Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový klan nebo nové problémy?

Goto down 
+6
Ramaru
Clover
Meiki_Ookami
Srotak
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:40

Montaro

zautočit na Aiko ?? ... proč ? .. nemám důvod .. můj bůh ve kterého jsem věřil je nakonec vůdce Yuurinshi který chce ovládnout všechny vesnice ..
řekne znuděne ale i zklamaně
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:41

Masaru

Hm.... přestal s tím co dělal a vzal si ten stoh papírů a pomalu je zapaloval. Tohle by mi mělo zlepšit koncentraci Katonu samotného
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:45

Tatsuya

"Kiteisochi," vyhrkl jsem ze sebe. Nějak moc vyrostl... Co se stalo? To je teď jedno... "Kiteisochi, co... co se... stalo?"
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:53

Aiko

Došla jsem k Montarovi a usmála se. "Pusťte ho." Řekla a doktoři tě rozvázali.

Kiteisochi

Jen zavyl a rozeběhl se na vlka a spustil se typický psí boj.

Masaru -> Volil jsi dobře, začínalo ti to celkem jít.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:56

Tatsuya

Jen jsem v šoku sledoval jejich zápas. Donedávna jsem tě nosil v baťohu a teď tu stojíš a bojuješ... Dospěl jsi až moc rychle... Tak rychle, že jsem to ani nepostřehnul... Ne, v tomhle bude něco víc...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:58

Montaro

pomalu jsem se zvedl .. a seděl jsem na lůžku ... co vy tady ? .. řekl jsme svým tipickým tonem
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 22:01

Masaru

Upaloval už 3. papír, a snažil se kontrolovat směr hoření Katon chakry. Nic se ale nestalo, papír hořel uplně stejně jak 2 předchozí. Soustřeď se... zkus ten papír rozdělit na dvě polovinu, jen malinká ohnivá čára.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 13:50

Sora

Četla jsem dál,když jsem se dozvěděla postup.Tak jsem chtěla jít trénovat,ale když jsem si přečetla že to je technika A-ranku tak mě to zarazilo.Je to technika velkého stupně....to nebude lehké trénovat,pomyslela si a bežela na trénovací louku.Takže dát ruce k soobě a soustředit chakru...,pomyslela si a provedla
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 14:51

Masaru -> V pohodě se ti to povedlo.

Tatsuya -> Kiteisochi toho vlka hravě zvládnul a proto jsi měl cestu k věznici volnou.

Sora -> Nic se nestalo. ale zvedl se vítr a u tebe se objevil chlápek, kterého jsi poznala z minulého setkání. Byl z Poslední jednotky. "Jmenuji se Izumi Masurano" Usmál se. "Pomohu ti s technikou, chceš?"

Aiko Suikafuurado

Sedla jsem si vedle něj. "Víš, já vždy dávám druhou šanci a konec konců jsi můj žák a já ti prostě musim věřit."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 15:05

Sora Suikafuurado

Otočila se na pána z poslední jednotky,ano,moc by jste mi pomohl.Řekla a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 15:06

Masaru

Wow..... No vlastně sem to čekal hehe řekl a lehl si na chvíli. Díval se na oblohu a přemýšlel o Soře.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 15:15

Izumi Masurano

Usmál jsem se. "Nejdříve zkoušej dávat chakru do palce a ukazováčku a ať se mezi sebou ty dva prsty dotýkají a pomalu je dávej od sebe a mělo by se ti vytvořit tohle." Řekl a dal od sebe palec a ukazováček a mezi tim mel jakési žluté vlákno světelné chakry.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 15:25

Sora Suikafuurado

Koukala jak to dělá,Takže soustředit chakru do palce a ukazováčku,pomalu je od sebe oddalovat kývla hlavou a provedla
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 15:33

Masaru Suikafuurado

Na chvíli si zdříml, ale pak se zase pustil do své nové techniky, napřáhl před sebe ruku a začal do ní soustředit Katon chakru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 15:36

Sora -> Nějak ti tam probliknula jiskra, ale nic víc. Izumi se na tebe usmál. "Nevěděl jsem, že v tobě je takový talent." Řekl a dal se zase do řeči. "Po pravdě je tohle technika Chidori Yajirushi. Což je vývin jedné z nejsilnějších technik jménem Chidori, ale tohle je přizpůsobeno pro ty co nevidí pohyby protivníka."

Masaru -> Opět ti tam problikl ohínek, ale nic víc.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 15:39

Masaru

Sem to ale id*ot! práskl se dlaní do čela KazeBunshin no jutsu! vykřikl energicky a okolo něj se objevili 3 klony, každej si vzal do ruky papír a pálil na něm různé tvary totéž dělal i Masaru.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 15:48

Montaro

Druhá šance ?? .. Váš žák ? ... řekl jsem tak arogantnějš .. Její žák ? vždy jsem byl její nepřítel v každým okamžiku ... Tak když mi věříte co stím ted uděláte .. řekl
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 16:06

Koketsu

Nebavilo ma len tak sedieť na lavičke tak som sa začal motat po suichu. Prečo máš Montaro. Aspoň dostal po hube. To hej to dostal asi by som mal ísť za ním. Čo zbláznili si sa?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 16:49

Tatsuya

Vběhl jsem dovnitř, krev v okolí nevnímaje. Doufám, že ještě neutekl...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:16

Shinju

Stálea jsem na jedné z luk...
Trénovala jsem rychlost...
Poté Fyzičku a koncentraci chakry...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:30

Masaru -> Opravdu se ti dařilo, cítil jsi jak ti koncentrace katonu jde mnohem lépe.

Koketsu -> Najednou démon zabručel a tiše ti řekl "Chceš umět létat?"

Tatsuya -> Uviděl jsi jen díru v mřížích u které stála jakási postava v kapuce.

Aiko Suikafuurado

"Musíme to oznámit Sendokagemu." Řekla a zvedla se a pomalu šla ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:31

Koketsu

Čo ano, ano, ano. Začal som poskakovať a bol som strašne nadšený. Dík Nanabi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:31

Montaro

Vstal a šel pomalu zaní až jí došel .. měl bych jít taky .. řekl
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:35

Masaru x klony

Klony už pálili 3. papír, originál Masaru v papíru dokonce vypálil jednoduchou sněhovou vločku, pokračoval dál a u 7. papíru, už byli všechny klony propocené a udýchané, originál na tom byl podobně. Yosh... čas na zběr informac. udělal pečeť a všechny klony se rozplynuli, Masarovi se zatemnilo a začal ztěžka dýchat, spadl na kolena a pak i na ruce. Zrak už byl lepší ale pořád ztěžka dýchal Asi to ty klony trochu přehnaly....... Já taky... To je ale jedno.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:44

Koketsu -> "Fajn, najdi nějakou bezpečnou louku."

Masaru -> Byl jsi neuvěřitelně vyčerpaný, ale zase jsi věděl, že už by nemělo být těžké použít ten fireball, ale na tvorbu nebylo moc chakry a kdyby jsi to zkoušel tak bys riskoval smrt.

Aiko

"Jak je to dlouho od toho co ti to řekl?" Zeptala jsem se Montara.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový klan nebo nové problémy?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Nové pravidlo?
» Svatba nebo pohřeb?
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: