z hluboka dýchal, až se to trochu uklidnilo zvedl se a zašel do restaurace, kde se poprvé sestkal se svým prvním týmem. Přišel tam a poznal známé tváře, jeden z nich byl ten hromotluk, který mu předtím nakopal prd*el. Masaru se na něj jen zamračil a sedl si k baru Jeden ramen... ne radši 3 rameny. Díky řekl a po chvilce mu na bar přijeli 3 misky ramenu, Masaru se do nich s radostí pustil Itadakimas!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:53

Montaro

řekl mi to ... já se vzpouřil všude jsem začal krvácet .. přišly doktoři a pak jste přišla vy ... řekl stručně a rychle .. takže moc dlouh o to neni
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 18:12

Sora

Usmála se a kývla hlavou,dál to skoušela.Vypadáto že to mu přicházím na kloub,pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 18:14

Tatsuya

Zdrhl... Sakra... Kdo? "Kdo jsi?" vykoktal jsem ze sebe, když jsem skrz díru zaostřil na postavu zahalenou kápí. Možná někdo z klanu... "Ty jsi z klanu Gojo?"
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 19:53

Koketsu -> "Uvolni mě a já tě to naučim." Přišlo ti divné ho jen tak pustit.

Sora -> Izumi se usmál a sedl si před tebe a tobě najednou mezi prsty přeskočil tak silný výboj, že tě zasvrbilo v prstech.

Aiko

"Na Suiza bych to nikdy neřekla. Bude v tom mít prsty určitě ta květinová holka." Řekla sjem a vyšli jsme z nemocnice a ve vesnici byl normální klid, jakoby se nic nedělo.

??? u Tatsuyi

"Na otázky není čas. Váš sensei je teď někde pryč a Luin toho využil a dal někam do kanálů chakrovou bombu nařízenou na dvacet minut. Teď už asi jen 15, ale máš šanci. Sežeň si svůj tým a prolezte kanály. Pokud budeš vyhledávat jinou vysoce postavenou postavu tak to vybuchne, protože je tu ještě jeden problém, ale ten budou řešit jiní. Tik ťak, radši pohni."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 19:57

Montaro

Květiny ??
.. řekl jsem ... cítil jsem květiny .. ale to už je dávno když jsem navás poprvé zautočil .. a on mně odepnul od toho stolu ... řekl jsem


Naposledy upravil Ramaru dne Thu Apr 29 2010, 20:00, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 19:59

Koketsu

Síce som bol nadšení ale úplný blbec nie. Nanabi nieje to tak že chceš zdrhnúť. Zamračil som sa a čakal čo odpovie.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 19:59

Sora

Trochu jsem cukla ale pokračovala jsem,Musím to zvládnout....nejsem srabka! pomyslela si a pokračovala co jen mohla.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 20:23

Shinju

Lehla jsem si pod strom a usnula...
Bylo toho na mě dnes už moc...
Zdálo se mi o Jirovi a Sayarovi...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 20:49

Tatsuya

Už jsem se raději na nic neptal, nedalo se nic riskovat a tak jsem vyběhl ven a začal pobíhat po vesnici a hledat tým. Nakonec jsem našel Shinju, která spala. Dlouho jsme se neviděli... Alespoň ji pořádně probudím... Přiskočil jsem k ní a klekl si na její klín. "Shinju-chan," pokusil jsem se ji sladkým hlasem probudit.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 20:52

Masaru

Dojedl všecky rameny a zaplatil, Díky usmál se na barmana, pak ještě hodil škaredý pohled na toho vazouna a odešel... Zastavil se před hospodou a řekl. KazeBunshin no jutsu vytvořil jeden klon, ten vběhl rychle do hospody objal toho vazouna a vybuchl mu v ksychtě, to ho dost poškrábalo. Originál Masaru se zašklebil a zmizel ve víru vesnice. Nakonec si našel klidné místečko na jedné vysoké budově. Tam si sedl a začal soustředit katon chakru do koule Takže takhle....... musí to byt kulaté, a hodně chakry, aby to způsobilo pěkný bordel hehe říkal si sám pro sebe a koncentroval Katon chakru.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 21:02

Shinju

Trhla jsem hlavou a krychle se rozhlédla.
Co jsem provedla? zeptala jsem se tupě...
Jé to jsi ty Tatsuyo... Řekla jsem a na tváři se mi rozhostil velký úsměv...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 21:06

Tatsuya

To se nepovedlo... zašklebil jsem se. No, stejně na to není čas... "Musíme rychle projít kanály... Je tam bomba nebo tak něco," řekl jsem v rychlosti a slezl z ní. Nemám moc talent na to lidi příjemně překvapit... Ach jo... "Rychle," řekl jsem jí a v tu chvíli se tam objevil i Kiteisochi se Saburem v tlamě. To ho nemohl donést trochu víc humánně? "Promiň, Saburo," omluvil jsem se mu, když ho Kiteisochi pustil na zem. S tímhle budou akorát problémy... Velký vlk a tady ve vesnici... Ten rozpadlý barák už není dost velký... Sakra... Tolik starostí najednou.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 21:08

Shinju

Začala jsem se chcechtat když jsem viděla jak ten vůlk přinesl Sabura.
Počkat? To.. to je Kiteisochi? A jaká bomba?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 21:17

Tatsuya

"Na vysvětlování není čas... Kiteisochi, Saburo, vemte si kanály na severu vesnice, já a Shinju si vememe kanály na jihu... Budeme je prohledávat, kdyby se objevila křižovatka, rozdělte se... Jakákoliv divná věc je potencionálně bomba... chakrová bomba," řekl jsem a vyrazil jsem ke kanálům a vstupu do nich na jihu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 22:51

Masaru -> Na dlani s eti vytvořil oheň a chvíli tam byl, ale pak se vytratil.

Koketsu -> "Musíš mi hold věřit."

Sora -> Najendou se ti mezi prsty vytvořilo bleksové vláknu a Izumi začal tleskat.

Aiko

"To vše mění! Nejspíše půjde po týmu, který vedl Sayaru, protože Květinová má nevyřízené účty s Jirem a chce se mu pomstit." Řekla jsem a zrychlila krok k budově kage.

Tatsuya -> V kanále byl neuvěřitelný smrad, ale musel jsi to se Shinju vydržet.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 23:33

Montaro

jo .. rychle .. řekl a zrychlyl až bežel
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 14:46

Masaru

No tak ud+lej z toho kouli! nadával sám sobě a soustředil se na dlaň
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 14:48

Saburo
Šel jsem vedle Kiteisochiho...Když už mě musel přinést v tlamě a ještě s ním musím jít...
Sledoval jsem všechno,co mohlo vypadat jako bomba...Měl jsem aktivovaný suinatar a zacpaný nos...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 14:58

Masaru -> Moc se ti nedařilo, ale viděl jsi vedle budovy běžícího Montara a Aiko.

Aiko

Proběhli jsme kolem Masara a z dálky jsme viděli jak se blíží Takashi.

Saburo -> Několik chodeb před tebou jsi uviděl jakousi modrou z vody krabičku a z boku se k ní blížil Tatsuya se Shinju.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 15:00

Masaru

Přestal s tréningem a vydal se za nima. Držel si odstup, a jen vyčkával, kdyby potřebovali pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 15:02

Montaro

Nevím proč deš snáma todle se tě netýká řekl na nepochopitelné připojení masarua
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 15:04

Masaru

Nemohl si mě vidět, protože sem si držel odstup,a dával sem si pozor.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 15:12

Sora

Když mi Izumi začal tleskat,tak jsem se akorád usmála a pokračovala.Vypadá to celkem dobře....musím to dokázat! pomyslela si a dávala do toho všechno
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový klan nebo nové problémy?
Návrat nahoru 
Strana 4 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Nové pravidlo?
» Svatba nebo pohřeb?
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: