Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový klan nebo nové problémy?

Goto down 
+6
Ramaru
Clover
Meiki_Ookami
Srotak
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 10:14

Shinju

Padla jsem na kolena v zácvhvatu pláče...
Ani jsem si nic nemyslala... Přišla jsem o dalšího člověka o kterého jsem nikdy nechtěla přijít...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 10:16

Sora

No máte pravdu, řekla a pokračovala.Tentokrát se více soustředila,na svoju práci.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 10:35

Tatsuya

Chvíli šoku a smutku vystřídal nával nenávisti, hněvu a touze po pomstě. "Čert vem čest," zaklel jsem: "Čert vem můj klan... Za tohle zaplatí! Za tohle mně a celé vesnici zaplatí svojí krví!" Tohle už nenechám jen tak... Nemohl bych... nemohl bych se Shinju podívat do očí... nemohl bych žít v téhle vesnici... nemohl bych si ani vzpomenout na Sayara... Teď přišel čas, kdy čest musí stranou a pomsta je jediný můj cíl... Odešel jsem z kanálů, když jsem vyšel venku, Kiteisochi už tam čekal. "Opravdu mi chceš pomoc? Tohle není boj o čest... tohle je boj pomsty..."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 10:42

Masaru

Jelikož oba klony přežili, tak jede z klonů hodil toho druhého na Suiza, takže na něj teď letěl ze zadu. První(ten co hodil ten druhý) klon se rozplynul. Masaru vytáhl katanu a sekl po Suizovi, aby se musel bránit, a nevšiml si klona, který teď s vytasenou katanou letí přímo na jeho srdce.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 11:10

Montaro

Koketsu .. řekl jsem a najednou .. pak jsem se nadech a odhodil mně výbuch z větru a tak jsem to nedořekl ..


Naposledy upravil Ramaru dne Sun May 02 2010, 12:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 11:51

Koketsu

Keď mi praskli krídla tak som sa začudoval a spadol a keď som sa vznášal tak ma to prekvapilo ešte viac a zlakol som sa. Čo sa tu deje. Nič som nestihol urobiť keď ma odhodil ten fuuton výbuch ale počul som montara. Čo je s montarom? A čo sa tu vôbec deje a kdo je ten chlap?
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 12:30

Shinju

Vstala jsem a otřela slzy...
Šla jsem za Tatsuyou.. Našla jsem ho u východu z kanálu...
Já jdu s tebou! Nenechám nikoho aby zabíjel mé přátele nebo příbuzné!
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 14:23

Tatsuya

"Ne... Tohle musím udělat sám... Pokud je někdo zodpovědný za to, co se stalo, tak jsem to já. Pokud má někdo zastavit klan Gojo, tak já. Je to moje povinnost a právo... Pokud má někdo zničit klan Gojo a zamést po něm stopy... tak já," řekl jsem Shinju, což jí muselo být dost divné. Nejdříve mi je čest ukradená a teď i klan, byl to úplný opak toho, v co jsem doteď věřil.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 16:05

Shinju

A jastli někdo musí posmstít svého příbuzného a nejlepšího kamaráda, tak jsem to já! odpověděla jsem mu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 17:55

Suizu a spol.

Najendou se gravitace vrátila do normálu tudíš věechny útoky ztroskotaly jelikož byly určené na tu gravitaci. Suizu se jen zasmál a nakopnul Takashiho a tan to napálil přímo do zdi a vzal sebou i Aiko. Nyní proti sobě měl jen chunniny. "Nejdřív děcka a pak až dospělí."

Luin Gojo

"Nějak moc silný řeči Tatsuyo." Řekl jsem a vyšel spoza baráku s naštvanym výrazem v obličeji. "Zničili jste mi můj plán, za to mi zaplatíte. Je vám to jasný?!" Řekl jsem a za mnou vyšli tři velký vlci.

Sora -> Udělala jsi jakousi Raiton tyč a ta pak zmizela a ty jsi padla k zemi, protože ti pomalu docházela chakra.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 17:59

Shinju

Sevřela jsem ruce do pěstí až mi zapraskali kliuby...
To chvůli tobě je Saburo mrtvej? zavřčela jsem na ní nevrle..
V očích se mi objevil 1. stupeň suinataru a v ruce Usika která zářila modře.
Zaplatíš za to co si udělala...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 18:00

//ja sem genin ale to je jedno xD

Masaru

Heeej... to lítání se mi líbilo! Grrrr KazeBunshin no jutsu! Vykřikl a vytvořil další dva klony, ten první klon, který předtím letěl na Suiza přiběhl k ním. Fuuton: ShouShyu! Vykřikli všichni 4 zaráz a okolo Suiza se udělalo dost velké tornádo, které by ho mělo na chvíli udržet. Teď je to na vás... sejměte ho! Křičel na Koktesuho a Motara.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 18:13

Tatsuya

"Shinju, to je můj otec," řekl jsem jí potichu a začal jsem se smát. "No, stejně se chová jako ta nejhorší z žen... Podlá, plná nenávisti, zlá, prostě to nejhorší co člověka může potkat... Tak je to jedno," řekl jsem s nevraživým pohledem směrem k otci. Kiteisochi... Tohle bude těžší než kdy předtím...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 18:16

Shinju

Odrazila jsem se a rozlétla se na "Ní, něj".
Nastavila jsem meč před sebe a přímo na jeho nohu...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 18:19

Sora

Spadla jsem do klína,asi jsem spotřebala všechnu svojí chakru.řekla ale skusila to udělat znova,což se nepovedlo.Jsem totálně bez chakry,pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 19:40

Suizu Yuurinshi

Začal jsem se v tornádu neuvěřitelně nahlas smát. "Tupci, jsem z klanu Yuurinshi. Fuuton jsme my!" Pak složil pečetě a udělal něco jako Kaiten, ale s tim, že z něj vylétavaly vzdušné střely ve tvaru draka, které při zásahu udělaly velkou ránu.

Luin Gojo

Jen jsem se pousmál a protočil se na patě kolem ní a Shinju ucítila obrovskou ránu do zad moji nohou. "Ubožačko, je vidět, že jsi Kentiri. A co, kde je teď ten vás debilní Jiro nebo ten jeho přitroublej bratříček Sayaru? Hm?!" Zařval a uskočil jsem stranou. Mezitim vlci utvořili kolem nás jakýsi imaginární trojúhelník.

Sora -> Izumi se k tobě naklonil a tiše řekl. "Nikdy jsem neviděl někoho, kdo by pokročil v tréninku A techniky takhle rychle dopředu."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 19:45

Montaro

Cse .. začlo trochu větrno .. řekne a snaaží se začít rotovat aby aspon trošku od sebe odrazil .. Kaiten .. řekne a rotuje
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 19:49

Tatsuya

Trojúhelník? měl jsem se na pozoru před vlky, když udělali něco, co vypadalo jako PEČEŤ?! "Shinju, běž za vlky," zařval jsem na ní a vyskočil jsem ven z "trojúhelníku".
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 19:58

Montaro -> Dostal jsi s epřímo vedle Suiza a najednou nastal větrný další výbuch, který jak Suizua tak i tebe odhodil každého na druhou stranu do zdi.

Luin Gojo

Bylo už pozdě, "Bestiální trojúhelník!" V tu chvíli každý vlk otevřel pusu a z ní mu vyšel jakýsi oranžový nic nedělající obláček, ale v tu chvíli se z obláčku vytvořili další tři vlci, kteří se na vás rozeběhli a u vás vybuchnuli.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:12

Montaro

sakra ... řekl a z pusy mu začla týct krev ... pak se kouknul směrem na suizua ... To no je zrádce .. a já ho zato zabiju ... řekl si
snad poprvé pomůžu vesnici ... dal před svůj obličej ruku celou od krve se znehybněnýma konečkama .. ani to necítím ... řekl si
pak vyflusnul krev a poraněnou ruku dla poděl těla .. druhou rukou vytáhl výbušný lístek .. hm poslední .. řekl si .. a přilepil si ho pomocí chakry na znehybněnou ruku ... mam šanci ho porazit .. snad dodal pro sebe poslední slovo ... a pak se pohmožděn rozeběhnul na Suiza ... a chtěl ho chytnout aby mu neutek
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:14

Masaru

Dost dobrá informace... řekl na tu jeho poznámku o Fuutonu Teď nebo nikdy, tohle je sakra vážné, žádnej tréning musím se soustředit. Katon je silnější jak Fuuton všechny tři klony si stoupli před originál na ochranu(tohle se stalo ještě před těmi utoky, takže to zasáhlo klony, a Masaru neodletěl) a Masaru se pekelně soustředil na svou levou ruku a byl připravený na to hodit cokoliv, co se v té ruce ukáže na Suiza.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:44

Masarovi se v ruce objevila jakási ohnivá koule, kterou následně hodil na Suiza a jemu to popálilo levou tvář a v tu chvíli se povedlo Montarovi ho chytit.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:47

Sora

Podívala jsem se na Izumiho,jsem ráda že jsem to zvládla tak daleko,ale bez vás bych byla eště na začátku.Mnohokrát děkuju.Poděkovala.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:50

Montaro

Zemři ... zakřičel jsem naněj a jak jsem ho chytl nehybnou rukou jsem ho obejmul u krku .. Kai .. řekl jsem a nastal obří výbuch
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:16

Masaru

Měl radost z povedené techniky ale pak se zarazil.Dělá si ze mě p*del? On se odpálil.... Sledoval s vykulenýma očima.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový klan nebo nové problémy?
Návrat nahoru 
Strana 6 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Nové pravidlo?
» Svatba nebo pohřeb?
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: