Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový klan nebo nové problémy?

Goto down 
+6
Ramaru
Clover
Meiki_Ookami
Srotak
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:48

Iwashi

ten meč sa volá Kurini a od teraz sa sním budem byť povedal som odpovedal som milo
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 03 2010, 19:14

Koketsu

Váu ten je ale véliký. Zasmial som sa a rozhodil rukami. Ten meč je super ale odkiaľ ho asi má.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 03 2010, 19:16

Shinju

Složila jsem pečetě Suiton: Suinatar Keimusho ! zařvala jsem a chytla Ho do suinatarského vězení.. poté jsem hoidla kouřovou bombu a smradlavou bombu.. Ale pořád jsem se soustředila na vězení.. Vlci byli ochromeni smradem a já rychle popadla Tatsuyu a začala s ním zdrhat...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 03 2010, 19:21

Tatsuya

"Děkuji Shinju," řekl jsem jí a pevně se jí chytil. Doběhli jsme až někam za vesnici. "Trochu daleko... Ale Jiro si s ním poradí... My by jsme stejně jenom překáželi," řekl jsem s mírným úsměvem, ale bolest mi nedovolovala se usmát naplno. Navíc v krátkých intervalech bylo vidět na mém obličeji, jak ta bolest pumpuje adrenalin do celého mého těla, nejen výrazem plným bolesti, ale jistou jiskrou v očích.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 14:02

Takashi

Usmál jsem se. "Neboj, Yuurinshi jsi pořád a vypadá to, že jsi se zapsal do kroniky Yuurinshi klanu. Všem členům se díky tobě implantují jejich oči." Řekl jsem a podíval se na něj. "A oči to jsou samozřejmě tvé. Klan Yuurinshi snad pojede dál ikdyž je asi jen pět členů, ale s tim se hold nedá nic dělat." Další otázky jsem jaksi vynechal.

Shika Herini

Seděla jsem na obrovském sloupu za severní bránou v tureckém sedu a se zavřenými oči. Sloup byl tak velký, že šel vidět i z vesnice, ale já na něm nebyla moc vidět z té dálky. Vojáci u bran jen nevěřícně hleděli co tam dělám.

Jiro Kentiri

Usmál jsem se když ho Shinju chytla do Suinatarského vězení, ale udivovalo mě, že mě jen tak prostě přehlídla, když sjem její bratr tak jsem čekal jinou reakci, ale její reakci se asi nedozvim, protože budu muset zmizet. Podíval jsem se znovu na uvězněného Luina, protože kouřové kuličky se nepovedly. Najendou jsem uviděl ležícího Kiteisochiho. Ten, ale vyrostl a Tatsuya taky, už se o Kiteisochiho asi moc nestará když ho tu nechal v kaluži krve. Luin složil pečetě a vězení vybuchlo a mě ohodila voda a když jsem se na něj znovu podíval tak už jsem měl v očích Suinatar.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 14:15

Masaru Suikafuurado

Sensei!! Křičel na ní radostně z dálky a přiběhl k ní.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 14:19

Masaru -> Byl jsi od ni daleko a odkud jsi řval tě neměla šanci slyšet.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 14:21

Montaro

A kdo bude ted vůdcem Yuurinshi ?? .. zeptal jsem se a bylo vidět že už jsem na odchodu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 14:41

Tatsuya

Chvíli jsem na SHinju koukal s vděkem v obličeji, ale pak, pak přišlo zděšení. "A do prd**e!" zaklel jsem a beze slova jsem zmizel. Jsem nezodpovědný... Kiteisochi mě tolikrát zachránil a já ho tam nechal... Jsem idiot... Běžel jsem jako o život, bylo mi všechno jedno, cestou jsem srazil několik lidí a ani mírná omluva nezazněla z mých úst. Objevil jsem se tam, u Kiteisochiho, a pokusil se ho vzít ze země. Na první pokus se mi to nepovedlo, ale na podruhé už ano. "Promiň mi," řekl jsem mu a raději jsem běžel do nemocnice. "Promiň, že jsem takový idiot..."
Myslel jsem, že už je nejspíš pozdě, když vypadal tak, jak vypadal. "Bez tebe bych byl nic a můj vděk za to..."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 14:59

Takashi

"To je ve hvězdách." Řekl jenom.

Tatsuya -> Najednou tě však k zemi srazil po cestě jeden z vlků a snažil se tě pokousat. (Nevim co ted máte vy zvyku hned psát, že jste něco udělali. ObYto taky napsal, že tě hned zachránil. Přiště když budete automaticky něco psát, že jste hned udělali tak vám to zatrhnu.)
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 15:01

Iwashi

Sedel som pod stromom a rozmýšlal som čo mám robiť či mám nieko mu povedať o opiciach alebo nieje


Naposledy upravil Deidara dne Tue May 04 2010, 15:40, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 15:21

Montaro

Hm .. poznamenal a beze slova vyšel ven a pozoroval dění okolo sebe ... jeto tak dávno ... řekl a vyskočil na sloup u budovy ... byl celkem vysoko .. vyděl jsem odcat hodně lidi .. ale jediný co mně zajímalo je že jsem opět vyděl nebe ... klidné .. vypadal jsem dost zamyšleně

Stál jsem v temné místnosti a okolo mně hodně lidí
čekal mně můj velký den
den obětování očí
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 16:22

Masaru

Běžel sem až k Senseice, a vyskočil sem na sloup, konentroval sem chakru do nohou a běžel sem nahoru, zastavil sem se asi metr před Senseiem Zdravím sensei řekl jí.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 16:24

Sora

Loudala se po městě,a čerpala sílu.Kdo ví třeba ta technika nebude až tak těžká,ale když mi bude Izumi pomáhat tak to zmáknu. pomyslela si a stále se loudala.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 16:39

Tatsuya

Když mě vlk svalil, tak jsem se trochu schoulil do klubíčka, aby se ten vlk nedostal na Kiteisochiho, dělal jsem mu štít. "Klidně si do mě kousej, ale ke Kiteisochimu se nedostaneš!" zařval jsem na něj. Je na čase ti splatit dluh... Kiteisochi... Ale pokud tě nedostanu k doktorovi, tak... zemřeš... Ale pouto je možná silnější, než se může zdát... Soustředil jsem se na Kiteisochiho, na jeho rány, bolest, utrpení... Já to... musím dokázat... Když ty mi můžeš předat sílu, tak se ti musím odvděčit... Dej mi svoji bolest, svoje rány! soustředil jsem se, abych přejal zranění na sebe. Ty si zasloužíš žít... Přeci jen jsi moje naděje... Proto to jméno... Naděje na změnu... Svoje jsi splnil, teď jsem na řadě já.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 17:49

Shika

Masaru neuběhl ai dva metry a hned spad. V tu chvíli k němu přišel nějaký strážný. "Nevim z čeho ten sloup je, ale nějak odraží chakru. Nás zajímá jak se tam Shika dostala."

Tatsuya -> Vlka najendou odkopl Jiro, který měl jednu ruku od krve a jen se na tebe podíval. "Utečte sakra!" V tu chvíli však dostal pěstí a odletěl na zem a nad něj pšiěel Luin a kopl do něj. Toho Jiro využil a ve vzduchu se otočil a chytl Luina za nohu a strhnul ho k zemi a začal ho pěstma mlátit do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 17:54

Tatsuya

Ne... Kiteisochi už to nevydrží... Musím to udělat... Zvedl jsem se a vzal jsem Kiteisochiho do náručí. Alespoň trochu ti musím ulehčit... S takovými zraněními jen těžko přežiješ... Obětoval jsi se pro mě... Sayaru se pro nás obětoval... Sabura... Jiro teď za nás bojuje... A co já? Nechám to tak? Budu prostě ten, koho všichni ochraňujou? Ne, to bych nemohl ani pomyslet na někoho z nich...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 04 2010, 21:21

Masaru

Sensei! křičel na ní ale nečekal odezvu.... Jestli to vytvořila ona... neměl bych to ničit... Ale co když je tam uvězněná. přemýšlel a pak se na ní začal pozorně dívat, aby zjistil v jakém je stavu.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 05 2010, 17:06

Deidara

postavil som sa a išiel som sa pozrieť do dediny dúfal som že nájdem senseiku chcel som ísť cvičiť
Koketsu poď som ňou nájdeme senseiku povedal som ešte bratovy
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 05 2010, 17:09

Koketsu

Dobrý nápad nii-chan a ja si neskôr pôjdem zatrénovať lietanie. Povedal som natešene a trocha som sa zamyslel. Budem musieť trocha trénovať rýchlosť a tak.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 05 2010, 17:43

Montaro Yuurinshi

Koukne se dolů a uvidí koketsa a Iwashiho ... a pořádně si je prohlídne .. ano vás poznám podle hlasu ... tak takhle vypadáte jo ?? .. řekne jim normálním hlasem
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 05 2010, 17:49

Iwashi

odrazu som z hora počul Montarou hlas ale bolo my zvláštne že hovori takto vyzeráme tak som sa otočil a vydel som že už nemá pásku cez oči áno takto vyzeráme povedal som mu z úsmevom dnes som celkom dobrú náladu
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 05 2010, 18:06

Montaro Yuurinshi

Seskočil jsem ze sloupu a stylově dopadl před ně moje nový oči vypadaly tak mírumilovně ... zahleděl jsem se na ně ... a bylo vydět že si je pohledem skoumám


Naposledy upravil Ramaru dne Wed May 05 2010, 18:09, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 05 2010, 18:08

Koketsu

Á ahoj Montaro dnes vyzeráš nijak inak. Povedal som mu s úsmevom. Čo je naňom iné, páska nemá tu pásku zaújimavé. A vyzeráš nijak moc mierumilovne. Opýtal som sa nejisto a skúmal ho.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 05 2010, 18:10

Iwashi

všimol som si jeho pohlaď
a ešte viac som sa usmial dnes to vyzerá na dobrý deň povedal som na hlas aj keď neúmyselne


Naposledy upravil Deidara dne Wed May 05 2010, 18:15, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový klan nebo nové problémy?
Návrat nahoru 
Strana 8 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Nové pravidlo?
» Svatba nebo pohřeb?
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: