Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový klan nebo nové problémy?

Goto down 
+6
Ramaru
Clover
Meiki_Ookami
Srotak
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 15:16

Masaru Yukisha

To je moje věc, du stejným směrem. Neotravuj. řekl na něho naštvaným tonem, ale usmál se na svého "Ex-Senseie" aby se neřeklo.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 15:29

Montaro

Nelži ... řekl mu a zakýval hlavou ... jen dolejzá


Naposledy upravil Ramaru dne Fri Apr 30 2010, 15:44, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 15:34

Koketsu

Tak dobre uvolním ta. Verím mu to je zaujimavé. Zavrel som oči a pustil démona.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 15:37

Shinju

Také jsem měla aktivovaný suinatar a rozhlížela jsem se kolem sebe..
Ten puch je nesnesitelnej...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 15:39

Masaru

To je Montaro... ten co zranil Soru.... Kam to dou? Když běží tak rychle i Aiko, musí se něco dít pomůžu jim, ale až se všechno srovná nakopu Montarovi pr*el, za to co udělal Soře. Přemýšlel a v běhu pozoroval okolí.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 15:41

Saburo
Že by???
Pomyslel jsem si,když jsem zrychlil krok a šel za tím velmi zajímavým předmětem...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 15:57

Tatsuya

Všiml jsem si té krabičky. "Hele, támhle něco," řekl jsem Shinju a ukázal jsem na tu krabičku, ale jak jsem se znovu nadechl, tak jsem se trochu přidusil, protože ten zápach byl nedýchatelný. Horší než když Kiteisochi zapomene vyběhnout ven.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 19:17

Saburo, Kiteisochi, Shinju a Tatsuya -> Před Tatsuyou a Shinju byla obrovská díra, kterou nešlo přeskočit a ani na její dno nebylo vidět. Krabička byla vedle Sabura a Kiteisochiho a na ní byla jedna čárka což asi značilo, že není moc času.

Koketsu -> Najednou tě obalila žlutá chakra a tobě se vytvořil první ocas. "Problém je, že můžeš létat jen když máš dva ocasy a jakmile pustíš třetí tak přestaneš létat." Řekl a narostl mu druhý ocas a ty se proměnily v žluté chakra křídla a ty jsi se pomalu a nízko vznášel.

Sora -> Najednou jsi to neuhlídala a Izumimu blesk napálil do tváře a udělalo mu to na váři krvavou čáru, ale on se jen usmál. "Soustřeď se."

Aiko a Takashi

Doběhli jsme všichni k Takashimu a já se na něj usmála. "Máme problém." Takashi jen kývnul na Aiky slova a tiše dodal. "Už je pozdě, je tady." a pod náma byl stín postavy stojící na střeše budovy, což byl Suizu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 19:25

Masaru Suikafuurado

Neznal toho chlápka, tak radši udělal pečetě na Kazebunshin(ještě žádnej klon nevytvořil).
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 19:42

Koketsu

Aha takže sa musím kontrolovať a tiež zároveň kontrolovať tvoju chakru však? Opýtal som a rečnícky a vtedy ma niečo napadlo. Poďme vyšie. Usmial som sa a pokúsil som sa zamávať krídlami aby som sa dostal trocha vyšie.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 19:43

Saburo
Bezva...Takže co s tím???Hodit to dolů???
Zeptal jsem se nahlas a chytl jsem bombu a šel jsem před propast...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 20:56

Montaro

Hm ... řekl a poodešel blíž k Suizuovi ... snažíš se marně .. řekl jsem mu a aktivoval jsem chakry na rukách a nohách ... nemáš šanci .. řekl a tím poukázal že tu jsou i ostatní
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 30 2010, 22:57

Tatsuya

"Bůhví kam to vede, ale není čas nad tím přemýšlet," řekl jsem Saburovi a čekal na jeho rozhodnutí. Tak jako tak to bouchne...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeSat May 01 2010, 08:29

Shinju

Počkejte chvilku... řekla jsem a hrábla někam pod sebe...
Vytáhla jsem první větší tvrdou věc podobnou kamenu co jsem našla a hodila jí do díry...
Pomalu jsem poslouchala kdy se ozve dopadnutí...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeSat May 01 2010, 09:27

Sora

Když jsem to neuhlídala tak jsem si myslela že mě Izumi zabije,kývla hlavou.Sakra...to se nemělo stát! pomyslela si a pokoušela se to udělat znova.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeSat May 01 2010, 17:20

Suizu Yuurinshi

Začal jsem se šíleně smát. "Montaro, Montaro..." Řekl jsem a znovu se zasmál. "Tobě asi nedochází, že jsem dokázal asi dvacet let takhle vodit všechny za nos a teď si myslíš, že hodlám jen tak umřít?" Řekl jsem mu a složil rychle pečetě a v tu chvíli se všechny věci v okolí začaly vznášet, dokonce i Takashi, Aiko, Masaru a Montaro. V tu chvíli jsem se vznášel i já a najednou jsem se na vás rozletěl a v rukou měl dvě katany. "Snížil jsem grvaitaci a na takový boj vy nejste zvyklý." V tu chvíli jednu katanu zablokoval Takashi a v očích měl 1. stupeň Suinataru a hlavu měl sklopenou k zemi a ruku Suiza, která držela jednu katanu mířila ke vzduchu a druhá útočila přímo na Montara. "Jsem po druhé kage. Podváděl jsi mě tedy už dvakrát za mými zády a to ti jen tak neprojde." Řekl takashi a zvedl hlavu a podíval se Suizovi do oka a najednou se Takashiho oči změnily a byly celé modré což značilo druhý stupeň Suinataru.

Saburo,Tatsuya a Shinju -> Saburovi ruce se najednou zbarvily do modra a bomba se najednou rozložila na několik kousků a přilepila se mu přímo na břicho pod kůži. Shinju dopad kamene neslyšela.

Sora -> "Zkus to teď už obouma rukama." Zvedl se Izumi a složil pečetě a roztáhl od sebe ruce a tam se mu vytvořil velký šíp asi jako průměrná katana z blesků a hodil ho do dálky a tam to vybuchlo a vytvořilo jakýsi kráter a v kráteru hořel oheň. "Tohle se teď učíš."

Koketsu -> Vzlítnul jsi tak vysoko, že jsi z dálky viděl boj Suizu vs. Kage a spol.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeSat May 01 2010, 17:24

Masaru

Wow my letíme?! To bude sranda řekl a vedle něj dvakrát prásklo a vedle něj se objevili dva klony. Originál oba vzal za triko a hodil je po Suizovi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeSat May 01 2010, 17:54

Montaro

Nemělo cenu se vyhejbat protože jsem veděl že kůli snížení gravitacve to stejně nestichnu .. nastavil jsem jednu ruku a stikl jeho katanou dlaní a chytil jsme jí což mi pořezalo ruku dost do krve která krvácela ale utok jsem zastavil a držel jsem jeho katanu ... A co já stim .. řekl na to co říkal uplně nazačátku a druhou dlaní mířil na jeho hrud
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeSat May 01 2010, 18:07

Saburo
Hrklo ve mě...
Takže...Asi bych tam měl skočit...
Řekl jsem smutným hlasem...
Nikdy jsem nemyslel,že to skončí zrovna takhle...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeSat May 01 2010, 18:12

Shinju

Měla jsem na krejíčku další slzy...
Přišla jsem o Sayarsa... Jiro utekl.. a teď by měl umřít i Saburo?! To ne! Bylo mi jedno jak ta dírá byla obrovská...
Nakoncentrovala jsem všechno chakru do nohou a rozeběhla jsem se...
Odrazila jsem se a s napětím zavřela oči...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeSat May 01 2010, 18:13

Sora

Páni...to bude silný,je vidět že to je fakt technika a-ranku.Kývla hlavou a pokoušela se to udělat v obouch rukách,ale potom jí napadla jedna věc.Izumi-sensei...když teďka soustředím chakru do rukou,tak to nemůže udělat i Dotonovou šipku? natož Raitonovou? zeptala se a stále se soustředila.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeSat May 01 2010, 18:56

Saburo
Bylo mi jasné,že to nepřežiju...
Byly zde dvě možnosti...V první bych se snažil dostat se z tohohle a vybouchlo by to...Zahynul bych a celá Suichu by byla zničena...A druhá byla skočit tam...Sice bych taky zahynul,ale aspoň bych zachránil vesnici...
Nemusel jsem ani přemýšlet,abych získal odpověď...
Před očima mi proběhl celý život...Od udělání akademie až po tento okamžik...
Trochu omluvným pohledem jsem se podíval směrem na Shinju a Tatsuyu...
Víte...Nikdy jsem nemyslel,že to skončí zrovna takhle...Nejdřív jsem tě nesnášel,Tatsuyo,kvůli tvému sebelitování...Ale potom ses dal do kupy...A u tebe Shinju...Vždycky jsi pro mne byla mladší sestrou...
Řekl jsem rozhodným hlasem a vytáhl jsem z kapsy něco,co vypadalo jako amulet a hodil to směrem na Shinju...
Měj to jako vzpomínku na mě...A ty Tatsuyo...Postarej se o Shinju...Věřím ti...
Dořekl jsem smutně a skočil jsem směrem do temnoty a utrpení...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeSat May 01 2010, 19:08

Koketsu

Musím im ísť pomôcť a aspoň si zalietem. Zamával som krídlami a letel za nimi aj keď to nebolo moc rýchle lebo som niekoľko krát skoro narazil do budov. Je to dosť ťažké. Priletel som tam vtedy keď sendokage aktivoval druhý stupeň suinataru. Čo sa deje sensei? Zakričal som a držal sa celkom vysoko asi tri metre nad nimi. Montaro?. Začudoval som sa. Čo tu ten robí ak ešte raz urobí blbosť poslúchnem démona.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeSat May 01 2010, 20:43

Tatsuya

"Rozumím... Ale není to..." Nutné? Je tu jiná možnost? Vždycky je i jiná možnost... Ne, nemůžu si nic nalhávat... Ale Sayaru by přece nehodlal někoho z vesnice nechat umřít... To nejde... Nejde. "Odpusťte mi spíš vy dva," řekl jsem jim a v tu chvíli se přeměnil. Jaká je šance, že to přežiju? Mizivá... ale alespoň neumřu jako někdo, kdo nechal zemřít své přátele... "Yajuu no Ro-bu," zvolal jsem a Shinju i Sabura strhl na stranu, kde Saburo do teď byl. Drápy jsem mu rozpáral břicho, ale ne až tak hluboko, abych ho zabil, ale tak akorát těsně pod kůži, takže to sice způsobilo silné krvácení, ale Saburovi šance na přežití byly vysoké. "Někdo jiný bude muset být novým Sayarem, vesnice někoho jako byl on potřebuje," řekl jsem jim s nejspíš mým posledním úsměvem a i s bombou jsem skočil do díry. Kolik je potřeba pro obnovení rovnováhy? Kolik životů ještě bude promarněno pro udržení řádu? Nechci... nechci, aby někdo další ještě umřel. Tentokrát to budu já, kdo ochrání své přátele, Sayaru-sensei... Hlavou mi proběhly vzpomínky na Sayara, na chvíle s Shinju a Saburem a pak i na mé alter ego. Alespoň jednou udělám něco, za co by na mě mohl být někdo hrdý... Doufám...

Pak jsem se probral, koukal jsem na Sabura, který padal bůhví kam do hloubi. Sakra... Nemůžu se hnout... Bylo to... divný... Ale proč? Proč? Nebyl jsem schopen slova, nebyl jsem schopen se hnout, jen jsem tam stál a koukal do blba, jediné, co jsem udělal, bylo, že jsem instinktivně Shinju strhl zpátky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitimeSun May 02 2010, 09:52

Tatsuya a Shinju -> Saburo padal šíleně dlouho a vy jste ho ztratili úplně z dohledu. Poslední co jste uslyšeli bylo zaskřípění a najednou obrovská rána a z díry vyletěl obrovský nával vzduchu od výbuchu. Bylo vám jasné, že jste právě přišli o jednoho z vašich nejlepších přátel.

Sora -> "No Dotonový šíp by byl celkem k ničemu nemyslíš? Jen jako normální oštěp, kdežto tohle udělá obrovský výbuch a dokáže to protivníka silně pořezat, ba i zabít."

Suizu a spol.

Koketsovi křídla prasknuly kvůli snížené gravitaci a on dopadl vedle znášejících se přátel. V tu chvíli Suizu dostal zásah Montarovou rukou do břicha a vyplivnul krev a najednou dostal kopancem do obličeje od dvou klonů a odletěl pomalu dál. V tu chvíli složil pečetě dopadl na zem, ale vy jste se stále vznášeli. On byl teď mnohem rychlejší a rozeběhl se na Masara, že ho nakopne a v tu chvíli udělal pečetě a na Montara se rozletěly dva Fuuton šípy. Aiko nečekala a složila také pečetě "Goukakyuu no jutsu!" V tu chvíli se však oheň ve vzduchu zastavil a pomalu zmizel a Aiko zůstala jen s vytřeštěnýma očima. Takashi byl poměrně v klidu, protože měl svůj plán, ale když uviděl dva letící Fuuton šípy na Montara tak se tam rozeběhnul a složil pečetě a před nim s ezačala tvořit Fuuton zeď a jelikož Fuuton je s gravitací podobný tak to ty dva šípy zarazilo a vytvořilo to obrovský fuuton výbuch.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový klan nebo nové problémy?
Návrat nahoru 
Strana 5 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Nové pravidlo?
» Svatba nebo pohřeb?
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: